Копіркін - ксерокс у вищий навчальний заклад без проблем

Немає потреби пояснювати, наскільки потрібні послуги з копіювання документів у вузах, коледжах, училищах, школах, бібліотеках

Копіркін - ксерокс у вищий навчальний заклад без проблем

Кожен з нас хоча б раз стикався з необхідністю щось "відксерити", роздрукувати з флешки, відсканувати. Але, як правило, виникала проблема - велика черга, "ксерувальниця" пішла на обід, закрита точка копіювання або взагалі немає такої через проблеми з оформленням договору оренди і т. п. А "час - гроші", як говорять, і хто ж це знає краще за студента, який постійно бігає у пошуках найближчого копіювального центру, в сніг, у дощ, рано вранці або пізно увечері.

"Усе це дрібниці", - хтось скаже. Можливо, але в той же час відзначимо, що від цього знижується ефективність освітнього процесу і це в ХХІ столітті, столітті високих технологій!

"До чого тут високі технології?" – скаже скептик, - "треба лише відксерити конспект і роздрукувати курсовик". А до того… Дозвольте представити - "Копіркін" - це ідеальна альтернатива традиційної послуги з ксерокопіювання, представник сучасних інноваційних технологій, який спростить "життя" не лише для студента, але й для ВНЗ.

Зручно для вищого навчального закладу


Не багато навчальних закладів надають послугу копіювання самостійно, а з Копіркіним її організувати буде значно простіше! Не потрібно платити за оренду місця (він займає лише 1 м²) чи техніки, не потрібно платити зарплату оператору. Це дуже сильно знизить кінцеву вартість послуги, зробить її не лише доступною, але й якісною. Своєрідний аналог автомату кави, тільки замість кави апарат видає ксерокопію або роздруківку.

До речі, Копіркін має антивандальний корпус, тому адміністрації ВНЗ не слід турбуватися, що агресивно налаштовані студенти можуть йому чимось зашкодитити. Недаремно новий автомат Копіркін-Профі цього року був відзначений у номінації "Кращий інноваційний вендінговий проект, спрямований на модернізацію Української освіти".

Зручно студентам


Нашому студентові копіювати доводитися багато, а ще більше роздруковувати. Це специфіка нашої освіти, нікуди від цього не подітися. Наявність Копіркіна у стінах ВНЗ дозволить зробити цю послугу цивілізованою, дотримуватися усіх правил й норм, у тому числі - оберігати здоров'я студента від небезпечного тонерного пилу, адже Копіркін - український сертифікований продукт. Вийшов собі студент у коридор, надрукував-відксерив те, що йому необхідно, і не треба пояснювати "цю сторінку треба, а ті дві - ні".

Хоч "Антологію української поезії" йому запропонуй, автомат впорається із товстелезною книгою, відмасштабує й роздрукує за сторінками (може й з двох сторін!) – як заманеться замовнику і головне - мовчки. А якщо ця диво-машина у гуртожитку! Взагалі о будь якій годині доби можна розпочати "гризти граніт науки" (це так актуально під час сесії!).

Область копіювання А4+
Область копіювання апарату дещо більше, ніж стандартний формат А4. Завдяки цьому, "Копіркін" вміє копіювати конспекти з полями та розвороти книг.

Двостороннє копіювання
Коли потрібно відксерити лише декілька аркушів із книги, буває зручніше якщо скопійована інформація буде не на декількох аркушах, а на одному з обох боків. У цьому випадку корисною виявиться функція двостороннього копіювання, присутня у всіх апаратах серії "Копіркін" у базовій комплектації.

Копіювання товстих книжок
Особлива конструкція кришки "Копіркіна" дозволяє копіювати книги і товсті зошити. Ця особливість дуже стане в нагоді студентам і школярам.

Зручно для власників апарату

Багато паперу
У базову комплектацію будь-якого автомата "Копіркін" входить лоток для паперу на 550 аркушів. За невелику доплату можна встановити ще один лоток на 550 аркушів. Завантажив папір - і забув!

Економічність
Під час сканування та друку апарат "Копіркін" витрачає не більше 90 Вт на 200 копій!

Інтернет-моніторинг
При встановленні GSM-модуля в будь-який апарат "Копіркін", власник апарату отримує доступ до безкоштовної і зручної системи Інтернет-моніторингу, яка дозволяє відслідковувати стан автомата в реальному часі. Це особливо зручно, якщо ви володієте мережею копіювальних автоматів.

Копіркін-Профі, дізнайтесь більше:
ТМ Копіркін
м.Київ, вул.Чистяківська 2, оф.415
тел.: (44) 229-51-17
моб.: +380 50 347-32-26
web-site: www.kopirkin.com.ua
e-mail: kopirkin-ukraine@mail.ru


17.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів