Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого (КНУТКТ) (044) 272-10-32
м. Київ, вул. Ярославів Вал 40  (карта)
http://www.knutkt.com.ua

(044) 272-52-70

Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого (КНУТКТ)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 13910 до 20120
Форма навчання:денна, вечірня, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:н.д.
Місто:Київ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):121 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):124 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):134 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):142 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.01.2019

Рейтинг
1187
Рейтинг: 4.7 з 5 на основі 254 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім....

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Haстя
Доброго вечора,чи можна поступити на спеціальність актора театру і кіно,якщо не ходила на акторську майстерність, і який прохідний бал зно.
Анна
Для Haстя: можна, прохідний 100 балів на конкурсній основі.
Коментувати
Лілі Райт
Привіт, чи потрібно мені здавати ЗНО, якщо я хочу подати документи в цьому році, а ЗНО здавала в 2017, факультет кінознавство, але закінчила в 2020 коледж по пошитті та дизайну одягу?
Анна
Для Лілі Райт: при вступі на перший курс на бюджет і контракт - потрібно, при вступі на другий курс на контракт - не потрібно.
Коментувати
DARIA
доброго дня , чи можу я поступити до університету у 2021 році , якщо я складала ЗНО у 2020? Або чи можливий варіант перевестись з одного вузу (не в Україні) спеціальність режисура в КНУТКТ на театральний факультет ?
Анна
Для DARIA: У 2021 сертифікати зно 2020 року лишаються дійсними. Переведення на контракт старших курсів можливе в разі, якщо академрізниця з неатестованих предметів виявиться невеликою і художній керівник захоче вас зарахувати.
DARIA
Дорого вечора , я зрозуміла , дякую . Тоді мені краще звернутись уже до приймальної комісії ? Чи подавати документи разом з 1 курсом ?
Анна
Вам треба перш за все звернутись до деканату театрального факультету, та порахувати академрізницю. Від того буде залежати, на яку форму навчання можливе переведення та чи відповідає ваш вуз рівню акредитації цього вузу. Ніякі іспити при переведенні не проводяться. Ви подаєте документи на зміну закладу навчання а не на вступні іспити. Інколи художні керівники пропонують бажаючим перевестись завітати на іспит до вступаючих на другий курс, щоб подивитись на всіх разом, але частіше підписують дозвіл переведення, або не підписують.
Коментувати
Макс Даниляк
Доброго вечора!!!Я хочу навчатися на телеведучого,що для цього мені потрібно та яка вартість навчання в рік?
Анна
Для Макс Даниляк: потрібно приїхати на відбіркову консультацію, скласти ЗНО з історії України або фізики та української мови-літератури, пройти в липні творчий конкурс та потрапити в перші дві десятки рейтингу. Контракт буде більше 40 тис 6рн на рік.
Макс Даниляк
А скільки балів потрібно набрати,щоб пройти на державне навчання?
Анна
125 балів на конкурсній основі
Коментувати
Анастасія
Доброго дня! Які предмети вивчаються на кінознавстві? Чи де можна знайти програму?
Анна
Для Анастасія: напевно тільки в деканаті на Коновальця 18. Вивчають всі загальноосвітні для гуманітарних вузів, та профільні, що стосуються історії кіно, живопису, літератури.
Коментувати
Анастасія
Добрий день! Скажіть будь ласка, що потрібно підготувати для вступу?(Етюд, пісню і т. д.)
Анна
Для Анастасія: все, що на офіційному сайті університету зазначено в програмі творчого конкурсу на обрану вами спеціальність. https://knutkt.com.ua/komsya/378.html
Коментувати
Sonya Kuz
Добрий вечір! Хотіла дізнатись які ЗНО потрібно здавати, щоб поступити на акторську майстерність?
Анна
Для Sonya Kuz: історію України або іноземну мову, та українську мову-літературу.
Інна
Чи потрібна математика?
Анна
Для вступу в Карпенка-Карого не потрібна. Для отримання атестату - потрібна.
Коментувати
Ігор Тремтячий
Доброго вечора! Які предмети потрібно здавати на акторство? І яка оплата за навчання?та чи є гуртожиток? 439327
Анна
Для Ігор Тремтячий: історію України або іноземну мову, та українську мову-літературу. Вартість навчання на контракті перевалить за 40 тис грн на рік. Є гуртожиток, проте через карантинні обмеження надається не всім.
Коментувати
Sasha777
Скажіть будь-ласка, як гарантовано вступити у Ваш університет на актора (на державний бюджет)??? Читав, що у Вас є конкурси на яких можна набрати додаткові бали, це так? Якщо да, то що потрібно робити(вчити)? І ще одненьке запитання, скільки років потрібно навчатися на актора?
Анна
Для Sasha777: додаткові бали дає тільки пільговий коефіцієнт, наприклад сільський. На бакалавра навчаються 4 роки, на магістра 5,5, для аспірантури 8 років, для докторантури 10.
Sasha777
Дякую за відповідь. Пільговий коефіцієнт, це як? І ще, скільки потрібно набрати балів ЗНО, щоб поступити на державний бюджет?
Анна
Сільський коефіцієнт для тих вступників, що зареєстровані в селі та в рік вступу отримали повну загальну середню освіту в школі, розташованій на території села. СК дорівнює 1,02. Потрібно набрати не менше 100 балів зно. На конкурсній основі. У 2020 найнижчий бал з тих хлопців, що вступили на бюджет акторського був 138 з української мови-літератури в одного абітурієнта, та 109 з історії України в іншого.
Коментувати
Taras Sviridenko
Доброго дня. Які предмети на ЗНО потрібні для кінознавства? І чи актуальні ціни на вступ за контрактом в 2021 на період лютого 2021 року?
Анна
Для Taras Sviridenko: фізика, або історія України та українська мова-література. Ні, не актуальні. Це минулорічні ціни, щороку вартість зростає на 3-4 тисячі на денній формі та на 1.5-2 тисячі на заочній.
Коментувати
anna
Я планую переведення до вас на 3-4 курс, режисура театру, заочна форма. Як мені дізнатися контакти майстрів, які ведуть 2й та 3й курс? І друге питання, чи не планувався в цьому році набор на курс режисерів ігрового кіно вечірнього відділення, раніше таке у вас було. З ким можу вирішити ці питання?
Анна
Для anna: з приймальною комісією, та навчальним відділом. Навряд вам дадуть контакти майстрів, але можуть сказати, коли в потрібного майстра буде пара, і в якому корпусі. Вечірню форму вже давно не набирали.
anna
Щиро дякую. Ви дуже допомогли.
Коментувати
Iрина
Доброго дня! Хотiла спитати, якщо я отримала вищу освiту три роки тому i хочу вступити на другий курс заочної форми, менi потрiбно складати ЗНО? Якщо так, то якi предмети на спецiальнiсть Режисура драматичного театру та спецiальнiсть Театрознавство? I чи є заочна форма навчання за спецiальнiстю Акторське мистецтво театру i кiно? Дякую заздалегiдь!
Анна
Для Iрина: вам не потрібно складати зно для вступу на другий курс. На заочці в Карпенка-Карого є режисура, театрознавство, та актор лялькового театру.
Коментувати
Nadia
Добрий вечір! Які предмети треба складати на телеведучу? Чи є безкоштовне навчання? навчання?
Анна
Для Nadia: історію України або фізику та українську мову-літературу. Так, є бюджет.
Коментувати
Юля
Доброго вечора. Підкажіть будь ласка чи мають якісь пільги діти учасників АТО? Для вступу, для оплати, для проживання в гуртожитку?
Анна
Для Юля: так, на універ мінімум 2 пільгові місця на рік (якщо не буде двох пільговиків з першочерговішою категорією), соціальна стипендія. Гуртожиток скоріш за все оплачуватимете повну вартість, але матимете приоритетність поселення.
Коментувати
Shjxrfshjxrf573
Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно реєструватися та здавати ЗНО для вступу в ваш університет на актора, якщо маю вже вищу освіту? Це буде вступ на перший курс? Дякую!
Анна
Для Shjxrfshjxrf573: для вступу на перший курс потрібні сертифікати зно 2018-2021 років, для вступу на старші курси сертифікати зно не потрібні.
Коментувати
Оксана
Доброго часу доби! Хотіла запитати чи можна скласти творчий конкурс (і поступити в університет) на кіноактора якщо до цього я не вчилася цьому (не брала участі у виставах, не ходила на курси, тобто не мою у цьому досвіду) але загалом можу скласти творчий конкурс? Вдячна за відповідь!)
Анна
Для Оксана: в Карпенка-Карого такої спеціальності нажаль немає. Вона в Україні є тільки в університеті культури. Але на кінофакультеті (аудіовізуального мистецтва) є безліч інших спеціальностей, які можна вибрати. Звичайно на будь-яку з них можна вступити без жодного досвіду на основі середньої, або середньої спеціальної освіти за результатами творчих конкурсів.
Коментувати
Vika
Доброго вечора, які предмети потрібно складати для вступу на режисера анімаційного фільму?
Анна
Для Vika: ще не відомо, бо набір буде 2022 року. Можете скласти фізику, або історію України, та мову-літературу і попробуватись на режисуру комп’ютерної графіки. Або спробувати вступити на другий курс анімації з дипломом молодшого спеціаліста, чи бакалавра.
Vika
Я здаватиму українську мову і літературу, математику, англійську і географію. Наскільки є важливою історія України для вступу?
Анна
З цим переліком предметів ви не зможете подати документи на режисуру комп’ютерної графіки. Можете у 2022 доскласти фізику або історію України і спробувати вступити на анімацію.
Коментувати
Инна Костинська
Доброго дня. Які предмети ЗНО потрібні для вступу на актора, який прохідний бал на бюджет та яка ціна навчання?
Анна
Для Инна Костинська: історія України, або іноземна мова, та українська мова-література. Прохідний зно 100 балів. Прохідний середній бал на бюджет з урахуванням коефіцієнтів - 125 балів на конкурсній основі. Перша десятка рейтингу потрапляє на бюджет. Рік навчання на контракті коштуватиме більше 40 тисяч гривень.
Коментувати
Фаїна Пекарська
Доброго вечора, хотіла вас запитати, чи можна вступити до вас на актора, після юридичного коледжу?
Анна
Для Фаїна Пекарська: можна, реєструйтесь на зно, та пробуйтесь.
Коментувати
Всеволод Новохатько
Доброго дня, підкажіть, буд ласка, чи ( та як) може діючий актор віком 50+ років та освітою в театральному коледжі отримати в Вашому університеті вищу освіту? Дякую за увагу!
Анна
Для Всеволод Новохатько: Вступайте на 2-3 курс заочної форми навчання на контракт. Це буде коштувати близько 25 тисяч на рік, а якщо когось відрахують з бюджету, то провчившись один семестр зможете претендувати на його бюджетне місце. Доступна спеціальність актор або сценограф театру ляльок, різні види режисури, критики, та продюсування.
Всеволод Новохатько
Дякую, які треба здати іспити?
Анна
Лише співбесіда, та те, що скаже підготувати художній керівник.
Коментувати