Osvita.ua Вища освіта ЗНО в магістратуру Все більше вступників у магістратуру складатимуть ЗНО
Все більше вступників у магістратуру складатимуть ЗНО

Для вступу в магістратуру збільшать перелік спеціальностей, на які треба складати ЗНО з іноземної

Все більше вступників у магістратуру складатимуть ЗНО

Для вступу в магістратуру буде збільшено перелік спеціальностей, на які треба буде складати єдиний вступний іспит з іноземної мови за технологією ЗНО. Відповідна норма закладена у проекті Умов прийому до закладів вищої освіти на 2019 рік.

Зокрема, у ході вступної кампанії наступного року зовнішнє оцінювання з англійської мови планується впровадити для вступу на спеціальності «Музеєзнавство, пам'яткознавство», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», а також усі спеціальності галузей знань «Богослов’я», «Соціальні та поведінкові науки», «Управління та адміністрування», «Інформаційні технології», «Публічне управління та адміністрування».

Як відомо, цього року ЗНО з англійської мови вже складали вступники до магістратури за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування» та «Міжнародні відносини».

Освіта.ua
04.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Краще вже на магістратуру йти за кордон-це вже зрозуміло всім.На бюджет в магістратуру в Україні вступити стає все важче,а контракт у багатьох наших вузах не дешевше польських вузів.То там хоч диплом міжнародного зразка буде .
в принципе
Для Володимир: на бюджет в магистратуру ДЛЯ ТЕХ, КТО УЧИЛСЯ И ИМЕЕТ ЗНАНИЯ, попасть проще простого. Но фишка в другом. И наших выпускников берут на работу за кордон. БЫло бы стремление туда поехать, бросив здесь всё на произвол судьбы и имею определённую сумму на счету. Но здесь ещё один нюанс. Ученица, дочь колеги, считает, что ЗАРАБАТЫВАТЬ они способна и БЕЗ магистратуры. ТО есть на магистатуру стремятся идти те, кто имеет виды на будущее в плане либо научной работы, либо собственногоразвития, либо амбиции, либо ... а вот ЧТО ещё мотивирует студентов стремится в магистратуру?
Коментувати
ой.
Мне по душЕ требования о знании иностранного. Ведь при условии, что человек НЕ хочет выезжать на пмж за кордон, он НЕ стремится всеми силами знать иностранный для будущего, он стремится НЕ катать экзамены в родной стране.Попав в условия ОБЯЗАТЕЛЬНОСТИ знания иностранного,он,как выход, ведь знает на каком-то уровне, способен принять решение о выезде, для развития, в страну языка.А если это язык многих стран, то какая перспектива вырисовывается. Умнички.Родителям не удаётся выпхать, то страна создаст услвоия для того,чтобы выехал. Язык то ведь знает.
Вячеслав
Бред! Я не планирую практиковать право за границей! Дебилизм полный! Знать родной язык это понятно. Тогда надо вводить как иностранный Русский!
Небайдужий
...тобто буде все менше вступників до магістратури..на жаль, цей міністр і її горе-команда запам’ятаються саме тотальним обмеженням доступу українців до вищої освіти та зубожінням зво...

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!