Рейтинг
154
Рейтинг: 4.1 з 5 на основі 38 оцінок.

Відгуки про Національний університет біоресурсів і природокористування України...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
Діма Тарасов
А можна в цьому університеті навчатися на кухара
Андрій
Чи можу я поступити в цей універсетет після закінчення 4 курсу Бережанського агро-технічного коледжу?
Оксана
Для Андрій: Є можливість вступити на навчання до НУБіП України після закінчення коледжу на 2 курс, або на перший курс скороченого терміну навчання (спеціальна програма для випускників коледжів).За більш детальною інформацією звертайтеся до приймальної комісії.
Коментувати
Іра Глущик
Хочу дуже поступити у цей університет. Предмети ЗНО: мова і літ, історія, англійська і географія. на які факультети можна поступити на державне місце з такими предметами
Євген Тертишниу
Братва, скажіть будь-ласка нормально. Чи є перспективи після закінчення цього універу в області агрохімії?
Назар
Для Євген Тертишниу: Так, є. Від посади звичайного агронома (але матимете глибші знання в сфері живлення рослин і технологій вирощування) і до посади менеджменту і продажів в сфері мін.добрив, логістики добрив, захисту рослин, а то і керівників в цій сфері. Також пізнаєте для себе аспекти агрохімічного аналізу грунту і рослинного матеріалу.
Коментувати
Ольга
ЗНО яких предметів потрібно для всупу на факультет ветеринарної медецини?
Агробіолог
Хочете загубити своє життя ? Ласкаво просимо в цей університет!
наталія
Для Агробіолог: У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Коментувати
Ліза
ЗНО з яких предметів потрібно для вступу на факультет екології?
Женя
В цей ВУЗ я вступив без коштів, здавши фаховий іспит
наталія
Для Женя: У вас з’явилась можливість навчатися на бюджеті (безкоштовно) в магістратурі! В КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституті ІЕЕ, на кафедрі інженерної екології залишилось 5 незаповнених бюджетних місць на спеціальність “101 екологія”! Приймаємо бакалаврів різних спеціальностей. Вам потрібно оперативно, до 3 серпня подати документи в Приймальну комісію КПІ (корпус 16, кім.125). Подробиці за тел.: 050-380-95-78; 095-01-33-974; 067-69-62-433; Поспішайте! Ваші оперативні дії дадуть перевагу над вашими конкурентами ! Чекаємо на Вас !
Коментувати
Sasha Burlaka
Добрий день! Підскажіть будь ласка, при виборі мови начання (Ураїнська, Англійська та Французька) всі прідмети в ВНЗ будуть викладатися вибранною мовою чи тільки спецпредмети? Якщо вибрати іноземну мову (приорітет Англійська), які переваги можуть чикати при закінченні ВНЗ? Дякую!
артем
Скажіть за напрямом Процеси Машини та Обладнання після закінчення Бакалавра , щяка буде спеціальнісь. Дякую
Валя
підскажіть будь ласка, з якими балами можна пройти на геодезію на державне, дякую
юлия
я навчаюся в цьому університеті по спеціальності агрономія друге вище хочу ветеринарі це можливо
Юрий Юрьевич
Приблизно з якими балами вступали на державне на факультет Агрономія???
Карина
Для Юрий Юрьевич: 180-200
Віктор Олексійович
у 2017 році - Мінімальний прохідний бал ЗНО 153, у 2016 році - 145
Коментувати
Дмитро
Доброго вечора!!! Можна дізнатися правила прийому до вашого університету після отримання диплома молодшого спеціаліста за спеціальністю "правознавство " на 2-3 курс бакалавра ? Чи є у вашому університеті державні місця на даний факультет ??які фахові іспити потрібно складати?
Анастасия
стоит ли поступать на биотехнолога?или без перспектив вообще?
Valery
Добрий день. Цікавить розвиток сіл в Україні шляхом розвитку сільськогосподарських підприємств , з гарантованим ринком збуту сільськогосподарської продукції в Україні і за кордоном. Потрібні розумні (тямущі) люди для співпраці в інвест проектах в селах, районах і містах України. Ми б хотіли запропонувати довготривале партнерство та дружбу з відродження кооперації в сільському господарстві та переробці продукції. Ми готові вчитися та здобувати ваш досвід, а ми поділимося своїми ринками збуту. psixolog@ukr.net SKYPE Valery.0311 097 435 91 86 050 870 18 94 Valery P . S . Бажаю знати Вашу думку, як відродити і розвивати Україну.
Кейт
Чи варто вступати сюди на переклад?дуже цікаво...чи є корупція?чи є потім змога працевлаштуватись
Антон
Для Кейт: Включи логіку. Чи варто вступати в аграрний ВНЗ на переклад?
Коментувати
Олексій
Добрий день! Чи працює ще Кучер Лариса Іванівна?
Віктор Олексійович
Для Олексій: Скучили? Приїжджайте
Коментувати
Николь Милевская
а можна якось дізнатися які саме докумети потрібно і як їх відправити електронною поштою? підкажіть будь ласка?
Святослав Фощий
Для Николь Милевская: http://ez.osvitavsim.org.ua/
Коментувати