Вузи Миколаєва та Миколаївської області — університети, інститути, академії та інші вищі навчальні заклади (ВНЗ) ІІІ-ІV рівня акредитації, що знаходяться у Миколаєві та Миколаївській області.

Ви можете БЕЗКОШТОВНО
додати свій навчальний заклад до довідника.
Для цього, спочатку зареєструйтесь на сайті.

Вузи Миколаїва

Вузи Миколаєва - опис та характеристика

Вузи Миколаєва та Миколаївської області займають далеко не останнє місце серед подібних освітніх установ України. Більшість з них входить у рейтинг ТОП-200 по Україні, що гарантує студентам, як якісну освіту, так і можливість подальшого влаштування на роботу.

При виборі варто орієнтуватися на форму власності, яку мають університети Миколаєва. Умовно її можна поділити на три види:

  • державний університет;
  • філія державного університету;
  • приватний університет.

Вузи в Миколаєві - форми навчання

Університети в Миколаєві готові навчати студентів, як на денній, так і на заочній формі навчання. Можна отримати ступінь бакалавра, навчаючись на стаціонарі, а ось більш високе вчене звання захищати вже на заочній формі навчання. Також вузи в Миколаєві надають можливість продовжити післядипломне навчання, а також пройти навчання в аспірантурі або докторантурі.

Бажаючі, що хочуть поступити у миколаївські вузи можуть пройти курси підготовки ЗНО фактично в кожній установі, що значно збільшить їхні шанси. При цьому є можливість зарахування, як на безкоштовне, так і на платне навчання - це буде в основному залежати від результатів ЗНО. Також миколаївські університети у більшості випадків можуть надати студентам можливість заселення в гуртожитки, проходження військової кафедри та ін.

Інститути Миколаєва та рівень акредитації

Всі інститути Миколаєва мають третій або четвертий рівень акредитації, тобто після закінчення їх можна отримати такі освітньо-кваліфікаційні рівні як: молодший спеціаліст, спеціаліст, бакалавр, магістр.

Слід зауважити, що профіль університетів настільки відрізняється, що абітурієнту можна вибрати практично будь-яку спеціальність. Завдяки цьому, дуже багато хто обирає саме це місто та його вищі навчальні заклади.

Повний довідник вузів Миколаєва та Миколаївської області на сайті osvita.ua

Кожен університет Миколаєва має свою програму навчання, в яку входять не тільки окремі спеціальності, а й предмети, що вивчаються. Більш детальну інформацію Вам надасть довідник вузів Миколаєва та Миколаївської області на сайті osvita.ua. Ви зможете проглянути всі ВНЗ та коледжі Миколаєва, а також конкретні дані по кожному навчальному закладу. Таким чином, абітурієнти та чинні студенти зможуть підібрати для себе саме той варіант навчання, який підходить їм найкраще. І в подальшому, за умови навчання у філіях, матимуть можливість закінчити навчання в центральному відділенні університету.

1.
Вищий навчальний заклад «Міжнародний технологічний університет «Миколаївська політехніка» м. Миколаїв, вул. Робоча 2-А
2.
Київський національний університет культури і мистецтв (Миколаївська філія) м. Миколаів, вул. Декабристів 17
3.
Київський університет культури і мистецтв (Миколаївський факультет менеджменту і бізнесу) м. Миколаїв, вул. Дачна 7-А
4.
Миколаївська філія Київського національного університета культури і мистецтв м. Миколаїв, вул. Декабристів 36
5.
Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв м. Миколаїв, вул. Декабристів, 17
6.
Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини (ММІРЛ) м. Миколаїв, вул. 2-га Військова, 22
7.
Миколаївський навчально-науковий інститут Одеського національного університету ім. Мечникова (МННІ ОНУ) м. Миколаїв, вул. Морехідна 2-А
8.
Миколаївський національний аграрний університет (МНАУ) м. Миколаїв, вул. Паризької комуни 9
9.
Миколаївський національний університет ім. Сухомлинського (МНУ) м. Миколаїв, вул. Нікольська 24
10.
Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика м. Миколаїв, вул. Котельна, 2
11.
Національний університет кораблебудування ім. Макарова (НУК) м. Миколаїв, пр. Героїв України, 9
12.
ПВНЗ "Медико - Пиродничий Університет" м. Миколаїв, пр-т Богоявленський, 43-А
13.
Первомайський інститут Одеського національного університету ім. Мечникова Миколаївська обл., м. Первомайськ, вул. 40 років Перемоги 4
14.
Первомайський політехнічний інститут НУК Миколаївська обл., м. Первомайськ, вул. Одеська 107 корпус ІІ
15.
Чорноморський національний університет імені Петра Могили (ЧНУ ім. П. Могили) м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10