Рейтинг
62
Рейтинг: 3.9 з 5 на основі 16 оцінок.

Відгуки про Національний транспортний університет (НТУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Влад
Здравствуйте,мне позвонили и предложили контракт ,как думаете стоит ли подавать оригиналы,и скажите мне,учась на контракте меньше берут за сессию?)
Ирина
Где находится(адрес) корпус института економіки, менеджменту і права? На Суворова ??
Александр
Здравствуйте. Скажите, пожалуйста, 663 балла, на какую специальность в вашем ВУЗе получится поступить платно?
Вася
Скажіть, будь ласка, хто знає або киньте ссилку на прохідний бал на компютерні науки. В мене 741.. не знаю чи поступлю, чи ні...
Ангеліна
Для Вася: поступиш,якщо не за першу хвилю,то за другу точно,з твоїми балами 30 у списку,а державних 25.Сайт http://www.vstup.info/2012/i2012i24.html
Василь Бойко
ну це поки що я 32.. а якщо опущусь до 50-60 ??
Коментувати
Елена
Доброе утро.Подскажите пожалуйста,кто здал документы на транспортные технологии,какой проходной бал поступить на бюджет.Спасибо.
Алена
Для Елена: у меня 722, звонили, сказали что со второй волны прошла.
Коментувати
Лера
Скажіть будь ласка, де працює ваша приймальна комісія.факультет:лінгвістика?
женя
Я хотів би запитати які придмети потрібно здавати щоб вступити в НТУ
Светлана
Добрый день, скажите, пожалуйста, есть ли возможность и какая вероятность поступить на бюджет на менеджмент, маркетинг, экономику предприятия, если у меня ВНО с такими баллами: математика - 180, укр.яз - 169, география - 164, средний балл аттестата - 188,6?
Н.
А реально потрапити на бюджет на Комп'ютерні науки, якщо загальний бал (3 зно + атестат) - 746?
Елена
Добрий день.Скажіть будь ласка чи реально постутити на державний (факультет "Транспортні технології") з балами матем 177,5; укр 167;англ 145,атестат 185,7.Дякую.
Андрей
а на туризм реально поступить если у меня 179,5 география 179 история, 173,5 язык и балл атестата 184,5??
Патрик
Для Андрей: Нет это не реально... У меня ниже 185 не было и не поступил у том году
Коментувати
надя
розкажіть про туризм? чи варто туди поступати? є шанси потрапити на державну основу?
Алиса
Для надя: Які у вас бали?На це питання можна відповісти лише за наявністю інформації про ваші результати.
Коментувати
саша
хтось знає ,як в НТУ з навчанням на дизайні?складно?
Наталья
Добрый день, меня зовут Наталья. Моя дочь в этом году заканчивает Киевский Транспортно -экономическй колледж - отделение "Бухучет и аудит " . На какой курс ее возьмут в вашем Университете и какие условия поступления- собеседование или вступ, экзамены? Спасибо
Залевська Ольга Олександрівна
Добрий день! В цьому році мій син закінчyє Київський трансопртно-економічний коледж, факультет організація перевезень Які умови вступу до університету після коледжу? Іспити чи співбесіда та на який курс його буде зараховано? Дякую.
Коментувати
Ярослав Сергійович
Добрий вечір! Я хотів би знати, коли відбудеться день відкритих дверей? Зарані дякую!)
Андрій  andruha_198867@mail.ru
Добрий день.Я Залуцький Вячеслав Володимирович вступив до вашого вузу в 1981році на факультет:Автомобільний.за спеціальністю:"Організація дорожнього руху"закінчив його в 1986році.Мені потрібно "Виписку із семестрових і екзаменаційних відомостей" Як на даний моменти я можу отримати цю виписку!!дякую за увагу.
Катя
Я хочу поступити у ваш інститут на спеціальність економіки підприємства або менеджменту!!!Коли я провчуся,куди мені дальше буде світити дорога???Рекламувати машини різні???
Александр
Для Катя: Будеш как я продавцом в МЕТРО работать. Или мерчиком каким то.
Коментувати
Юлія
Я випускниця коледжу Макаренка,хочу отримати у вас бакалавра за спеціальністю право,які умови вступу, та оплата.Дякую.
Леонид
Я дуже радий можливості прокоментувати свій улюблений університет! Я закінчив навчання в 2006 році і отримав диплом інженера-будівельника. Жодної хвилини не шкодую, що віддав 5 років свого життя цьому університету. Завдяки викладачам і нинішнім колегам-будівельникам пишаюся не тільки спеціальністю, але і можливістю глобально оновлювати своє улюблене місто Київ. Адже грамотно спроектовані і побудовані мости, розв'язки і тунелі - це обличчя і гордість будь-якого міста. Вважаю, що мені пощастило: правильно обрав спеціальність, у студентські роки знайшов справжніх друзів і можу пишатися улюбленою справою!
інна
Молодець.Але не всім повезло так як тобі. Мій син також закінчив НТУ .Вступав та навчався самостійно гарно закінчив даний ВуЗ- на даний час вже 2 роки не може знайти роботу.Держава вчить а роботою не забезпечує. Син закінчив дорожньо-будівельний факультет.
Коментувати