Osvita.ua Вища освіта ЗНО в магістратуру Оприлюднені результати ЗНО до магістратури
Оприлюднені результати ЗНО до магістратури

Результати зовнішнього оцінювання розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування

Оприлюднені результати ЗНО до магістратури

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив результати єдиного фахового вступного випробування і єдиного вступного іспиту, які використовуватимуться абітурієнтами деяких спеціальностей для вступу до магістратури.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування.

Також УЦОЯО опубліковані таблиці переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів з англійської, німецької, французької, іспанської мов та таблиці таблиці переведення тестових балів у рейтингову оцінку з тесту загальних навчальних правничих компетенцій та тесту з правничих дисциплін.

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результатів ЗНО, вступник має право подати апеляційну заяву. Така заява має бути подана протягом трьох календарних днів із дня офіційного оголошення результатів з урахуванням дня оголошення.

У разі подання апеляційної заяви щодо результатів вступних випробувань за допомогою поштового зв’язку дата подання визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті. Якщо апеляційну заяву щодо результатів вступних випробувань надіслано у відсканованому вигляді електронною поштою, датою її подання вважається дата відправлення вхідного листа, що зафіксована в електронній скриньці УЦОЯО.

Більше про ЗНО до магістратури

Освіта.ua
21.07.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Iloveaau
завтра апеляції будуть розгляддати Уцояо
Unicorn
У першому абзаці тексту до завдання 6 ідеться про те, що Макдональдс та Бургер Кінгз – це компанії (фірми), які традиційно пропонують роботу підліткам. Але автор тексту зазначає, що він має щось краще запропонувати читачеві, зокрема написання статей для різних сайтів за гроші (Can you guess the best part about writing articles for cash?), що дозволяє самостійно визначати свій робочий розклад (choose your own hours). У частині тексту 1 Article Writing автор говорить, що головною перевагою такої роботи (написання статей) є можливість не ходити, наприклад, до офісу або до якоїсь установи, а працювати з будь-якого місця (You can do it from anywhere), і додає, що це звільняє підлітків від необхідності носити форму та працювати в незручний час (по змінах) – No more ugly uniforms or stinky shifts. Саме тому, виходячи з контексту, правильною відповіддю на завдання 6 є варіант Article writing is better than working for McDonald’s.
Unicorn
Я писал им запросы по поводу 6 задания в тесте по англ. Вот что получил. В Українському центрі оцінювання якості освіти Ваш лист стосовно єдиного вступного іспиту з англійської мови 2018 року розглянуто. За результатами розгляду повідомляємо таке.
Дмитро
Для Unicorn: яке???
Коментувати
Антон
Почему не исключили 6 вопрос,там два правильных ответа,куда обращаться с жалобой ??
Абітурієнт
Будь ласка !!!! Комісія !!! Передивіться 6 питання та відповіді до нього в тесті з англійські мови !!! Адже там є дві правильні відповіді !!!!
Наталія
Для Абітурієнт: тут комісії немає
Коментувати
Роман
Тест на мову неоправдано складний на ту кількість часу! Чому підняли прохідний бал на мову? В правознавстві мова далеко не профільний предмет!
Невідомий
Для Роман: та. І я про це ж. Знизьте прохідний бали так не справедливо
Аня
А где вообще можно посмотреть проходной бал?
Роман
http://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2018/07/Nimetska-mova.pdf
Коментувати
Кирилл
У меня не хватило 1 бала по тзнпк , право 162, англ 167, повысили логику по сравнению с прошлым годом, обидно!
Iloveaau
Для Кирилл: в мене також 1 балу нехватаж до порогу
Коментувати
Iloveaau
Якого х## піднімати поріг Мону ти нормальне, це жах в мене 2 - не склав з Тзнпк та Англійської. Просто без слів. 2-й рік поспіль в тому році 1 балу не вистачило з Тзнпк, в цьому 2-з Англ та 1 з Тзнпк
Невідомий
Чому підняли прохідний мінімум з мови. Було 7 минулого року. Стало 9. Зменшіть. Мені одного балу не хватає
Iloveaau
Для Невідомий: в мене 7 ти не сам.
Коментувати
Unicorn
Клятий тест про Макдональдс. Два рази писав запит, щоб "фахівці" роз’яснили яким чином вони визначили правильну відповідь. І що! Нічого. Мороз...
Абітурієнт
Для Unicorn: Я абсолютно згідна ! Буду писати апеляцію по цьому питанню, адже відповідь не однозначна !!!! Англійська мова, питання # 6
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!