Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ вузи України - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
789
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 172 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім....

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
valeriya
Добрий день! Консультацію потрібно проходити обов’язково з повністю готовою програмою? Які умови вступу на магістратуру (майстерність диктора..), якщо бакалаврат я закінчую за зовсім іншою спеціальності?
Юля
Для valeriya: так, з повністю готовою і бажано не однією. Ви маєте бути на бакалавраті атестовані з усіх профільних на дикторському предметів і мати в дипломі зазначену кількість годин (пар), яких ви мали пройти приблизно стільки ж, як і випускники цієї спеціальності. Простіше кажучи принести диплом тієї самої або суміжної спеціальності та всі ваші курсові відеороботи і роботи з майстерності актора. Після цього ви зможете пробуватись на п’ятий курс на контракт склавши іспит з теорії майстерності.
valeriya
Тобто Ви маєте на увазі, що я маю вступати на перший курс? Інакше, де взяти диплом тієї самої або суміжної спеціальності та всі ваші курсові відеороботи і роботи з майстерності акторадиплом тієї самої або суміжної спеціальності та всі ваші курсові відеороботи і роботи з майстерності актора.
Юля
За законом з дипломом не суміжної спеціальності можна вступати на другий курс на контракт, але я таких випадків, щоб когось зарахували на дикторський, не знаю. Можете скласти зно і пробуватись на перший курс.
Коментувати
Викторина
Коли проходять відбіркові консультації? Дні відкритих дверей?
Юля
Для Викторина: наступні відбіркові консультації будуть проводити на весняних шкільних канікулах. Зазвичай на цей же період припадає і ДОД - його проводять в районі дня театру 27 березня (+/- день)
Викторина
Відбіркові консультації обов’язково для вступників на перший курс?І на відбіркових консультаціях програма творчого конкурсу повина бути вже готовою?Що саме розповідають на ДВД?
Юля
Обовязкові, це відсів. Байка, вірш, монолог, уривок прози і бажано пісня.
Коментувати
Марія Галас
Добрий день! Скільки буде коштувати навчання у вашому закладі?
Юля
Для Марія Галас: ціни ростуть, вже між 35-40 тисяч буде коштувати рік на стаціонарі.
Марія Галас
Юля, навіщо якщо поступив на державне?
Юля
То нащо ви питаєте про вартість, якщо встуаєте на державне?
Коментувати
Юля
Доброго дня! Хочу поступити в ваш університет на режисуру ігрового кіно чи режисуру телебачення. Але виникає питання, чи можна зробити це зразу після 11 класу, склавши ЗНО? Чи по рибні мати попередню вищу освіту або досвід роботи?
Юля
Для Юля: можете пробувати вже зараз до здачі зно на весняних шкільних канікулах.
Юля
Як попробувати? Записатися на консультації?
Юля
Без запису. Можете прослухатись до всіх 4 художніх керівників, і вже знатимете, чи в когось проходите далі.
Коментувати
Julie
Здравствуйте! Специальность «Актёр драматического театра и кино». Какие есть возрастные ограничения? И если я сейчас учусь на 3 курсе в другом университете, могу ли я поступить через год на базе бакалавриата на магистратуру? Спасибо ????
Юля
Для Julie: если учитесь на смежной специальности, то можете, но принимают мало кого, в этом году никого не взяли. Официальных ограничений нет, но старше 19 принимают по статистике очень редко. А девочек старше 21 и парней старше 23 могут вообще не допустить к конкурсу без дополнительных причин.
Коментувати
Kleriana Frendeyl
Здравствуйте! Такие вот вопросы накопились: а можно вместо украинского сдавать русский язык и литературу на ЕГЭ? ( на специальность "Актер драматического театра и кино"). И вообще, можно ли готовить русскоязычную программу для поступления? В частности, из произведений русских классиков на оригинальном языке (+ других зарубежных авторов). И еще: сколько стоит обучение на дневной форме для тех, у кого уже имеется диплом бакалавра, только в совершенно противоположной специальности, не имеющей ничего общего с данным видом деятельности? И последнее: можно поступать по диплому предыдущего высшего образования или сдавать ЕГЭ в обязательном порядке? Вроде всё :)) Заранее спасибо!
Юля
Для Kleriana Frendeyl: Чтоб поступать на первый курс, обязательно нужно сдавать зно. Сдавать русский, или другой язык вместо украинского можно абитуриентам, которые в средней школе не были аттестованы по украинскому языку, изучали его как иностранный, или не имеют украинского гражданства и поступают по контрактным ценам для иностранцев. Программу творческого конкурса всем кроме иностранных граждан также нужно готовить в переводе на украинский язык. Контракт для граждан Украины с любым образованием будет 35-40 тыс грн в год.
Коментувати
Іван
Де можна знайти інформацію про бюджетні міста, де і скільки? на яких факультетах?
Юля
Для Іван: на офіційному сайті є лише кількість на факультет. Кількість місць на 2018 буде відома в середині липня. Приблизно скільки місць виділяють зазвичай на спеціальність на форму навчання, можуть підказати в приймальній комісії, або я можу підказати приблизно скільки місць держава виділяла минулі роки.
Коментувати
Оксана Червона
Скажіть, будя ласка, якщо вступник не відвідав консультації для вступників, то до творчого конкурсу він не допускається?
Юля
Для Оксана Червона: навіть якщо відвідав, можна не отримати допуск. Якщо немає допуску, отже вас відсіяли.
Коментувати
Надія
А в університеті проходить день відкритих дверей для абітурієнтів на 2018 рік? І коли?
Юля
Для Надія: так, до дня театру 27 березня. Або за день до свята.
Коментувати
Влад
Доброго дня! цікавить звукорежисура. Який рівень навчання та як проходять консультації?
Юля
Для Влад: університет 4 рівня акредитації. На відбіркових консультаціях мають виявити рівень підготовки, тож на першій консультації потрібно продемонструвати всю програму творчого конкурсу крім музичного диктанту, і дослухатись до порад викладача щодо вашої програми. На наступні рази виправити і виконати нові завдання.
Коментувати
Карина
Скільки коштує навчання на контракті? Чи важко вступити до університету? Що потрібно здавати? Спеціальність актор театру і кіно
Юля
Для Карина: буде більше 35 тисяч на рік. Конкурс величезний. Потрібно скласти зно і підготувати програму творчого конкурсу.
Коментувати
Іван Хвалицький
У вас є така спеціалізація як сценарист,якщо є то які потрібні знання?Дякую!
Юля
Для Іван Хвалицький: є така спеціальність. Бажано орієнтуватись в основах драматургії і історії кіно та літератури, але загалом це все можна дізнатись і під час навчання. Головне це здібності до цієї професії, а вони найчастіше інтуїтивні і жодними знаннями і схемами їх не заміниш.
Коментувати
Іванна
Які, потрібно здавати предмети під час зно, для вступу у ваш заклад?
Юля
Для Іванна: історію України та українську мову-літературу
Коментувати
Anastasia Shymanova
Підкажіть мені, будь ласка, скільки бюджетних місць буде у 2018 році? Та який прохідний бал ЗНО? Дякую:)
Юля
Для Anastasia Shymanova: у цьому році держава виділила університету 147 місць, з них 111 на денну форму навчання. Кожен рік приблизно однаково. Прохідний 100 балів на конкурсній основі.
Anastasia Shymanova
дякую!
Коментувати
Христина
Мені 13 років, я дуже хочу поступити у вас університет , що робити мені уже щоб після 9 класу поступити у університет?
Юля
Для Христина: ....
Юля
Для Христина: після 9 класів не можливо вступати в університети, бо потрібно спершу здобути повну середню освіту. Це можна зробити достроково в дистанційному або стаціонарному екстернаті, після чого потрібно скласти ЗНО. Проте ви можете з атестатом не повної середньої освіти пробувати вступати у театральні ліцеї коледжі та училища. А поки читайте багато класичної літератури, гортайте підручники з історії театру і історії кіно, вчіться вокалу, хореографії, можливо навчіться грати на музичному інструменті. Все це буде дуже корисним потім при вступі.
Коментувати
Елена Глинкина
Доброго дня, в мене виникло неймовірно важлве питання. Протягом року, я готувалась до творчого конкурсу і ЗНО. Так вийшло, що інформація про попередній відбір до творчого конкурсу до мене не дійшла.І відпповідно, незнаючи, на відбір не змогла приїхати. Косульувалась з людиною, яка дала невірну інформцію, на жаль. Спеціальність: режесура драмтичного театру, режесура телебачення, актор кіно і театру. Сайт для подачі заяви перевантажений. Чи можу я ще попасти на творчі конкурси по цих спеціальностей чи вже все втрачено? Скоріше за все в мене вже немає права приймати участь у творчих конкурсах. Так?
Юля
Для Елена Глинкина: можете, Але Ви станете в конкурс у десятки бажаючих на контракт не місце з абітурієнтами, котрі протягом півроку з січня виконували завдання Худрука, переробляти програму десять разів, і він їх обрав для участі у подальшому творчому конкурсі. А вас він вперше бачить, не знає вашої експлікації, не читав ваших сценаріїв, не давав вам завдань. Фактично ви прийдете серед конкурсу змагатись з тими, кого він протягом півроку обрав.
Виктория
Здравствуйте Юлия, подскажите пожалуйста как и где можно записаться на эту программу(?) по подготовке, о которой Вы говорите, где худрук будет давать задания и тд
Юля
Худрук даёт задания и смотрит программу на отборочных консультациях (с января по июль) без записи живая очередь. График будет на официальном сайте. А подготовка - только на курсах, но там редко когда ведёт худрук. Стартуют курсы в феврале.
Коментувати
Nataliya
Добрый день. Моя дочь получила допуск к творческому конкурсу на специальность "режисура анімаційного фільму", очень волнуется по поводу устной части конкурса: какого рода вопросы могут быть на экзамене? (список рекомендуемой литературы почти проработан). Может быть можно где-то увидеть хотя бы ориентировочный перечень таких вопросов - на сайте, к сожалению, нет конкретной информации. Спасибо. И вопрос от мамы: есть ли какие-нибудь льготы при поступлении для детей из многодетных семей (трое детей)?
callous_owl
Для Nataliya: льготи можуть бути , відповідно з чинним законодавством, а щодо запитань, на кафедрі можна було запитати, там повинні бути.
Коментувати
Roman
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи можу я з дипломом молодшого спеціаліста (з фінансів) вступити до Університету на "Звукорежисера" одразу на 2 курс ( є наявність закінчення 7 класів муз. школи). І як проходить відбір ( на 2 курс ) за творчими іспитами чи фаховими?
Юля
Для Roman: можете, виключно на контракт. Найімовірніше вступити на заочну форму. Фахові випробування звісно ж включатимуть всі творчі іспити, котрі складають, вступаючи на перший курс, і курсові роботи двох семестрів, або виконання завдань художнього керівника (до вступних іспитів).
Коментувати
Sviatoslav Igorovych
Добрий день) скажіть будь-ласка, як отримати допуск до творчого конкурсу, та які вікові обмеження для чоловіків.
Юля
Для Sviatoslav Igorovych: приїхати на відбір 3-15 липня. Умовні вікові обмеження є лише на акторському й дикторському, неофіційно це 23 роки для хлопців.
Вікторія
При вступі будуть якісь конкурси.І що це за конкурси?
Коментувати
Nasta
Добрий день) На даний час перейшла в 9 клас.Після 9 класу хочу поступати в Карпенка-Карого.Підкажіть, будь ласка, що потрібно здавати та скільки коштує навчання)
Юля
Для Nasta: Вам потрібно перш за все зареєструватись в екстернат, і то Ви мабуть не встигнете до кінця дев’ятого класу отримати там повну середню освіту і право складати зно. В 2016 рік стаціонару коштував 30 тис, щороку ціни зростають на 4-5 тис.грн. Складати потрібно зно і творчий конкурс.
Nasta
То мені щоб поступити в коледж прийдеться складати ЗНО?
Юля
Ви запитуєте на сторінці університету театру кіно і телебачення, і пишете, що хочете вступити в Карпенка-Карого. Вступ у цей вуз можливий лише з сертифікатами зно. Звісно ви можете вступати з неповною середньою освітою у будь-які коледжі, які забажаєте.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!