Табачник заборонив підручник, де відокремлюють українців і росіян

Міністерство освіти і науки позбавило статусу навчального посібника для вузів книгу "Історія українського права" Івана Гриценка, декана юридичного факультету Національного університету імені Шевченка

Табачник заборонив підручник, де відокремлюють українців і росіян

Як пояснив глава Міносвіти Дмитро Табачник, книга містить "крамольні" речі: згідно з посібником росіяни і українці етнічно і генетично відрізняються.

"Його звуть Іван Гриценко, декан юридичного факультету Національного університету імені Шевченка — найголовнішого університету країни. Підручник, де він керівник авторського колективу, називається "Історія українського права". Так, дійсно, там є кілька речей, які викликають острах у будь-якої нормальної людини. Там пишеться про те, що росіяни і українці відрізняються в розумовому, етнічному і генетичному стосунках. Там також говориться, що в Росії ніколи не було права і багато що інше", — зазначив Табачник.

Міністр заявив, що Міносвіти за допомогою рецензій рекомендувало книгу як навчальний посібник для вищих навчальних закладів. "Я вважаю, що будь-який автор має право на будь-які погляди. Ми зробили тільки одне-єдине: відкликали з цього підручника гриф "навчальний посібник для вузів", — повідомив Табачник ТСН.

"Я можу тільки жалкувати, що в моєму рідному київському університеті пишуть подібні, абсолютно несусвітні, з точки зору неєвропейських поглядів, неукраїнської правової науки, речі", — підкреслив глава Міносвіти.

Дзеркало тижня
15.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Panda
ого..та наш табак ще й книги читає
Docent
Ото вже зараза!!!
Олена
Хочу почитати цього підручника. Де його знайти в Інтернеті, хтось знає? Я щось шукала, але знайшла тільки статті про Табачника, а книги ніде немає.
Андрій, студент КНЕУ
Ото розумні))) те що в статті написали "відрізняються розумово" це ще не значить що в книжці так написано. От коли хтось перечитає підручник, тоді напишете тут чи так воно і є!
читач
А хтось із присутніх взагалі читав цей підручник, чи вся мова навколо того, що сказав пан Табачник?
яя
Щось забагато неуків на форумі! Ще би можна було погодитись, що українці відрізняються від росіян генетично (як кожна людина від іншої). Ще можна було б погодитись, що етнічно (правда не зрозуміло, а хто ж такі східні слов'яни?), але в розумовому - це фашизм (певно комусь слава Гітлера спати не дає). Ну, і говорити що ніколи не було права - який ж він "нафіг танкіст" (пардон юрист)?
Pan skrzetuski
Для яя: В таком уж случае нацизм, если уж про Гитлера. + восточные словяни, малость выродились со временем. + антропологически прослеживаються значительные различия между украинцами и р..
Коментувати
Это печально
Дуримар
читач
Його звуть Діма Табачник, Міністр освіти та науки України — найбільш ідеологізованого міністерства країни. Міністерство, де він керівник колективу, називається "Інкубатор українського неуцтва". Так, дійсно, там є кілька речей, які викликають острах у будь-якої нормальної людини. Першою і найнепотрібнішою з них є сам міністр - невиліковно хворий українофоб. За сумісництвом - крадій музеїв та провокатор.
небайдужий
ха-ха-ха) це вже викликає сміх... Ну написала людина правду про росія і їхнє право.... ну раз правда, то чому забороняти? "Правда очі коле", пане Табачнику?))) А я взагалі б рекомендував би ще школам таку книгу як "Москвофільство" Павла Штепа... може її теж заборонити пане міністре? Мабуть якби ви її прочитали б, то взагалі б все українське пререйменували б, а назву країни змінили.)))
люба
що ще чекати від кремляді?!
Ірина
Дайте десятикласникам підручники!!!
T. N. T.
"з точки зору неєвропейських поглядів, неукраїнської правової науки" - невже не можна просто сказати, що з боку поглядів Росії?? Щось міністр освіти не тим переймається, краще б щось путнє зробив.
Січ
[Січ]Для T. N. T.: А він і робить путнє, тобто вказане путіним, і відробляє грошики... Таких раніше видворяли за межі країни, а тепер ми, українці ,за межами своєї історії. Добре, що поки на Соловки рейки не проклали...
Коментувати
66
"Русские НЕ ТАКИЕ как мы."- это слова человека,МНОГО ЛЕТ работающего, живущего в самом центре России. Закончившего ВУЗ с красным дипломом ЕЩЁ В СОВЕТСКИЕ ВРЕМЕНА(тогда ТАКОЙ диплом доставался УМЕНИЕМ МЫСЛИТЬ И АНАЛИЗИРОВАТЬ,кроме простого воспроизведения данных).Так что -В ДАННОМ конкретном случае с Табачником - тут что-то иное.Что? Вот те, кто работает с детьми,пусть и находит это иное и уже ДЕЙСТВУЕТ исходя из собственных личных качеств.