Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ вузи України - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
789
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 172 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім....

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Якщо я правильно розумію, що потрібно проходити вибірковий тур(з січня по липень), потім дізнатись результати туру, якщо ти пройшов успішно йдеш далі(після складання ЗНО допущений до конкурсу в універстеті), якщо не пройшов не допущений. А якщо не проходити туру, а після ЗНО подати заявку до вузу? Мене не допустять до конкурсу, тому що я не проходила вибірковий тур?
Юля
Для Анастасія: тоді вас подивляться після всіх, бо змушені будуть дивитись. Тобто після того, як із сотень бажаючих, кожного з яких слухали по кілька разів, оберуть кілька десятків найкращих, і з тих найкращих оберуть одиниці найталановитіших, прослухають і вас. От тільки вас в очі не бачили і вже перелік абітурієнтів, що пройшли всі кола пекла складений, лишився останній іспит, от тоді й слухатимуть розумників, що надумались таки завітати серед конкурсу. Не знаю жодного випадку, щоб хтось з них пройшов далі.
Коментувати
Олеся Липчак
Чи можна поступити після 9 класу? У вас є гуртожиток ?
Олеся
На вибірковий тур потрібно проходити реєстрацію?
Юля
Для Олеся: жива черга
Коментувати
Олеся
Чи обов’язково проходити відбірковий тур? Коли він буде проходити? Що входить до складу відбіркового туру(вірш, байка, інше)?
Юлящ
Для Олеся: обовязково, ви ж маєте знати, пройшли ви у творчий конкурс, чи ні. Проходять вони з січня по липень. Входить повністю вся програма творчого конкурсу.
Коментувати
Наталя
Прозовий твір також потрібно читати напам’ять?
Юля
Для Наталя: звичайно. Можна скорочувати.
Коментувати
Оксана
Чи є пільги для дітей напівсиріт? Які умови проживання ? Наявність гуртожитку для студентів з інших областей.
Юля
Для Оксана: пільг немає. Тільки якщо ви маєте своє окреме бюджетне місце понад державне змовлення, але вступите на контракт, тоді зможете його зайняти. Гуртожиток надається на час проведеннч 1 і 2 туру і студентам стаціонару.
Коментувати
Галина
Доброго дня! У мене є деякий ряд запитань, буду дуже вдячна, якщо зможу отримати відповідь на кожне. 1. Чи можна одразу після 11-го класу вступити на заочне? 2. Чи треба ходии на певні підготовчі курси чи консультації для того,щоб проходити творчий конкурс? 3. Чи могли б ви детальніше розповісти про умови вступу на заочне(платне)?
Юля
Для Галина: 1. Можна, але зверніть уагу, що не щороку проводять набір на всі спеціальності заочного. 2. Обовязкоо пройти попередній ідбір на відбірковій консультації. 3. Точно такі самі умови, як і на денне, проте набір не щороку.
Коментувати
яна
Доброго вечора)скажіть будь-ласка,якщо поступати на кіномистецтво,який творчий конкурс буде,і яка вартість навчання?
Юля
Для яна: близько 35 000 грн на рік на денному, майже на всі спеціальності у творчий конкурс входить акторський репертуар, або сценарії, а на технічні також робота з апаратурою - фотографії, етюди
Коментувати
Наталья
Скажіть будь ласка,а хто набирає на перший курс "акторська майстерність" в 2017р
Юля
Для Наталья: Остропольский, Никитин
Наталья
Дякую!!!
Коментувати
Julia
Подскажите , в каких числах ,на зимних каникулах проходит первый тур?
Юрьева
привіт, хочу детальніше дізнатись як проходитиме творчик конкурс, що треба робити, та коли він буде, як зареєструватись .Актор театру та кіно
Юля
Для Юрьева: для абітурієнтів, котрі успішно пройшли відбірковий тур, творчий конкурс проходитиме у липні в 2 етапи. Реєстрація для них така ж як і у всі вузи- через загальну електронну систему, подавши результати зно. На творчому у два етааи треба буде прочитати свою літературну програму, після кожного відсів.
Коментувати
Надя
Чи можливий вступ у ваш заклад у 26 років? Уже диплом про вищу освіту є... і якщо на заочну форму навчання, чи такі ж самі вимоги під час вступу , що і на стаціонар? Буду дуже вдячна за відповідь
Юля
Для Надя: звичайно, на заочному переважно у 22-30 років і опиняються. На заочному втмоги всі ті самі, і конкурс на платне в рази менший і вартість конракту вдвічі нижча. Ви можете і на 2й заочний курс на платне спробувати вступити, щоб не складати знову зно.
Коментувати
Анна Шаблевська
А відбір 2017 р на твочрий конкурс проходить тільки на зимових канікулах чи і на літніх також для вступу? І чи важко поступити на держ на режисуру-телебачення?
Юля
Для Анна Шаблевська: відбір проходить протягом пів року (до липня). Важко, але це не найскладніша за напливом абітурієтів спеціальність. На етапі відбіркових близько 15 претендентів на місце було на бюджет на денне. На вечірньому і заочному ще менше.
Анна Шаблевська
Для Юля: а скільки державних місць? і що входить в творчий конкурс?
Юля
На стаціонарі зазвичай 5-8 місць. Конкурc- акторський репертуар, короткометржні сценарії, ходожні фото, етюди. А також все що може розкрити ваші художні обдарування і співбесіда з історії кіно.
Коментувати
Олеся
Коли у вас буде день відкритих дверей? Дякую за відповідь)
Юля
Для Олеся: 27 марта
Коментувати
Ігор
Доброго дня. Потрібна інформація про творчий конкурс на спеціальність "Драматургія кіно та телебачення" й консультації (дізнався з сайту, що їх потрібно відвідувати вступникам з січня по липень), коли і як на них можна записатися. Дякую.
Юля
Для Ігор: жива черга без запису
Коментувати
Олег
Добрый день Юля. У кого можно получить информацию про учебный план по всем предметам факультета фотоискусство, состав преподавательского состава и техническое оснащение университета.Заранее благодарю.
Юля
Для Олег: распросите первый курс, Вам же в эту мастерскую поступать. Врядли кто-то знает все это лучше самих студентов. Если с их курса кого-то отчислят, можете попробовать поступить на эти вакантные контрактные места на 2й курс; если нет- придется ждать, пока худрук их выпустит и наберет опять первый курс.
Коментувати
Анастасия
Доброго дня,які предмети потрібно здавати при вступі на кінорежисуру з монтажу?Спасибі.
юля
Для Анастасия: перелік предметів до 2020 року може змінитись.
Коментувати
Наталія
Добрий день! Мене цікавить які предмети з ЗНО і який творчий конкурс ( що туди входить чи потрібно реєструватися коли і як проходить) необхідно здати при вступі на майстерність диктора та ведучого програм телебачення. Дякую
Юля
Для Наталія: Зно з історії України і укр.мови-літ. У творчий входить байка вірш проза і імпровізаційна робота перед камерою. Відбір у творчий конкурс починається на зимових шкільних канікулах. Інколи питають ще монолог і пісню.
Коментувати
Віка
Якщо поступиш на державне на актора і телеведущого.. Може таке бути що потім переведуть на контракт?
Юля
Для Віка: буває, але частіше просто відраховують.
Коментувати
Светлана
А есть ограничения по возрасту на актерский факультет? мне 26 лет
Юля
Для Светлана: есть. Порог гораздо ниже.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!