Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Університет економіки та права "КРОК"

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Університет економіки та права "КРОК" (044) 455-57-57, (044) 455-57-07
м. Київ, вул. Лагерна, 30-32  (карта)
http://www.krok.edu.ua

(044) 455-57-57, 455-57-07
має статус «Преміум»інформація підтверджена

Університет економіки та права "КРОК"

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:приватна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 7000 до 25000
Форма навчання:денна, заочна, дистанційна
Кваліфікаційний рівень:молодший спеціаліст, бакалавр, магістр
Кількість студентів:4000
Місто:Київ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):59 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):59 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):59 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Університет економіки та права "КРОК" проводить підготовку за такими напрямами:

 • Інформаційні технології

  • Комп’ютерні науки
 • Журналістика

  • Журналістика
 • Охорона здоров’я

  • Медсестринство
 • Управління та адміністрування

  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • Маркетинг
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Менеджмент
 • Культура і мистецтво

  • Дизайн
 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка
  • Психологія
 • Сфера обслуговування

  • Туризм
 • Міжнародні відносини

  • Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
  • Міжнародні економічні відносини

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.09.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
60
Рейтинг: 3.5 з 5 на основі 17 оцінок.

Відгуки про Університет економіки та права "КРОК"

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Богдана
Добрий день. Чи є в мене шанс вступити на напрям "психологія" з результатами зно : математика - 129, біологія- 199, укр мова та література - 183 ?
КРОК
Для Богдана: Добрий день! Мінімальний бал для участі в конкурсі з кожного предмета - 100. З результатами ЗНО з предметів, які Ви зазначили, можна подавати заяву на вступ на освітню програму "Екстремальна та кризова психологія" в рамках спеціальності "Психологія". Більше інформації можна дізнатися за тел. 455-57-57, 455-57-07.
Коментувати
Вікторія Пятницька
Доброго дня української мова та література 130 історія 133 географія 130 та англійська 125 на які спеціальності можна до вас потрапити? Дякую
КРОК
Для Вікторія Пятницька: Шановна Вікторіє! З результатами ЗНО з предметів, які Ви зазначили, можна брати участь у конкурсі за низкою спеціальностей: Туризм, Психологія, Право, Комп’ютерні науки, Менеджмент, Економіка, Журналістика та ін. Дізнатися детальніше можна за посиланням: htp://w.krok.edu.ua/download/pravyla-priyomu-2018/pravyla-pryomu-krok-university-2018-dodatok-4-march.pdf Також звертаємо Вашу увагу на можливість автоматичного підбирання спеціальностей для вступу відповідно до складених предметів ЗНО на сайті Університету "КРОК" (в меню на головній сторінці обираєте "Консультація зі вступу", на сторінці, що відкрилася (внизу праворуч) натискаєте на "Спеціальність за предметами ЗНО").
Коментувати
Гостья
Подскажите условия приема в этом году на специальность Туризм после 11 классов. А также стоимость обучения.
КРОК
Для Гостья: Добрый день! В рамках специальности "Туризм" Университет "КРОК" предлагает выпускникам 11 классов две образовательные программы: "Туристическая деятельность" и "Отельный бизнес". В этом году поступление на 1 курс по этим программам осуществляется по результатам ВНО 2018, 2017 и 2016 гг. (иностранный язык - принимаются результаты ВНО только 2018 года): "Туристическая деятельность" - 1) украинский язык и литература; 2) история Украины; 3) иностранный язык или география на выбор; "Отельный бизнес" - 1) украинский язык и литература; 2) иностранный язык; 3) математика или география на выбор. Форма обучения - дневная. Стоимость обучения - 8400 грн./семестр (полугодье). Более детальная информация - по тел. 455-57-57. Также приглашаем Вас 19 мая на День открытых дверей и фестиваль "КРОК собирает друзей" (начало в 11:00). Будем рады знакомству!
Коментувати
Юрий
Я был студентом этого вуза до 2014 года. Мне всегда нравилось тут. Хорошие преподаватели. Всегда милые девушки в деканате заочного. Всегда все ясно и понятно что сдавать, какие предметы и в какие дни. В 2014 году я ушел с 4 курса и вот только сейчас вернулся доучиться. У меня много вопросов. Друзья,где мой вуз где я с удовольствием учился? Что это за бардак и хамство по отношению к студенту? Почему неадекватный кудак В.В. говорит одно, делает другое и истерит как психопат когда у него пытаешься выяснить элементарные вещи? Самый интересный вопрос. Кто поставил Кудака Владимира общаться с людьми? Как минимум кудак владимир - редкий хам. Вызовите этой двуличной мрази психиатора. Он неадекватен. У него истерики.
Юрий
По выкачке денег- все налажено. за бегунки платишь и получаешь квест-найди преподавателя которого нет. а бегунки действительны 5 дней. какой процент получает студофис?
Коментувати
Яна
Ціна навчання за рік на факультеті правознавства
КРОК
Для Яна: Вартість навчання для вступників 2017 року становить 17000 грн. на рік за денною формою навчання і 10000 грн. на рік за заочною. Вартість навчання для вступників цього року буде відома пізніше. Дізнатися її можна буде на сайті університету або за телефонами 455-57-57, 455-57-07.
Коментувати
МАКС
Подскажите пожалуйста (возможен ли перевод с другого вуза в КРОК в зимний период времени )????
Департамент по связям с общественно
Для МАКС: Макс, чтобы уточнить этот вопрос, свяжитесь, пожалуйста, с приемной комиссией: 455-57-57 или 455-57-07.
Коментувати
Диана Ястремськая
Можна дізнатися чи вистачить всим іногороднім студентам місця в гуртожитку?
КРОК
Для Диана Ястремськая: Шановна Діано! Іногородні студенти, які навчаються в Університеті та Коледжі при Університеті за денною формою, забезпечуються місцями проживання в гуртожитку.
Даша
Чи варто сюди поступати ?Тяжко буде навчатись на платному?
Даша
Для КРОК: Чи варто сюди поступати ?Тяжко буде навчатись на платному?
Коментувати
Яна
Отучилась почти 6 лет на юридическом факультете и вот с дипломом магистра поступаю еще на психолога, не могу без крока хотя уже работаю по специальности. Это действительно лучший среди частных. За 6 лет никаких даже мыслей о взятках... только развитие и поглощения новых знаний. Так что если вы хотите не просто корочку а й знания то вам именно в КРОК!
аня
де можна знайти вартість навчання в цьому університеті? на їхньому сайті не можу ніяк знайти.
КРОК
Для аня: Шановна Анно! На головній сторінці сайту Університету розміщено великий банер "Приймальна комісія. Вступ 2016. Спеціальності та спеціалізації" - натискаєте на нього, переходите на сторінку з переліком спеціальностей і спеціалізацій, обираєте необхідні і ознайомлюєтесь з інформацією (у т. ч. з вартістю навчання). Або ж перейдіть за цим посиланням, щоб вибрати необхідну освітню програму та дізнатися умови вступу і вартість навчання: http://www.krok.edu.ua/ua/pro-krok/pidrozdili/strukturni/prijmalna-komisiya
Коментувати
Мирослава
Закінчила даний Університет, юридичний факультет (бакалаврат). Без проблем знайшла роботу за фахом. І ті хто пише що з нашим дипломом не можливо знайти роботу просто працювати не хочуть. Університет досить не поганий, ті хто хочуть навчатись їм йдуть на зустріч. З приводу оплати воно того варте. За допомогою проектів які проводить заклад можливо додатково навчатися та знайомитися з майбутніми роботодавцями. Від мене велика вдячність цьому закладу. Адміністрація та організація на найвищому рівні.
Серега
Этот институт - полный отстой, уровень ПТУ!!!!!!!!!!!!!!!!
Департамент по связям с общественностью Университета "КРОК"
Для Серега: Уважаемый Сергей! Этот Университет имеет наивысший уровень аккредитации - IV. Этот Университет согласно рейтингу "ТОП-200 Украина" второй год занимает первое место среди украинских негосударственных вузов. Выпускники этого Университета работают в самых разных сферах в Украине и за рубежом, являются профессионалами, многие из них - владельцы собственного бизнеса. Желаем и Вам найти свой путь и достичь на нем успеха. С уважением, департамент по связям с общественностью и рекламы Университета "КРОК"
Коментувати
Света
Это не ВУЗ вообще, не знаю, кто им давал аккредитацию… никуда не берут на работу с их дипломом
Департамент по связям с общественностью Университета "КРОК"
Для Света: Уважаемая Светлана! Сертификат об аккредитации вуза выдается Министерством образования и науки Украины. Чтобы узнать, где работают наши выпускники, Вы можете обратиться в Ассоциацию выпускников Университета "КРОК". Информацию о возможностях трудоустройства студентов Вам могут предоставить в Центре развития карьеры Университета. Кстати, каждый студент Университета, желающий получить работу, может воспользоваться услугами персонального карьерного консультанта, который сопровождает учащегося на всех этапах - от определения наиболее подходящих направлений деятельности в рамках специальности и написания резюме до собеседований с работодателями и успешного трудоустройства. Не берут на работу тех, кто не учился, упускал возможности, не стремился развиваться, не соответствует требованиям работодателя - независимо от того, в каком вузе он получил диплом.
Коментувати
Олег
Обычная фирма по продаже дипломов и выкачиванию денег.
Департамент по связям с общественностью Университета "КРОК"
Уважаемый Олег! Желающие поступить в Университет "КРОК", имея такое мнение и стремясь получить диплом без обучения, разочаровываются. Негосударственный вуз также, как и государственный, контролируется Министерством образования и науки Украины. Чтобы получить лицензию на предоставление образовательных услуг, частный вуз также должен соблюдать законодательство Украины. Смеем предположить, что Вы мало знакомы с деятельностью нашего Университета. В любом случае - открыты к диалогу и приглашаем познакомиться с нами в Дни открытых дверей или в любой день в течение года (с понедельника по субботу).
Коментувати
elekolesnik82
Добрий день.скажіть будь-ласка чи можу я перевестись на другий курс іншого унівеситету
КРОК
Для elekolesnik82: Доброго дня! Студенти Університету можуть переводитися до інших навчальних закладів, так само, як і студенти інших ВНЗ переводяться до "КРОКу". Для вирішення питання щодо можливості переведення у Вашому конкретному випадку зверніться, будь ласка, до керівництва Вашого факультету (Інституту) і до відповідного підрозділу в тому навчальному закладі, куди Ви плануєте переводитися.
Коментувати
Правова рада
Встигніть до 31.12.15 отримати податкову знижку на навчання!!! Телефонуйте за 050 827 24 57, детальніше http://pravova-rada.com/ua/tax-relief-for-training
Анна
На сайте ложная информация о стоимости обучения.Ребята,не пугайтесь,стоимость обучения в КРОКе от 5000 грн. за год!(состоянием на 2014-2015 год)
танічка козяр
я заповняла електронну форму вступу...і в статусі написано ДОПУЩЕНО ДО КОНКУРСУ....що це буде за конкурс?
Олена
Напишіть будь ласка скільки державних місць на факультеті правознавства і чи є вони???
Анна
Для Олена: КРОК-частный вуз.Какой гос. заказ?
Коментувати
Стас
яка кількість заяв на одне місце ліцензованого обсягу
Віктор
cкільки коштує навчання на факультет Маркетинга?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!