Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.
![]() |
(045) 975-65-95, (099), (093), (068) 619-31-31, (045) 976-03-53 Київська обл., м. Ірпінь, вул. Університетська, 31 (карта) http://www.nusta.edu.ua (04597) 56-595 |
Університет державної фіскальної служби України (УДФСУ)
Університет державної фіскальної служби України визнаний в Україні і за її межами як навчальний, науковий, методичний центр, в якому напрацьовано значний досвід міжгалузевого об’єднання економічної та правової освіти, науки і практики при здійсненні профільної підготовки фахівців (податківців, митників, економістів, юристів, бухгалтерів , аудиторів, аналітиків, менеджерів, фахівців з інформаційних технологій, журналістів, психологів, реабілітологів і т.д.) за першим (бакалаврськими) і другим (магістерськими) рівнями вищої освіти відповідно до вимог сучасного ринку праці.
Університет - це один з найбільших навчальних закладів за територією та розвиненою інфраструктурою, який облаштований за європейськими стандартами у парковій зоні м. Ірпінь за 11 кілометрів від столиці.
Тип навчального закладу: | Університет |
Форма власності: | державна |
Рівень акредитації: | IV |
Вартість навчання на рік (грн.): | від 7 130 грн до 18 744 грн (може змінюватися) |
Форма навчання: | денна, заочна |
Кваліфікаційний рівень: | бакалавр, магістр |
Кількість студентів: | 7000 |
Місто: | Ірпінь |
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015): | 135 місце |
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016): | 126 місце |
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017): | 118 місце |
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018): | 124 місце |
|
|
В Університеті державної фіскальної служби України функціонують Навчально-наукові інститути:
- права (спеціальність «Право», «Міжнародне право»);
- обліку, аналізу та аудиту (спеціальність «Облік і оподаткування»);
- фінансів, банківської справи (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент»);
- економіки, оподаткування та митної справи (спеціальність «Економіка», «Міжнародні економічні відносини», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Підприємство, торгівля та біржова діяльність», «Менеджмент»);
- інформаційних технологій та менеджменту (спеціальність «Економіка», «Комп´ютерні науки», «Економіка», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»);
- гуманітарних наук (спеціальність «Журналістика», «Психологія»);
- спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації (спеціальність «Фізична культура і спорт»).
Унікальний за своєю природою на теренах України є факультет підготовки,перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції,спеціальність «Право», «Правоохоронна діяльність» (особливості вступу на сайті Університету).
*освітні програми побудовані з урахуванням подальшого працевлаштування випускників
Університет має право здійснювати:
*підвищення кваліфікації державних службовців та керівників державних підприємств;
*надавати військову освіту за Програмою підготовки офіцерів запасу (кафедра військової підготовки);
*підготовку іноземців за ліцензованими спеціальностями;
*підготовку до вступу у заклади вищої освіти громадян України та іноземців.
У структурі також діють: Навчально-науковий центр інноваційних освітніх технологій та регіонального навчання; Науково-дослідний інститут фіскальної політики; Навчально-науковий центр організації освітнього процесу; наукова бібліотека.
Регіональна політика Концепції розвитку Університету спрямована на забезпечення можливості надати мешканцям віддалених областей України якісну вищу освіту зі значно меншими витратами, ніж у столиці (Вінницький, Кам´янець – Подільський навчально-наукові інститути, Житомирська філія Навчально-наукового центру інноваційних освітніх технологій та регіонального навчання).
В Університеті діє аспірантура (ад’юнктура) та докторантура.
Переваги навчання в Університеті державної фіскальної служби України:
- Заклад вищої освіти з 96-річною славною історією.
- Офіційно визнаний в якості партнера Міжнародної мережі митних університетів.
- Викладання бакалаврських та магістерських програм іноземними мовами.
- Використання інноваційних технологій у навчанні: локальні мережеві ресурси вишу, хмарні сервіси (сховища, офіс), елементи дистанційного навчання, мультимедійні навчальні курси, віртуальні лабораторії.
- Можливість паралельної освіти та перехресного вступу.
- Участь студентів у наукових дослідженнях та можливість займатися у понад 20 студентських тематичних наукових клубах, проблемних гуртках; опановувати навчання в “Школі лідерства” та “Школі економічної журналістики”.
- Максимальне наближення навчання до практики та подальше гарантоване працевлаштування в державних органах, комерційних організаціях та провідних компаніях України.
- Стипендіальні програми.
- Можливість отримання офіцерського звання на військовій кафедрі, яка є структурним підрозділом Університету.
Наукове товариство студентів та курсантів. Товариство об’єднує понад 20 студентських тематичних наукових клубів і проблемних гуртків, учасники яких активно беруть участь у наукових міжвузівських, всеукраїнських та міжнародних конференціях, конкурсах наукових робіт, всеукраїнських студентських олімпіадах з навчальних дисциплін і спеціальностей.
Студентське самоврядування в Університеті реалізується Студентським ректоратом та Профкомом студентів і курсантів. Між ним налагоджена ефективна співпраця, головною метою якої захист прав студентів і курсантів Університету та реалізація їх наукового, культурного, спортивного та організаційного потенціалу.
Міжнародні зв’язки. З метою максимізації академічної мобільності студентів в Університеті налагоджено конструктивні наукові зв’язки з низкою міжнародних організацій, навчальних і наукових установ Франції, Іспанії, Польщі, США, Німеччини, Росії, Хорватії, Словаччини, Чехії, Кореї та інших країн.
В Університеті створенні бездоганні умови для навчання: сучасні навчальні корпуси, загальною площею 96 тис.кв.м.; обладнані навчальні аудиторії, науково-криміналістична лабораторія, зала судових засідань, навчально - наукові лабораторії, комп’ютерні класи, в яких студенти мають змогу використовувати сучасні світові програми. До послуг студентів – наукова бібліотека з великими читальними залами, конгрес-хол, їдальня, молодіжні кафе, автокласи з тренажерами. Для проживання студентів Університет має 4 гуртожитки, загальною площею 17160 кв. м, де проживає близько 2,5 тис. осіб.
Керівництво Університету постійно дбає про розвиток гармонійної особистості студента, формування у студентської молоді сучасного креативного світогляду, розвитку творчих здібностей і навичок самореалізації особистості. Це і сучасний спортивний комплекс (сучасний стадіон, манежі, ігрові та спортивні зали, 16 спортивних секцій із різних видів спорту: вільної боротьби, бойового самбо, дзюдо, боксу, хортингу, таекван-до ІТФ, футболу тощо) і Центр творчого розвитку та виховання студентів «Сузір’я» (близько 20 різножанрових творчих колективів та студій, 5 з яких мають почесне звання «народний»).
Консультаційно-довідковий центр з питань прийому на навчання - відділ профорієнтаційної роботи, практики та сприяння працевлаштуванню: м.Ірпінь, вул. Садова, 53, 1-й поверх, кімн.110, корпус Р, тел.: (04597) 56-595). Відділ також здійснює набір і організацію освітнього процесу на шестимісячних підготовчих курсах для учнів випускних класів середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно- технічних навчальних закладів, осіб з повною загальною середньою освітою та осіб з базовою вищою освітою. Форма навчання: денна. Вибір предметів - за бажанням слухачів. А також експерс-курси для осіб бажаючих отримати другий (магістерський) рівень вищої освіти (юридична підготовка до ЗНО) та економічне спрямування).
Приймальна комісія: вул. Садова 53, м. Ірпінь, Київська область, 1-й поверх, каб. 108,109, Корпус Р, тел.: (04597) 60-353
Консультаційно-довідковий центр з питань прийому до Університету: вул. Садова,53, м. Ірпінь, Київська область, 1- поверх, каб. 110, Корпус Р, тел.: (04597)56-595, (099), (093), (068) 619-31-31
Університет державної фіскальної служби України (УДФСУ) проводить підготовку за такими напрямами:
-
Інформаційні технології
- Комп’ютерні науки
- Інформаційні системи та технології
-
Журналістика
- Журналістика
-
Управління та адміністрування
- Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
- Публічне управління та адміністрування
- Фінанси, банківська справа та страхування
- Облік і оподаткування
- Менеджмент
-
Освіта та педагогіка
- Фізична культура і спорт
-
Право
- Право
-
Соціальні та поведінкові науки
- Економіка
- Психологія
-
Цивільна безпека
- Правоохоронна діяльність
-
Міжнародні відносини
- Міжнародне право
- Міжнародні економічні відносини
За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.01.2019