Osvita.ua Вища освіта ЗНО в магістратуру Хто має складати ЗНО у магістратуру в 2018 році
Хто має складати ЗНО у магістратуру в 2018 році

Іспити у формі зовнішнього оцінювання до магістратури складають вступники декількох спеціальностей

Хто має складати ЗНО у магістратуру в 2018 році

Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2018 році іспити у формі зовнішнього незалежного оцінювання складатимуть вступники у магістратуру декількох спеціальностей.

Вступники у магістратуру за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» мають скласти три тести у формі ЗНО. Вступники у магістратуру за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування» та «Міжнародні відносини» — один іспит у формі ЗНО з іноземної мови.

За технологією ЗНО проводитиметься «Єдине фахове вступне випробування» та «Єдиний вступний іспит»:

 • єдине фахове вступне випробування – це форма вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста);
 • єдиний вступний іспит – це форма вступного випробування з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста).

Конкурсний відбір для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) вищої освіти для вступу за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» проводитиметься у формі:

 • єдиного вступного іспиту з іноземної мови (англійська, німецька або французька);
 • єдиного фахового вступного випробування з права;
 • тест загальних навчальних правничих компетентностей (з урахуванням додаткового вступного випробування для осіб, які здобули ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) вищої освіти за іншою спеціальністю).

Конкурсний відбір для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) вищої освіти за спеціальностями галузей знань 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 08 «Право», 24 «Сфера обслуговування» та 29 «Міжнародні відносини» проводитиметься у формі єдиного вступного іспиту тільки з іноземної мови (англійська, німецька або французька). Також вступники зазначених спеціальностей мають скласти інші передбачені фахові вступні випробування (іспити у навчальному закладі).

Повний перелік спеціальностей:

Гуманітарні науки

 • 031 Релігієзнавство
 • 032 Історія та археологія
 • 033 Філософія
 • 034 Культурологія

Соціальні та поведінкові науки

 • 051 Економіка
 • 052 Політологія
 • 053 Психологія
 • 054 Соціологія

Журналістика

 • 061 Журналістика

Право

 • 081 Право

Сфера обслуговування

 • 241 Готельно-ресторанна справа
 • 242 Туризм

Міжнародні відносини

 • 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
 • 292 Міжнародні економічні відносини
 • 293 Міжнародне право

У 2018 році приймаються результати єдиного фахового вступного випробування 2017 та 2018 років, крім оцінок з англійської, німецької та французької мов. Оцінки з англійської, німецької та французької мов приймаються лише з результатів єдиного вступного іспиту 2018 року.

ЗНО ОНЛАЙН 2017 РОКУ У МАГІСТРАТУРУ

Освіта.ua
13.02.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлия
Коли реєстрація на ЗНО для спеціальності "Туризм" (Сфера обслуговування)??? Де можна відслідковувати інформацію щодо реєстрації? Дати проведення? Рекомендацій при підготовці? Наразі не можу знайти конкретної інформації((( Наприклад, з сайту українського центру оцінювання якості освіти: "На даний час в розділі розміщена інформація, що була актуальна у 2017 році. Інформацію щодо проведення єдиного фахового іспиту за технологією ЗНО для вступу у магістратуру в 2018 році буде оновлено після затвердження відповідних нормативних документів. Просимо слідувати за новинами на головній сторінці сайту."
Академик
Когда эта ебаная регистрация будет? кто-нибудь знает об этом?
Немаразм
Маразму : Дiйсно, Вам не пасуе англiйська мова!
маразм
А почему все должны сдавать English при поступлении в магистратуру? Мы, что уже официально, колония или папуасия?
Respect
Україну знищують планомірно. Нав’язаний брехлива теза про суцільну вищу освіту і т. І. Насправді- це брехня! Якщо порахувати випускників чесно внз без пту і технікумів, то лише 30-35 проц.певноі вікової групи отримують вищу освіту. В США , Японії- 60-70 проц.!! Але там більшість робочих місць вимагають інтелектуальної праці. Тому всякі обмеження на вступ до внз- це злочин.
Maria
А коли реєстрація на зно? Все так як для школярів, чи для магістрів окремо?
Liverpul
Для Maria: кому це нужно?? Дикість продумана ненажерливими грантоідами.
Ксэна
с 14 мая... Смотря по какой специальности Вы собрались поступать)
Коментувати
Марина Ів. Суми
Господи!! Люди! В нас гарні діти, студенство! Але більшість з них без засобів до існування. Підробляють, пропускають заняття. А ми придумали це ЗНО в магістратуру. Навіщо?? Я 30 років працюю у вузі- такого непрофесійного підходу міністерства до справи, нехтування інтересами студентів ніколи не було.Зупиніться....
Володимир
Для Марина Ів. Суми: Та гнати вас треба з вузу. Невже, якщо студент бідний, то він за вашою логікою ще й має бути дурним, бо повинен десь підробляти?
Аннушка
А знання англійської мови підтверджує розуміння хімії, фізики, медицини та ін. спеціальностей?
Коментувати
Синевир
КрАще буду поступать вмагістратуру в Люблін , там ці дурні тести не потрібно. І дешевше буде. Дякуємо за профорієнтацію рідний уряд!
Макс
Для Синевир: Я там був. Не задоволений взагалі і дуже дорого.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!