Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (НПУ) (044) 239-30-17
м. Київ, вул. Пирогова 9  (карта)
http://www.npu.edu.ua

(044) 239-30-17

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (НПУ)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Вартість навчання на рік (грн.):від 5300 до 14500 (може змінюватися)
Форма навчання:денна, вечірня, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:36000
Місто:Київ
Консолідований рейтинг 2022:85-86 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.08.2022

Рейтинг
299
Рейтинг: 4.2 з 5 на основі 72 оцінок.

Відгуки про Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (НПУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Доброго дня, 6.09 у 229 каб принесла докум на подачу на заочну форму «Психологія», мене посадили до дівчини, вона прийняла всі документи, не запитуючи яка мене цікавить психологія, не повідомивши про те, що психології є декілька видів. І за день до іспиту,на консультації я дізнаюсь, що я приносила докум на звичайну психологію , а мене прийняли на інший вид… Як виявилось то був останній день для подачі в електронному кабінеті, я так засмутилась , так не приємно, що звичайні студенти в приймальні дають не коректну інформацію… Тепер я залишилась ні з чим і втратила один рік свого часу. немає слів, пропало бажання взагалі звертатись до цього університету і навчатись там… Не рекомендую взагалі…! Моя винна в тому, що я не перевірила, сама не уточнила, але якби ж я знала що є декілька видів спец «Психологія»… Дуже не приємно, прошу одне не допускати не компетентних людей в приймальну комісію і дізнатись хто цього дня приймав документи, провести співбесіду, щоб інші на таке не потрапляли…
Максим
Добрий день . Які предмети потрібно здати , щоб поступити на фізичну терапію та на який бал?
Angelina Pidoprigora
Добрый вечер, а как можно посмотреть предметы которые мы будем учить по специальности?
Анна Віксіч
Доброго дня чи можна поступити на третій курс на бакалавра за спеціальністю початкова освіта на заочне. Якщо молодшого спеціаліста здобула в Чернівецькому педагогічному коледжі. Якщо так то які предмети потрібні для вступу
Span Lang
Доброго дня! Я зараз в 11 класі і думаю піти вчитися на вчителя української мови та літератури. Скажіть, будь ласка, які предмети на ЗНО потрібно здавати, прохідний бал і, якщо хтось поступив в цей університет, як навчання? Чи варто йти сюди? Якщо коротко, то розкажіть все в подробицях...)
Аня
На вступ юа зайди, там всё расписано
Таня
Я навчалась на факультеті української філології. Було все супер! Гарна теоретична підготовка, була можливість щороку (починаючи з 3-го курсу) проходити практику в школі. Якщо вчитися, то проблем не виникатиме. Крім того, можна відвідувати басейн, тренажерний зал, грати в театрі, відвідувати купу різних майстер-класів, зустрічатися з сучасними письменниками і т.д. А ще брати участь у конференціях, наукових семінарах, різних конкурсах, писати наукові роботи. Стосовно вступу, то на сайті університету (https://vstup.npu.edu.ua/) є майже вся інформація. Якщо не знайдеш те, що тобі потрібно, зателефонуй до них в приймальну комісію (на сайті є номери телефонів).
Коментувати
Настя Возняк
Доброго дня! Чи маю я надію вступити до вашого ВНЗ на бюджет із низькими балами 100-110 на дошкільну освіту? Маючи 2-гу групу інвалідность?
Оксана
Для Настя Возняк: Думаю, що Вам краще уточнити в приймальній комісії університету (044) 239 30 17, 235 82 36.
Коментувати
я
Планую сюди на магістратуру на педагогіку. Колеги, які відкуки можете написати? Чи варто сюди йти, хочу дізнатися більше про цей університет.
Світлана
Для я: Не варто. Підписали договір, проплатила кошти. А тепер вони повідомили, що їм не дали ліцензії і якщо хочете повернути кошти їдьте до них, пишіть заяву і т. д. Голову проморочили 3 неділлі і ніякого результату.
Оля
Не знаю, що й сказати... Я без проблем вступила з іншого вузу на магістратуру в Драгоманова. Відучилась на магістратурі та вступила сюди ж на аспірантуру. Все подобається. Головне - бажання навчатися і розвиватися.
Коментувати
Софія
Добрий день! Які предмети потрібно для вступу на факульет Філологія? Яка мінімальна кількість балів для вступу? Яка ціна навчання за рік? Та на який факультет можна вступити з такими предметами : Українська мова,Ангійська мова,Географія?
я
Для Софія: на сайте смотри, все написано
Коментувати
Alena
Доброго дня! Мене цікавить інформація стосовно отримання другої вищої освіти ( бакалавр) за спеціальностями "Логопедія" та "Олігофренопедагогіа". Умови вступу, зно ( прохідний бал), вартість навчання. Дякую.
Анастасія Олешко
Розкажіть умови вступу на спеціальність "Психологія" . Які предмети потрібно здавати і який прохідний бал ???
Віра Царенко
Чи можна превестися на заочне відділення (хореографія) Вашого вузу студентці 3 курсу денного відділення (хореографія) університету Грінченка. Які умови?
Vica
Доброго дня. Який прохідний бал ЗНО на початкову освіту?Підскажіть будь-ласка. І які потрібно предмети?
Roman Black
Доброго дня! Чи є у Вашому університеті навчання на бюджеті на магістратурі по спеціальності фізика? Або середня освіта (по предметах фізика і математика).
Butenko
Доброго дня) Мене цікавить друга вища освіта за спеціальністю вчитель фізики, термін навчання, умови вступу
Наталья Гарба
Доброго дня! Мене цікавить детальна інформація щодо отримання другої вищої освіти за спеціальністю Дифектологія на основі раніше здобутого диплому магістра за спеціальністю фізика у вашому ВНЗ
Марішка
Доброго дня , підскажіть будь ласка чи можу я поступити на фіз мат з балами зно українська159 , математика 133 , фізика 124 , біологія 134 та бал атестату 9,9 ?
Анастасия
Добрий день, чи зможу я вступити на бюджет на менеджмент? Українська мова 184, Географія 189, Математика 159, бал атестата 9,7, або куди можна на бюджет?
Віка
Чи зможу я вступити на бюджет на спеціальність Готельно ресторанна справа? Українська мова- 188, математика-142, історія-132, англійська - 114, бал атестата - 10,2 або куди можна на бюджет вступити?
Гість
Для Віка: Ймовірність вступу на бюджет по широкому конкурсу за спеціальність готельно-ресторанна справа з Вашими балами досить низька. Однак подивіться інші спеціальності (бюджетна форма навчання) які можливі з Вашими сертифікатами https://zu.edu.ua/specialty_budget.html. У Вас є дуже висока ймовірність навчатися в ЖДУ на бюджетній формі навчання за спеціальностями Середня освіта (Математика), Середня освіта (Фізика), Середня освіта (Інформатика)
Віка
А у вашому університеті є шанси на бюджет на які спеціальності?
Коментувати
Людмила Костюк
Чи можу я вступити на бюджет напрям психологія або логопедія з такими балами укр мова 129 , математика 122 , біологія 128?? Дайте будь ласка відповідь
я
Для Людмила Костюк: нет конечно
Коментувати
Юля Павлусь
Чи можу я поступити на бюджет з такими балами: українська мова - 192, математика - 178, хімія - 176? Дайте, будь ласка, відповідь, дуже цікаво.
Гість
Для Юля Павлусь: Залежить яку спеціальність Ви оберете. Якщо Вас цікавить спеціальність Хімія то раджу звернути увагу на https://zu.edu.ua/specialty_budget.html де Ваші шанси на бюджет досить високі.
Коментувати