Рейтинг
1222
Рейтинг: 4.7 з 5 на основі 261 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім....

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван Хвалицький
У вас є така спеціалізація як сценарист,якщо є то які потрібні знання?Дякую!
Юля
Для Іван Хвалицький: є така спеціальність. Бажано орієнтуватись в основах драматургії і історії кіно та літератури, але загалом це все можна дізнатись і під час навчання. Головне це здібності до цієї професії, а вони найчастіше інтуїтивні і жодними знаннями і схемами їх не заміниш.
Коментувати
Іванна
Які, потрібно здавати предмети під час зно, для вступу у ваш заклад?
Юля
Для Іванна: історію України та українську мову-літературу
Коментувати
Anastasia Shymanova
Підкажіть мені, будь ласка, скільки бюджетних місць буде у 2018 році? Та який прохідний бал ЗНО? Дякую:)
Юля
Для Anastasia Shymanova: у цьому році держава виділила університету 147 місць, з них 111 на денну форму навчання. Кожен рік приблизно однаково. Прохідний 100 балів на конкурсній основі.
Anastasia Shymanova
дякую!
Коментувати
Христина
Мені 13 років, я дуже хочу поступити у вас університет , що робити мені уже щоб після 9 класу поступити у університет?
Юля
Для Христина: ....
Юля
Для Христина: після 9 класів не можливо вступати в університети, бо потрібно спершу здобути повну середню освіту. Це можна зробити достроково в дистанційному або стаціонарному екстернаті, після чого потрібно скласти ЗНО. Проте ви можете з атестатом не повної середньої освіти пробувати вступати у театральні ліцеї коледжі та училища. А поки читайте багато класичної літератури, гортайте підручники з історії театру і історії кіно, вчіться вокалу, хореографії, можливо навчіться грати на музичному інструменті. Все це буде дуже корисним потім при вступі.
Коментувати
Елена Глинкина
Доброго дня, в мене виникло неймовірно важлве питання. Протягом року, я готувалась до творчого конкурсу і ЗНО. Так вийшло, що інформація про попередній відбір до творчого конкурсу до мене не дійшла.І відпповідно, незнаючи, на відбір не змогла приїхати. Косульувалась з людиною, яка дала невірну інформцію, на жаль. Спеціальність: режесура драмтичного театру, режесура телебачення, актор кіно і театру. Сайт для подачі заяви перевантажений. Чи можу я ще попасти на творчі конкурси по цих спеціальностей чи вже все втрачено? Скоріше за все в мене вже немає права приймати участь у творчих конкурсах. Так?
Юля
Для Елена Глинкина: можете, Але Ви станете в конкурс у десятки бажаючих на контракт не місце з абітурієнтами, котрі протягом півроку з січня виконували завдання Худрука, переробляти програму десять разів, і він їх обрав для участі у подальшому творчому конкурсі. А вас він вперше бачить, не знає вашої експлікації, не читав ваших сценаріїв, не давав вам завдань. Фактично ви прийдете серед конкурсу змагатись з тими, кого він протягом півроку обрав.
Виктория
Здравствуйте Юлия, подскажите пожалуйста как и где можно записаться на эту программу(?) по подготовке, о которой Вы говорите, где худрук будет давать задания и тд
Юля
Худрук даёт задания и смотрит программу на отборочных консультациях (с января по июль) без записи живая очередь. График будет на официальном сайте. А подготовка - только на курсах, но там редко когда ведёт худрук. Стартуют курсы в феврале.
Коментувати
Nataliya
Добрый день. Моя дочь получила допуск к творческому конкурсу на специальность "режисура анімаційного фільму", очень волнуется по поводу устной части конкурса: какого рода вопросы могут быть на экзамене? (список рекомендуемой литературы почти проработан). Может быть можно где-то увидеть хотя бы ориентировочный перечень таких вопросов - на сайте, к сожалению, нет конкретной информации. Спасибо. И вопрос от мамы: есть ли какие-нибудь льготы при поступлении для детей из многодетных семей (трое детей)?
callous_owl
Для Nataliya: льготи можуть бути , відповідно з чинним законодавством, а щодо запитань, на кафедрі можна було запитати, там повинні бути.
Коментувати
Roman
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи можу я з дипломом молодшого спеціаліста (з фінансів) вступити до Університету на "Звукорежисера" одразу на 2 курс ( є наявність закінчення 7 класів муз. школи). І як проходить відбір ( на 2 курс ) за творчими іспитами чи фаховими?
Юля
Для Roman: можете, виключно на контракт. Найімовірніше вступити на заочну форму. Фахові випробування звісно ж включатимуть всі творчі іспити, котрі складають, вступаючи на перший курс, і курсові роботи двох семестрів, або виконання завдань художнього керівника (до вступних іспитів).
Коментувати
Sviatoslav Igorovych
Добрий день) скажіть будь-ласка, як отримати допуск до творчого конкурсу, та які вікові обмеження для чоловіків.
Юля
Для Sviatoslav Igorovych: приїхати на відбір 3-15 липня. Умовні вікові обмеження є лише на акторському й дикторському, неофіційно це 23 роки для хлопців.
Вікторія
При вступі будуть якісь конкурси.І що це за конкурси?
Коментувати
Nasta
Добрий день) На даний час перейшла в 9 клас.Після 9 класу хочу поступати в Карпенка-Карого.Підкажіть, будь ласка, що потрібно здавати та скільки коштує навчання)
Юля
Для Nasta: Вам потрібно перш за все зареєструватись в екстернат, і то Ви мабуть не встигнете до кінця дев’ятого класу отримати там повну середню освіту і право складати зно. В 2016 рік стаціонару коштував 30 тис, щороку ціни зростають на 4-5 тис.грн. Складати потрібно зно і творчий конкурс.
Nasta
То мені щоб поступити в коледж прийдеться складати ЗНО?
Юля
Ви запитуєте на сторінці університету театру кіно і телебачення, і пишете, що хочете вступити в Карпенка-Карого. Вступ у цей вуз можливий лише з сертифікатами зно. Звісно ви можете вступати з неповною середньою освітою у будь-які коледжі, які забажаєте.
Коментувати
Антон Лозовой
Скажите Пожалуйста, Электронную Заяву, для участия в "Конкурсному Отборе" надо подавать тогда, когда уже получишь АТЕСТАТ. Или заранее, даже когда ты еще учишся в школе.
Юля
Для Антон Лозовой: для пожачи заявлений даётся около 10 дней в июле. Подавать ее нужно только если художественный руководитель на отборочной консультации дал Вам допуск к конкурсу.
Коментувати
Марія
Доброго дня! Я маю освітньо-кваліфікаційні рівні "Спеціаліст" і "Магістр" у різних ВНЗ у сфері музичної освіти. Підкажіть будь-ласка: 1. Чи потрібно мені складати ЗНО (я маю сертифікати ЗНО з історії України, укр. мови та літератури за 2009 р.)? 2. Чи можу я вступати на бакалаврат на 2 курс? Мене цікавить спецальність "Акторське мистецтво театру і кіно". Дякую!
Юля
Для Марія: за законом можете, якщо отримаєте дозвіл художнього керівника, імовірність якої близька до нуля. Тож потрібно зно і вступ на перший курс на загальних умовах. Крім того існує умовне обмеження за віком, для дівчат- 21 рік максимум.
Коментувати
Ярослава Малетич
Доброго дня )Хто буде поступать в 2017 году на Актора драматичного театру і кіно .напишіть мені пожалуйста )хочу по спілкуватися. Моя страница у вк https://vk.com/id360190454 ...)))
Влада Касьяненко
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, нужно ли мне сдавать ЗНО, если я учусь сейчас в колледже, а по окончанию его, хочу поступить в этот университет? И скажите сколько в средним человек на место.
Юля
Для Влада Касьяненко: если хотите поступать на первый курс или на бюджет, зно сдавать надо в тот год, в котором будете поступать, т.к. не известно, сколько будет действовать сертификат. На платное от 2 до 30 чел на место в зависимости от специальности и количества желающих.
Юлія Яцута
Скажіть ,будь ласка,яка кількість балів ЗНО потрібно ,щоб пройти на державну форму навчання ,і що потрібно на творчий конкурс
Юля
100 балів на конкурсній основі. Потрібно підготувати програму, на більшості спеціальностей у неї входить акторський репертуар та співбесіда з історії кіно або театру; сценарії, або експлікація, або художні фото на аудіовізуальні спеціальності.
Коментувати
Іра Тернавська
Які предмети на ЗНО потрібно здавати? І які вступні потрібно готувати?
Юля
Для Іра Тернавська: історію України і українську мову літературк та творчий конкурс.
Коментувати
Володимир Гнатюк
Доброго дня!Донька хоче поступити у ваш заклад.Яка вартість навчання по спеціальності кінотелеоператорство ?Чи потрібно проходити попередні етапи конкурсів перед вступними іспитами?Чи варта пройти підготовчі курси у вас,коли вони проходять,яка їх вартість?
Юля
Для Володимир Гнатюк: курси почалися з 1 лютого, їхня вартість 2400 грн. Проходити попередній відбір обовязково. Контракт на стаціонарі мабуть уже буде під 35 000.
Володимир Гнатюк
Я маю на увазі не здачу іспитів,співбесіду та тематичне портфоліо по розділах,безпосередньо після подання документів,це зрозуміло що потрібно,я про декількоетапний конкурс,який у вас почався,здається з осені(я так десь тут читав).Чи є якісь підготовчі курси для приїзжих збиті в якиїсь один період?
Юля
Підготовчі курси тривають три місяці і оплата за них загальна. Так, в січні починаються відбіркові тури, на них треба їздити, показувати свої роботи, брати нові завдання і приїжджати знов. Приїжджати можнана будь-яку відбіркову консультацію.
Коментувати
Віта
Хочу поступити на факультет актерского искусства драматического театра и кино,можна поступити після 9класу?
Юля
Для Віта: в коледжі, училища, ліцеї.
Коментувати
Ольга
Здравствуйте! Играет Роль балл зно для поступления? (180 или 130 баллов) Или все решает творческий конкурс?
Юля
Для Ольга: зно не вияет на то, поступите Вы, или нет, но может в редких случаях влиять на распределение контрактных и бюджетных мест среди поступивших.
Роман
Що входить в творчий конкурс.І чи обовязково здавати в творчому конкурсі всі завдання.
Коментувати
Светлана
Здравствуйте Подскажите пожалуйста ,когда открытые двери и когда сдается творческий конкурс(1 и 2 этап)?
Юля
Для Светлана: ДОД 25-27 марта. Первый тур для тех, кто получил допуск - в средине июля.
Коментувати
Лиля
А що то за сертифікат з Історії? І як його отримати?
Юля
Для Лиля: сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання. Реєструйтесь на ЗНО і складайте.
Коментувати
Тетяна
Добрий вечір! Підскажіть будь-ласка на якому факультеті найбільше бюджетних місць?
Юля
Для Тетяна: на денному майже однаково. Минулого року на кінофакультеті було 66 місць, на факультеті сценічного мистецтва - 63. На заочному на сценічному мистецтві місць на третину більше дали, ніж на кінофакультет.
Коментувати