Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ вузи України - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
789
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 172 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім....

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Антон Лозовой
Скажите Пожалуйста, Электронную Заяву, для участия в "Конкурсному Отборе" надо подавать тогда, когда уже получишь АТЕСТАТ. Или заранее, даже когда ты еще учишся в школе.
Юля
Для Антон Лозовой: для пожачи заявлений даётся около 10 дней в июле. Подавать ее нужно только если художественный руководитель на отборочной консультации дал Вам допуск к конкурсу.
Коментувати
Марія
Доброго дня! Я маю освітньо-кваліфікаційні рівні "Спеціаліст" і "Магістр" у різних ВНЗ у сфері музичної освіти. Підкажіть будь-ласка: 1. Чи потрібно мені складати ЗНО (я маю сертифікати ЗНО з історії України, укр. мови та літератури за 2009 р.)? 2. Чи можу я вступати на бакалаврат на 2 курс? Мене цікавить спецальність "Акторське мистецтво театру і кіно". Дякую!
Юля
Для Марія: за законом можете, якщо отримаєте дозвіл художнього керівника, імовірність якої близька до нуля. Тож потрібно зно і вступ на перший курс на загальних умовах. Крім того існує умовне обмеження за віком, для дівчат- 21 рік максимум.
Коментувати
Ярослава Малетич
Доброго дня )Хто буде поступать в 2017 году на Актора драматичного театру і кіно .напишіть мені пожалуйста )хочу по спілкуватися. Моя страница у вк https://vk.com/id360190454 ...)))
Влада Касьяненко
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, нужно ли мне сдавать ЗНО, если я учусь сейчас в колледже, а по окончанию его, хочу поступить в этот университет? И скажите сколько в средним человек на место.
Юля
Для Влада Касьяненко: если хотите поступать на первый курс или на бюджет, зно сдавать надо в тот год, в котором будете поступать, т.к. не известно, сколько будет действовать сертификат. На платное от 2 до 30 чел на место в зависимости от специальности и количества желающих.
Юлія Яцута
Скажіть ,будь ласка,яка кількість балів ЗНО потрібно ,щоб пройти на державну форму навчання ,і що потрібно на творчий конкурс
Юля
100 балів на конкурсній основі. Потрібно підготувати програму, на більшості спеціальностей у неї входить акторський репертуар та співбесіда з історії кіно або театру; сценарії, або експлікація, або художні фото на аудіовізуальні спеціальності.
Коментувати
Іра Тернавська
Які предмети на ЗНО потрібно здавати? І які вступні потрібно готувати?
Юля
Для Іра Тернавська: історію України і українську мову літературк та творчий конкурс.
Коментувати
Володимир Гнатюк
Доброго дня!Донька хоче поступити у ваш заклад.Яка вартість навчання по спеціальності кінотелеоператорство ?Чи потрібно проходити попередні етапи конкурсів перед вступними іспитами?Чи варта пройти підготовчі курси у вас,коли вони проходять,яка їх вартість?
Юля
Для Володимир Гнатюк: курси почалися з 1 лютого, їхня вартість 2400 грн. Проходити попередній відбір обовязково. Контракт на стаціонарі мабуть уже буде під 35 000.
Володимир Гнатюк
Я маю на увазі не здачу іспитів,співбесіду та тематичне портфоліо по розділах,безпосередньо після подання документів,це зрозуміло що потрібно,я про декількоетапний конкурс,який у вас почався,здається з осені(я так десь тут читав).Чи є якісь підготовчі курси для приїзжих збиті в якиїсь один період?
Юля
Підготовчі курси тривають три місяці і оплата за них загальна. Так, в січні починаються відбіркові тури, на них треба їздити, показувати свої роботи, брати нові завдання і приїжджати знов. Приїжджати можнана будь-яку відбіркову консультацію.
Коментувати
Віта
Хочу поступити на факультет актерского искусства драматического театра и кино,можна поступити після 9класу?
Юля
Для Віта: в коледжі, училища, ліцеї.
Коментувати
Ольга
Здравствуйте! Играет Роль балл зно для поступления? (180 или 130 баллов) Или все решает творческий конкурс?
Юля
Для Ольга: зно не вияет на то, поступите Вы, или нет, но может в редких случаях влиять на распределение контрактных и бюджетных мест среди поступивших.
Роман
Що входить в творчий конкурс.І чи обовязково здавати в творчому конкурсі всі завдання.
Коментувати
Светлана
Здравствуйте Подскажите пожалуйста ,когда открытые двери и когда сдается творческий конкурс(1 и 2 этап)?
Юля
Для Светлана: ДОД 25-27 марта. Первый тур для тех, кто получил допуск - в средине июля.
Коментувати
Лиля
А що то за сертифікат з Історії? І як його отримати?
Юля
Для Лиля: сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання. Реєструйтесь на ЗНО і складайте.
Коментувати
Тетяна
Добрий вечір! Підскажіть будь-ласка на якому факультеті найбільше бюджетних місць?
Юля
Для Тетяна: на денному майже однаково. Минулого року на кінофакультеті було 66 місць, на факультеті сценічного мистецтва - 63. На заочному на сценічному мистецтві місць на третину більше дали, ніж на кінофакультет.
Коментувати
Анастасия
Какой творческий конкурс на специальность организация кинотелевиробництва? Сколько мест бюджетных есть в этом году ?
Юля
Для Анастасия: Зазвичай плюс мінус 5 місць на рік на кожну форму навчання. скільки цього року не знаю. Конкурс це співбесіда з основ економіки й основ кіновиробництва, задачі на логіку, задачі з математики, і задачі на вирішення конкретних ситуацій.
Анастасия
Спасибо за ответ! А что по математике конкретно? ЗНО ж нужно сдавать по истории
Юля
Иистории и языку-литературе. Не знаю, что-то связаное с рассчетами, которые используют во введении в экономику или в основаъ экономики.
Коментувати
rector
Здравствуйте, хочу поступить на факультет актерского искусства драматического театра и кино. Могу ли я сдать вторым предметом не историю, а математику ??? Балы ожидаются высокие. Спасибо).
Юля
Для rector: в этот университет принимаются только сертификаты по истории Украины и укр.яз.-лит. Без истории на актерский Вы сможете поступать только в вузы до 3го уровня аккредитации.
Таня
Для rector: Є підготовчі курси на фак. Огранізація кіно телевиробництва?
Коментувати
Viktori
Доброго дня. В мене є декілька запитань: 1. Цього року проводиться набір на диктора і ведучого телепрограм після 9 класу? 2. Що мені потрібно щоб поступити? 3. Чи потрібно мені проходити вибірковий тур? Якщо так, то що для цього потрібно і коли він починається? (Точна дата, а не місяці.)
Юля
Для Viktori: відбіркові тури для абітурієнтів з повною середньою освітою 4-6 січня.
Коментувати
#Аська#Позитив
Добрий день!В мене є запитання,я зараз навчаюсь у 8 класі і я дуже хочу вступити до цього університету. Що мені потрібно готувати,що вчити та як мені взагалі себе поводити при вступі?
Юля
Для #Аська#Позитив: почни читати список рекомендованої літератури, дивитись багато вистав і фестивального кіно. Поводься природньо.
Коментувати
Анастасия
Здравствуйте! В 25 лет можно даже и не пробовать поступить на актерский факультет? В любом случае из-за возраста не пропустят?
Юля
Для Анастасия: прийти на отборочный тур Вам никто не запретит, хотя конечно я таких случаев, чтоб пропустили, не знаю.
Коментувати
Anons
Я не можу подивитися на сайті які творчі конкурси потріні для вступу на факультет Ігрового кіно.
Юля
Для Anons: мабуть бо минулого року не набирали на цю спеціальність, а на сайті зараз інфа минулорічного набору.
Коментувати
Ліна Чоп
Скажіть будь ласка, якщо я прийду на творчий конкурс не на зимових канікулах, то в мене немає шансів вступити на кінорежисуру з монтажу?
Юля
Для Ліна Чоп: цього року нема набору на цю спецыальність, слідкуйте, раптом щось зміниться.
Коментувати
Таня
Доброго вечора!Скажіть, будь ласка,скільки місць державного замовлення на спеціальність "Акторське мистецтво театру і кіно"?Який бал ЗНО потрібно мати,щоб вступити на державне замовлення за цією спеціальністю?
Юля
Для Таня: від 12 до 18 дівчат на рік (з них третина цього року- на російськомовний курс, там окремий конкурс.) ЗНО-від 100 балів на конкурсній основі.
Таня
Будь ласка, скажіть, які особливості російськомовного курсу? І який "окремий конкурс"?
Юля
Особливість лише в тому, що пять профільних предметів викладатимуться на цьому курсі російською мовою. Програма конкурсу така сама, як і на україномовні курси, але російською мовою. Відбіркові тури так само починають в січні, зно те саме з української мови-літ, конкурс проходить окремо в іншій аудиторії.
Коментувати
Наталя
Скажіть, будь ласка , педагогів які будуть набирати на акторську майстерність.
Юля
Для Наталя: Никитин, Остропольский
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!