Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Університет державної фіскальної служби України (УДФСУ)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Університет державної фіскальної служби України (УДФСУ) (04597) 56-595, (04597) 60-353
Київська обл., м. Ірпінь, вул. Університетська 31  (карта)
http://www.nusta.edu.ua

(04597) 56-595
інформація підтверджена

Університет державної фіскальної служби України (УДФСУ)

Університет державної фіскальної служби України визнаний в Україні і за її межами як навчальний, науковий, методичний центр, в якому напрацьовано значний досвід міжгалузевого об’єднання економічної та правової освіти, науки і практики при здійсненні профільної підготовки фахівців (податківців, митників, економістів, юристів, бухгалтерів , аудиторів, аналітиків, менеджерів, фахівців з інформаційних технологій і т.д.) за першим (бакалаврськими) і другим (магістерськими) рівнем вищої освіти відповідно до вимог сучасного ринку праці.
Університет - це один з найбільших навчальних закладів за територією та розвиненою інфраструктурою Київщини, який облаштований за європейськими стандартами у парковій зоні м.Ірпінь за 11 кілометрів від столиці.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 7 130 грн до 18 744 грн (може змінюватися)
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:7000
Місто:Ірпінь
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2013):129 місце
Рейтинг університетів "Компас" (2013):198 місце
Рейтинг університетів "Webometrics" (2014):94 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2014):135 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):135 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):126 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

 Університет державної фіскальної служби України визнаний в Україні і за її межами як навчальний, науковий, методичний центр, в якому напрацьовано значний досвід міжгалузевого об’єднання економічної та правової освіти, науки і практики при здійсненні профільної підготовки фахівців (податківців, митників, економістів, юристів, бухгалтерів, аудиторів, аналітиків, менеджерів, фахівців з інформаційних технологій і т.д.) за першим (бакалаврськими) і другим (магістерськими) рівнем вищої освіти відповідно до вимог сучасного ринку праці.

В Університеті державної фіскальної служби України функціонують Навчально-наукові інститути:

 • права (спеціальність "Право");
 • обліку, аналізу  та аудиту (спеціальність «Облік і оподаткування»);
 • фінансів, банківської справи (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент»);
 • економіки, оподаткування та митної справи (спеціальність «Економіка», «Міжнародні економічні відносини», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа  та страхування», «Підприємство, торгівля та біржова діяльність»);
 • інформаційних технологій та менеджменту (спеціальність «Комп´ютерні науки та інформаційні технології», «Економіка»);
 • гуманітарних наук;
 • спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації.

Унікальний за своєю природою на теренах України є факультет підготовки,перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції,спеціальність «Право»(особливості вступу на сайті Університету).

Університет  має право здійснювати:

*підвищення кваліфікації державних службовців та керівників державних підприємств;

*надавати військову освіту за Програмою підготовки офіцерів запасу  (кафедра військової 

підготовки);                                                  

*підготовку іноземців за ліцензованими напрямами  підготовки/ спеціальностями;

*підготовку до вступу у вищі навчальні заклади громадян України та іноземців.

У структурі також діють: Навчально-науковий центр інноваційних освітніх технологій та регіонального навчання; Науково-дослідний інститут фіскальної політики; Навчально-науковий центр організації освітнього процесу; наукова бібліотека.

Регіональна політика Концепції розвитку Університету спрямована на забезпечення можливості надати мешканцям віддалених областей України якісну вищу освіту  зі значно меншими витратами, ніж у столиці (Вінницький, Кам´янець – Подільський навчально-наукові інститути, Житомирська філія Навчально-наукового центру інноваційних освітніх технологій та регіонального навчання).

В Університеті діє аспірантура (ад’юнктура) та докторантура.

Переваги навчання в Університеті державної фіскальної служби України:

 • Вищий навчальний заклад з95-річною славною історією.
 • Офіційно визнаний в якості партнера Міжнародної мережі митних університетів
 • Викладання бакалаврських та магістерських програміноземними мовами.
 • Використанняінноваційних технологій у навчанні: локальні мережеві ресурси вишу, хмарні сервіси (сховища, офіс), елементи дистанційного навчання, мультимедійні навчальні курси, віртуальні лабораторії.
 • Можливістьпаралельної освіти та перехресного вступу.
 • Академічна мобільність студентів Університетуз навчальними закладами Польщі, Німеччини, Франції. Іспанії, Хорватії, Словаччини, Чехії та навчання іноземних громадян.
 • Участь студентів у наукових дослідженнях та можливість займатися у понад 20 студентських тематичнихнаукових клубах, проблемних гуртках; опановувати навчання в “Школі лідерства” та “Школі економічної журналістики”.
 • Максимальне наближення навчання до практики та подальшегарантоване працевлаштування в державних органах, комерційних організаціях та провідних компаніях України.
 • Стипендіальні програми.
 • Можливість отриманняофіцерського звання на військовій кафедрі, яка є структурним підрозділом університету.
 •  

  Наукове товариство студентів та курсантів. Первинна профспілкова організація студентів здійснює соціальний та правовий захист студентів, організовує їх оздоровлення та санаторно-курортне лікування, проводить змістовне дозвілля студентської молоді, сприяє їй у працевлаштуванні у вільний від занять час, представляє інтереси студентського колективу на Вченій раді та ректораті. Товариство об’єднує понад 20 студентських тематичних наукових клубів і проблемних гуртків, учасники яких активно беруть участь у наукових міжвузівських, всеукраїнських та міжнародних конференціях, конкурсах наукових робіт, всеукраїнських студентських олімпіадах з навчальних дисциплін і спеціальностей.

  Студентське самоврядування в Університеті реалізується Студентським ректоратом та      Профкомом студентів і курсантів. Між ним налагоджена ефективна співпраця, головною метою якої захист прав студентів і курсантів Університету та реалізація їх наукового, культурного, спортивного та організаційного потенціалу.

   

  Міжнародні зв’язки. З метою максимізації академічної мобільності студентів в Університеті налагоджено конструктивні наукові зв’язки з низкою міжнародних організацій, навчальних і наукових установ Франції, Іспанії, Польщі, США, Німеччини, Росії, Хорватії, Словаччини, Чехії, Кореї та інших країн.

  В Університеті створенні  бездоганні умови для навчання: сучасні навчальні корпуси,    загальною площею 96 тис.кв.м.; обладнані навчальні аудиторії, науково-криміналістична лабораторія, зала судових засідань, навчально - наукові лабораторії, комп’ютерні класи, в яких студенти мають змогу використовувати сучасні світові програми. До послуг студентів – наукова бібліотека з великими читальними залами, конгрес-хол, їдальня, молодіжні кафе, автокласи з тренажерами. Для проживання студентів Університет має 4 гуртожитки, загальною площею 17160 кв. м, де проживає близько 2,5 тис. осіб.

  Керівництво Університету постійно дбає про розвиток гармонійної особистості студента, формування у студентської молоді сучасного креативного світогляду, розвитку творчих здібностей і навичок самореалізації особистості. Це і сучасний спортивний комплекс  (сучасний стадіон, манежі, ігрові та спортивні зали, 16 спортивних секцій із різних видів спорту: вільної боротьби, бойового самбо, дзюдо, боксу, хортингу, таекван-до ІТФ, футболу тощо) і Центр творчого розвитку та виховання студентів «Сузір’я» (близько 20 різножанрових творчих колективів та  студій, 5 з яких мають почесне звання  «народний»).

   

   ВступникамКонсультації з питань вступу, правил прийому до Університету надає відділ профорієнтаційної роботи, практики та сприяння працевлаштуванню (м.Ірпінь, вул. Садова, 53, 1-й поверх, комн.102, тел .: (04597) 56-595); приймальна комісія (м.Ірпінь, вул. Садова, 53, 1-й поверх, комн.103, тел .: (04597) 60353). Відділ здійснює набір і організацію освітнього процесу на шестимісячних підготовчих курсах для учнів випускних класів середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних навчальних закладів, осіб з повною загальною середньою освітою та осіб з базовою вищою освітою. Форма навчання: денна. Вибір предметів - за бажанням слухачів. А також експрес-курси для осіб бажаючих отримати другий (магістерський) рівень вищої освіти (юридична (підготовка до ЗНО) та економічне спрямування).

  Університет державної фіскальної служби України (УДФСУ) проводить підготовку за такими напрямами:

  • Інформаційні технології

   • Комп’ютерні науки та інформаційні технології
  • Управління та адміністрування

   • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
   • Фінанси, банківська справа та страхування
   • Облік і оподаткування
   • Менеджмент
  • Право

   • Міжнародне право
   • Право
  • Соціальні та поведінкові науки

   • Економіка
   • Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
   • Міжнародні економічні відносини

  За матеріалами: Освіта.ua
  Оновлено: 24.06.2009

  Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
  Рейтинг
  147
  Рейтинг: 4.7 з 5 на основі 31 оцінок.

  Відгуки про Університет державної фіскальної служби України (УДФСУ)

  Аватар
  Поставте свою оцінку:   
  Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
  Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
  Код:
  Код
  МАРИНА
  В університеті, доречф, дуже потужне самоврядування
  Катерина
  ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА! Я мрію стати податковим інспектором , але не бачу різниці між податковою поліцією та факультетом опадаткування
  Анна
  скажіть, будь ласка, чи є обмеження по балам , якщо поступати на факультет права
  Адам
  Скількі було поступаючих , на одне місце у 2015 р .
  maman
  Подскажите пожалуйста, я верно поняла: на право в УДФСУ нужно три ЗНО (укр, ист и англ) и можно поступать на бюджет ? Никаких дополнительных физо или др. творческих конкурсов не нужно ?
  Юра
  На який факультет потрібно подавати документи щоб вчитися на митній справі та оподаткуванні?
  Vasia
  Для Юра: навчально-науковий інститут економіки, оподаткування та митної справи
  Коментувати
  Катя
  Які предмети потрібні щоб вступити на соціальну роботу?менеджмент?
  Анастасія
  Хто знає, скажіть будь ласка як подавати документи в 2016 році на факультет правоохоронна діяльність, якби початку заява в електронній формі, а далі що? решту документів везти вже тоді, коли поступили чи раніше?
  Іра
  Де можна отримати інформацію про державні місця 2016 року?
  Natalia
  Скажіть,будь ласка, чи обов’язково фіз підготовка на податкову міліцію?
  Юра
  Всім привіт, хто буде поступв нудпсу на фпм в 2016 році ?
  Гість
  які зно потрібні на факультет правоохоронна діяльність?
  Парасковія
  Для Гість: укр мова, історія + творчий конкурс
  Коментувати
  Катя
  З якими балами можна пройти на факультет правоохоронна діяльність?
  dfyz
  Для Катя: 140
  пнеун
  А якщо нижче?
  Коментувати
  Таня Борисюк
  Які саме предмети потрібно здавати щоб поступити на податкового інспектора
  Гість
  Для Таня Борисюк: укр мова.історія.фізн
  Коментувати
  Ільосбек
  чи підходить предмети укр мова та література,історія України і біологія для вступу НУДПСУ?
  яя
  Для Ільосбек: нет
  міша
  Для Ільосбек: підходить укр мова історія і фізо
  Коментувати
  Назарій Віталійович
  скільки коштує навчання на юрфаці, якщо я після коледжу? Денна і аочна форми навчання.
  Віталій Турок
  На який факультет потрібно поступати, щот отримати професіюю податкового інспектора?
  міша
  Для Віталій Турок: на факультет податкової міліції
  Коментувати
  міша
  хто буде поступв нудпсу на фпм в 2016 ? будем поступати разом
  Алла
  Для міша: я поступатиму!
  міша
  Для Алла: кинь силку на сторінку вк
  Коментувати
  Аліна
  підскажіть, будь ласка, що це за творчий конкурс для правоохоронної діяльності???
  Шева)
  Для Аліна: Я думаю, что это физ подготовка
  Вася
  Для Аліна:підтягування,100м,1км
  Коментувати
  влад
  Скількі потрібно балів з математики щоб сюди поступити? І з історії України? Скажіть будь-ласка
  Студентка
  Для влад: я поступала з високими балами всі були 180+,але є такі,що вступали і 150+ і пройшли на бюджет,тому десь так має бути
  Док
  Мінімум 100 балів з усіх предметів
  Коментувати

  Щоб отримувати всі публікації
  від сайту «Osvita.ua»
  у Facebook — натисніть «Подобається»

  Osvita.ua

  Дякую,
  не показуйте мені це!