Osvita.ua Вища освіта ЗНО в магістратуру Опубліковані відповіді на тест ЄФВВ з права
Опубліковані відповіді на тест ЄФВВ з права

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту єдиного вступного випробування з права

Опубліковані відповіді на тест ЄФВВ з права

Опубліковані правильні відповіді на завдання єдиного фахового вступного випробування з права для вступників до магістратури, що був проведений 13 липня.

Правильні відповіді на ЗНО з права

Використовуючи правильні відповіді на завдання тестів єдиного фахового вступного випробування, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту.

Максимальна кількість балів, яку зможе отримати учасник тестування правильно виконавши всі завдання частини тесту загальних навчальних правничих компетенцій, дорівнює 30 балам.

Максимальна кількість тестових балів за виконання завдань частини тесту з восьми базових правничих дисциплін дорівнює 100 балам.

Результатом єдиного фахового вступного випробування стануть рейтингові оцінки за шкалою 100–200 балів, визначені окремо за кожним з блоків «Право» та «ТЗНПК».

Рейтингові оцінки за виконання завдань тесту будуть встановлені лише тим вступникам, які подолають поріг «склав/не склав».

Результати основної сесії єдиного фахового вступного випробування будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників не пізніше 27 липня 2018 року. Про конкретну дату буде повідомлено додатково.

Освіта.ua
16.07.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Iloveaau
шо за гівно відповіді з Права змінили це за ніч до оголошення результатів Мону та Уцояо сукі горіть в пеклі!!! з
Solin
Для Iloveaau: дічь Там виключили одне питання, тобто, його зарахують всім А те, що змінили, явно не врятувало б вас Ну тільки якщо не вистачало 1 балу до прохідного
Коментувати
Asya
Вражає той факт, що додавши такий предмет, як міжнародний захист прав людини, ніхто не враховував, що він викладається в деяких університетах тільки на магістратурі. А тим паче дивує те, що як звичайнний студент, який НЕ навчається за спеціальностю Міжнародне право та не є практиком в цій сфері, може визначити про що не йдеться мова у статті конвенції, а більше того - знати відповідь на питання «на порушення якого права скаржився заявник»!
savawbc
Для Asya: Вам, правовикам, грех жаловаться-то) 25 вопросов по международному праву было всего и они правда были не легкие (говорю как бакалавр по специальности международное право). Из 75 вопросов по праву, половина была полным маразмом) вот это факт)
Solin
Щоб розуміти, про що йде мова у статті Конвенції чи яке право заявника було порушено, варто було ознайомлюватися с практикою ЄСПЛ, а рішення, які необхідно аналізувати, зазначені у програмі, що була у вільному доступі з лютого 2018.
Asya
Дякую за слушну пораду
Коментувати
Solin
Здається, з ТЗНПК 21 запитання , все ж таки, відповідь 2112 А стосовно трупа, так, дивно, але це ч.2 ст. 396 КК
Ano
90 питання право - не правильна відповідь. Підходить 2 варіанта!
savawbc
Абсолюнто не компетентные вопросы были и ответы к ним ужасают. Задачи без причинно-следственных связей... По мнению центра качества образования, если мой товарищ убьет человека, а я помогу ему сбросить труп с моста, то мои действия не будут криминальщиной. Абсолютный бред, что в праве, что в ТЗНПК. Про ТЗНПК вообще молчать хочется. Полнейший и не нужный бред. Такое впечатление, будто в некоторыхслучаях в ответах специально вводили нас в заблуждение, чтоюы больше времени ушло на подумать. То есть, не было такого, чтобы ответ конкретный был и по факту. По поводу 2112, 2222 согласен с человеком ниже: в некоторых случаях вообще 2 ответа может быть. Ответы только через 3 дня по сути выставляют и то,наверное, сами не знали ответов заранее и дали указание какой-то шестерке это все порешать за выходные, зная, как каждый из нас переживает. У меня не бомбит, я не завалил, проверил ответы и понял, что написал выше среднего, просто поражаюсь тому, как морально пытаються нагнуть студентов. Фу!
Моніка
Для savawbc: варто глянути ч.2 чи 396 ККУ
Коментувати
Iloveaau
Тзнпк 21? рік-паліндром! коли буде уперше? Я вибрав В 2112 рік так чого тоді Д правельна відповідь 2222 рік?
Solin
Для Iloveaau: в 21 запитанні і жодному з варіантів немає правильної відповіді «Д» Можливо, ви просто подивились не ту відповідь
Коментувати
Аня
А можно-ли узнать вообще этот порог? Сколько должно быть правильных ответов, чтобы его преодолеть?!
Janker3792
Добрый день. Такой вопрос. в этом году табличка расчетов баллов по праву поменялась ? так как добавили 30 вопросов. или нет ?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!