Рейтинг
1222
Рейтинг: 4.7 з 5 на основі 261 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім....

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Доброго дня. Які саме ЗНО потрібно здавати для вступу до університету? Та творчий конкурс?
Юля
Для Вікторія: історію України, українську мову-літературу, та творчий конкурс.
Коментувати
Оксана
Доброго дня.Хочу запитати чи потрібно проходити декілька консультацій чи вистачить однієї? Та з якою програмою потрібно приїжджати?
Юля
Для Оксана: якщо хочете вступати на декілька спеціальностей, або форм навчання - на кожній треба проходити окремо. Приїжджати треба з повністю готовою програмою конкурсу, бо фактично це відсів, і для більшості єдиний раз, коли абітурієнт показує, що підготував. А якщо вступаєте на одну спеціальність однієї форми навчання, є імовірність, що викладач з першої ж консультації запросить вас на творчий конкурс. Проте можна і десять разів приїжджати і так і не отримати запрошення, якщо викладач одразу бачить, що немає даних і мучити абітурієнта далі не має сенсу.
Анна
А якщо я не знала про консультації та не була на них, то я не можу проходити творчий конкурс в липні?
Коментувати
Lera Petrashenko
Добрий день! А чи всі, хто приїхав на 3 годину встигають пройти консультацію до ВУЗу?
Юля
Для Lera Petrashenko: залежить від кількості бажаючих і того, скільки часу має викладач.
Коментувати
Вікторіанна
Доброго дня! Відбірні консультації будуть проводитися також у квітні та у травні?Якщо не має змоги приїхати на ДВД, то на відбірні консультації, можна завітати у квітні або у травні?
Юля
Для Вікторіанна: можна
Вікторіанна
У квітні або у травні, у будь-яку суботу? Детальну інформацію про відбірні консультації будуть на офіціальному сайті?
Юля
Буде на сайті. Кожну, крім святкових, але не в кожного художнього керівника.
Коментувати
Юлія Боюка
Доброго дня! Скажіть мені, будь ласка. Які екзамени потрібно здавати для вступу?
Юля
Для Юлія Боюка: ЗНО та творчий конкурс
Валя
Добрий день. Закінчивши школу то як і куди і що потрібно здавати. Які конкурси.
Юля
Спочатку треба пройти відбірковий тур. Якщо вас відбирають - проходите далі у творчий конкурс. В цьому разі у липні продаєте електронно документи з атестатом і сертифікатами зно, та складаєте вступні іспити.
Коментувати
Єва
Доброго дня! Що саме входить до твогчого конкурсу (актор драматичного театру і кіно) ?
Юля
Для Єва: байка, вірш, монолог, прозовий уривок, пісня, танок, співбесіда.
Ліка
це одне із цього, чи все?
Юля
Все й бажано по кілька варіантів кожного мати.
Коментувати
Олександра Годович
Добрий день! Допоможіть, будь ласка, розібратись): Під час Дня Відкритих Дверей потенційний вступник може проконсультуватись з викладачами? Чи це буде загальний екскурс для всіх відвідувачів? Якщо так, то можна буде особисто зв’язатись в викладачем обраного факультету, щоб провести бесіду? А також, що таке відбіркові консультації і коли вони відбуваються? Їх потрібно проходити після здачі ЗНО? Чи це відбувається ще до вступу? Дякую!
Юля
Для Олександра Годович: під час ДОД абітурієнтів всіх разом збирає декан і розповідає коротко про Дод і про історію ВУЗу. Це загально перед усіма, хто прийшов на його факультет. Відбіркові консультації це попередній етап відбору, вони проходять з січня до липня. Там викладач курсу або художній керівник може прослухати вас, можливо поставити кілька питань за обраним фахом, і зробити висновок чи маєте ви дані щоб змагатись к творчому конкурсі. Коли на них приїжджати, чи до зно, чи під час, чи після не має жодного значення.
Олександра Годович
Відбіркову консультацію можна проходити ще не отримавши повної середньої освіти чи потрібно спочатку закінчити школу? І де саме можна дізнатися точну дату проведення відбіркових консультацій?
Юля
У рік, коли збираєтесь вступати. Якщо хочете пробуватись цього року, вже зараз можете їхати. Найближчі 26-31 березня. Інформація про наступні буде з’являтись на офіційному сайті університету. Якщо успішно пройдете, далі в липні продаєте документи на творчий конкурс.
Коментувати
Ангеліна Бечка
Доброго дня! Скажіть будь ласка на заочну форму що потрібно здавати ( Актёр драматического театра и кино) ?
Юля
Для Ангеліна Бечка: тільки актор театру ляльок (третій курс), контракт. Складати потрібно все, що на перший, плюс етюди, і бажано мати досвід роботи і готові уривки з вистав.
Ангеліна Бечка
Це на заочну фотму?
Юля
Так. Якщо маєте профільну середню спеціальну, або ступінь бакалавра за будь-яким напрямом.
Коментувати
Veronika Podosinnikova
Підскажіть, будь ласка, яка може бути приблизна кількість бюджетних місць на режисера ігрового кіно? (спираючись на попередні роки). Коли варто проходити творчий конкурс і подавати документи на вступ? Дякую)
Юля
Для Veronika Podosinnikova: Попередні роки давали 5-7 місць, але набирали одну групу. Цього року набирають дві і спираючись на минулі роки художній керівник курсу дикторів може віддати їм свої місця, таким чином збільшивши на 3-4 місця бюджет у режисерів. Всі документи подаються у липні. Відбіркові консультації будуть проводити вже через два місяці, можна їхати й пробуватись.
Коментувати
valeriya
Добрий день! Консультацію потрібно проходити обов’язково з повністю готовою програмою? Які умови вступу на магістратуру (майстерність диктора..), якщо бакалаврат я закінчую за зовсім іншою спеціальності?
Юля
Для valeriya: так, з повністю готовою і бажано не однією. Ви маєте бути на бакалавраті атестовані з усіх профільних на дикторському предметів і мати в дипломі зазначену кількість годин (пар), яких ви мали пройти приблизно стільки ж, як і випускники цієї спеціальності. Простіше кажучи принести диплом тієї самої або суміжної спеціальності та всі ваші курсові відеороботи і роботи з майстерності актора. Після цього ви зможете пробуватись на п’ятий курс на контракт склавши іспит з теорії майстерності.
valeriya
Тобто Ви маєте на увазі, що я маю вступати на перший курс? Інакше, де взяти диплом тієї самої або суміжної спеціальності та всі ваші курсові відеороботи і роботи з майстерності акторадиплом тієї самої або суміжної спеціальності та всі ваші курсові відеороботи і роботи з майстерності актора.
Юля
За законом з дипломом не суміжної спеціальності можна вступати на другий курс на контракт, але я таких випадків, щоб когось зарахували на дикторський, не знаю. Можете скласти зно і пробуватись на перший курс.
Коментувати
Викторина
Коли проходять відбіркові консультації? Дні відкритих дверей?
Юля
Для Викторина: наступні відбіркові консультації будуть проводити на весняних шкільних канікулах. Зазвичай на цей же період припадає і ДОД - його проводять в районі дня театру 27 березня (+/- день)
Викторина
Відбіркові консультації обов’язково для вступників на перший курс?І на відбіркових консультаціях програма творчого конкурсу повина бути вже готовою?Що саме розповідають на ДВД?
Юля
Обовязкові, це відсів. Байка, вірш, монолог, уривок прози і бажано пісня.
Коментувати
Марія Галас
Добрий день! Скільки буде коштувати навчання у вашому закладі?
Юля
Для Марія Галас: ціни ростуть, вже між 35-40 тисяч буде коштувати рік на стаціонарі.
Марія Галас
Юля, навіщо якщо поступив на державне?
Юля
То нащо ви питаєте про вартість, якщо встуаєте на державне?
Коментувати
Юля
Доброго дня! Хочу поступити в ваш університет на режисуру ігрового кіно чи режисуру телебачення. Але виникає питання, чи можна зробити це зразу після 11 класу, склавши ЗНО? Чи по рибні мати попередню вищу освіту або досвід роботи?
Юля
Для Юля: можете пробувати вже зараз до здачі зно на весняних шкільних канікулах.
Юля
Як попробувати? Записатися на консультації?
Юля
Без запису. Можете прослухатись до всіх 4 художніх керівників, і вже знатимете, чи в когось проходите далі.
Коментувати
Julie
Здравствуйте! Специальность «Актёр драматического театра и кино». Какие есть возрастные ограничения? И если я сейчас учусь на 3 курсе в другом университете, могу ли я поступить через год на базе бакалавриата на магистратуру? Спасибо ????
Юля
Для Julie: если учитесь на смежной специальности, то можете, но принимают мало кого, в этом году никого не взяли. Официальных ограничений нет, но старше 19 принимают по статистике очень редко. А девочек старше 21 и парней старше 23 могут вообще не допустить к конкурсу без дополнительных причин.
Коментувати
Kleriana Frendeyl
Здравствуйте! Такие вот вопросы накопились: а можно вместо украинского сдавать русский язык и литературу на ЕГЭ? ( на специальность "Актер драматического театра и кино"). И вообще, можно ли готовить русскоязычную программу для поступления? В частности, из произведений русских классиков на оригинальном языке (+ других зарубежных авторов). И еще: сколько стоит обучение на дневной форме для тех, у кого уже имеется диплом бакалавра, только в совершенно противоположной специальности, не имеющей ничего общего с данным видом деятельности? И последнее: можно поступать по диплому предыдущего высшего образования или сдавать ЕГЭ в обязательном порядке? Вроде всё :)) Заранее спасибо!
Юля
Для Kleriana Frendeyl: Чтоб поступать на первый курс, обязательно нужно сдавать зно. Сдавать русский, или другой язык вместо украинского можно абитуриентам, которые в средней школе не были аттестованы по украинскому языку, изучали его как иностранный, или не имеют украинского гражданства и поступают по контрактным ценам для иностранцев. Программу творческого конкурса всем кроме иностранных граждан также нужно готовить в переводе на украинский язык. Контракт для граждан Украины с любым образованием будет 35-40 тыс грн в год.
Коментувати
Іван
Де можна знайти інформацію про бюджетні міста, де і скільки? на яких факультетах?
Юля
Для Іван: на офіційному сайті є лише кількість на факультет. Кількість місць на 2018 буде відома в середині липня. Приблизно скільки місць виділяють зазвичай на спеціальність на форму навчання, можуть підказати в приймальній комісії, або я можу підказати приблизно скільки місць держава виділяла минулі роки.
Коментувати
Оксана Червона
Скажіть, будя ласка, якщо вступник не відвідав консультації для вступників, то до творчого конкурсу він не допускається?
Юля
Для Оксана Червона: навіть якщо відвідав, можна не отримати допуск. Якщо немає допуску, отже вас відсіяли.
Коментувати
Надія
А в університеті проходить день відкритих дверей для абітурієнтів на 2018 рік? І коли?
Юля
Для Надія: так, до дня театру 27 березня. Або за день до свята.
Коментувати
Влад
Доброго дня! цікавить звукорежисура. Який рівень навчання та як проходять консультації?
Юля
Для Влад: університет 4 рівня акредитації. На відбіркових консультаціях мають виявити рівень підготовки, тож на першій консультації потрібно продемонструвати всю програму творчого конкурсу крім музичного диктанту, і дослухатись до порад викладача щодо вашої програми. На наступні рази виправити і виконати нові завдання.
Коментувати
Карина
Скільки коштує навчання на контракті? Чи важко вступити до університету? Що потрібно здавати? Спеціальність актор театру і кіно
Юля
Для Карина: буде більше 35 тисяч на рік. Конкурс величезний. Потрібно скласти зно і підготувати програму творчого конкурсу.
Коментувати