Рейтинг
1222
Рейтинг: 4.7 з 5 на основі 261 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім....

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Misha.krt
Доброго дня, я хочу навчитися у вашому університеті на режисера монтажу. Що для чього потрібно і яке ЗНО здавати?
Анна
Для Misha.krt: потрібно скласти зно з історії України та української мови, приїхати у червні на відбір, та 2 липня на конкурс.
Артем
Для Анна:Добрий день Я у 8 класі. Ви не могли б бати мені пораду з чого вже починати, щоб піти на актора(бажано комедій).
Анна
Вчіться танцю, вокалу, грі на музичних інструментах, читайте книжки з історії театру, працюйте над наближенням фігури до ідеальних параметрів - це все складатиме ваші плюсики при вступі, якщо звісно виявиться, що ви ще й акторський обдарована дівчина.
Коментувати
Яна Виксюк
Доброго вечора!!!! Хотіла б вас запитати, що потрібно здавати на ЗНО , щоб поступити у ваш вуз , на актрису і скільки балів потрібно?
Анна
Для Яна Виксюк: не менше 100 балів з історії України та української мови-літератури
Анна
Для Яна Виксюк: також у цьому відео є відповідь на ваше питання https://youtu.be/Equz_y9alUA
Коментувати
Oksana Lytvynchuk
Добрий вечір. У мене таке питання. Чи потрібно здавати ЗНО тим, хто закінчив університет?
Анна
Для Oksana Lytvynchuk: вступаючи на перший курс потрібно всім, вступаючи на старші курси не потрібно
Коментувати
Матвей
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, может ли абитуриент принимать участие в творческих конкурсах в июле, если он не проходил отборочные туры в течение года? Для режиссера кино.
Анна
Для Матвей: в этом году только на второй курс на контракт, если кто-то из студентов отчислят и освободится место. Тогда сделают консультацию в июле.
Матвей
Добрый день! А на какие специальности можно пробывать поступить в этом году на бюджет, если не был на отборочных турах? Спасибо.
Анна
Да хоть на все, но смысл. https://youtu.be/Equz_y9alUA
Коментувати
Екатерина Синица
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, подойдёт на актера драмы танец сальса, или нужен именно украинский народный?
Анна
Для Екатерина Синица: готовить можно любой танец, но бывает, что всем играют вальс.
Коментувати
Polina
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можливо поступити на актрису, якщо маєш певні фізичні вади? Чи варто спробувати себе у цій професії? Чи шансів поступити взагалі немає?
Юля
Для Polina: це залежить від того, чи можуть вони завадити навчанню та професійним обов’язкам у майбутньому. Є ряд вимог до здоров’я, без яких не можна зарахувати студента - наприклад здорові судини і серце, відсутність проблем із диханням і мовним апаратом,.
Коментувати
Марія М.
Доброго дня! Чи можливо пройти на безплатне навчання на актрису або телеведучу? Які предмети на ЗНО потрібно здати і яку кількість балів набрати для цього? Чи можливо дівчині з простої сім’ї поступити на безплатне навч. І чи враховується наявність музичного атестату для вступу в університет?
Анна
Для Марія М.: Звичайно можливо. Всі, хто набрав більше 99 балів мають рівні шанси. На ютуб каналі я багато про це розповідаю. https://youtu.be/xlwb_VDzClk Сам по собі музичний атестат на ці спеціальності не вимагають, але вам буде легше зі співом на вступних.
Коментувати
Анастасия Артюх
Добрий день! Що потрібно підготувати на творчий конкурс на консультацію (спеціалізація майстерність диктора та ведучого програм телебачення)? На офіційному сайті, там де повинна бути програма творчого конкурсу, хоча б за 2018 рік, пусто.
Анна
Для Анастасия Артюх: те саме, що й на акторський. Я тут на каналі багато розповідаю про вступ https://youtu.be/7OojbYTtd24
Коментувати
Katia Zymbachevska
Добрий вечір, чи можливо вступити на магістратуру (режисер монтажу, оператор), отримавши ступінь бакалавра з полоністики. І якщо так, який творчий конкурс, які предмети слід здавати на ЗНО?
Анна
Для Katia Zymbachevska: зараз за законом на контракт можно вступали на будь-яку спеціальність. Творчого конкурсу і зно немає, тому зараховують зазвичай тільки випускників свого курсу, і вкрай рідко - тієї ж спеціальності інших вузів.
Коментувати
Anna
Доброго дня! В мене таке питання, якщо я пропустила консультацію на творчий конкурсd в січні, то в березні буде вже пізно чи як?
Анна
Для Anna: приїжджайте у березні
Коментувати
Anna
здравствуйте, в этом году кто набирает курс на драматургию кино и телевидения и режиссуру игрового кино?
Анна
Для Anna: Ірен Роздобудько
Anna
Спасибо. А на режиссуру игрового кино?
Анна
Савченко и Шигаева на второй курс на контракт. Но это только если кого-то отчислят.
Коментувати
Лера Лукьяненко
Підкажіть будь ласка , що собою являє кафедра ведучого програм телебачення? Що за собою несе? Бо не можук знайти детальніше на офіційному сайті. Я зараз в 9 класі, то на які предмети треба більше звернути увагу ва подальшому на подальшу здачу ЗНО ? Яка вартість навчання за контрактом на цій кафедрі ?
Анна
Телеведучих готують в інституті екранних мистецтв, або як він називався - на кінофакультеті. Це окремий підрозділ університету з окремим навчальним корпусом. Якщо по всій країні не запровадять третього обов’язкового предмету, в Карпенка-Карого подаватимете зно з історії України та української мови-літератури. У цьому році вартість 35410 грн на рік, вона щороку зростає на 2-3 тисячі. Посилання на відео з відповідями абітурієнтам театрального https://youtu.be/iAMIOpb6t4k На дикторському все так само.
Коментувати
Olga
Доброго вечора.Скажіть будь ласка, а на диктора(на радіо),який творчий конкурс потрібно здавати ?Один номер на вибір, чи всі зазначені на сторінці?тобто:вірш,байка,пісня, проза, монолог?Буду дуже вдячна за інформацію.
Анна
Для Olga: в Карпенка немає розмежування щодо того, де ви потім шукатимете роботу - на радіо, на весіллях, чи у теленовинах. На спеціальність "диктор та ведучий телепрограм" потрібно готувати все, що зазначено на офіційному сайті, і бажано у кількох варіантах. От нове відео з відповідями про вступ https://youtu.be/PPnBnJaCEE0
Olga
Дякую
Коментувати
Вадим
Добрий день ,а на диктора та ведучого телепрограм лише творчий конкурс чи ще якісь випробовування?
Анна
Для Вадим: ще відбір до творчого конкурсу, зно, і можлива співбесіда після конкурсу.
Вадим
А як саме проводиться відбір?
Юля
Точно так само, як і творчий конкурс - у вигляді прослуховування.
Коментувати
Ангеліна Гордійчук
Доброго жня що потрібно здавати на актрису та чи можу я поступити на актрису після 9 класу
Юля
Для Ангеліна Гордійчук: зно на творчий конкурс. У вищий навчальний заклад не можете, лише у середні спеціальні - училище, коледж, або у середні спеціалізовані - ліцеї з творчими класами.
Ангеліна Гордійчук
Дякую
Анна
Отвечаю на вопросы абитуриентов театрального. Задавайте ваши вопросы под видео, погнали. https://youtu.be/nLV8FdYzse4
Коментувати
Alla
Доброго вечора, скажіть будь ласка, коли проходитиме творчий конкурс на факультет актора кіно та що саме до нього входить ( не змогла знайти детальної інформації на сайті) Та чи зможу я пройти творчий конкурс, якщо у мене абсолютно відсутні музичні дані? Завчасно дякую ????!
Юля
Для Alla: сам конкурс для тих, кого відібрали протягом півроку, проходить у середині липня. Відсів починається після нового року. У конкурс входить виконання прозового уривку, монологу, віршів, байок, співбесіда. Перевірка музично-ритмічних та вокальних даних обов’язкова. Але як показує практика, якщо в абітурієнта є виключні дані, як наприклад модельна зовнішність і зріст, хореографічна підготовка, надзвичайна емоційна збудливість, і нарешті можливість вчитись на контракті, то є всі шанси обійти середньостатистичних співаючих дівчат, маючи лише більш менш розвинений музичний слух і почуття ритму.
Анна
Группа абитуриентов в Фейсбук. https://m.facebook.com/groups/170255680224559?tsid=0.5144796556948101&source=result
Коментувати
Юля
Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, який творчий конкурс на спеціальність кіно-телеоператорство, і коли він розпочнеться?
Юля
Для Юля: перший етап відбору почнеться через півтора місяці. У творчий конкурс там входять майже всі види художнього фото, та історія кіно.
Юля
Дякую. Скажіть, будь ласка, де можна отримати більш детальну інформацію?
Юля
Загальну у приймальній комісії чи на офіційному сайті. А конкретні завдання для попереднього відбору дає художній керівник на консультаціях.
Коментувати
Максим Солоджук
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи є у Вас щось пов’язане з відеозйомкою (оператор)? Якщо так то скажіть будь ласка що потрібно здавати на ЗНО? Дякую)
Юля
Для Максим Солоджук: є оператор, фотохудожник, режисер монтажу. Історію України та українську мову-літературу.
Максим Солоджук
Дуже дякую!
Коментувати
Свєта Ярмолюк
Як отримати допуск до творчого конкурсу? Коли точно проходить творчить конкурс?
Юля
Для Свєта Ярмолюк: пройти попередній відбір на консультаціях. Подальший творчий конкурс проходить у липні.
Свєта Ярмолюк
Коли проходять консультації і чи потрібно за них платити?
Юля
Проходять починаючи з січня. Консультацією з театральні вузи називають попередній етап відбору, перший іспит. Вступні іспити у вузи безкоштовні.
Коментувати
Аня
Які майстри цього року будуть набирати курс (актор театру і кіно) ?? І якщо я здавала зно в 2018,а буду вступати 2019, потрібно ще раз здавати зно,чи підійде 2018 року?? Дякую))
Юля
Для Аня: Юрій Висоцький http://osvita.ua/questions/test/49459/
Коментувати