Рейтинг
227
Рейтинг: 4.2 з 5 на основі 54 оцінок.

Відгуки про Національний технічний університет України "Київський політехнічний...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
Доброго дня! Укр. 180.5, Фізика 191.5, Математика 195, МАН 30. Чи є шанс поступити на державний на програмну інженерію ФІОТ?
Клара
Для Олег: ні
Nikas
Для Клара: ви глузуєте?
Коментувати
Влада Кузнецова
какой творческий конкурс на специальность "здоровя людини" ?
Абітурієнт
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка: у мене є шанси вступити (хоча б на контракт) до цього вузу, якщо мої рузультати з мови-179, математики-180, фізики-173?
Руда
Для Абітурієнт: Та ти поступиш на бюджет!
Коментувати
марія
якшо середній бал зно десь 172 (іноз.укр.іст) можна на державне пройти на любий фак куди підходять тести?
ls
в етом университете есть такая штука как обмен опытом
Инна
Могу ли я поступить на какой-либо факультет в КПИ, если у меня ЗНО: укр. мова,литература, истор. Украины, география, биология. Матиматики, иностраного языка, химии, физики нет...
Алёна
возможно ли поступить на бюджет на право, есть ли места?
Таня.
а мені хтось допоможе?
Сергій
Скажіть, будь ласка, якою мовою переважно ведеться навчаня на кафедрі "Інформатика та обчислювальна техніка"???
Вікторія
Дешево продам навчальні посібники для вступу до КПІ (посібники написані викладачами КПІ)ViktoriyaOliynyk@yandex.ua
Анастасія
Хочу поступити на право,скільки коштує?
Георгий
Здравствуйте. Как думаете, получается на ИПСА Комп науки с 774 балами?
Юра
Конкурсними предметами на спеціальності напряму "Інформатика та обчислювальна техніка" потрібно мати результати ЗНО з Мови та літератури, математики, та фізики або іноземної мови. Чи є можливість обирати і яке це має значення?
Денис
В КПИ кафедра АПЭПС (бывший АПРОДОС) выпускает специальность Программное обеспечение систем ( теперь это бакалаврат Программная инженерия) уже 20 лет. Учат там там программированию + математике.
Кирилл
Нужен совет.Компьютерные науки в КПИ на теплоэнергетическом факультете(ТЭФ) и комп.науки в НАУ на факультете информационных технологий(ИКИТ). Что бы вы выбрали?
Денис
Для Кирилл: В КПИ кафедра АПЭПС (бывший АПРОДОС, теперь ТЭФ) выпускает специальность Программное обеспечение систем ( теперь это бакалаврат Программная инженерия) уже 20 лет. Учат там там программированию + математике. На компьютерных науках на 80% то же что и на программной инженерии.
Ирина
Конечно КПИ... А почему только ТЭФ. Есть ФИОТ и ФПМ.
Коментувати
Катя
які предмети потрібно подавати в КПІ на економіку підприємства, якщо на http://osvita.ua/vnz/guide/17/79/ Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література. 2. Математика. 3. Історія України або географія*, а на http://www.vstup.info/2013/i2013i174b.html Українська мова та література. 2. Математика. 3. географія*, підкажіть, будь ласка, чи можу я подати історію)
Людмила
щоб дізнатися приблизну картину вступників в минулому році http://www.vstup.info/2012/i2012i174b.html натискаете навпроти бажаного факультета "конкурс" та дивитеся бали абітурієнтів минулого року
Кiра
Чи можливо вступити на бюджет з балом 719 на правознавство, видавничу справу та редагування або рекламу?!
кошечка
727 для издателя и редактора в издательско-полиграфический институт достаточно?
Рома
Для кошечка: Думаю так. там не багато людей навчається.
Коментувати
Влад
скажите , если балл зно и атестата вместе 710 , можно ли поступить на бюджет "Информатика и обчисливаемая техника " - програмная инженерия ?
Рома
Для Влад: Для Дарья Пономаренко: 50 на 50. В принципе для того чтобы уверенно пройти это мало. Но может в последние дни, когда места будут, то возьмут.
Ирина
Не рискуйте, 710 маловато для программной инженерии. У нас было 779,2 и выбрали компьютерную инженерию и не жалеем, хотя во вторую волну бы прошли...
Коментувати