Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Табачник "оголосив війну" Києво-Могилянській академії
Табачник "оголосив війну" Києво-Могилянській академії

Президент Києво-Могилянської академії Сергій Квіт звернувся до Президента України, голови Верховної Ради та прем’єр-міністра з відкритим листом щодо курсу міністра освіти Дмитра Табачника "на авторитарну централізацію управління та деградацію науки і освіти в Україні"

Табачник "оголосив війну" Києво-Могилянській академії

Про це повідомляє прес-служба Національного університету "Києво-Могилянська академія".

Метою звернення є ознайомлення керівників держави із ситуацією, яка сьогодні склалася у сфері вищої освіти та пропозиція відмовитися від запропонованого міністром освіти і науки України Дмитром Табачником проекту Закону України "Про вищу освіту", як такого, що спрямований на самоізоляцію України, подальшу руйнацію науки, освіти та економіки в нашій державі.

Як зазначає у листі Сергій Квіт, Міністерство освіти i науки України проводить спiшне обговорення проекту Закону України "Про вищу oсвіту", який має на меті загальмувати розвиток вітчизняних вищих навчальних закладів, позбавити їx будь-яких ознак автономії, не дати можливостi виходу на мiжнародний конкурентоздатний рівень.

Президент Києво-Могилянської академії наголошує, що законопроект несе в собi ряд загроз для української освіти.

У зв’язку з цим, 9 грудня 2010 року, о 10.30 в УНІАН (вул. Хрещатик, 4), відбудеться прес-конференція Сергія Квіта, під час якої будуть розглянуті питання, щодо "неадекватності проекту нового Закону України "Про вищу освіту", та "війни проти Могилянки, оголошеної міністром освіти і науки Дмитром Табачником".

Нагадаємо, нещодавно, під час засідання Ради ректорів вищих закладів освіти Київського регіону Сергій Квіт представив експертні висновки НаУКМА щодо проекту нового Закону України "Про вищу освіту" і запропонував повністю відмовитися від цього законопроекту.

Також, незважаючи на повідомлення Міністерства освіти і науки про завершення погодження правил прийому абітурієнтів на 2011 рік для всіх вузів України, правила прийому абітурієнтів Києво-Могилянської академії залишаються на погодженні у Міносвіти з 16 листопада цього року.

Освіта.ua
08.12.2010

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим
Подскажите пожалуйста как подать документы в вузы через интернет????? СПАСИБО!
Рома
Полностью поддерживаю С. Квита в оценке проекта закона о высшем образовании. Но не могу понять, почему журналисты решили, что министерство объявило ему войну. Скорее наоборот.
03
Для Рома: Да нет, именно так:"министерство объявило ему войну", поскольку ВУЗ с ТАКИМИ традициями глаза МОЗОЛИТ!!!
Коментувати
ЮА
Могилянка просто розрекламована, а так - дурня.... БУРСА....
Tatjana
Для ЮА: Да. Бурса там ,ДЕЙСТВИТЕЛЬНО, есть!Да вот только МЫСЛЯЩИЕ детки СПОСОБНЫ её пройти. А как назвать - да разве в ЭТОМ разница????????? РАЗРЕКЛАМИРОВАНА? Да там и студентов не очень большое количество - лишь те, кто по своим ПСИХОФИЗИОЛОГИЧЕСКИМ И интеллектуальным возможностям (читай способностям) могут ОСИЛИТЬ ТЕМП, НАПРЯГ, ОБЪЁМ знаний и умений. Вот только ЧТО будет дальше?????
Коментувати
*****
Табачник як прийшов, так і піде, а Могилянка - буде завжди чи не найпрестижнішим вузом України. Я горда з того, що там вчиться моя дитина.
UA
Господи! Гетьман Павло Скоропадський за шість місяців перебування при владі відкрив десяток національних установ освіти й культури ДЕРЖАВНОГО рівня! І це в час громадянської і світової війни! А наші "проффесіонали" задушать у своїх обіймах і освіту, і культуру. Ганьба!
Tatjana
НАВІТЬ ЯКЩО МОГИЛЯНКА ЗАЛИШИТЬСЯ В ІНШОМУ СТАТУСІ, ВОНА З А В Ж Д И ПОВИННА БУТИ Н А В И С О Т І. Чим зможемо - підтримаємо!!!!!!!
громадянин
А чому "об"явив", а не оголосив? Могилянці тримайтесь, кількісний критерій для визнання вузу "університетом" якраз гарна причина для ненадання такого статусу НАУКМА. Хіба ні?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!