Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая (МНТУ) (050) 505-24-40; (067) 505-44-85; (073) 505-44-85; (044) 353-47-07
м. Київ, провулок Магнітогорський, 3  (карта)
http://www.vstup.istu.edu.ua

має статус «Преміум»інформація підтверджена

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая (МНТУ)

Чому варто обрати навчання в МНТУ?

Не потрібне ЗНО!
Вступай до нас незалежно від результатів ЗНО, адже ми цінуємо тебе за перспективу, а не за минулі досягнення

Диплом про вищу освіту
Крім вищої освіти, ти здобудеш реальні знання, навички та актуальну професію, яка буде конвертуватись у гроші

Великий вибір затребуваних програм
8 кафедр та 17 освітніх програм - кожен знайде напрям своєї мрії

Військова кафедра - не проблема!
Відстрочка від армії на період навчання

Міжнародний рівень комунікації
Запрошуємо викладачів з європейських та американських університетів, а також можливість навчання в європейських університетах за програмами академічної мобільності

Нетворкінг
Ти зможеш брати участь у багатьох форумах, конференціях та мати активну життєву позицію, що допоможе тобі налагодити контакти з роботодавцями

Маємо велику базу бізнес-партнерів
Завдяки цьому випускники можуть стажуватись та працевлаштовуватись в провідних український та іноземних компаніях

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:приватна
Вартість навчання на рік (грн.):13000-21000 грн
Форма навчання:денна, заочна, заочно-дистанційна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр, доктор філософії
Кількість студентів:5000+
Місто:Київ
Консолідований рейтинг 2022:215 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Історія МНТУ

МНТУ розпочав своє існування у 1993 році. Біля його витоків стояли не тільки такі відомі установи, як Київський політехнічний інститут та Інститут кібернетики ім. Глушкова НАН України, а й непересічна особистість. Засновник МНТУ – науковець, педагог, фахівець нафтогазової справи, один з авторів Концепції національної вищої школи України, Національної доктрини її розвитку, доктор технічних наук, професор Юрій Миколайович Бугай.

Відразу після заснування МНТУ вступає у фазу бурхливого розвитку. З’являються структурні науково-навчальні підрозділи у найбільших містах України – Ялті, Луцьку, Краматорську, Чернігові, Полтаві та Житомирі. У 1996 році при МНТУ створено Міжнародний центр розвитку підприємництва та менеджменту, яким опікувалася швейцарська Міжнародна Організація Праці (МОП). На той момент активний розвиток підприємництва в Україні, залучення та заохочення до ведення малого бізнесу якнайбільше людей та вивчення управлінського досвіду європейських країн було найбільш актуальною та важливою для держави задачею.

У 1997 році при МНТУ створено Науково-дослідний інститут нафтогазових інноваційних технологій. Його основним завданням був розвиток однієї з найсучасніших, найперспективніших і, – як показали подальші події, – важливої для державної безпеки галузі, впровадження у неї передових технологій та підвищення продуктивності видобутку газу та нафти.

Перші ж рядки історії МНТУ показали – університет вміє йти в ногу з часом, приділяє увагу науковій проблематиці та має усі задатки для того, щоб стати одним з флагманів української вищої освіти європейського зразка. Саме МНТУ – одним з перших українських закладів вищої освіти - започаткував «Європейські студії», створив кафедру Права Європейського Союзу, кафедру ЮНЕСКО «Інформаційних та комунікаційних технологій в освіті», що наразі бере активну участь у здійснені ряду міжурядових та міжнародних програм.

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая (МНТУ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Інформаційні технології

  • Комп’ютерні науки
  • Інженерія програмного забезпечення
 • Електроніка та телекомунікації

  • Телекомунікації та радіотехніка
 • Охорона здоров’я

  • Фізична терапія, ерготерапія
 • Управління та адміністрування

  • Публічне управління та адміністрування
  • Маркетинг
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Право

  • Право
 • Природничі науки

  • Екологія
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Психологія
 • Виробництво та технології

  • Нафтогазова інженерія та технології
  • Технології захисту навколишнього середовища
 • Міжнародні відносини

  • Міжнародні економічні відносини

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.05.2023

Рейтинг
262
Рейтинг: 4.7 з 5 на основі 56 оцінок.

Відгуки про Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая (МНТУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Діма Кравець
Доброго вечора! Підкажіть будь ласка чи можливо у вашому вузі навчатися на детектива? Чи є у ньому державна, заочна форма навчання і який потрібен прохідний бал? Скільки буде коштувати навчання ? Чи потрібен для вступу нмт тест і якщо потрібен то які предмети? Чи потрібно для вступу у ваш вуз здобути вищу або середню - спеціальну юридичну освіту? Заздалегідь дякую за відповідь!
Admin_ISTU
Для Діма Кравець: Дмитро, добрий ранок! Можемо вам запропонувати вступити на спеціальність Право бакалаврату, після вже можна буде вступити на магістратуру з права, що надасть вам можливість приймати участь, наприклад, на конкурс детектива НАБУ, де мінімальні вимоги - це магістратура (спеціаліст). 505-24-40; (067) 505-44-85; (073) 505-44-85, або пишіть нам у телеграм https://t.me/mntu_priymalna чи ФБ https://www.facebook.com/Univer.MNTU
Коментувати
Карина Захарченко
Доброго дня, хотіла б дізнатись чи є заочне навчання на спеціальності "Менеджмент"?
Кравець Дмитро
Для Карина Захарченко: Доброго вечора! Підкажіть будь ласка чи можливо у вашому вузі навчатися на детектива? Чи є у ньому державна, заочна форма навчання і який потрібен прохідний бал? Скільки буде коштувати навчання ? Чи потрібен для вступу нмт тест і якщо потрібен то які предмети? Чи потрібно для вступу у ваш вуз здобути вищу або середню - спеціальну юридичну освіту? Заздалегідь дякую за відповідь!
Admin_ISTU
Карино, добрий ранок! Так, у нас є заочне навчання на менеджменті. Більш детальна інформація за телефонами: (050) 505-24-40; (067) 505-44-85; (073) 505-44-85, або пишіть нам у телеграм https://t.me/mntu_priymalna чи ФБ https://www.facebook.com/Univer.MNTU
Коментувати
Daniil
Вітаю! Якщо є диплом «Лікувальна справа» та УБД. На яких умовах можна вступити на спеціальність фізична терапія, ерготерапія ?
Admin_ISTU
Для Daniil: Добрий ранок. Так, така можливість є, на 2ий курс. УБД можна вступити без НМТ / ЗНО. Для більш детальної інформації звертайтесь до нас за одним номерів: (050) 505-24-40; (067) 505-44-85; (073) 505-44-85, або пишіть нам у телеграм https://t.me/mntu_priymalna чи ФБ https://www.facebook.com/Univer.MNTU
Коментувати
Vlad
Добрий день. Скажіть будь ласка, якщо є диплом "медсестринство", на яких умовах можна вступити на спеціальність 227 Фізична терапія кваліфікація фізичний терапевт, ерготерапевт?
Admin_ISTU
Для Vlad: Добрий вечір, Владе! Можна вступити на 2ий курс, необхідно здати НМТ або мати сертифікати ЗНО.
Коментувати
Tana
Доброго вечора! Хочу поступати на реабілітолога чи є державна форма навчання і якій прохідний бал. Чи має значення якщо батько учасник бойових дій.
Admin_ISTU
Для Tana: Добрий вечір! Маємо наразі тільки контрактну форму навчання. Набір від 100 балів. Для дітей УБД надаються знижки, доступна помісячна оплата. Для більш детальної інформації звертайтесь до нас за одним номерів: (050) 505-24-40; (067) 505-44-85; (073) 505-44-85, або пишіть нам у телеграм https://t.me/mntu_priymalna чи ФБ https://www.facebook.com/Univer.MNTU
Коментувати
Nastya2047
Добрий день . Я збираюся вступати у ваш вуз на психолога , яка вартість навчання на денній формі і чи є заочна ? І чи це окрема спеціальність , чи треба вступати на якусь іншу і там вивчати психологію ?
Admin_ISTU
Для Nastya2047: Настю, доброго дня! Орієнтовна вартість навчання на денній формі бакалаврату освітньої програми Психологія на 2023-2024 навчальний рік - 30-32 тис грн. Доступні помісячна оплата. Заочна форма навчання також доступна. Вступати на іншу спеціальність немає потреби, ви будете навчатись на освітній програмі з Психології. Якщо у ще залишились питання, можете звернутись до нас за одним номерів: (050) 505-24-40; (067) 505-44-85; (073) 505-44-85, або пишіть нам у телеграм https://t.me/mntu_priymalna чи ФБ https://www.facebook.com/Univer.MNTU
Коментувати
Таня
• Добрий день. Підкажіть будь ласка, чи за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія» є заочна форма навчання? Я закінчую 3 курс медколеджу, чи можу я бути зарахована на 2 курс? Яка вартість навчання на рік?
Admin_ISTU
Для Таня: Тетяно, доброго дня! Навчання за цією спеціальністю тільки денна форма. Вартість 2го курсу буде в районі 27тис грн.
Коментувати
Ліза
Доброго дня, підкажіть будь ласка чи можу я вступити до вас на бакалавр, якщо вже закінчила молодшого бакалавра в другому університеті по спеціальності психолог? Скільки буде коштувати навчання ? Чи потрібен для вступу нмт тест і якщо потрібен то які предмети? Заздалегідь дякую за відповідь!
Admin_ISTU
Для Ліза: Лізо, доброго дня! Так, можна буде вступити на 2ий курс. Вартість 2го курсу буде в районі 27тис грн. Для вступу потрібно буде НМТ (2022р або 2023р) або ЗНО (2020р або 2021р). Щодо НМТ: два обов’язкові предмети – українська мова та математика, і один на вибір: історія України, біологія, фізика, хімія, іноземна мова.
Коментувати
Ирина Савченко
Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка, на який курс поступає абітурієнт, який закінчив коледж інформаційних технологій за спеціальністю "Комп’ютерні науки" (4 роки) та здобув диплом молодшого спеціаліста. Скільки буде коштувати на денну форму навчання, та що ще треба здавати окрім ЗНО. Дякую за відповідь.
Admin_ISTU
Для Ирина Савченко: Ірино, доброго дня! В такому випадку можна буде вступити на 2ий або навіть 3ій курс, проте нам необхідно буде подивитись на академічну різницю. Окрім НМТ/ЗНО, потрібен буде мотиваційний лист. Денна форма навчання буде коштувати орієнтовно 31-32тис грн, доступна помісячна оплата. Якщо у вас є ще додаткові питання, то наберіть нас за одним із номерів: (050) 505-24-40; (067) 505-44-85; (073) 505-44-85, або пишіть нам у телеграм https://t.me/mntu_priymalna чи ФБ https://www.facebook.com/Univer.MNTU, і ми надамо вам детальну інформацію.
Ирина Савченко
Дуже дякую Вам за оперативну відповідь та інформацію.
AlionkAP
Для Admin_ISTU: Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи доступна помісячно оплата на заочній формі навчання на міжнародній програмі? І що потрібно для вступу на цю програму на заочне на магістра після спеціальності середня освіта.історія (документи, довідки і т.д.). Завше дякую за відповідь!
Коментувати
Ковач Юрій
Добрий день, підкажіть будь ласка куда вам можу написати, бо тут не можу знайти, дякую гарно.
Admin_ISTU
Для Ковач Юрій: Юрію, доброго дня, Залиште ваші контакти на нашому сайті прийому заявок https://vstup.istu.edu.ua або наберіть нас за одним із номерів: (050) 505-24-40; (067) 505-44-85; (073) 505-44-85, або пишіть нам у телеграм https://t.me/mntu_priymalna чи ФБ https://www.facebook.com/Univer.MNTU, і ми надамо вам детальну інформацію.
Коментувати
AlionkAP
Добрий день! Планую вступати на менеджмент в магістратуру після бакалавра іншої спеціальності на заочну форму навчання. Скажіть, будь ласка, що для цього потрібно у вашому університеті? Якщо можна, повідомте про всі деталі! Завше дякую)
Admin_ISTU
Для AlionkAP: Альона, доброго вечора, можна вступити - вам необхідно буде здати ЄВІ (єдиний вступний іспит). Є й інші варіанти - детально за одним із номерів: (050) 505-24-40; (067) 505-44-85; (073) 505-44-85, або пишіть нам у телеграм https://t.me/mntu_priymalna
Коментувати
Анастасія
Доброго дня! Щоб вчитися на "Логіста" потрібно вступати на спеціальність "Менеджмент"(073)?
Admin_ISTU
Для Анастасія: Анастасія, доброго вечора. Закінчивши навчання на спеціальності Менеджмент, можна буде працювати в сфері логістики.
Коментувати
Lina
Доброго дня! Хочу вступити до вашого вузу. Чи можна поступити без зно на платне навчання?
Admin_ISTU
Для Lina: Ліно, доброго дня. Так, є така можливість. Залиште ваші контакти на нашому сайті прийому заявок https://vstup.istu.edu.ua або наберіть нас за одним із номерів: (050) 505-24-40; (067) 505-44-85; (073) 505-44-85, або пишіть нам у телеграм https://t.me/mntu_priymalna, і ми надамо вам детальну інформацію.
Коментувати
Oleksandra
Вітаю! В мене виникло важливе питання. В коментарях є інформація про те що до вступу потрібне ЗНО але в загальній інформація стверджують про те що ЗНО не потрібне. Проінформуйте будь ласка. Особливо що стосується про напрямок з психології. Буду вдячна за інформацію.
Admin_ISTU
Для Oleksandra: Доброго дня, Олександра! Влітку 2022р порядком прийому до університету було можливо вступу через складання Національного мультипредметного тесту або за сертифікатами ЗНО 2019-2021рр, що актуально було для вступу на спеціальність Психологія. Крім того, для вступу за деякими спеціальностями (Телекомунікації та радіотехніка та Нафтогазова інженерія та технології, які доступні в МНТУ) необхідно було написати лише мотиваційний лист. На даний момент розроблений проєкт порядку прийому вступників на 2023р, з яким детально ви можете ознайомитись за посиланням: https://mon.gov.ua/storage/app/media/gromadske-obgovorennya/2022/12/09/HO-proyekt.nak.Pro.zatv.Poryadku.pryyomu.na.navch.dlya.zdobut.VO.2023-09.12.2022.docx Якщо коротко: ✅ Вступ за результатами НМТ або сертифікати ЗНО за 2020-2021рр. ✅ НМТ із 4 обов’язкових предметів. ✅ Вступники зможуть скласти додатковий предмет НМТ. ✅ На спеціальності, де потрібно складати творчий конкурс, абітурієнти повинні скласти ще й НМТ (навіть на контракт). ✅ На більшість спеціальностей на контракт теж потрібне НМТ. ✅ Не враховуватиметься середній бал атестату та сільський коефіцієнт.
Oleksandra
Вельми дякую Вам за інформацію та швидку відповідь!
Коментувати
Admin_ISTU
Для Влад Остапенко: Владе, доброго дня! Так, є гуртожиток, на вибір 8000 або 10000 грн (покращені умови проживання). Вартість навчання - 25000грн денна форма, наступного року буде незначне підвищення вартості. Доступна помісячна оплата за навчання.
Влад Остапенко
Здрастуйте, а що з приводу житла? Чи є гуртожиток? Скільки він коштує? І скільки коштує навчання на факультеті інженерія програмного забезпечення?
Admin_ISTU
Для Влад Остапенко: Владе, доброго дня! Так, є гуртожиток, на вибір 8000 або 10000 грн (покращені умови проживання). Вартість навчання - 25000грн денна форма, наступного року буде незначне підвищення вартості. Доступна помісячна оплата за навчання.
Коментувати
Анна Шаповал
Добрий день,які предмети треба на менеджмент,і який прохідний бал на бюджет ? І скільки взагалі коштує навчання ???
Admin_ISTU
Для Анна Шаповал: Доброго ранку, минулого року було Українська мова та література, Історія України та на вибір на вибір: Математика, Іноземна мова, від 100 балів 2023 року можливі зміни. Бюджетної форми навчання у нас немає. Вартість денної форми навчання на бакалавраті на 2022/2023р - 25000грн, доступна помісячна оплата.
Коментувати
Світлана
добрий вечір. можу поцікавитися, чи є спеціальність «медична психологія»? якщо ні, зно з яких предметів треба складати на факультет психології?
Admin_ISTU
Для Світлана: Доброго ранку, є загальна психологія, медичної, на жаль, немає. Минулого року потрібно було ЗНО з наступних предметів: Українська мова та література, Математика та 1 на вибір Історія України, Іноземна мова, Біологія, Географія, Фізика, Хімія. Як буде наступного року - буде відомо в лютому-березні 2023р
Коментувати
Марина Плахтій
Добрий день, підскажіть будь ласка які предмети треба здавати та прохідний бал ? щоб поступити на маркетинг, а також скільки буде коштувати навчання, та його тривалість?
Admin_ISTU
Для Марина Плахтій: Марино, доброго ранку, Цього року потрібно сдавати НМТ або мати сертифікати ЗНО за 2019-2021рр. Прохідний бал - від 100. Якщо по сертифікатам ЗНО, то наступні предмети: Українська мова та література Математика на вибір: Історія України, Іноземна мова, Біологія, Географія, Фізика, Хімія Цього року денна форма - 25000грн заочна - 20000грн, наступного року буде на 10-15% вища вартість. Доступна помісячна оплата Тривалість навчання на бакалавра - 3 роки 10 місяців
Коментувати
Надія
Добрий день, підскажіть будь ласка які предмети треба здавати та прохідний бал? атакож вартість і тривалість навчання? спеціальність облік та оподаткування
Admin_ISTU
Для Надія: Доброго дня, У нас є пропозиція спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування. На облік та оподаткування, на жаль, набір не проводимо цього року. Заяву на вступ до бакалаврату вже подати не зможете, строки подання вже пройшли. Додатковий набір до магістратури буде з 17 по 21 жовтня.
Надія
тоді яка вартість навчання такої спеціальності? на наступний рік обираю професію, дякую за відповідь!
Admin_ISTU
Цього року денна форма - 25000грн заочна - 20000грн, наступного року буде на 10-15% вища вартість. Доступна помісячна оплата
Коментувати