Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ вузи України - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
747
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 162 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім....

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Добрий вечір! Підскажіть будь-ласка на якому факультеті найбільше бюджетних місць?
Юля
Для Тетяна: на денному майже однаково. Минулого року на кінофакультеті було 66 місць, на факультеті сценічного мистецтва - 63. На заочному на сценічному мистецтві місць на третину більше дали, ніж на кінофакультет.
Коментувати
Анастасия
Какой творческий конкурс на специальность организация кинотелевиробництва? Сколько мест бюджетных есть в этом году ?
Юля
Для Анастасия: Зазвичай плюс мінус 5 місць на рік на кожну форму навчання. скільки цього року не знаю. Конкурс це співбесіда з основ економіки й основ кіновиробництва, задачі на логіку, задачі з математики, і задачі на вирішення конкретних ситуацій.
Анастасия
Спасибо за ответ! А что по математике конкретно? ЗНО ж нужно сдавать по истории
Юля
Иистории и языку-литературе. Не знаю, что-то связаное с рассчетами, которые используют во введении в экономику или в основаъ экономики.
Коментувати
rector
Здравствуйте, хочу поступить на факультет актерского искусства драматического театра и кино. Могу ли я сдать вторым предметом не историю, а математику ??? Балы ожидаются высокие. Спасибо).
Юля
Для rector: в этот университет принимаются только сертификаты по истории Украины и укр.яз.-лит. Без истории на актерский Вы сможете поступать только в вузы до 3го уровня аккредитации.
Таня
Для rector: Є підготовчі курси на фак. Огранізація кіно телевиробництва?
Коментувати
Viktori
Доброго дня. В мене є декілька запитань: 1. Цього року проводиться набір на диктора і ведучого телепрограм після 9 класу? 2. Що мені потрібно щоб поступити? 3. Чи потрібно мені проходити вибірковий тур? Якщо так, то що для цього потрібно і коли він починається? (Точна дата, а не місяці.)
Юля
Для Viktori: відбіркові тури для абітурієнтів з повною середньою освітою 4-6 січня.
Коментувати
#Аська#Позитив
Добрий день!В мене є запитання,я зараз навчаюсь у 8 класі і я дуже хочу вступити до цього університету. Що мені потрібно готувати,що вчити та як мені взагалі себе поводити при вступі?
Юля
Для #Аська#Позитив: почни читати список рекомендованої літератури, дивитись багато вистав і фестивального кіно. Поводься природньо.
Коментувати
Анастасия
Здравствуйте! В 25 лет можно даже и не пробовать поступить на актерский факультет? В любом случае из-за возраста не пропустят?
Юля
Для Анастасия: прийти на отборочный тур Вам никто не запретит, хотя конечно я таких случаев, чтоб пропустили, не знаю.
Коментувати
Anons
Я не можу подивитися на сайті які творчі конкурси потріні для вступу на факультет Ігрового кіно.
Юля
Для Anons: мабуть бо минулого року не набирали на цю спеціальність, а на сайті зараз інфа минулорічного набору.
Коментувати
Ліна Чоп
Скажіть будь ласка, якщо я прийду на творчий конкурс не на зимових канікулах, то в мене немає шансів вступити на кінорежисуру з монтажу?
Юля
Для Ліна Чоп: цього року нема набору на цю спецыальність, слідкуйте, раптом щось зміниться.
Коментувати
Таня
Доброго вечора!Скажіть, будь ласка,скільки місць державного замовлення на спеціальність "Акторське мистецтво театру і кіно"?Який бал ЗНО потрібно мати,щоб вступити на державне замовлення за цією спеціальністю?
Юля
Для Таня: від 12 до 18 дівчат на рік (з них третина цього року- на російськомовний курс, там окремий конкурс.) ЗНО-від 100 балів на конкурсній основі.
Таня
Будь ласка, скажіть, які особливості російськомовного курсу? І який "окремий конкурс"?
Юля
Особливість лише в тому, що пять профільних предметів викладатимуться на цьому курсі російською мовою. Програма конкурсу така сама, як і на україномовні курси, але російською мовою. Відбіркові тури так само починають в січні, зно те саме з української мови-літ, конкурс проходить окремо в іншій аудиторії.
Коментувати
Наталя
Скажіть, будь ласка , педагогів які будуть набирати на акторську майстерність.
Юля
Для Наталя: Никитин, Остропольский
Коментувати
Анастасія
Якщо я правильно розумію, що потрібно проходити вибірковий тур(з січня по липень), потім дізнатись результати туру, якщо ти пройшов успішно йдеш далі(після складання ЗНО допущений до конкурсу в універстеті), якщо не пройшов не допущений. А якщо не проходити туру, а після ЗНО подати заявку до вузу? Мене не допустять до конкурсу, тому що я не проходила вибірковий тур?
Юля
Для Анастасія: тоді вас подивляться після всіх, бо змушені будуть дивитись. Тобто після того, як із сотень бажаючих, кожного з яких слухали по кілька разів, оберуть кілька десятків найкращих, і з тих найкращих оберуть одиниці найталановитіших, прослухають і вас. От тільки вас в очі не бачили і вже перелік абітурієнтів, що пройшли всі кола пекла складений, лишився останній іспит, от тоді й слухатимуть розумників, що надумались таки завітати серед конкурсу. Не знаю жодного випадку, щоб хтось з них пройшов далі.
Коментувати
Олеся Липчак
Чи можна поступити після 9 класу? У вас є гуртожиток ?
Олеся
На вибірковий тур потрібно проходити реєстрацію?
Юля
Для Олеся: жива черга
Коментувати
Олеся
Чи обов’язково проходити відбірковий тур? Коли він буде проходити? Що входить до складу відбіркового туру(вірш, байка, інше)?
Юлящ
Для Олеся: обовязково, ви ж маєте знати, пройшли ви у творчий конкурс, чи ні. Проходять вони з січня по липень. Входить повністю вся програма творчого конкурсу.
Коментувати
Наталя
Прозовий твір також потрібно читати напам’ять?
Юля
Для Наталя: звичайно. Можна скорочувати.
Коментувати
Оксана
Чи є пільги для дітей напівсиріт? Які умови проживання ? Наявність гуртожитку для студентів з інших областей.
Юля
Для Оксана: пільг немає. Тільки якщо ви маєте своє окреме бюджетне місце понад державне змовлення, але вступите на контракт, тоді зможете його зайняти. Гуртожиток надається на час проведеннч 1 і 2 туру і студентам стаціонару.
Коментувати
Галина
Доброго дня! У мене є деякий ряд запитань, буду дуже вдячна, якщо зможу отримати відповідь на кожне. 1. Чи можна одразу після 11-го класу вступити на заочне? 2. Чи треба ходии на певні підготовчі курси чи консультації для того,щоб проходити творчий конкурс? 3. Чи могли б ви детальніше розповісти про умови вступу на заочне(платне)?
Юля
Для Галина: 1. Можна, але зверніть уагу, що не щороку проводять набір на всі спеціальності заочного. 2. Обовязкоо пройти попередній ідбір на відбірковій консультації. 3. Точно такі самі умови, як і на денне, проте набір не щороку.
Коментувати
яна
Доброго вечора)скажіть будь-ласка,якщо поступати на кіномистецтво,який творчий конкурс буде,і яка вартість навчання?
Юля
Для яна: близько 35 000 грн на рік на денному, майже на всі спеціальності у творчий конкурс входить акторський репертуар, або сценарії, а на технічні також робота з апаратурою - фотографії, етюди
Коментувати
Наталья
Скажіть будь ласка,а хто набирає на перший курс "акторська майстерність" в 2017р
Юля
Для Наталья: Остропольский, Никитин
Наталья
Дякую!!!
Коментувати
Julia
Подскажите , в каких числах ,на зимних каникулах проходит первый тур?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!