Рейтинг
1222
Рейтинг: 4.7 з 5 на основі 261 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім....

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасия
Какой творческий конкурс на специальность организация кинотелевиробництва? Сколько мест бюджетных есть в этом году ?
Юля
Для Анастасия: Зазвичай плюс мінус 5 місць на рік на кожну форму навчання. скільки цього року не знаю. Конкурс це співбесіда з основ економіки й основ кіновиробництва, задачі на логіку, задачі з математики, і задачі на вирішення конкретних ситуацій.
Анастасия
Спасибо за ответ! А что по математике конкретно? ЗНО ж нужно сдавать по истории
Юля
Иистории и языку-литературе. Не знаю, что-то связаное с рассчетами, которые используют во введении в экономику или в основаъ экономики.
Коментувати
rector
Здравствуйте, хочу поступить на факультет актерского искусства драматического театра и кино. Могу ли я сдать вторым предметом не историю, а математику ??? Балы ожидаются высокие. Спасибо).
Юля
Для rector: в этот университет принимаются только сертификаты по истории Украины и укр.яз.-лит. Без истории на актерский Вы сможете поступать только в вузы до 3го уровня аккредитации.
Таня
Для rector: Є підготовчі курси на фак. Огранізація кіно телевиробництва?
Коментувати
Viktori
Доброго дня. В мене є декілька запитань: 1. Цього року проводиться набір на диктора і ведучого телепрограм після 9 класу? 2. Що мені потрібно щоб поступити? 3. Чи потрібно мені проходити вибірковий тур? Якщо так, то що для цього потрібно і коли він починається? (Точна дата, а не місяці.)
Юля
Для Viktori: відбіркові тури для абітурієнтів з повною середньою освітою 4-6 січня.
Коментувати
#Аська#Позитив
Добрий день!В мене є запитання,я зараз навчаюсь у 8 класі і я дуже хочу вступити до цього університету. Що мені потрібно готувати,що вчити та як мені взагалі себе поводити при вступі?
Юля
Для #Аська#Позитив: почни читати список рекомендованої літератури, дивитись багато вистав і фестивального кіно. Поводься природньо.
Коментувати
Анастасия
Здравствуйте! В 25 лет можно даже и не пробовать поступить на актерский факультет? В любом случае из-за возраста не пропустят?
Юля
Для Анастасия: прийти на отборочный тур Вам никто не запретит, хотя конечно я таких случаев, чтоб пропустили, не знаю.
Коментувати
Anons
Я не можу подивитися на сайті які творчі конкурси потріні для вступу на факультет Ігрового кіно.
Юля
Для Anons: мабуть бо минулого року не набирали на цю спеціальність, а на сайті зараз інфа минулорічного набору.
Коментувати
Ліна Чоп
Скажіть будь ласка, якщо я прийду на творчий конкурс не на зимових канікулах, то в мене немає шансів вступити на кінорежисуру з монтажу?
Юля
Для Ліна Чоп: цього року нема набору на цю спецыальність, слідкуйте, раптом щось зміниться.
Коментувати
Таня
Доброго вечора!Скажіть, будь ласка,скільки місць державного замовлення на спеціальність "Акторське мистецтво театру і кіно"?Який бал ЗНО потрібно мати,щоб вступити на державне замовлення за цією спеціальністю?
Юля
Для Таня: від 12 до 18 дівчат на рік (з них третина цього року- на російськомовний курс, там окремий конкурс.) ЗНО-від 100 балів на конкурсній основі.
Таня
Будь ласка, скажіть, які особливості російськомовного курсу? І який "окремий конкурс"?
Юля
Особливість лише в тому, що пять профільних предметів викладатимуться на цьому курсі російською мовою. Програма конкурсу така сама, як і на україномовні курси, але російською мовою. Відбіркові тури так само починають в січні, зно те саме з української мови-літ, конкурс проходить окремо в іншій аудиторії.
Коментувати
Наталя
Скажіть, будь ласка , педагогів які будуть набирати на акторську майстерність.
Юля
Для Наталя: Никитин, Остропольский
Коментувати
Анастасія
Якщо я правильно розумію, що потрібно проходити вибірковий тур(з січня по липень), потім дізнатись результати туру, якщо ти пройшов успішно йдеш далі(після складання ЗНО допущений до конкурсу в універстеті), якщо не пройшов не допущений. А якщо не проходити туру, а після ЗНО подати заявку до вузу? Мене не допустять до конкурсу, тому що я не проходила вибірковий тур?
Юля
Для Анастасія: тоді вас подивляться після всіх, бо змушені будуть дивитись. Тобто після того, як із сотень бажаючих, кожного з яких слухали по кілька разів, оберуть кілька десятків найкращих, і з тих найкращих оберуть одиниці найталановитіших, прослухають і вас. От тільки вас в очі не бачили і вже перелік абітурієнтів, що пройшли всі кола пекла складений, лишився останній іспит, от тоді й слухатимуть розумників, що надумались таки завітати серед конкурсу. Не знаю жодного випадку, щоб хтось з них пройшов далі.
Коментувати
Олеся Липчак
Чи можна поступити після 9 класу? У вас є гуртожиток ?
Олеся
На вибірковий тур потрібно проходити реєстрацію?
Юля
Для Олеся: жива черга
Коментувати
Олеся
Чи обов’язково проходити відбірковий тур? Коли він буде проходити? Що входить до складу відбіркового туру(вірш, байка, інше)?
Юлящ
Для Олеся: обовязково, ви ж маєте знати, пройшли ви у творчий конкурс, чи ні. Проходять вони з січня по липень. Входить повністю вся програма творчого конкурсу.
Коментувати
Наталя
Прозовий твір також потрібно читати напам’ять?
Юля
Для Наталя: звичайно. Можна скорочувати.
Коментувати
Оксана
Чи є пільги для дітей напівсиріт? Які умови проживання ? Наявність гуртожитку для студентів з інших областей.
Юля
Для Оксана: пільг немає. Тільки якщо ви маєте своє окреме бюджетне місце понад державне змовлення, але вступите на контракт, тоді зможете його зайняти. Гуртожиток надається на час проведеннч 1 і 2 туру і студентам стаціонару.
Коментувати
Галина
Доброго дня! У мене є деякий ряд запитань, буду дуже вдячна, якщо зможу отримати відповідь на кожне. 1. Чи можна одразу після 11-го класу вступити на заочне? 2. Чи треба ходии на певні підготовчі курси чи консультації для того,щоб проходити творчий конкурс? 3. Чи могли б ви детальніше розповісти про умови вступу на заочне(платне)?
Юля
Для Галина: 1. Можна, але зверніть уагу, що не щороку проводять набір на всі спеціальності заочного. 2. Обовязкоо пройти попередній ідбір на відбірковій консультації. 3. Точно такі самі умови, як і на денне, проте набір не щороку.
Коментувати
яна
Доброго вечора)скажіть будь-ласка,якщо поступати на кіномистецтво,який творчий конкурс буде,і яка вартість навчання?
Юля
Для яна: близько 35 000 грн на рік на денному, майже на всі спеціальності у творчий конкурс входить акторський репертуар, або сценарії, а на технічні також робота з апаратурою - фотографії, етюди
Коментувати
Наталья
Скажіть будь ласка,а хто набирає на перший курс "акторська майстерність" в 2017р
Юля
Для Наталья: Остропольский, Никитин
Наталья
Дякую!!!
Коментувати
Julia
Подскажите , в каких числах ,на зимних каникулах проходит первый тур?
Юрьева
привіт, хочу детальніше дізнатись як проходитиме творчик конкурс, що треба робити, та коли він буде, як зареєструватись .Актор театру та кіно
Юля
Для Юрьева: для абітурієнтів, котрі успішно пройшли відбірковий тур, творчий конкурс проходитиме у липні в 2 етапи. Реєстрація для них така ж як і у всі вузи- через загальну електронну систему, подавши результати зно. На творчому у два етааи треба буде прочитати свою літературну програму, після кожного відсів.
Коментувати