Рейтинг
1222
Рейтинг: 4.7 з 5 на основі 261 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім....

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Макс Репей
Доброго дня. Мене цікавить декілька питань. Перше - чи критично те, що я не відвідував попередні консультації? Друге - якщо мене цікавить навчання за сеціальністю режесура анімаційного кіно, які саме предметі мені потрібно здавати на ЗНО? Заздалегідь дякую за відповідь!
Анна
Для Макс Репей: фізику або історію України, та українську мову-літературу. Відвідайте навесні.
Коментувати
Alexandr Babkov
Добрий день, хочу поступити на акторське, скільки треба балів для безкоштовного навчанЯ?
Анна
Для Alexandr Babkov: https://youtu.be/r0YnCF51ht8
Коментувати
Yura
Доброго дня хотілось би дізнатися чи можливо поступити у ваш Університет на Художника-Мультиплікатора і які ЗНО потрібно здавати.
Анна
Для Yura: так, є така спеціальність. Історію України або фізику та українську мову-літературу.
Коментувати
Taras Zaporizskij
Доброго дня) А які придмети із ЗНО потрібно здавать ,щоб посткпить ? І скільки років триває навчання ?
Анна
Для Taras Zaporizskij: українську мову-літературу, та історію України, фізику, чи англійську мову залежну від факультету. Навчання триває від 4 до 7 років залежно від вченого ступеню.
Коментувати
Микола Яросевич
Добрий день! Мені цікаво чи можна поступити на актора після 9 класу у цьому році? Дайте будь ласка відповідь чим швидше?
Юля
Для Микола Яросевич: можна в коледжі та училища, або на курси.
Коментувати
Катя Лупа
Можна поцікавитися чи не можна вступати на акторку після 9 класу? Якщо знаєте, вузи в Херсоні якісь, то можете написати? Для творчого конкурсу потрібна тільки українська творчість? І що входить в творчі конкурси? Вірш, проза, байка, монолог? скільки їх вчити? Чи ми будемо розповідати всього по 2? Якщо зуби не рівні це не дуже враховують? А якщо не займалась вокалом взагалі, то сильно будуть враховувати :не натренерований" голос? Які запитання можуть задати? Якщо диплом з відзнакою це вплине для вступу? Що показати якщо скажуть здивуй мене? Яку літературу потрібно прочитати? А що якщо я не була ні в якій театральній школі? Який матеріал слід підготувати, що вчити?
Анна
Для Катя Лупа: https://www.youtube.com/channel/UCrKY5UblQ8urPaiHsSbds5w
Коментувати
Антон Чекаль
Добрий день!Потрібно реєструватися на консультацію 2020 ,які будуть проводитися з 8 по 11 січня?Якщо так,залиште будь ласка посилання!Ще одне питання:перший і другий єтапи відбору будуть проводитися в один день консультації ,чи можна приїхати на другий єтап весною.?Спеціальність"Майстерність диктора та ведучого програм телебачення" ДЯКУЮ!
Анна
Для Антон Чекаль: поетапний відбір відбуватиметься влітку, а на консультаціях жива черга. Вас можуть відправити змінювати репертуар до весняних консультацій, а можуть і одразу запросити на липневий конкурс. Онлайн реєстрації немає, тримайте краще посилання на мої відео про вступ) https://youtu.be/timPFm-Z5mY
Коментувати
Victoria
Добрий день! Мене цікавить чи обов’язково треба складати ЗНО випускникам коледжів у 2021 році? Якщо так, то які предметі треба скласти, щоб вступити на режисера монтажу і який прохідний бал?
Анна
Для Victoria: на перший курс обовязково, на старші курси не потрібно. Документи можна подати від 100 балів. Зараз складають Історію України або фізику та укр.мову-літ. Якщо додадуть по країні обов’язковим для всіх вишів англійську, то складатимете і її. Набір на цю спеціальність проводиться не щороку, тож поцікавтесь через рік, чи буде набір.
Viktoria
У мене з’явилося ще одне питання) Як проходить творчий конкурс для режисера монтажу? У чому я повина добре розбиратися для конкурсу?
Коментувати
Катерина
Доброго дня, які вступні випробування потрібно скласти для того, щоб вступити на спеціальність «Майстерність диктора та ведучого програм телебачення" на магістратуру, якщо бакалавр в тебе зовсім іншої спеціальності. Чи буде на випробуванні практична частина, скільки етапів проходить, коли починається у 2020 році, і чи потрібно ЗНО з англійської?
Анна
Для Катерина: привіт. Заходь на мій ютуб канал, я там відповіла на безліч питань, і на це теж. https://www.youtube.com/channel/UCrKY5UblQ8urPaiHsSbds5w Єдине, що ще можна порадити - це звернутись до приймальної комісії, щоб пройти весь шлях самостійно. Бо випадків, щоб на дикторський прийняли когось на п’ятий курс після зовсім іншої спеціальності, нема й не було. Ніякої практичної частини на випробуваннях немає, зно не потрібно, етап всього один - художній керівник розподіляє бюджет і контракт між своїми випускниками, котрі вирішили продовжувати навчання на п’ятому курсі. Оцінка ставиться після відповідей на ті самі білети, які були у них на бакалаврському іспиті, додається буквально пару питань. Потім ті, кого зараховують, складають англійську.
Коментувати
Masha Kosovan
Доброго дня! Хотіла запитати в Вас коли проводяться пробні вступні іспити... Я знаю що десь після нового року, але незнаю точних днів прийому... Це щодо кафедри актора театру і кіно... Підкажіть будь_ласка...
Анна
Для Masha Kosovan: такого як пробні іспити в Карпенка-Карого немає, але є попередній етап відбору - відсів, який проводиться протягом пів року. Це для того, щоб не прослуховувати потім на іспитах за три дні тисячі непідготовлених абітурієнтів. Слухати зазвичай починають через кілька днів після нового року - на офіційному сайті буде розклад відбіркових консультацій.
Софія
А якщо не пройти цей етап?
Анна
Тоді вас влітку послухають дві хвилини в потоці серед сотень відібраних художніми керівниками дівчат. https://youtu.be/Equz_y9alUA
Коментувати
Anastasiia
Добрий вечір! Хочу стати телеведучою. Мене цікавить скільки коштує навчання за рік? Як довго потрібно буде навчатися? Скільки балів на ЗНО потрібно отримати щоб поступити на безкоштовне навчання? Чи отримують студенти стипендію? Скільки? Від чого це залежить? Коли і як проходитиме конкурс, відбір студентів? За якими критеріями будуть їх оцінювати? Чи відіграє якусь роль популярність в соціальних мережах? Чи має ваш університет якісь домовленості з телеканалами щодо працевлаштування після закінчення університету або впродовж навчання? Кожному студенту виділяють місце в гуртожитку? В яких умовах вони проживають? Дякую за майбутню відповідь!
Анна
Для Anastasiia: подивіться мій блог, там є відповіді на всі ваші питання https://www.youtube.com/channel/UCrKY5UblQ8urPaiHsSbds5w
Анна
Якщо коротко то коштувати буде під 40 тисяч, на бакалавра вчаться 4 роки, можна далі отримувати інші ступені. Зі зно треба мати 100 балів щоб подати документи. Стипендія у бюджетників є. Конкурсний відбір проводять починаючи з січня. Ніяка популярність значення немає, працевлаштування немає. Гуртожиток є - аварійний. Про це детальніше у посиланнях в описі відеороликів вище.
Альона
Чи є шанс поступити, якщо проблеми з буквою Р?
Коментувати
Лиза
Доброго дня! Скажіть, чи можливо поступити після закінчення 9 класу? Скільки коштує навчання?
Анна
Для Лиза: є такі випадки, але для цього потрібно після сьомого класу вступити на дистанційне навчання в екстернат, після восьмого скласти там іспити за 8-9 клас, отримати неповну середню освіту, далі вступити у екстернат на повну освіту і після дев’ятого класу скласти іспити за 10-11 класи. Тоді на час коли у звичайній школі ви закінчуєте девятий клас, диплом екстерну маєте вже про повну середню і можете складати зно та продаватись у вузи. Контракт на загчному вже наближається до 20 тис за рік, а на денному - за семестр.
Коментувати
Ярослава Лазоренко
Добрий день! Скажіть, чи є пільги дітям-сиротам? І які саме пільги надає Вуз саме на цю категорію? Дякую)
Анна
Для Ярослава Лазоренко: Лучше Вам узнавать эту информацию в приемной комиссии в год поступления. Мне как бывшей студентке известно, что из всех льготников вуз должен принять не менее одного студента на факультет. В Карпенко два факультета, то есть не менее двух человек в год. За эти места соревнуются по сумме баллов все льготники между собой. Также если кто-то из поступивших в результате конкурса откажется идти на бюджет после оглашения рейтинговых списков, его место может занять третий льготник, набравший самый высокий балл.
Коментувати
Луиза Ярошенко
Добрий день.Збираюсь навчатись на звукорежисера. Чи надається гуртожиток на час складання творчого конкурсу? Чи є в університеті якісь зали,де можна підготуватись до творч конкурсу(чи є фортепіано)? Що таке звукорежисерський етюд?
Анна
Для Луиза Ярошенко: надається лише в липні, протягом відбіркових етапів не надається. Після першого туру у вас буде одна аудиторія на всіх, щоб підготувати завдання до ругого туру. Фно є в аудиторіях. Этюд у вас це ви сам на майданчику в якості актора, і зведений вами в музичному редакторі звуковий супровід вашого етюду (можна залучити іншого абітурієнта і використовувати живі звуки чи слова). Тут на каналі може знайдете ще щось корисне https://youtu.be/Equz_y9alUA
Луиза Ярошенко
Дуже дякую)
Коментувати
Xąúđu Łøýļêşşă
Добрий день, мені хотілося б дізнатися які предмети потрібно здати на ЗНО для "Актора драматичного театру і кіно"? Скільки мінімум балів треба на безкоштовне навча "Актора драматичного театру і кіно"? Зараннє велике дякую вам за допомогу)
Анна
Для Xąúđu Łøýļêşşă: 100 баллов по истории Украины и украинскому языку-литературе, если не добавят новых обязательных по всей стране предметов. На конкурсной основе - например в этом году ни у кого из поступивших на бюджет нет сертификатов ниже 124 баллов, а в прошлом были. Так что больше зависит от того, как сдали другие абитуриенты, прошедшие творческий конкурс.
Коментувати
Khondoka Kateryna
Які предмети потрібно здати на ЗНО, для вступу на факультет Акторське мистецтво театру та кіно? Дякую)
Анна
Для Khondoka Kateryna: зараз складають історію України та українську мову-літературу.
Коментувати
Уляна Потапчук
Доброго дня)яке ЗНО потрібно здавати на телеведучу ?Чи потрібна історія України? Скільки мінімум балів на безкоштовне навчання?дякую
Анна
Для Уляна Потапчук: потрібно, +мова-література. Мінімум 100 балів
Богдана
А замість Іст.Укр. можна англ.мову?
Анна
На телеведучу не можна
Коментувати
Маргарита
А які документи треба подавати на вступ до університету на режисера анімаційного фільму та який має бути бал ЗНО?
Анна
Для Маргарита: зараз начебто тільки атестат потрібен і паспорт. А якщо вже вступите, то потрібні будуть сертифікати зно вище 99 балів
Маргарита
А медичні справки якісь потрібні?
Коментувати
ChristinaSemchyshyn
Добрий день) Хотіла би дізнатися, які предмети на ЗНО потрібні для вступу на програму «Майстерність диктора та ведучого програм телебачення»?
Анна
Для ChristinaSemchyshyn: історія України та українська мова-література. Здесь я много рассказываю о поступлении https://www.youtube.com/channel/UCrKY5UblQ8urPaiHsSbds5w
Коментувати
Влада
Добрий вечір! Можу я дізнатися, що потрібно для вступу на театрознавство? Чи буде якийсь творчий конкурс? Який?
Анна
Для Влада: буде звісно. Спочатку пишете рецензії на вистави і статті на довільні теми з історії театру, потім художній керівник дає вам різні завдання. Якщо до іспитів ви з ними успішно впораєтесь, для вас буде ще два тури у липні - там дають теми і пишете на місці. Після турів може бути співбесіда з історії театру і суміжних історії костюму, літератури, живопису. Якщо вступили - подаєте атеатат і зно. Тут багато розповідаю по різним спеціальностям https://youtu.be/Et3Tw7PsHt8
Коментувати