Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Київський медичний університет (КМУ)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський медичний університет (КМУ) (044) 567-29-29
02099, Україна, Київ, вул. Бориспільська, 2  (карта)
http://kmu.edu.ua/

(044) 234-99-01
інформація підтверджена

Київський медичний університет (КМУ)

Київський медичний університет - один з найбільших та найстаріших українських приватних вузів, єдиний приватний медичний вуз такого масштабу - в університеті навчається близько 2600 осіб, серед яких 25 % - студенти - іноземці з 56 країн світу. Був заснований в 1992 році. Має IV (найвищий) ступінь акредитації, видається диплом державного зразка. Навчання відбувається за трьома спеціальностям (медицина, стоматологія, фармація), потужно представлена післядипломна освіта: інтернатура, магістратура, аспірантура, клінічна ординатура. Готуємо до складання ЗНО та вступних іспитів (для вступу на 2-й курс - для випускників коледжів відповідного профілю). Демократична ціна на навчання, власна стоматологічна клініка, де студентам надається знижка до 50 %, іногородні студенти мешкають в комфортабельному гуртожитку. Обирайте Київський медичний університет!

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:Приватна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 12 800 до 28 000 (може змінюватися)
Форма навчання:денна (заочна тільки для фармації)
Кваліфікаційний рівень:магістр
Кількість студентів:2600
Місто:Київ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):155 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):155 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):156 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):168 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Київський медичний університет - один з найбільших українських приватних вузів, єдиний приватний медичний вуз такого масштабу - в Університеті навчається близько 2600 осіб, серед них 25 % - студенти-іноземці з 56 країн світу. Над впровадженням новітніх освітніх технологій, покращенням клінічних та учбових баз, оснащенням опорних кафедр, поліпшенням матеріально-технічної бази Університету та комфортом студентів працює близько 400 осіб професорсько-викладацького складу, не рахуючи адміністрації. Кількість випускників на сьогоднішній день налічує біля 3000 осіб. КМУ має  IV рівень акредитації Міністерства освіти України і знаходиться в каталозі медичних установ ВООЗ AVIСENNA, видається диплом державного зразка.  

Фундаментальні (загальнонаукові) кафедри мають власні учбові приміщення, а клінічні - розташовані на базі інститутів і кращих медичних установ міста Києва.  Загальна площа приміщень, де відбувається навчальний процес, складає 18000 м². Функціонує бібліотека, є комфортабельні гуртожитки для іноземних і іногородніх студентів. Ректорат знаходиться в історичному центрі міста Києва.

Дуже потужно представлена післядипломна освіта: наявна маґістратура, інтернатура (19 спеціальностей), аспірантура та клінічна ординатура. Найкращі студенти-старшокурсники можуть отримати грант на безкоштовне навчання в інтернатурі від партнерів Університету, а інтерни мають змогу проходити стажування в шпиталях Польщі та Німеччини. Щоб озброїти молодих лікарів накопиченим досвідом світової медицини, ми надаємо нашим інтернам, аспірантам та клінічним ординаторам унікальну можливість - вчитися на базі кращих приватних клінік. Вони зможуть переймати безцінний досвід від фахівців клінік "Борис", "Оберіг", "Добробут", "Сіті клініка", Into-Sana (Одеса та Київ), Медичний дім «Odrex» (Одеса), "Spizhenko Clinic", "Lisod", "ILAYA", "Doctor Sam" та ін.

З 2005 року Університет є офіційним центром тестування ETS (Educational Testing Services) з іспитів TOEFL iBT i SAT.

Дипломи Київського медичного університету визнаються спеціалізованими медичними радами багатьох країн світу, включаючи США, Канаду, Великобританію та ін. Перелік і об’єм учбових курсів в КМУ відповідають стандартам медичної освіти Європейського Союзу, що спрощує нострифікацію дипломів наших випускників.

Зараз КМУ плідно співпрацює з міжнародними інститутами та підтримує академічні зв’язки з учбовими закладами Польщі, Великобританії, США, Італії, Чехії, Росії, Казахстану, Канади та ін. Подальша стратегія розвитку міжнародних зв’язків спрямована на підвищення наукового потенціалу нашого Університету, зміцнення міжнародного статусу України, її миролюбної політики та прагнення до економічного й соціального прогресу.

Київський медичний університет (КМУ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Охорона здоров’я

  • Фармація, промислова фармація
  • Медицина
  • Стоматологiя
 • Освіта та педагогіка

  • Професійна освіта (за спеціалізаціями)
  • Спеціальна освіта

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 19.07.2019

Рейтинг
205
Рейтинг: 4.3 з 5 на основі 48 оцінок.

Відгуки про Київський медичний університет (КМУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яна Приходько
Які шанси вступити з н о : укрмова 160, біологія 153, історія 157. Атестат паперовий(1999), як подати документи?
Юля Павлусь
Чи можу я поступити на бюджет з такими балами: українська мова - 192, математика - 178, хімія - 176? Дайте, будь ласка, відповідь, дуже цікаво.
Андрей
Для Юля Павлусь: тут немає бюджетних місць читайте уважно інформацію! Це приватний медичний уніерситет, навчання лише за контрактом.
Коментувати
Іван
Скільки в 2019 дається державних місць на професію стоматолога і скільки містць на квоту?
Андрей
Для Іван: це приватний медичний університет, ту навчаються лише за контрактом...
Коментувати
Вован Голуб
Чи є якійсь дешевший гуртожиток?
Yulya Kostyuchenko
Добрий день, я закінчую медичний коледж, чи можна поступити без ЗНО? На фармацептичний
Slavik Rudenko
Какие предметы нужны на медицину ( в какой форме матан ДПА или зно?) И какой проходной бал
Oxanka
Доброго дня!Уточніть , будь ласка, ще раз щодо інтернатури. Після її закінчення якого зразка видають диплом, чи не буде проблем з працевлаштуванням.
Ніколь
Доброго дня) Які предмети ЗНО потрібно на фармацію? Наперед дякую за відповідь)))
Nastya
Доброго дня. Чи можу я вступити на контракт стоматологія з такими балами: біологія - 165 ; укр. мова та література - 180 ; хімія - 123 ?
Оля
Для Nastya: с химией не поступишь
Коментувати
Богдана
Добрий день. Чи можу я вступити на напрям "стоматологія" з результатами зно : математика - 129, біологія- 179, укр мова та література - 183 ?
Максим Таран
Підскажіть, будь ласка, чи треба мінімальна кількість балів по всім предметам, щоб поступити на платне навчання?
ната
Для Максим Таран: мін 150
Коментувати
Yuliia
Дрброго дня! Я навчалася 5,5 років (фармація, заочна форма навчання) в НМУ ім. Богомольця, а також здала один державний іспит. За сімейними обставинами мала поїхати закордон, тому не завершила останні 4 екзамена, за що була і відрахована Чи є така можливість доздати решту державних екзаменів у Вашому університеті? Дякую
Pavlic
Доброго дня!Підскажіть на який курс ,Провізор ,заочна форма,можу вступити при кваліфікаціі фельдшер???яка програма діє для учасників АТО...
Иванка
Доброго дня! Мені казали, що, закінчивши КМУ, я отримаю диплом приватного зразка, через який буде важно отримати роботу за кордоном! Це правда?
Стас
Для Иванка: Так, моя сестра без проблем отримала роботу в США за спеціальністю "Фармація".
Влад
КМУ має IV рівень акредитації Міністерства освіти України і знаходиться в каталозі медичних установ ВООЗ AVIСENNA, видається диплом державного зразка.
Коментувати
Олена
Доброго дня , якщо я закінчила медичний коледж , і закінчую НУФВСУ , на другу вищу освіту якщо поступати до вас то на який курс, і що потрібно здавати при вступі?
Kseniia
Для Олена: Доброго дня! Ви можете поступати на 2й курс за результатами вступних випробувань у нашому внз. Іспити з медичної біологія та анатомії людини/ Детальна інформація тут 044 238 68 58, 068 854 40 31, 050 337 81 01
Коментувати
Oksi
Доброго дня, підскажіть будь ласка, якщо я маю вже вижчу освіту Магістр з обліку і аудиту, але в цьому році планую вступити до ВНЗ на спеціальніть "Фармація", мені потрібно здавати ЗНО? З предметів укр м та укр література та біологія(хімія) ??? І чи зарахування людини, яка вже має вижчу освіту здійснюється на загальній основі, на первий курс? І як тоді враховуватиметься мій бал шкільного атестату, якщо я станом на 2018 р 10 років, як закінчила шкільний заклад??? Дякую за приділений час і відповідь наперед)))
Kseniia
Для Oksi: Доброго дня! Ви маєте здавати ЗНО. Деталі за телефоном 044 238 68 58, 068 854 40 31, 050 337 81 01
Коментувати
Марина Клюйко
Чи є державна форма навчання на факультеті " технологія парфумерно- косметоголічних засобів"?
Ксенія
Для Марина Клюйко: Доброго вечора! Нажаль, немає. Дякуємо за увагу до нашого вузу.
Коментувати
Валерия
Я так і не зрозуміла: ЯКІ ПРЕДМЕТИ ПОТРІБНО ЗДАТИ?
Ксенія
Для Валерия: Доброго вечора! Правила прийому 2018 будуть затверджені за декілька тижнів.
Коментувати
nastia.vik13
Доброго дня!У мене виникло одне питання,відповідь на яке я не знайшла на Вашому офіційному сайті.Цивільне направлення при вступі відіграє якусь роль?
Ксенія
Для nastia.vik13: Доброго дня! Не відіграє.
Коментувати
Mariya Zavadka
Доброго дня. Видавництво *НАУТІЛУС* пропонує бібліотеці університету, лікарям, студентам та абітурієнтам придбання Атлау Анатомії Людини, Френк Неттер 4-те українсько-латинське видання на Видавництві з метою уникнення шахрайства. номер менеджера +380636800513 Марія

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!