Рейтинг
275
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 63 оцінок.

Відгуки про Національний авіаційний університет (НАУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Є.В.
Можете розповісти про навчання на документознавство та інформаційну діяльність?Та чи варто поступати на цю спеціальність до НАУ?
Богдана
Добрий день. Чи можу я вступити на бюджет на напрям "психологія" з результатами зно : математика - 129, біологія- 199, укр мова та література - 183 ? Якщо не на бюджет, то чи можу на контракт?
Наталія
Для Богдана: Думаю варто спробувати... Там зазвичай набір не великий...
Коментувати
????U N I C O R N
Доброго дня , підкажіть , будь ласка , який середній бал ЗНО має бути для вступу до цього ВНЗ на бюджет за спеціальністю філологія (англійська та іспанська мови) ?
М.А.
Які предмети потрібно здавати , щоб поступити на факультет "Авіаційна та ракетно- космічна техніка"? І який прохідний бал за 2018 рік? Та чи варто поступати на цю спеціальність?
Анна Павлущенко
Здравствуйте, какие предметы нужно сдавать чтоб поступить на факультет философии?
Ю.К.
Доброго дня . Ті хто вчився /вчиться на прикладній математиці , скажіть чи варто поступати на цю спеціальність до НАУ ?
Андрій Юзвенко
Для Ю.К.: а які придмети потрібно здавати на цю спеціальність?
Ю.К.
мова , математика , фізика/англійська
Ковбаса Марина
Які предмети потрібно здавати на ,IT технології і який прохідний бал?
Коментувати
Лариса Кивгила
Доброго дня. Скажіть який прохідний бал на державне навчання за спеціальністю маркетинг та з яких предметів потрібні ЗНО?
Zn
Для Лариса Кивгила: Украинский язык, математика иностранный или география. Там есть 4 образовательных программы за специальностью маркенг. Если интересует чисто маркетинг на базе 11 классов то в прошлом году на бюджет могло поступить max 16 человек. Вместе с контрактами могло поступить 100 человек. Средний бал прохождения на бюджет был 184,67. Поступило 2 человека и ещё 14 на котракт. Остальные образовательные программы это логистика маркетинга, наука маркетинга, маркетинг в интернете.
Коментувати
Вікторія
Скажіть будь ласка про навчання на факультеті "міжнародні відносини " Чи варто поступати ?
Maks
Скажіть будь-ласка, який прохідний бал для вступу на державну форму навчання на ІТ?
Zn
Для Maks: Зайдите на официальный сайт университета скажите конткретный факультет и тогда напишу средний проходной в прошлом году, а также могу написать сколько человек прошло на бюджет. Информация за 2017.
Инкогнито
здесь напиши
Коментувати
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
Марина
Можете розповісти про навчання на міжнародних відносинах? Чи варто туди вступати, скільки балів треба набрати для вступу? Буду дуже вдячна)
Lyera Kasyar
Скажіть, будь ласка, які предмети ЗНО потрібно складати, щоб вступити на бортпровідника (стюардесу), який саме інститут НАУ має цю спеціальність, які вимоги вступу і чи можливо вступити на бюджет? Завчасно дякую Вам за відповідь:)
Олена
Для вступу на факультет міжнародної економіки фізпідготовку потрібно здавати?
LUCKY
КТО УЧИЛСЯ НА ВТОРОМ ВЫСШЕМ НА ПЕРЕВОДЧИКА В НАУ .ОТЗОВИТЕСЬ
Василий Марчук
Доброго дня),підкажіть будь ласка, обов"язково потрібно купувати спеціальну форму для НАУ,чи по бажанню?
Анастасия
Всем привет. Скажите, есть тут кто, кто учитися на журналиста в НАУ? Подскажите как учеба?
Олександр
Скільки коштує навчання на механіко-енергетичному факультеті ?
Daria
Доброго дня, будь ласка, скажіть ціни на гуртожитки та їхню якість. І чи варто вступати на рекламу та зв’язки з громадкістю)
Анна
Для Daria: У дочки учится подруга.Очень довольна и обучение и общежитием.Живут они в общежитии международных отношений.по фотографиям хороши и сами говорят,что нравится.Дочка собирается на перевод,куда попадем в общежитие неизвестно.надеемся повезет.Но по отзывам двух девочек которые тут учатся очень довольны этим вузом.
Коментувати
валентина
чи можна у вас у цьому році поступити на бюджет?
Анастасія
Доброго вечора) Планую поступати на заочну форму навчання факультету журналістики, підскажіть будь ласка, чи реально пройти з балом!: 161 мова, 163 історія і 173 географія. І хто що знає про заочну форму в данному університеті?
Саня
Для Анастасія: реально
Коментувати