Рейтинг
1222
Рейтинг: 4.7 з 5 на основі 261 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім....

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Alla Karpova
Доброго дня. Скажіть будь ласка які предмети потрібно здавати на ЗНО для того щоб поступити на актора та скільки балів потрібно набрати з кожного предмета?
Юля
Для Alla Karpova: Поки не ввели обов’язкових для всієї України предметів, в Карпенка-Карого складають історію України та Українську мову-літературу. Приймаються сертифікати від 100 балів.
Коментувати
Віталіна Сосніцька
Доброго вечора! Скажіть, будь ласка, чи буде відбуватися набір на режисера монтажу? Дякую.
Iryna
Доброго дня. Який конкурс на спеціальність "актор" був минулого року? Дякую.
Юля
Для Iryna: для того, щоб дізнатись потрібно підняти журнали відбіркових консультацій, всі три знаходяться на акторській кафедрі, і порахувати, скільки абітурієнтів в кожному записано. То буде загалом хлопців і дівчат і деякі приходили по кілька разів. Можу сказати що в минулі роки приходило приблизно 700 дівчат і приймали до 15 чол на бюджет і стільки ж на контракт.
Iryna
Дуже дякую
Коментувати
Nataliia Mikhalchenko
Добрий день! Підкажіть, чи буде набиратись курс на режисуру анімації в 2019 році? Дякую
Ольга Кушнір
Доброго вечора. Чи можливо вивчитись у вас на сценариста - мультиплікатора ? Або хоча б на одного з них. Який предмет слід здавати на ЗНО , окрім української мови - літератури та історії України? Яка необхідна кількість балів для вступу?
Юля
Для Ольга Кушнір: Або на кіносценариста, або на режисера анімаційного фільму. Спеціальності чергуються, тож дізнайтесь на яку з них набирають в рік вашого вступу на потрібну вам форму навчання, і вже до тієї й готуйтеся. Прохідний 100 балів. Зараз немає більше жодних обов’язкових по країні зно, крім цих двох. Якщо введуть ще якийсь предмет- то в усіх університетах держави, і ви це не пропустите.
Ольга Кушнір
Дякую. Я ще вагаюся між денною та заочною формою навчання. Гадаю , для вступу необхідно пройти творчий конкурс, адже так? Якщо так, то які його умови?
Юля
Принести протягом півроку сценарії або малюнки, взяти нові завдання, і так виконувати їх, доки не допустять до конкурсу. Якщо допустили- влітку ще два тури тих самих сценарії завдань, або малюнків + співбесіда з історії кіно і мультиплікації.
Коментувати
Jeremy Golota
Доброго дня. У зв’язку з останніми новинами, які кажуть про те, що з 2020 року математика стане обов’язковим предметом для здачі ЗНО, таке запитання: якщо я зараз перейшов у 10 клас, чи прийдеться мені потім здавати ЗНО з математики для того щоб поступити до вас?
Мариа
Для Jeremy Golota: зно з матиматики з 2021 року
Коментувати
Aleksandra Boltava-Khodanovych
Доброго дня, скажіть, будь ласка, де можна подивитися перелік предметів, які вивчаються на магістратурі кінознавства? Та що треба здавати, щоб пройти на магістратуру кінознавства, якщо вчився на іншій спеціальності?
Юля
Для Aleksandra Boltava-Khodanovych: Подивитись можна на кафедрі на фКоновальця 18. Складати там наче тільки вступний фаховий іспит треба, і предмети які у всі вузи здають (вони весь час змінюються, були англійська мова і філософія). А от щоб на той фаховий іспит потрапити треба всі науково-аналітичні роботи художньому керівнику надати, які студенти протягом чотирьох років навчання писали - всі розбори, плюс повне опитування з історії світового (європейського перш за все) кіно за всі роки його існування.
Aleksandra Boltava-Khodanovych
Дякую! А до кого та куди звертатись, щоб дізнатися про все більш детально, кому саме та що саме здавати ?
Юля
Це тільки художній керівник курсу знає, які завдання він давав на курсові роботи своїм студентам протягом трьох років навчання, а які напрями наукових робіт даватимуться цей четвертий рік, може знати деканат на Коновальця 18. Однак будьте готові, що вам порадять вступати на перший заочний курс, бо там більшість так само має вищу освіту іншого профілю.
Коментувати
вацок
що треба здавати з творчої програми на режисера монтажу і чи обов*язково проходити конкурсний відбір?
Юля
Для вацок: сценарії, ессе, акторську програму. Набір не кожного року. Є категорії насклення, які мають право зараховуватися в вузи без конкурсного відбору, за співбесідню. Решта мають скласти три зно, або якщо вуз творчий- два зно і третя вступна оцінка - середній бал двох турів творчого конкурсу.
Коментувати
Anastasia
Добрий вечір, скажіть будь ласка, що треба здавати з творчої програми на диктора або ведучого телепрограм?
Юля
Для Anastasia: вірш, байка, проза, монолог, пісня, імпровізація на задану тему.
Коментувати
Паша Яремак
Чи можна йти на творчі без попередніх консультацій? Вони ж для бажаючих, хіба ні?
Юля
Для Паша Яремак: Відбірковою консультацією називають перший етап відбору (відсів) Далі в турах вибирають з тих, кого протягом півроку допустили до іспитів. Загугліть, що таке новоприйнятий творчий залік у вузах. В Карпенка щось подібне, але на самих іспитах не залік, а іспит з оцінкою.
Коментувати
myruhin1997
Скажіть будь-ласка.чи можу я поступити на заочну форму з середньо-спеціальною освітою?Якщо це так відпишіть
Юля
Для myruhin1997: звичайно, на другий курс на контракт без зно, або на перший на бюджет чи контракт зі зно. Завтра останній день відбіркового етапу.
Коментувати
Вікторія Шобей
Доброго дня! Скажіть будь ласка, якщо я вжен авчаюсь в педагогічному університеті, але цього року не пройшла зно, можу я вступити до театрального за умовами творчої програми?
Юля
Для Вікторія Шобей: можете вступити на контракт на другий курс заочки без зно, Або використати сертифікати 2017,2016 років і вступати на перший курс. Завтра останній день відбіркового етапу.
Коментувати
ilona56431
Доброго дня)Підкажіть будьласка що таке відбір, як його пройти і що таке програма конкурсу?
Юля
Для ilona56431: відбір в цьому вузі проводять у три етапи, після кожного відсів. 1. Попередній відбір до творчого конкурсу 2. Перший тур конкурсу 3. Другий тур конкурсу і співбесіда. Уже серед тих, хто пройшов успішно всі етапи, на конкурсній основі підраховує бля загальний бал і результати, хто вступив. Програма творчого конкурсу це список творів або письмових робіт, які вступник виконує на вступних іспитів.
Юля
Для ilona56431: *підраховується *Іспитах
ilona56431
А що потрібно робити на відборі?
Коментувати
Вова
А коли будуть проходити творчі конкурси?
Юля
Для Вова: для тих хто пройшов відбірковий тур після 13 липня будуть проведені ще два тури творчого конкурсу.
Вова
А зараз можна пройти відбірковий тур?
Юля
На театральні спеціальності можна. На кіноспеціальності вже закінчився, будуть ще тиждень відбирати в липні.
Коментувати
fiewa
підкажіть будь ласка, який мінімальний бал з ЗНО для вступу до університету?????????????????????????????????????????????
Юля
Для fiewa: 100
Софія
Вибачте, чи можна поступати після 9 , чи потрібно після 11? Дякую
Коментувати
Виктория
В июне есть " Відбіркові консультації для вступників" , информация по поводу этого будет на официальном сайте, график консультаций???????????????
Юля
Для Виктория: будет. Каждую субботу, кроме праздничных.
Коментувати
Yulia
Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка, з яких предметів потрібно писати ЗНО на спеціальність диктора та ведучого програм телебачення?
Юля
Для Yulia: история Украины, украинский язык-литература
Коментувати
Лишемурчик
Хей. Хочу спробувати себе після свого бурситету. Якщо з віршем, прозовим твором та байкою все зрозуміло, то виникло декілька питань стосовно пісні та танцю. На сайті пише, що можна сучасну пісню, тобто, наскільки я зрозумів, завалитись з гітаркою та пісенькою цілком реально й нормально? Спостерігав аналогічні вступи в російські заклади на ютубі, то там в виконували лиш народні або пісні опери. І щодо танцю. Бальний танець важко уявити самому. Все-таки самостійно виконувати, вигадувати щось сучасне чи поцупити собі якусь пластичну дівчинку-абітурієнтку для партнерства?
Юля
Для Лишемурчик: на відбіркових можете під гітару. Якщо дійдете до останнього туру, то можливо доведеться таки співати під фно народну пісню. Але якщо ваша під гітару дуже виграшна- вам її залишать. У танці партнерок запрошувати не можна. Плюс готуйтеся до того що попросять імпровізувати вальс.
Коментувати
Славік Марченко
Добрий день в мене є питання а які предмети з ЗНО потрібно здавати і взагалі шо треба здвать на актора драматичного театру і кіно
Юля
Для Славік Марченко: історію України, українську мову-літературу та творчий конкурс: байку, монолог, прозовий уривок, вірш, пісню, танок, співбесіду.
Коментувати
Dianka Bodnar
Хочу запитати, який саме творчий конкурс на режисер ігрового кіно? Що потрібно готувати? Коли починати готуватись (я закінчую 10 клас), і чи варто іти на режисера?) В майбутньому буде прогрес чи нічого толкового не буде??
Юля
Для Dianka Bodnar: сценарії, акторська програма, етюди, та співбесіда з історії кіно. Готуватись насправді можна роками, бо це одна зі спеціальностей, на яку пробувати вступати можна багато-багато разів через надзвичайно великий конкурс і вимоги. Через пів року почнуться підготовчі курси, можете й на них піти. Чи варто кудись іти, на це питання тільки ви самі можете дати собі відповідь. Особливого прогресу в українському кіно поки не видно, точніше хто знаходить собі фінансування, той і знімає. Якоїсь державної підтримки чекати дарма. Більшість випускників працюють в телепродакшнах, знімаючи одноденні реконструкції в багатосерійних багатосезонних телепроектах.
Коментувати