Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Національний транспортний університет (НТУ) (044) 280-82-03
м. Київ, вул. Суворова 1  (карта)
http://www.ntu.kar.net

(044) 280-54-09

Національний транспортний університет (НТУ)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Вартість навчання на рік (грн.):від 8800 до 15900 (може змінюватися)
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:11000
Місто:Київ
Консолідований рейтинг 2022:88-89 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.08.2022

Рейтинг
62
Рейтинг: 3.9 з 5 на основі 16 оцінок.

Відгуки про Національний транспортний університет (НТУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
студент 4 курс нту
Жахливе місце яке робить все лише для рейтингу, ніякої думки про студентів. За рік звільнилась половина киладачів, і коли звільняться інші, питання часу, але ті які душать і топлять студнтів залишаються. Розміщення в центрі, красивий інтерєр, дуже оманливо, оскільки чим більше звертаєш увагу тим вся гірше, стеля яка обвалюється, стіни з грибком, жахливе опалення. Про другий корпус який весь скоро розвалиця, і в якому прийдеться вчитися, кажуть лише після вступу. Їм байдуже чи червона зона коронавірусу, чи війна, мусиш приїхати на навчання, дистанційної форми як такової не існує, на вас просто забивають болт і здача екзаменів це вже ваша проблема.
мама студентки
Чи є філіали від НТУ (зокрема - екологія) у західних областях України? І чи можна туди перевестись (бюджет), наприклад, на протязі першого навчального місяця? (У Києві гуртожитки від даної спеціальності просто дуже жахливі - усі блоки з грибком (так запевнила комендант), у всякому разі у дочки стеля і стіни у санвузлі і тамбурі чорнезні від грибка і вологи, ніякого ремонту, сантехніка несправна, підлога вирвана у кількох місцях, таргани табунами бігають, ..., стан блоку вважаю не відповідає житлово-побутовим нормам (((. А у мене дочка має астматичні проблеми, жити з таким грибком для неї критично. Я вирватись у Київ, якщо не буде карантину, зможу не раніше кінця жовтня. Тому хотілось би забрати дитину з тих жахливих умов проживання, якщо є можливість переводу).
Valery
Якщо зовсім не розумію математику, але дуже подобаються автомобілі, можна вступати чи ні?
Віка
На яку спеціальність можна вступити на бюджет? Українська мова 188, математика 142, англійська 114, історія 132, бал атестата 10.2
Рома
З якими результатами ЗНО я можу вступити на навчання у ваш навчальний заклад? Я в цьому році закінчую 11 клас
наталія
У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Богдана
Добрий день. Чи можу я вступити на бюджет на напрям "психологія" з результатами зно : математика - 129, біологія- 199, укр мова та література - 183 ? Якщо не на бюджет, то чи можу на контракт?
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
Іра Глущик
Хочу дуже поступити у цей університет. Предмети ЗНО: мова і літ, історія, англійська і географія. на які факультети можна поступити на державне місце з такими предметами
Гість
Для Іра Глущик: Все для студентiв, окрiм знань! НТУ обирають за легкicть вступу i навчання - мiнiмальнi вимоги i можливiсть домовитися. Для керiвництва, нажаль, головне щоб не було заборгованостей! НТУ готує "фахiвцiв" майже всiх спецiальностей (митникiв, правникiв i ще Бог знає кого) і cмiшно і cумно одночасно, залишилося налагодити випуск перукарiв, космонавтiв i клоунiв.
Гость
дополнение: К сожалению руководство университета не борется за КАЧЕСТВО НАУКИ и ОБРАЗОВАНИЯ, а скорее наоборот. Контрактников (особенно иностранцев) набирают таких, которым даже в ПТУ не место - базовых знаний недостаточно. Зато преподаватели виноваты, что не смогли их научить. Лошадь можно подвести к водопою, но заставить пить невозможно.
Гість
Шкода, що деннна форма навчання поступово (через збільшення годин на самостійну роботу) перетворюється у заочну і контрактники за свої кошти повинні САМОСТІЙНО (з книжок, а не від викладачів) отримувати знання, при цьому СТРАЖДАЄ ЯКІСТЬ ОСВІТИ!
Коментувати
Ірина
Які документи потрібно подавати післядипломної освіти?
наталія
Для Ірина: У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Коментувати
kotikova2017@mail.ru
подскажите, здесь есть факультет дизайн?Потому что в поиске выбивает что есть, а говорят что нету (
нод35
Для kotikova2017@mail.ru: направление Дизайн есть на автомеханическом факультете
Коментувати
Кіквідзе
Від рівня "культури" мешканців гуртожитків НТУ на Кіквідзе потерпають люди. Склалося враження, що там одні дегенерати живуть: дерти півночі горлянки деякими днями і пиячити під моїм будинком - це ким треба бути?..Про сміття навколо корпусу не кажу. Бабуїни!
Костянтин
"доктор" М.П.Кузьмінець (ПЛАГІАТОР і "ПИСЬМЕННИК" НТУ) привласнив десятилітню працю КОЛЕКТИВА АВТОРІВ, які запропонували і впровадили ТЕХНОЛОГІЧНУ СХЕМУ і КОМПЛЕКС МАШИН. Подробиці тут --> http://blog.i.ua/user/2467720 Там же і ВІДКРИТИЙ ЛИСТ МІНІСТРУ.
Олександр
Доброго дня. Підкажіть будь ласка чи є шанс потрапити на бюджет на комп’ютерні науки з такими резутатами зно: укр.мова - 178.5; математика(поглиб) - 190 (базовий - 196); фізика - 177? дякую
Анастасія
можете вказатати перелік конкурсних предметів до певного напрямку разом із коефіцієнтами?????
Екатерина
Підскажіть,будь ласка,чи є в НТУ команда по баскетболу??
слава
як поселитися вгуртожиток
Антон
надати список рейтингу вступників 2014 року на факультетавтомеханічний спеціальність двигуни внутрішнього згорання.
наталія
Для Антон: У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Коментувати
Антон
рейтинг вступників 2014 року на факультет ФТІТ на спеціальність транспорт і транспортна інфраструктура.
Антон
рейтинг вступників 2014 року на спеціальність машинобудування.Двигуни внутрішнього згорання.