Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Затверджено нові штатні нормативи для професійно-технічних навчальних закладів
Затверджено нові штатні нормативи для професійно-технічних навчальних закладів

Міністерство освіти і науки затвердило Типові штатні нормативи професійно-технічних навчальних закладів, що наберуть чинності у вересні 2012 року

Затверджено нові штатні нормативи для професійно-технічних навчальних закладів

Про це йдеться у відповідному наказі Міністерства освіти і науки, що пройшов процедуру державної реєстрації в Міністерстві юстиції та виданий з метою упорядкування штатів професійно-технічних навчальних закладів.

Керівникам професійно-технічних навчальних закладів доручено привести штатні розписи закладів у відповідність до зазначеного документу.

Затверджені штатні нормативи поширюються на професійно-технічні навчальні заклади всіх типів і визначають максимальну кількість штатних одиниць, йдеться в наказі.

Нормативами передбачається, що штатний розпис навчального закладу розробляється в межах затвердженого фонду оплати праці та з урахуванням типу навчального закладу, контингенту учнів, режиму роботи закладу, наявності навчально-виробничих майстерень тощо.

Наказ набере чинності з 01 вересня 2012 року.

Додатково див.: наказ МОН №1204 від 06.12.10 р. Про затвердження Типових штатних нормативів професійно-технічних навчальних закладів.

Освіта.ua
31.01.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!