Вузи Дніпропетровська та Дніпропетровської області — університети, інститути, академії та інші вищі навчальні заклади (ВНЗ) ІІІ-ІV рівня акредитації, що знаходяться у Дніпропетровську та Дніпропетровській області.

Ви можете БЕЗКОШТОВНО
додати свій навчальний заклад до довідника.
Для цього, спочатку зареєструйтесь на сайті.

Вузи Дніпра

Вузи Дніпра та Дніпропетровської області

Сьогодні молодим людям слід зробити відповідальний крок - обрати майбутню професію. Щоб знайти своє покликання та реалізуватися, необхідно здобути освіту. З огляду на те, в якій кількості представлені різні вузи Дніпропетровська - це не так просто. Варто пам'ятати, що від освіти залежить багато чого. У крайньому випадку, воно ще нікому не завадило. Щоб визначитися з вузом, для початку, потрібно прочитати список вузів Дніпропетровська.

На сайті osvita.ua в розділі довідник вузів Дніпропетровська і Дніпропетровської області можна переглянути наявні вищі навчальні заклади Дніпропетровська, а також коледжі Дніпропетровська. Тут розміщені новини зі світу освіти даної області, а також де і які інститути Дніпропетровська проводять Дні відкритих дверей та іншу корисну інформацію для абітурієнтів. А саме:

  • акредитацію навчального закладу;
  • вартість навчання;
  • тривалість навчання;
  • спеціальності та професії, які надають університети в Дніпропетровську;
  • факультети;
  • перелік іспитів, необхідних для вступу у дніпропетровські вузи;
  • чи надає ВНЗ іногороднім студентам гуртожиток.

У разі якщо виникли додаткові питання, є можливість зв'язатися з установою за допомогою відправки листа на електронну адресу або зателефонувати за вказаним номером телефону.

Всі вищі навчальні заклади Дніпропетровська на сайті osvita.ua

Даний розділ для зручності відвідувачів містить коментарі, в яких можна дізнатися думки про різні навчальні заклади. Надається можливість переглянути на карті, де знаходяться вищі навчальні заклади Дніпропетровська, щоб швидше знайти та доїхати до них. Особливо це буде зручно для немісцевих абітурієнтів, які приїхали поступати до цього чудового міста.

Опис кожного вузу також включає інформацію про кількість бюджетних місць та умови для вступу. Також на сайті детально описані всі університети Дніпропетровська, в тому числі, історія виникнення та фотогалерея.

Безумовно, перш, ніж обрати навчальний заклад, необхідно докладніше дізнатися про нього, не зайвим будуть відгуки та оцінки, що виставляються випускниками. В цьому якраз і допоможе сайт osvita.ua і розділ - вузи в Дніпропетровську та області.

Крім цього, є можливість пройти онлайн реєстрацію, щоб не простоювати у черзі в День відкритих дверей. Це досить швидка і зручна процедура.

26.
Нікопольський економічний університет (НЕУ) Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Запорізька 31
27.
Нікопольський коледж Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету 53207, Україна, Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Карла Лібкнехта, 167
28.
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури (ПДАБА) м. Дніпро, вул. Архітектора Олега Петрова (Чернишевського), 24-А
29.
Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Перемоги 10
30.
Український державний університет науки і технологій м. Дніпро, вул. Академіка Лазаряна 2
31.
Український державний хіміко-технологічний університет (УДХТУ) м. Дніпро, пр. Гагаріна, 8
32.
Університет імені Альфреда Нобеля м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18
33.
Університет митної справи та фінансів м. Дніпро, вул. Володимира Вернадського, 2/4
34.
Центр дистанційного навчання «Нікопольський інститут» ПрАТ ВНЗ «МАУП» м. Нікополь, вул. Запорізька, 31