Луцький про студентські протести: Це політична, проплачена, нечисленна акція

Народний депутат, перший заступник голови Комітету ВР з питань освіти і науки Максим Луцький запевняє, що комітет готовий до діалогу зі студентами

Луцький про студентські протести: Це політична, проплачена, нечисленна акція

"Комітет готовий до конструктивного діалогу щодо поліпшення законопроекту про вищу освіту, але не за допомогою мітингів і ультиматумів", - заявив Луцький, коментуючи акції протесту студентів під стінами Верховної Ради.

За словами депутата, він особисто спілкувався з мітингувальниками, але так і не почув від них конкретних зауважень і пропозицій до законопроекту. Він зазначив, що більшість мітингувальників цікавить тільки одне питання - ситуація навколо Києво-Могилянської академії.

"Мітингом це назвати досить важко. Це політична, проплачена, нечисленна акція. Всі плакати намальовані в одному місці", - констатував він.

Народний депутат зазначив, що реальних підстав для проведення будь-яких акцій протесту немає, оскільки нова редакція закону про вищу освіту не прийнята, і це лише законопроект, який можна змінити між першим і другим читаннями.

"Я не бачу ніякого сенсу в пікетуванні", - підкреслив Максим Луцький. "Це питання потрібно вирішувати шляхом конструктивного діалогу, а не з барабанами і дудками під стінами Верховної Ради", - сказав він.

Як зазначив політик, у разі якщо студенти дійсно організують ініціативну групу і викладуть свої конкретні зауваження і пропозиції, то їх з радістю вислухають в Комітеті з питань освіти.

"З усіма пропозиціями ми чекаємо їх і в комітеті, і особисто я їх чекаю. Але не з барабанами і дудками, а з конкретними пропозиціями, тому що закон про вищу освіту - це стратегічний закон, який приймається на багато років", - сказав Максим Луцький.

Нагадаємо, що дискусії навколо скандального законопроекту "Про вищу освіту" ведуться досить тривалий час. Норми запропонованого законопроекту, на думку експертів, мають багато суперечностей. Слід зазначити, що власні експертні висновки щодо законопроекту оприлюднили представники численних громадських та експертних організацій.

Як повідомлялося раніше, народний депутат України, голова підкомітету з питань базової освіти Леся Оробець, заявляла про фальсифікацію рішення парламентського комітету з освіти, щодо законопроекту, після чого Максим Луцький категорично спростував звинувачення.

Освіта.ua
31.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
К-124
От же ж брехло цей нардеп Луцький, до студентів виходили Полохало з Павловським, а Луцький забоявся, це йому не журналістам у вічі брехати, брехун-проффесіонал :)
Богдан
Рома ти лох і Луцький теж плуг .Є свобода слова і свобода спілкування і висказування своєї думки ! Правильно що протестують. Я на мітингах проти Тбачника був теж у Львові. Жаль що не поїхав у Київ і друзів не взяв . Непотрібно держ видатки скорочувати лише тому що випускників менше... По-перше є студенти які після 2 курсів можуть перейти на держ замовлення через успіхи просто спочатку вони не попали на держ через пільговиків! І взагалі того Табачника і цю владу треба поставити як при більшовиків до стінки і знаєте що зробити . І поставити молодих високваліфікованих людей як у Грузії!
для Ромы
А что это за Луцкий , который пытается объегорить весь народ такими реформаторскими закончиками? Вас это не возмутило благородно? Или вы из тех, кто выражают полный одобрямс всему , что ваяют "луцкие - ефремовы"? Очень удобные для их делишек? Не ходящие на митинги! Слизнячки!
Рома
Что это за студенты, которые в учебное время (с благословения руководства?) ходят на митинги?
03
Для Рома: правильно. Заткнуть детей, путь не вякают!!!!!!!!
я2010
Для 03: а хтось з вас бачив розклад студентів Могилянки, наприклад?більш ніж переконана, що ні. оскільки якби бачили, то знали б, що в студентів є вікна між парами, які вони й використовували, щоб піти на мітинг і висловити свій протест проти ідіотського деградуючого законопроекту.
03
Для я2010: ПОЛНОСТЬЮ С О Г Л А Ш А Ю С Ь !!! Но реально - затыкать станут!!!
Коментувати