Вузи Житомира та Житомирської області — університети, інститути, академії та інші вищі навчальні заклади (ВНЗ) ІІІ-ІV рівня акредитації, що знаходяться у Житомирі та Житомирській області.

Ви можете БЕЗКОШТОВНО
додати свій навчальний заклад до довідника.
Для цього, спочатку зареєструйтесь на сайті.

Вузи Житомира та області

Вузи Житомира: університети, інститути та академії

Житомирщина дає можливість навчитися широкого спектру спеціальностей і отримати диплом, який підтверджує наявність вищої освіти в стінах своїх навчальних закладів. Вузи Житомира, які мають державну форму власності, надають право своїм студентам вчитися абсолютно безкоштовно протягом усього періоду навчання в разі успішної здачі сесії. Також навчатися можна і на платній основі, як і у всіх недержавних навчальних закладах. Вузи в Житомирі дозволяють отримати диплом всіх трьох освітньо-кваліфікаційних рівнів.

Університети Житомира з більш ніж піввіковою історією відомі далеко за межами міста своїми талановитими викладачами з науковим ступенем і високою якістю освіти. У навчальних закладах можна відчути особливий класичний стиль викладання, який відточували десятиліттями. Університети в Житомирі мають широкий спектр профільності навчання, що відповідає всім сучасним вимогам на ринку праці. Актуальність набутих знань допоможе з легкістю знайти перше робоче місце.

Академії в Житомирі представлені як філії великих вузів України та готують фахівців високого рівня за профілями навчання. Освіта, за якою раніше потрібно було їхати в столицю або інші міста, тепер стало доступним і в Житомирі. Закінчивши весь цикл навчання при академії, студент здобуває знання, що дозволяють йому претендувати на посаду в податковій сфері або приступити до служби військовослужбовця.

Особливе місце займають інститути Житомира. Велика частина з них виникла не так давно і їх поява є відповіддю на бракування фахівців у певних сферах. Спектр професій, яким можна навчитися в стінах навчальних закладів Житомира, дуже широкий. Молоді люди, які мріють про кар'єру військовослужбовця, інженера, економіста, менеджера або артиста, зможуть придбати необхідні навички та вміння майбутньої спеціальності.

Список вузів Житомира та Житомирської області

Портал osvita.ua найбільш повно відображає інформацію про вищі навчальні заклади Житомира. Надані відомості про кожен конкретний вуз дають вичерпну відповідь на всі питання вступника. Тут є повна контактна інформація, надається можливість скористатися інтерактивною картою із зазначенням місцезнаходження навчального закладу та ще багато іншої корисної інформації, без якої не обійтися абітурієнту. Повний список вузів Житомира та Житомирської області до Ваших послуг!