Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
Типу я з гаманцем туди бігав - ну так, звичайно ж, в мене грошей "кури не клюють"! Щоб Ви знали, небайдужа, блат давно поступив - ще в квітні чи в травні місяці, зараз з гаманцями - вже пізно, у Вас, очевидно, не ті реалії життя. Ще раз кажу: якби хтось дуже сильно хотів поступити - дізнався б сам: проходить чи ні. Ви типу натякаєте, що я по блату пройшов, типу мене вибрали одного з сотні? Ну, тоді виходить, що всі мої друзі та однокласники теж "обрані" - нам же ЗАТЕЛЕФОНУВАЛИ... Шановна, ми прості смертні - такі ж, мабуть, як і Ви. І Ви прекрасно знаєте: в нашій державі треба щось робити, а не чекати ДЗВІНКА. Не подзвонили - це вже не така біда. "...ищите, и найдете; стучите, и отворят вам…". Але, якщо Вам так легше, то добре, хай я буду "обраним", і кілька сотень абітурієнтів теж...=)))
Небайдужа
Добре,що вам Андрій телефонували.Нам також мали б зателефонувати,або на сайті мало б світитися,що ми рекомендовані до зарахування.А нічого цього не було.На сайтах деяких вишів взагалі ніякої інформації про подані ориінали не було.І не треба тут з себе героїв дня строїти.Поступили і добре.Ми теж поступили.Але багато є таких,які втратили свій шанс через те,що "потрібним" подзвонили і сказали,що на 21.00. 10серпня бути в приймальній комісії,і як самі розумієте з набитим гаманцем.І приймали оригінали вночі.Тепер виходить ,що на бюджеті будуть вчитися з нижчими балами,ніж ті,хто на контракті.Ну не держава, а цирк.
69
Неужели у людей нет рук и мозгов,что бы взять телефон и позвонить в ПК ,если на сайте нет инфы, и все спокойно узнать,а не бегать и махать своими балами,мол "как это мы не не поступили".За бортом остались те,кто хотел одной "Ж" сесть на 1-5 стульев.
мама абітурієнтки, викладач історії
Що цирк, то це точно. Тільки нехай можновладні клоуни не думають , що люди такі дурні. Ми все розуміємо. Але все-таки неприємно, що нас в цьому році дуже надурили!!!!!!! не треба бути такими "наївними" і чекати дотримання наказів, правил, листів МО.
Юлия
To 69: Капец... я бы в таком случае с телефона не слезала.. звонила.. узнавала.. бы где.. прохожу.. поехала бы.. А вы сидели, ждали звонка и теперь недовольны?! А позвонить самим узнать? денег на телефоне жалко было? Извините, но это чистой воды глупость. И не нужно теперь делать из себя жертву. Хотя да, вы жертва - собственной глупости!
Коментувати
Андрій
В мене особисто бали були не дуже й то високими: 703,3 та 728,3 (в залежності від предметів, які подавав). Всюди я віддав копії - і чекав. На четвертий день мене повідомили, що попередні абітурієнти вже поступили в інші ВНЗ (це легко виш може вияснити), тож я пройшов і треба принести завтра оригінали. Спочатку я подав в Інститут Легкої Промисловості (зараз КНУТД), але в вночі мені зателефонували з КНЕУ і повідомили про теж саме. На наступний день я забрав оригінали з КНУТД та віддав їх в КНЕУ. Згодом вияснилось, що я поступив ще й в Шеву та в "КІСІ", до того ж - всюди на бюджет. До чого я веду: без корупції, хабарів та блату пройти можна, якщо вчасно здати оригінали і не чекати у моря погоди! Не шукайте винних, просто, очевидно, сильного бажання навчатись у ВНЗ у Вас не було...=)))
Обыватель
Вы Небайдужа думаете ,что если изменить правила то что-то изменится?...Напрасно ведь димон ясно сказал-Виновны сами абитуриенты...Кто-же будет наказывать? Всегда у хозяина будет всё...Ура!!!
Небайдужа
Так для чого тоді тестування?Давайте хто швидше принесе оригінали,того і зарахують на бюджет.Не треба тестування і того балу атестату,який до речі показав,що багато з учнів мали середній бал атестата 190 і вище,а тестування 150 балів і нижче.Та це ж і дурному зрозуміло,що школи встигли понаставляти високих оцінок за грошики.І все має мати бути згідно Закону і правил вступу.Зарахування мало бути до 15.08 на бюджет.А багато ВУЗів проігнорували.За таке треба наказувати.
мама абітурієнтки, викладач історії
цілком згідна!!! навіщо тоді в Правилах прописувати: 5 вузів по 3 факультети? Зробили б зразу марш-кидок: хто швидше прибіжить із оригіналами. Навщо сидіти над книжками, якщо враховується швидкість?
Коментувати
Обыватель
Дорогие EI , Анастасия и Ксения! Вы полностью правы...Как эти "люди" могут жаловаться!!!...Если я принёс оригинал то зачем-же нужен конкурс и ещё какие-то правила для абитуриентов? Всегда у хозяина будет всё...Ура!!!
El
Я не понимаю тех,кто не подав оригиналы ни в один вуз жалуются,что их не зачислено с их "высокими" балами!Вопрос:как из должны зачислять,на основе чего,ксерокопий,непонятно где сделанных?!?Они же не могут быть одновременно -зачислены во всех пяти вузах,в которые подали документы!Принесите оригиналы в нужный строк и участвуйте в конкурсе на места гос. бюджета,а не ждите у моря погоды!
Анастасия
To El: Надо определяться изначально. чего Вы хотите, а не сбрасывать свою нецелеустремленность и лень на других. Кто хотел, тот спал под ПК и поступил.. а кто сидел на диване, тот сейчас аж плюется как доказывает коррупцию и.т.д Которой я лично и не видела там. Я сразу подала оригиналы и не занималась ерундой с подачей на 15 направлений..Учитесь определяться. Хотя с нашим менталитетом ..как в Турцию в отель, где все включено понаприезжают.. и со стола абы-можно нашару сметают все.. потому что "не съем, так понадкусиваю".. нет, чтобы выбрать одно.Надо все брать.авось.Ничего.Укрзализниця вам скажет спасибо! Казну вы ее пополнили!Ищите дальше виновных в своей лени. П.С. В КНУ ШЕВЧЕНКО в Правилах приема написано, что зачисляют по оригиналам.. если вы этого не видели.Значит не читали
Анастасия
To Анастасия: ПРЕДЫДУЩЕЕ ОБРЫВАТЕЛЮ Сообщение. Прошу простить El.
Kрістіна
To El: А я не понимаю, как можно подавать документы, если тебя нет в списках рекомендованных к зачислению. Я не понимаю, когда Министр образования оглашает одни правила, а на самом деле они не соответствуют действительности. 11 в ВУЗах должны были быть вывешены списки рекомендованных, так называемой второй волны. А многие ВУЗы вывесили списки зачисленных на бюджет и оригиналы документов уже не принимали, хотя обязаны были принимать до 15 числа. Закон должен быть для всех ВУЗов одинаковым.
Коментувати
Анастасия
Я також вступила цього року до КНУ Шевченка на бюджет і нікому нічого не платила.. Особисто подала лише оригінал і зразу на спеціальність яка мене зацікавила. А не займалася ксерокопіюванням і непотрібною біготнею з подачею документів в "аби-було".. Хто хотів аби-було.. той отримав, хто мав одну ціль - той пройшов. Я вступала перший раз у 2006 році (нажаль за сімейних обставин мусила відрахуватися).. але тоді взагалі.. ніяких копій не було.. а вибирали зразу один виш.. А зараз в усіх різко стала проблема із почуттям вибору. Краще визначатися зразу, куди ти хочеш..або сидіти під ПК і сподіватися на бюджет... а не чекати потім, сидячи на дивані.. коли тобі затефонують і червону доріжку постелять..
me
To Анастасия: один в один моя история) поздравляю)
Анастасия
To me: Дякую! І вас вітаю!
6124
To Анастасия: Не сходятся некоторые факты. Уже в 2004 можна было подавать копии документов. И количество ВУЗов НЕ ОГОВАРИВАЛОСЬ вовсе.
Коментувати
Ксенія
Я цього року вступила до Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка. Не платила ніяких хабарів!!! Маю дуже багато знайомих абітурієнтів і ніхто з них не скаржився на корупцію.Тим, хто має високі бали відкриті шляхи до всіх вишів! А скаржаться тільки невдахи! треба було тести гарно писати! від розумних студентів не відмоляються. Так, корупція є, але не в таких великих маштабах! якщо ти розумний і старанний, то маєш шанс вступити куди хочеш, кажу з власного досвіду!
SkyF
To Ксенія: своє прізвище в студію, це все шо ти пишеш повна маячня, всі коменти написані під копірку одним почерком и диктовку сабачніка....
Алла
To SkyF: Повністю з Вами погоджуюсь - КІМО - без хабарів і зв’язків на бюджет ???
Студент КИМО
Я поступил в КИМО без взяток на контракт. Сразу просто сдал оригиналы и все:) Как говориться: "В большой семье, ***** не щелкают" To Алла:
Коментувати
Однокурсник
Ой, а як Дмитро потрапив до нас із Донецька на курс - він вже і не згадує... Напевно, треба відмовитися від диплома КНУ і тоді писати такі статті... Сором...
Ваня
To Однокурсник: Тоже взятку дал?
Z
To Однокурсник: Чому це сором стало писати правду?
Коментувати