Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого (КНУТКТ) (044) 272-10-32
м. Київ, вул. Ярославів Вал 40  (карта)
http://www.knutkt.com.ua

(044) 272-52-70

Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого (КНУТКТ)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 13910 до 20120
Форма навчання:денна, вечірня, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:н.д.
Місто:Київ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):121 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):124 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):134 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):142 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.01.2019

Рейтинг
1252
Рейтинг: 4.7 з 5 на основі 267 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім....

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
SteLpy
Добрий день, я б хотів запитати, скільки балів потрібно набрати на ЗНО з таких предметів, як: Історія України, Українська мова та Література;Щоб поступити на "Актора Кіно"
Анна
Для SteLpy: Цього року на бюджет потрапили навіть хлопці, що склали зно на 123 та 129 балів. На контракт потрібно набрати 100.
Коментувати
Sasha
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, на які спеціальності не потрібна історія України?
Анна
Для Sasha: На жодну спеціальність в цьому ВНЗ історія України не є обов’язковим предметом.
Коментувати
ніл перрі
доброго дня, чи не могли б ви пояснити, що таке творча консультація і як вона впливає на вступ?
Анна
Для ніл перрі: це попередній етап відбору, де художній керівник може прослухати вашу програму і дати поради, що змінити. На вступ може впливати дуже сильно, бо не завжди за дві хвилині на іспитах можна щось роздивитись і більшість пам’ятають саме з відбіркових консультацій.
Коментувати
Катя
Доброго дня! Я хочу навчатися на "кіно-телеоператорство", які предмети потрібно здавати та який бал має бути з ЗНО щоб поступити?
Анна
Для Катя: історію України або фізику та українську мову-літературу. Прохідний 100 балів на конкурсній основі. Минулого року серед зарахованих на бюджет був студент з найменшим балом зно 172, а на контракт з балом зно 123.
Коментувати
Albert Bulavin
Доброго вечора, які правила вступу на спеціальність актора театру і кіно (ходила на акторську майстерність), стосовно інвалідів дитинства? який прохідний бал зно?
Анна
Для Albert Bulavin: якщо діагноз підпадає під квоту 1, то дитина має право змагатися за пільгове бюджетне місце, воно можливо буде одне на факультет (на десять спеціальностей і дві форми навчання). Якщо не підпадає, то матиме право на першочергове переведення на бюджет протягом навчання. Щодо цього вам приймальна комісія точніше підкаже. Прохідний 100 балів на конкурсній основі. Цього року одна з дівчат вступила на бюджет, склавши зно на 113 та 121 бали.
Коментувати
Angelina
Здравствуйте, скажите пожалуйста, какие предметы обязательные нужны для поступления в ваш факультет, и обязательная ли математика?
Анна
Для Angelina: украинский язык, литература и либо история Украины, либо английский/физика в зависимости от факультета. Математика обязательно сдается для получения аттестата. Если аттестат у вас уже есть, сдавать математику для поступления в Карпенко-Карого не нужно.
Коментувати
Anastasia Vozna
Добрий вечір, обрала спеціальність "сценарист" , підскажіть ,будь ласка: для цього мені потрібно йти на факультет "сценічне мистецтво" ? Чи є бюджетне місце і які предмети є обов’язковими до здачі на ЗНО для вступу ?
Анна
Для Anastasia Vozna: ні, потрібно йти на факультет аудіовізуального мистецтва. Зазвичай близько шести бюджетних місць на рік. Зно складають з історії України або фізики та української мови, літератури.
Anastasia Vozna
А спеціальність "режисер" це який факультет ? Підкажіть, будь ласка
Анна
Напрями режисури є на обох факультетах
Коментувати
Alex
Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, чи можна перевестись на заочне відділення 2 курсу Вашого університету? Якщо я завершила 1 курс денного відділення іншого навчального закладу навчаючись на бюджетній основі?
Анна
Для Alex: якщо художній керівник другого курсу захоче вас взяти на курс, то зможете перевестись на контракт.
Alex
Для цього треба безпосередньо під‘їзджати до університету та запитувати?
Анна
Переведенням займається приймальна комісія, до неї треба буде принести документи з довідкою з попереднього вузу та з письмовим дозволом художнього керівника курсу в Карпенка-Карого на ваше зарахування. Більшість, хто бажає перевестись, складає вступні іспити у липні разом з тими, хто вступає на другий курс на основі диплому. Але до початку навчального року право на зміну навчального закладу є в кожного студента, і за законом переводитись можна.
Коментувати
Liana19
Добрий день. Таке питання: якщо здавала ЗНО в 2019 році, то для вступу на перший курс на актора, потрібно знову здавати зно?
Анна
Для Liana19: у 2021 році визнано дійсними всі сертифікати за минулі три роки. Якщо у 2022 не скоротять термін дії сертифікатів, то ваші будуть дійсні. Перевірте це на сайті міністерства освіти, коли почнуть реєструвати на зно 2022.
Коментувати
ABRIKOS
Добрий день.Скажіть,будь ласка,чи буде цього року набір на спеціальність «режисер ігрового кіно» і якщо так ,то чи будуть бюджетні місця і який середній бал приблизно потрібно мати ,щоб вступити на бюджет ?)))):
Анна
Для ABRIKOS: так, буде набір. Мають бути плюс мінус шість бюджетних місць. Бал атестату при вступі не враховується. Лишилось лише 4 консультації до старту іспитів, тому треба вам дуже поспішити з наданням майстру своїх робіт. Під час вступної кампанії ніхто вже їх читати не буде.
ABRIKOS
Дякую за відповідь ) На консультації потрібно реєструватися ?
ABRIKOS
Чи можна прийти на творчий конкурс без консультацій ?)
Коментувати
Valeria Lukianenko
Добрий вечір! Планую в цьому році поступати у ваш університет , на спеціальність "Майстерність диктора та ведучого програм телебачення". Складаю 3 предмета на ЗНО - українська мова і література,історія та англійська мова. Не впевнена,що успішно і на високий бал складу англійську мову,але прочитала у вас на сайті, що аби вступити на цю спеціальність,то англійська і не треба,а лише укр.мова і література та історія. Якщо я правильно зрозуміла,то з цима двома предметами я можу вступити?Ну і звісно ж -творчий конкурс. Тобто англійська мова до уваги не буде братися? А тільки мова ,література та історія?
Анна
Для Valeria Lukianenko: англійська мова на спеціальність диктор та ведучий телепрограм не подається. Але зверніть увагу, що з сотен поданих на конкурс заяв лише близько десяти дівчат приймають на навчання за цією спеціальністю, з них тільки третину на бюджет. Зарахування відбувається на конкурсній основі за загальним рейтингом, де 20% балу складає ЗНО з української мови та літератури і 20% ЗНО з історії України або фізики.
Коментувати
Олег Чикаленко
Добрий день! Я б хотів спитати про вступ на освітньо-професійну програму «Режисура ігрового кіно». Чи будуть творчі консультації (які роботи треба і як їх здавати)? І коли буде проходити творчій конкурс? Дякую.
Анна
Для Олег Чикаленко: Консультації тривають з лютого. Під час локдауну роботи надсилають на пошту майстру, після локдауну продовжаться офлайн прослуховування. Творчий конкурс 1-13 липня, проте ці дати зазначали і минулого року, а провели іспити через карантин аж у серпні.
Олег Чикаленко
Дякую! А чи треба реєструватись для того, щоб надсилати роботи? Чи просто кидати на пошту?
Анна
Знайдіть на офіційному сайті чи в приймальній комісії пошту майстра та кидайте свої сценарії. Коли приїдете на консулььацію уже вам буде, про що говорити.
Коментувати
Alina Yermak
доброго дня, чи можу я поступити після 9 класу? я зараз в 9 класі, історію взагалі не вчила ще з 6 класу, але це не проблема я можу вивчити, ще в запасі два роки, і ще хотіла запитати чи можете ви мені поглиблено розповісти що і як, бо я нічого не знаю взагалі. Я ходжу на театральний 4 роки і хочу поступити на акторське
Анна
Для Alina Yermak: Після 9 класу можете вступати в училища, коледжі та мистецькі ліцеї. Інформації щодо вступу в театральний університет багато на моєму ютуб каналі, заходьте. https://youtube.com/channel/UCrKY5UblQ8urPaiHsSbds5w Історія не є обов’язковим предметом для вступу в університет Карпенка-Карого. Можете вибрати інший предмет, сертифікати з якого прийматимуть на обраному вами факультеті.
Alina Yermak
ну на акторське ж хіба історія України не обов‘язковий?
Анна
Цього року не обов’язковий
Коментувати
Haстя
Доброго вечора,чи можна поступити на спеціальність актора театру і кіно,якщо не ходила на акторську майстерність, і який прохідний бал зно.
Анна
Для Haстя: можна, прохідний 100 балів на конкурсній основі.
Коментувати
Лілі Райт
Привіт, чи потрібно мені здавати ЗНО, якщо я хочу подати документи в цьому році, а ЗНО здавала в 2017, факультет кінознавство, але закінчила в 2020 коледж по пошитті та дизайну одягу?
Анна
Для Лілі Райт: при вступі на перший курс на бюджет і контракт - потрібно, при вступі на другий курс на контракт - не потрібно.
Коментувати
DARIA
доброго дня , чи можу я поступити до університету у 2021 році , якщо я складала ЗНО у 2020? Або чи можливий варіант перевестись з одного вузу (не в Україні) спеціальність режисура в КНУТКТ на театральний факультет ?
Анна
Для DARIA: У 2021 сертифікати зно 2020 року лишаються дійсними. Переведення на контракт старших курсів можливе в разі, якщо академрізниця з неатестованих предметів виявиться невеликою і художній керівник захоче вас зарахувати.
DARIA
Дорого вечора , я зрозуміла , дякую . Тоді мені краще звернутись уже до приймальної комісії ? Чи подавати документи разом з 1 курсом ?
Анна
Вам треба перш за все звернутись до деканату театрального факультету, та порахувати академрізницю. Від того буде залежати, на яку форму навчання можливе переведення та чи відповідає ваш вуз рівню акредитації цього вузу. Ніякі іспити при переведенні не проводяться. Ви подаєте документи на зміну закладу навчання а не на вступні іспити. Інколи художні керівники пропонують бажаючим перевестись завітати на іспит до вступаючих на другий курс, щоб подивитись на всіх разом, але частіше підписують дозвіл переведення, або не підписують.
Коментувати
Макс Даниляк
Доброго вечора!!!Я хочу навчатися на телеведучого,що для цього мені потрібно та яка вартість навчання в рік?
Анна
Для Макс Даниляк: потрібно приїхати на відбіркову консультацію, скласти ЗНО з історії України або фізики та української мови-літератури, пройти в липні творчий конкурс та потрапити в перші дві десятки рейтингу. Контракт буде більше 40 тис 6рн на рік.
Макс Даниляк
А скільки балів потрібно набрати,щоб пройти на державне навчання?
Анна
125 балів на конкурсній основі
Коментувати
Анастасія
Доброго дня! Які предмети вивчаються на кінознавстві? Чи де можна знайти програму?
Анна
Для Анастасія: напевно тільки в деканаті на Коновальця 18. Вивчають всі загальноосвітні для гуманітарних вузів, та профільні, що стосуються історії кіно, живопису, літератури.
Коментувати
Анастасія
Добрий день! Скажіть будь ласка, що потрібно підготувати для вступу?(Етюд, пісню і т. д.)
Анна
Для Анастасія: все, що на офіційному сайті університету зазначено в програмі творчого конкурсу на обрану вами спеціальність. https://knutkt.com.ua/komsya/378.html
Коментувати
Sonya Kuz
Добрий вечір! Хотіла дізнатись які ЗНО потрібно здавати, щоб поступити на акторську майстерність?
Анна
Для Sonya Kuz: історію України або іноземну мову, та українську мову-літературу.
Інна
Чи потрібна математика?
Анна
Для вступу в Карпенка-Карого не потрібна. Для отримання атестату - потрібна.
Коментувати