Рейтинг
227
Рейтинг: 4.2 з 5 на основі 54 оцінок.

Відгуки про Національний технічний університет України "Київський політехнічний...

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Lili
Чи варто іти на облік і оподаткування з середнім балом зно 181 і балом атестату 10,5? Чи краще обрати інший ВНЗ?
myruhin1997
Скажіть будь-ласка,чи можу я вступити на заочну форму навчання,з середньо - спеціальною освітою
vladislav
Нормально тут в гуртожитку? Адекватні люди? Хочу на ФІОТ, програмна інженерія. Чи є кімнати для 2 осіб?
Богдана
Добрий день. Чи можу я вступити на бюджет на напрям "психологія" з результатами зно : математика - 129, біологія- 199, укр мова та література - 183 ? Якщо не на бюджет, то чи можу на контракт?
Мирослава Колесник
Добрий день, яка ймовірність того, що я вступлю на бюджет на ХТФ з такими результатами ЗНО: укр. мова - 194, математика - 180, хімія - 186 та середнім балом атестата - 11,5? Дякую)
Скорик Олександр
Для Мирослава Колесник: 100%, тей рік з середнім 160 поступал. на гляньhttps://abit-poisk.org.ua/rate2017/direction/4905/?page=1,Я теж туди поступаю, але в мене трохи скромніші бали
Мирослава Колесник
Красно дякую)
Мирослава Колесник
Добрий день, який графік приймальної комісії, коли потрібно привозити документи для вступу протягом 01.08.2018 до 06.08.2018?
Коментувати
Ольга Король
Чи можу я вступити на міжнародні відносини з результатами : укр 191,історія україни 185 і англ 124 на контракт?
Рома
Для Ольга Король: так .
Коментувати
Лариса Кивгила
Доброго дня. Дайте будьласка відповідь, який прохідний бал у ваш ВНЗ в 2018 році ?
KПІ
Для Лариса Кивгила: 200
Декан
200$
Коментувати
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
Богдан Дембрівський
Доброг дня. Підкажіть будь-ласка, щоб вступити до вашого закладу, які предмети ЗНО потрібні? Яку професі можна здобути на факультеті СФМ?
SashaKumilo
Чи можу я поступити в ФІОТ(на бюджет),маючи математику 190,фізика 185, укр. мова 178, англ мова 188?
vladislav
Для SashaKumilo: На ПІ точно ні
Коментувати
Inna_Day
Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, чи є у вас можливість вчитися по спеціальності "Міжнародні економічні відносини" (магістратура) та чи можлива бюджетна форма навчаня по цій спеціальності?
Христина
Доброго дня підскажіть чи можу я вступити у Ваш Вуз на бюджет на компютерну інженерю укр,мова 192 математика 179 англ. мова 175
КПІ
Для Христина: ні
Коментувати
Евгений Гурин
Доброго дня, я планую вступати у ваш навчальний заклад на магістратуру і хотів би на воєнну кафедру.Чи це можливо на магістратурі?Де не подивлюсь з 2 та 3 курс, бо раніше не мав змоги.
светлана
Доброго дня. Хочу запитати-чи може мій син після 1-го курсу коледжу вступити на 1-й курс вашого університету у нас 2017р.Дякую.
Мирослава
Доброго дня! Мій друг проживає в Пакистані. І навчається в технічному університеті. В 2018р. він закінчує навчання там і хоче перевестися в Україну для подальшого навчання в Київський Національний Політехнічний Університет і проживання в Україні. Скажіть, будь ласка, які йому потрібні документи для переводу в університет і проживання тут? Коли подати заяву? До кого йому звертатись? Які вимоги для допуску в MS України управління проектами?
Світлана
Сучасний університет - лідер не лише в підготовці фахівців з ІКТ та технічних наук, але й з інших спеціальностей. Один з перших в Україні проліцензував спеціальність "Публічне управління та адміністрування" - спеціалізації "Електронне урядування" та "Адміністративний менеджмент" - рівні бакалавр, магістр, доктор філософії. Випускова кафедра - кафедра теорії та практики управління. До викладання залучаються викладачі ФІОТ, гармонійне поєднання сучасних управлінських знань та навичок з оволодінням навичками програмування. Програма розроблена з урахуванням всіх сучасних світових тенденцій, найкращих зарубіжних практик. Готує управлінців, менеджерів, керівників здатних приймати рішення в умовах інформаційного суспільства, які володіють сучасними інформаційними і комунікативними технологіями.
Віктор
Для Світлана: Лідер.. Завжди в топ-5 найбільш корумпованих навчальних закладів України. Подивіться будь-який рейтинг на цю тему і ви будете дуже здивовані. Безсумнівний лідер
Коментувати
Олексій
Чи є пільги дітям інвалідам або без батька?
юля
юля Чи є сенс подавати заяву у цей ВНЗ з результатами:укр 176, Матем 177,фізика 149?
Руслан
Для юля: http://vstup.info/2016/i2016i174.html#vnz можеш глянути конкурсні бали, тоді побачиш сама
Марина
Доброго дня Чи можливо вступити в КПІ з середньою спеціальністю без ЗНО ?
Коментувати
Анастасія
Чи є сенс подавати заяву у цей ВНЗ з результатами:укр 194.5, історія 186,Матем 165,англ 142?
Алла
Для Анастасія: авжеж, є!
Коментувати
Йосип
укр мова 180 матем181 фіз 171 атестат 185 чи можу поступити ФПМ дукую)