Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Київський медичний університет (КМУ)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський медичний університет (КМУ) (044) 234-99-92, (044) 238-68-58,
м. Київ, вул. Л.Толстого, 9  (карта)
http://kmu.edu.ua/

(044) 234-99-01
інформація підтверджена

Київський медичний університет (КМУ)

Київський медичний університет - один з найбільших та найстаріших українських приватних вузів, єдиний приватний медичний вуз такого масштабу - в університеті навчається близько 2600 осіб, серед яких 25 % - студенти - іноземці з 56 країн світу. Був заснований в 1992 році. Має IV (найвищий) ступінь акредитації, видається диплом державного зразка. Навчання відбувається за трьома спеціальностям (медицина, стоматологія, фармація), потужно представлена післядипломна освіта: інтернатура, магістратура, аспірантура, клінічна ординатура. Готуємо до складання ЗНО та вступних іспитів (для вступу на 2-й курс - для випускників коледжів відповідного профілю). Демократична ціна на навчання, власна стоматологічна клініка, де студентам надається знижка до 50 %, іногородні студенти мешкають в комфортабельному гуртожитку. Обирайте Київський медичний університет!

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:Приватна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 12 800 до 28 000 (може змінюватися)
Форма навчання:денна (заочна тільки для фармації)
Кваліфікаційний рівень:магістр
Кількість студентів:2600
Місто:Київ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2013):158 місце
Рейтинг університетів "Scopus" (2014):74 місце
Рейтинг університетів "Webometrics" (2014):304 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2014):158 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):155 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):155 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):156 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Київський медичний університет - один з найбільших українських приватних вузів, єдиний приватний медичний вуз такого масштабу - в Університеті навчається близько 2600 осіб, серед них 25 % - студенти-іноземці з 56 країн світу. Над впровадженням новітніх освітніх технологій, покращенням клінічних та учбових баз, оснащенням опорних кафедр, поліпшенням матеріально-технічної бази Університету та комфортом студентів працює близько 400 осіб професорсько-викладацького складу, не рахуючи адміністрації. Кількість випускників на сьогоднішній день налічує біля 3000 осіб. КМУ має  IV рівень акредитації Міністерства освіти України і знаходиться в каталозі медичних установ ВООЗ AVIСENNA, видається диплом державного зразка.  

Фундаментальні (загальнонаукові) кафедри мають власні учбові приміщення, а клінічні - розташовані на базі інститутів і кращих медичних установ міста Києва.  Загальна площа приміщень, де відбувається навчальний процес, складає 18000 м². Функціонує бібліотека, є комфортабельні гуртожитки для іноземних і іногородніх студентів. Ректорат знаходиться в історичному центрі міста Києва.

Дуже потужно представлена післядипломна освіта: наявна маґістратура, інтернатура (19 спеціальностей), аспірантура та клінічна ординатура. Найкращі студенти-старшокурсники можуть отримати грант на безкоштовне навчання в інтернатурі від партнерів Університету, а інтерни мають змогу проходити стажування в шпиталях Польщі та Німеччини. Щоб озброїти молодих лікарів накопиченим досвідом світової медицини, ми надаємо нашим інтернам, аспірантам та клінічним ординаторам унікальну можливість - вчитися на базі кращих приватних клінік. Вони зможуть переймати безцінний досвід від фахівців клінік "Борис", "Оберіг", "Добробут", "Сіті клініка", Into-Sana (Одеса та Київ), Медичний дім «Odrex» (Одеса), "Spizhenko Clinic", "Lisod", "ILAYA", "Doctor Sam" та ін.

З 2005 року Університет є офіційним центром тестування ETS (Educational Testing Services) з іспитів TOEFL iBT i SAT.

Дипломи Київського медичного університету визнаються спеціалізованими медичними радами багатьох країн світу, включаючи США, Канаду, Великобританію та ін. Перелік і об’єм учбових курсів в КМУ відповідають стандартам медичної освіти Європейського Союзу, що спрощує нострифікацію дипломів наших випускників.

Зараз КМУ плідно співпрацює з міжнародними інститутами та підтримує академічні зв’язки з учбовими закладами Польщі, Великобританії, США, Італії, Чехії, Росії, Казахстану, Канади та ін. Подальша стратегія розвитку міжнародних зв’язків спрямована на підвищення наукового потенціалу нашого Університету, зміцнення міжнародного статусу України, її миролюбної політики та прагнення до економічного й соціального прогресу.

Київський медичний університет (КМУ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Охорона здоров’я

  • Фармація, промислова фармація
  • Медицина
  • Стоматологiя
 • Освіта та педагогіка

  • Професійна освіта (за спеціалізаціями)
  • Спеціальна освіта

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 05.12.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
140
Рейтинг: 4.2 з 5 на основі 33 оцінок.

Відгуки про Київський медичний університет (КМУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Oksi
Доброго дня, підскажіть будь ласка, якщо я маю вже вижчу освіту Магістр з обліку і аудиту, але в цьому році планую вступити до ВНЗ на спеціальніть "Фармація", мені потрібно здавати ЗНО? З предметів укр м та укр література та біологія(хімія) ??? І чи зарахування людини, яка вже має вижчу освіту здійснюється на загальній основі, на первий курс? І як тоді враховуватиметься мій бал шкільного атестату, якщо я станом на 2018 р 10 років, як закінчила шкільний заклад??? Дякую за приділений час і відповідь наперед)))
Марина Клюйко
Чи є державна форма навчання на факультеті " технологія парфумерно- косметоголічних засобів"?
Ксенія
Для Марина Клюйко: Доброго вечора! Нажаль, немає. Дякуємо за увагу до нашого вузу.
Коментувати
Валерия
Я так і не зрозуміла: ЯКІ ПРЕДМЕТИ ПОТРІБНО ЗДАТИ?
Ксенія
Для Валерия: Доброго вечора! Правила прийому 2018 будуть затверджені за декілька тижнів.
Коментувати
nastia.vik13
Доброго дня!У мене виникло одне питання,відповідь на яке я не знайшла на Вашому офіційному сайті.Цивільне направлення при вступі відіграє якусь роль?
Ксенія
Для nastia.vik13: Доброго дня! Не відіграє.
Коментувати
Mariya Zavadka
Доброго дня. Видавництво *НАУТІЛУС* пропонує бібліотеці університету, лікарям, студентам та абітурієнтам придбання Атлау Анатомії Людини, Френк Неттер 4-те українсько-латинське видання на Видавництві з метою уникнення шахрайства. номер менеджера +380636800513 Марія
Андрюша
Унівєр норм. Сюди слід поступати заради знайомства з такими видатним кадрами, як Горбань))) О це чувак))))))) Повертайся заради Бога!!!!!!!!
Віктор
А як на рахунок інтернатури? Чи нормально все з цим?
Юра
Добрый вечер, можно ли поступить на 2 курс на стоматологический факультет после окончания колледжа по специальности "зубной техник"? Нужно нужно какие либо сдавать экзамены ?
Таня Остапчук
Скажіть, будь ласка, студенти, що отримують дипломи факультету лікувальної справи, які мають дипломи: "лікар" чи "лікар народної медицини"?
Петро
Для Таня Остапчук: Лікар народної медицини. Провізор - трав’яник. Стоматолог - зубодрач.
Лия
Хахахаххххх))))) зубодрач))))))
Коментувати
Анна
Чи можливо вступити якщо: укр мова 112 Біологія 114 Хімія 122
Ира Койда
Чи є можливість вступу якщо мова 174, хімія 163, біологія 190?
Zoya Budyanskaya
Для Ира Койда: Так, Ірина.
Коментувати
оксана
Чи є можливість поступити якщо мова 185 хімія 171 а біологія 195
Юля
ВУЗ норм...був....а останній рік наче всі здуріли. Хабарі беруть ще більше. На фарм факультеті взвгалі дикі чутки про те шо викладачі сплять зі своїми студентами за оцінки. Одного вже звільнили, але чи то завкаф, чи то завуч ще працює, блонда така молода. Жесть одним словом. Вчити вас вже тут не будуть!
лена
справді поступити легко, але не робіть цього. краще вже якщо здав погано зно довчити рік і вступити в нормальний вуз. бескінечна корупція ,всі зацікавлені в грошах. ректор з донецьку, наших студентів виганяють з гуртожитку. набрали куча іноземців яких не вчать нормально навіть. тільки деякі кафедри залишились людяними. викладачі працюють за мізерну платню, тому не дивно чому беруть гроші - годувати родини потрібно усім! кафедра дитячої стоматології то взагалі здирництво і убогість в пошкрябаних стінах.
Юрий
Отучился в УАНМ. Что тут скажешь, заведение "отличное", поступить не сложно, учиться еще легче!!! Главное нести преподавателям побольше денег (они требуют), и все, особых знаний не надо!
Марія
ДОБРОГО вечора.я б хотіла поступати до вас на фармацевта.але незнаю як це робиться.коли здам ЗНО..що робити мені дальше..?
Юля
Для Марія: Якщо здала ЗНО поступи у нормальний вуз. А кму уанм - дно.
Zoya Budyanskaya
Для Марія: Марія в цьому році діє електронний вступ. З 11 липня треба перейти за посиланням http://ez.osvitavsim.org.ua , зареєструватись та надіслати заяву.
Коментувати
наталія
В наступному році хочу вступити до Вас, яка вартість навчання? Дякую
Настя
Доброго дня, скажіть якщо в мене бали з укр мова146, хімія 139.5, біологія 140 чи можу я вступити до вузу на фармацевтичний факультет заочно
Правова рада
Встигніть до 31.12.15 отримати податкову знижку на навчання!!! Телефонуйте за 050 827 24 57, детальніше http://pravova-rada.com/ua/tax-relief-for-training
Євген
Шановні, підкажіть абітурієнтам як здавати іспити без хабаря!!! Я студент вже не перший рік і знаю, що говорю!!!
Иван
Для Євген: І що ти можеш знати? Якщо людина тупа то треба платити! В цьому році сестра вступила на 2 курс, не заплатив ні копійки!!!! Тільки за навчання!!!! Знає він!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!