Рішення щодо законопроекту "Про вищу освіту" не було сфальшоване, - Луцький

Народний депутат від Партії регіонів, перший заступник голови Комітету ВР з питань освіти та науки М.Луцький спростовує звинувачення у фальсифікації рішення комітету відносно законопроекту "Про вищу освіту"

Рішення щодо законопроекту "Про вищу освіту" не було сфальшоване, - Луцький

Про це він заявив під час ефіру на телеканалі TBі, коментуючи заяву народного депутата від фракції "НУ-НС" Лесі Оробець, що комітет ухвалив рішення про розгляд законопроекту у сесійній залі, не маючи кворуму на своєму засіданні.

Максим Луцький підтвердив, що рішення комітету відносно цього документу завізували шість народних депутатів. "Лесі Оробець потрібно припинити грати в якісь незрозумілі ігри, присилати на засідання комітету своїх помічників, які визначають, чи за її присутності буде кворум, чи не буде", - сказав він.

Парламентар зауважив, що за відсутності кворуму засідання комітету не проводилося, а відбувалося звичайне обговорення деяких поточних питань.

Через відсутність кворуму, за його словами, початок засідання комітету довелося відкласти на годину, але "Лесі Оробець, яка висуває сьогодні якісь звинувачення, на ньому не було". "Їй декілька разів телефонували, але вона не брала слухавку та ігнорувала дзвінок", - наголосив Максим Луцький.

Депутат також додав, що законопроект "Про вищу освіту" проходив погодження з ректорами вищих навчальних закладів. "Міністр освіти та науки збирав Президію ректорів України, і всі приходили й висловлювали свої зауваження. Частина приймалася, частина не приймалася, але дискусія була жвавою", - підсумував він.

Освіта.ua
19.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ivan
Який же ви, Луцький, дегенерат... Маріонетка у руках г-на Сабачника.
А-124
///"і всі приходили й висловлювали свої зауваження"/// Це він з отими самими запопадливими ректорами збирався, що вірнопіддано його підтримали під час антитабачної кампанії? :)
Рома
Яка різниця, була там Леся, чи не була. Все одне - пусте місце.
Леся
Ой, ти, Луцький,- горе наше.Ті чорні бровенята.....Хоч би щось розумне придумав...