Рейтинг
1222
Рейтинг: 4.7 з 5 на основі 261 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім....

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юля
Доброго вечора. Підкажіть будь ласка чи мають якісь пільги діти учасників АТО? Для вступу, для оплати, для проживання в гуртожитку?
Анна
Для Юля: так, на універ мінімум 2 пільгові місця на рік (якщо не буде двох пільговиків з першочерговішою категорією), соціальна стипендія. Гуртожиток скоріш за все оплачуватимете повну вартість, але матимете приоритетність поселення.
Коментувати
Shjxrfshjxrf573
Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно реєструватися та здавати ЗНО для вступу в ваш університет на актора, якщо маю вже вищу освіту? Це буде вступ на перший курс? Дякую!
Анна
Для Shjxrfshjxrf573: для вступу на перший курс потрібні сертифікати зно 2018-2021 років, для вступу на старші курси сертифікати зно не потрібні.
Коментувати
Оксана
Доброго часу доби! Хотіла запитати чи можна скласти творчий конкурс (і поступити в університет) на кіноактора якщо до цього я не вчилася цьому (не брала участі у виставах, не ходила на курси, тобто не мою у цьому досвіду) але загалом можу скласти творчий конкурс? Вдячна за відповідь!)
Анна
Для Оксана: в Карпенка-Карого такої спеціальності нажаль немає. Вона в Україні є тільки в університеті культури. Але на кінофакультеті (аудіовізуального мистецтва) є безліч інших спеціальностей, які можна вибрати. Звичайно на будь-яку з них можна вступити без жодного досвіду на основі середньої, або середньої спеціальної освіти за результатами творчих конкурсів.
Коментувати
Vika
Доброго вечора, які предмети потрібно складати для вступу на режисера анімаційного фільму?
Анна
Для Vika: ще не відомо, бо набір буде 2022 року. Можете скласти фізику, або історію України, та мову-літературу і попробуватись на режисуру комп’ютерної графіки. Або спробувати вступити на другий курс анімації з дипломом молодшого спеціаліста, чи бакалавра.
Vika
Я здаватиму українську мову і літературу, математику, англійську і географію. Наскільки є важливою історія України для вступу?
Анна
З цим переліком предметів ви не зможете подати документи на режисуру комп’ютерної графіки. Можете у 2022 доскласти фізику або історію України і спробувати вступити на анімацію.
Коментувати
Инна Костинська
Доброго дня. Які предмети ЗНО потрібні для вступу на актора, який прохідний бал на бюджет та яка ціна навчання?
Анна
Для Инна Костинська: історія України, або іноземна мова, та українська мова-література. Прохідний зно 100 балів. Прохідний середній бал на бюджет з урахуванням коефіцієнтів - 125 балів на конкурсній основі. Перша десятка рейтингу потрапляє на бюджет. Рік навчання на контракті коштуватиме більше 40 тисяч гривень.
Коментувати
Фаїна Пекарська
Доброго вечора, хотіла вас запитати, чи можна вступити до вас на актора, після юридичного коледжу?
Анна
Для Фаїна Пекарська: можна, реєструйтесь на зно, та пробуйтесь.
Коментувати
Всеволод Новохатько
Доброго дня, підкажіть, буд ласка, чи ( та як) може діючий актор віком 50+ років та освітою в театральному коледжі отримати в Вашому університеті вищу освіту? Дякую за увагу!
Анна
Для Всеволод Новохатько: Вступайте на 2-3 курс заочної форми навчання на контракт. Це буде коштувати близько 25 тисяч на рік, а якщо когось відрахують з бюджету, то провчившись один семестр зможете претендувати на його бюджетне місце. Доступна спеціальність актор або сценограф театру ляльок, різні види режисури, критики, та продюсування.
Всеволод Новохатько
Дякую, які треба здати іспити?
Анна
Лише співбесіда, та те, що скаже підготувати художній керівник.
Коментувати
Даша Шиманська
Доброго вечора, хотіла спитати які предмети треба скласти на ЗНО що вчитися вашому закладі на телевидучу, Скільки коштує навчатися ?
Анна
Для Даша Шиманська: в 2020 коштує 39070 грн на рік. Щороку вартість на 3-4 тисячі зростає. Зно з української мови та літератури, та історію України або фізику.
Albina Grybowska
Доброго вечора. Які предмети ЗНО потрібні для вступу на спеціальність "Фотомистецтво", який прохідний бал на бюджет та яка ціна заочного навчання?
Анна
Історія України або фізика та українська мова-література. Прохідний 100 балів на конкурсній основі. Перші п’ять вступників у рейтингу потрапляють на бюджет. На заочному навчання коштує 20-25 тисяч на рік, але ще не відомо, в якому році буде набір.
Коментувати
Люда Ніколенко
Доброго вечора, хочу запитати мені 23 роки, навчалась на кухара-кондитера, потім продовжила на техніка- технолога молодшого спеціаліста, а зараз хочу на сценариста режисера, що мені потрібно для подачі документів і скільки це буде коштувати.
Анна
Для Люда Ніколенко: якщо ви маєте ступінь молодшого спеціаліста, можете скласти зно та спробувати вступити на бюджет, або не складати і попробуватись на контракт на другий курс. Вартість року навчання тоді буде 40+ тис грн на денній формі, або 25+ на заочній.
Люда Ніколенко
Доброго дня, які предмети потрібно здавати.
Анна
Зно з фізики або історії України та української мови, літератури і короткометражні сценарії для вступу на бюджет першого курсу, або історію кіно та літератури і повнометражні й короткометражні сценарії для вступу на другий курс на контракт (40+ тис грн на рік).
Коментувати
Саша Моцик
Доброго дня! Які предмети ЗНО потрібні на актора? Хочу поступати в майбутньому і хочу визначитись які предмети потрібно здавати.
Анна
Для Саша Моцик: українську мову, літературу, та історію України, або англійську мову.
Саша Моцик
Дякую
Тіна
А математики не потрібно?
Коментувати
123QWEqwe###
Доброго дня!Чула,що вік для вступу у театральний має дуже велику роль! Мені 23 і хочу поступати на 1курс,чи можливо так? Вдячна за відповідь!)
Анна
Для 123QWEqwe###: в Карпенка-Карого на театральному відділенні є безліч спеціальностей, які не мають вікового цензу. Особливо на заочній формі навчання багато першокурсників вашого віку. Пробуйтесь.
Коментувати
Виктория Гузова
Доброго дня. Таке питання: що потрібно здавати з предметів ЗНО, щоб вступити на факультет Театру і Кіно? Ще питання про творчий конкурс. Я правильно розумію у творчий конкурс входить танець, пісня, монолок, вірш, проза, байка та етюди? Та я оплата за рік, якщо на контракт? Одразу дякую за Ваш час та відповідь!
Анна
Для Виктория Гузова: на театральному відділі складають ЗНО з історії України, або англійської мови. На кінофакультеті - з історії України, або фізики. Також для всіх обов’язкове ЗНО з української мови та літератури. Вартість контракту буде більше 40 тисяч гривень на рік на денній формі, та 25 на заочній. Так, все це входить у конкурс на більшість спеціальностей вузу.
Коментувати
128621234567890
Що потрібно для звукорежисера? Які предмети? Скільки коштує навчання? Вступ в 2022
Анна
Для 128621234567890: цього року навчання коштувало майже 40 тисяч на денній формі та 25 тисяч на заочній. За два роки ціни виростають в середньому на 5-7 тисяч. Звукорежисери складають творчий конкурс та ЗНО з історії України, або фізики, і з української мови, літератури. Якщо англійську мову зроблять обов’язковою для всіх ВНЗ країни, то її теж складатимуть.
128621234567890
А який творчий конкурс? Що потрібно робити якщо ви володієте даною інформацією то будь ласка підскажіть. Я сподіваюсь що там не треба складати якісь етюди "ЗВУКОРЕЖИСЕР"
Анна
Звукорежисерський етюд, музичний диктант, гра на музичному інструменті, або вокал, якщо у вас диплом музичної школи класу вокалу, вся акторська програма, та співбесіда з історії кіно та музики.
Коментувати
Віта
Доброго дня! Скажіть будь ласка, щоб вступити до вашого університету, обов’язково закінчувати 11 класів? Заразні дякую!
Анна
Для Віта: ні, можна вступити після коледжу, училища, або академії. Головне, щоб була повна середня, або середня спеціальна освіта.
Віта
Дякую
Оксана
Чи можна піти відразу після 9 класу
Коментувати
Baby-Chika
чи потрібно абітурієнту здавати ЗНО із математики, для того, щоб поступити до театрального університкту наступногоо року? Бо із 2021 року математика є обов’язковим предметом. Що тоді робити?
Анна
Для Baby-Chika: ні, щоб вступити - не потрібно. Лише щоб отримати атестат. Якщо ви його вже маєте - вам математику не потрібно складати.
Коментувати
Olia
Сколько будет бюджетных мест в 2021 году? Будут ли льготные места (многодетная семья)?
Анна
Для Olia: это будет известно в июле. В принципе каждый год приблизительно одинаковое количество бюджетных мест выделяют вузу. В этом году дали 143 места. Льготных мест из них минимум два, может быть и больше, если кто-то поступит на бюджет, но не пойдет учиться, и освободит место. За льготные места соревнуются между собой льготники всех категорий и занимают их в зависимости от первостепенности льготы, если сдают все экзамены на позитивный балл. Про льготы я рассказывала в видео https://youtu.be/exSOR3X7INU
Коментувати
olha.favorit
Доброго вечора. Хотіла запити, які потрібно здават ЗНО на спеціальність кіно і телебачення або щось подібне. Яка ціна навчання на денну форму, і скільки місць державних було цього року, на денну форму навчання?
Анна
Для olha.favorit: у 2020 році на факультет аудіовізуального мистецтва (кіно і тб) на денну форму навчання було виділено 57 місць держзамовлення. Складали зно з української мови та літератури, та історію України або фізику. В цьому відео я розповідала, скільки студентів було прийнято на бюджет на кожну спеціальність. https://youtu.be/u0G8QsH0dic
Сергій
Добрий день ! В мене є запитання якщо моя дитина прийомна і захоче поступити на актора то скільки буде коштувати ?і чи є безсплатні місця і що для цего потрібно зробити ?
Анна
Є бюджетні місця (приблизно 30 на рік, більшість - хлопці). Потрібно потрапити в першу десятку рейтингу за результатами зно та творчого конкурсу. Також є пільгові місця, приблизно 1 місце на факультет + ті, що звільняться, якщо хтось вступить, але не захоче нести документи. На них зараховують пільгові категорії, проте якщо ви оформили батьківські права, то дитина вже не сирота, тож дізнайтесь, чи має вона пільги при вступі в учбові заклади, ймовірно всиновлена дитина має вже йти за пільгами батьків (наприклад якщо прийомний батько військовий). Подаючи документи ви вже повинні мати їх у паперовій формі, вуз тільки реєструє категорію пільги вступника.
Коментувати
redlineetol
Доброго вечора. Хотіла запитати, як можна до вас потрапити в список учнів зі Львова? Що для цього потрібно і чи важко це? Які профільні предмети потрібно здавати? (Планую поступати у 2023-2024 році). Дякую за відповідь!
Анна
Для redlineetol: поки в цьому вузі немає профільних предметів зно, складають загальні українську мову і літературу, та історію України або фізику, або англійську мову. Можливо до вашого вступу англійська стане вже обов’язковою для всіх вишів країни. Потрібно в рік вступу з січня по липень пройти відбір, якщо все успішно - потім в липні проходите два тури творчого конкурсу. Так, конкурс на деякі спеціальності величезний.
Коментувати
Anastasia
Якщо цьогоріч я склала зно( мова, література, історія, англійська) і хочу вступити у 2021 році на актора театру та кіно, то чи потрібно мені складати математику?
Анна
Для Anastasia: математика потрібна, щоб отримати атестат. Якщо атестат вам уже видали, то не потрібно.
Коментувати
София Литвинова
Доброго вечора! Скільки коштує гуртожиток для людей з іншого міста? Яка кількість бюджетних місць на хореографію та які предмети треба здавати?
Анна
Для София Литвинова: останні три роки на заочку давали від 2 до 5 місць. Гуртожиток близько 6 тисяч на рік, але під час карантину не надається. Складали українську мову літературу та англійську мову або історію України.
Коментувати