Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого (КНУТКТ)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого (КНУТКТ) (044) 272-10-32
м. Київ, вул. Ярославів Вал 40  (карта)
http://www.knutkt.com.ua

(044) 272-52-70

Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого (КНУТКТ)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 13910 до 20120
Форма навчання:денна, вечірня, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:н.д.
Місто:Київ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):121 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):124 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):134 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 14.07.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
784
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 171 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім....

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Anna
здравствуйте, в этом году кто набирает курс на драматургию кино и телевидения и режиссуру игрового кино?
Анна
Для Anna: Ірен Роздобудько
Anna
Спасибо. А на режиссуру игрового кино?
Анна
Савченко и Шигаева на второй курс на контракт. Но это только если кого-то отчислят.
Коментувати
Лера Лукьяненко
Підкажіть будь ласка , що собою являє кафедра ведучого програм телебачення? Що за собою несе? Бо не можук знайти детальніше на офіційному сайті. Я зараз в 9 класі, то на які предмети треба більше звернути увагу ва подальшому на подальшу здачу ЗНО ? Яка вартість навчання за контрактом на цій кафедрі ?
Анна
Телеведучих готують в інституті екранних мистецтв, або як він називався - на кінофакультеті. Це окремий підрозділ університету з окремим навчальним корпусом. Якщо по всій країні не запровадять третього обов’язкового предмету, в Карпенка-Карого подаватимете зно з історії України та української мови-літератури. У цьому році вартість 35410 грн на рік, вона щороку зростає на 2-3 тисячі. Посилання на відео з відповідями абітурієнтам театрального https://youtu.be/iAMIOpb6t4k На дикторському все так само.
Коментувати
Olga
Доброго вечора.Скажіть будь ласка, а на диктора(на радіо),який творчий конкурс потрібно здавати ?Один номер на вибір, чи всі зазначені на сторінці?тобто:вірш,байка,пісня, проза, монолог?Буду дуже вдячна за інформацію.
Анна
Для Olga: в Карпенка немає розмежування щодо того, де ви потім шукатимете роботу - на радіо, на весіллях, чи у теленовинах. На спеціальність "диктор та ведучий телепрограм" потрібно готувати все, що зазначено на офіційному сайті, і бажано у кількох варіантах. От нове відео з відповідями про вступ https://youtu.be/PPnBnJaCEE0
Olga
Дякую
Коментувати
Вадим
Добрий день ,а на диктора та ведучого телепрограм лише творчий конкурс чи ще якісь випробовування?
Анна
Для Вадим: ще відбір до творчого конкурсу, зно, і можлива співбесіда після конкурсу.
Вадим
А як саме проводиться відбір?
Юля
Точно так само, як і творчий конкурс - у вигляді прослуховування.
Коментувати
Ангеліна Гордійчук
Доброго жня що потрібно здавати на актрису та чи можу я поступити на актрису після 9 класу
Юля
Для Ангеліна Гордійчук: зно на творчий конкурс. У вищий навчальний заклад не можете, лише у середні спеціальні - училище, коледж, або у середні спеціалізовані - ліцеї з творчими класами.
Ангеліна Гордійчук
Дякую
Анна
Отвечаю на вопросы абитуриентов театрального. Задавайте ваши вопросы под видео, погнали. https://youtu.be/nLV8FdYzse4
Коментувати
Alla
Доброго вечора, скажіть будь ласка, коли проходитиме творчий конкурс на факультет актора кіно та що саме до нього входить ( не змогла знайти детальної інформації на сайті) Та чи зможу я пройти творчий конкурс, якщо у мене абсолютно відсутні музичні дані? Завчасно дякую ????!
Юля
Для Alla: сам конкурс для тих, кого відібрали протягом півроку, проходить у середині липня. Відсів починається після нового року. У конкурс входить виконання прозового уривку, монологу, віршів, байок, співбесіда. Перевірка музично-ритмічних та вокальних даних обов’язкова. Але як показує практика, якщо в абітурієнта є виключні дані, як наприклад модельна зовнішність і зріст, хореографічна підготовка, надзвичайна емоційна збудливість, і нарешті можливість вчитись на контракті, то є всі шанси обійти середньостатистичних співаючих дівчат, маючи лише більш менш розвинений музичний слух і почуття ритму.
Анна
Группа абитуриентов в Фейсбук. https://m.facebook.com/groups/170255680224559?tsid=0.5144796556948101&source=result
Коментувати
Юля
Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, який творчий конкурс на спеціальність кіно-телеоператорство, і коли він розпочнеться?
Юля
Для Юля: перший етап відбору почнеться через півтора місяці. У творчий конкурс там входять майже всі види художнього фото, та історія кіно.
Юля
Дякую. Скажіть, будь ласка, де можна отримати більш детальну інформацію?
Юля
Загальну у приймальній комісії чи на офіційному сайті. А конкретні завдання для попереднього відбору дає художній керівник на консультаціях.
Коментувати
Максим Солоджук
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи є у Вас щось пов’язане з відеозйомкою (оператор)? Якщо так то скажіть будь ласка що потрібно здавати на ЗНО? Дякую)
Юля
Для Максим Солоджук: є оператор, фотохудожник, режисер монтажу. Історію України та українську мову-літературу.
Максим Солоджук
Дуже дякую!
Коментувати
Свєта Ярмолюк
Як отримати допуск до творчого конкурсу? Коли точно проходить творчить конкурс?
Юля
Для Свєта Ярмолюк: пройти попередній відбір на консультаціях. Подальший творчий конкурс проходить у липні.
Свєта Ярмолюк
Коли проходять консультації і чи потрібно за них платити?
Юля
Проходять починаючи з січня. Консультацією з театральні вузи називають попередній етап відбору, перший іспит. Вступні іспити у вузи безкоштовні.
Коментувати
Аня
Які майстри цього року будуть набирати курс (актор театру і кіно) ?? І якщо я здавала зно в 2018,а буду вступати 2019, потрібно ще раз здавати зно,чи підійде 2018 року?? Дякую))
Юля
Для Аня: Юрій Висоцький http://osvita.ua/questions/test/49459/
Коментувати
Alla Karpova
Доброго дня. Скажіть будь ласка які предмети потрібно здавати на ЗНО для того щоб поступити на актора та скільки балів потрібно набрати з кожного предмета?
Юля
Для Alla Karpova: Поки не ввели обов’язкових для всієї України предметів, в Карпенка-Карого складають історію України та Українську мову-літературу. Приймаються сертифікати від 100 балів.
Коментувати
Віталіна Сосніцька
Доброго вечора! Скажіть, будь ласка, чи буде відбуватися набір на режисера монтажу? Дякую.
Iryna
Доброго дня. Який конкурс на спеціальність "актор" був минулого року? Дякую.
Юля
Для Iryna: для того, щоб дізнатись потрібно підняти журнали відбіркових консультацій, всі три знаходяться на акторській кафедрі, і порахувати, скільки абітурієнтів в кожному записано. То буде загалом хлопців і дівчат і деякі приходили по кілька разів. Можу сказати що в минулі роки приходило приблизно 700 дівчат і приймали до 15 чол на бюджет і стільки ж на контракт.
Iryna
Дуже дякую
Коментувати
Nataliia Mikhalchenko
Добрий день! Підкажіть, чи буде набиратись курс на режисуру анімації в 2019 році? Дякую
Ольга Кушнір
Доброго вечора. Чи можливо вивчитись у вас на сценариста - мультиплікатора ? Або хоча б на одного з них. Який предмет слід здавати на ЗНО , окрім української мови - літератури та історії України? Яка необхідна кількість балів для вступу?
Юля
Для Ольга Кушнір: Або на кіносценариста, або на режисера анімаційного фільму. Спеціальності чергуються, тож дізнайтесь на яку з них набирають в рік вашого вступу на потрібну вам форму навчання, і вже до тієї й готуйтеся. Прохідний 100 балів. Зараз немає більше жодних обов’язкових по країні зно, крім цих двох. Якщо введуть ще якийсь предмет- то в усіх університетах держави, і ви це не пропустите.
Ольга Кушнір
Дякую. Я ще вагаюся між денною та заочною формою навчання. Гадаю , для вступу необхідно пройти творчий конкурс, адже так? Якщо так, то які його умови?
Юля
Принести протягом півроку сценарії або малюнки, взяти нові завдання, і так виконувати їх, доки не допустять до конкурсу. Якщо допустили- влітку ще два тури тих самих сценарії завдань, або малюнків + співбесіда з історії кіно і мультиплікації.
Коментувати
Jeremy Golota
Доброго дня. У зв’язку з останніми новинами, які кажуть про те, що з 2020 року математика стане обов’язковим предметом для здачі ЗНО, таке запитання: якщо я зараз перейшов у 10 клас, чи прийдеться мені потім здавати ЗНО з математики для того щоб поступити до вас?
Мариа
Для Jeremy Golota: зно з матиматики з 2021 року
Коментувати
Aleksandra Boltava-Khodanovych
Доброго дня, скажіть, будь ласка, де можна подивитися перелік предметів, які вивчаються на магістратурі кінознавства? Та що треба здавати, щоб пройти на магістратуру кінознавства, якщо вчився на іншій спеціальності?
Юля
Для Aleksandra Boltava-Khodanovych: Подивитись можна на кафедрі на фКоновальця 18. Складати там наче тільки вступний фаховий іспит треба, і предмети які у всі вузи здають (вони весь час змінюються, були англійська мова і філософія). А от щоб на той фаховий іспит потрапити треба всі науково-аналітичні роботи художньому керівнику надати, які студенти протягом чотирьох років навчання писали - всі розбори, плюс повне опитування з історії світового (європейського перш за все) кіно за всі роки його існування.
Aleksandra Boltava-Khodanovych
Дякую! А до кого та куди звертатись, щоб дізнатися про все більш детально, кому саме та що саме здавати ?
Юля
Це тільки художній керівник курсу знає, які завдання він давав на курсові роботи своїм студентам протягом трьох років навчання, а які напрями наукових робіт даватимуться цей четвертий рік, може знати деканат на Коновальця 18. Однак будьте готові, що вам порадять вступати на перший заочний курс, бо там більшість так само має вищу освіту іншого профілю.
Коментувати
вацок
що треба здавати з творчої програми на режисера монтажу і чи обов*язково проходити конкурсний відбір?
Юля
Для вацок: сценарії, ессе, акторську програму. Набір не кожного року. Є категорії насклення, які мають право зараховуватися в вузи без конкурсного відбору, за співбесідню. Решта мають скласти три зно, або якщо вуз творчий- два зно і третя вступна оцінка - середній бал двох турів творчого конкурсу.
Коментувати
Anastasia
Добрий вечір, скажіть будь ласка, що треба здавати з творчої програми на диктора або ведучого телепрограм?
Юля
Для Anastasia: вірш, байка, проза, монолог, пісня, імпровізація на задану тему.
Коментувати
Паша Яремак
Чи можна йти на творчі без попередніх консультацій? Вони ж для бажаючих, хіба ні?
Юля
Для Паша Яремак: Відбірковою консультацією називають перший етап відбору (відсів) Далі в турах вибирають з тих, кого протягом півроку допустили до іспитів. Загугліть, що таке новоприйнятий творчий залік у вузах. В Карпенка щось подібне, але на самих іспитах не залік, а іспит з оцінкою.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!