Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого (КНУТКТ) (044) 272-10-32
м. Київ, вул. Ярославів Вал 40  (карта)
http://www.knutkt.com.ua

(044) 272-52-70

Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого (КНУТКТ)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Вартість навчання на рік (грн.):від 13910 до 20120
Форма навчання:денна, вечірня, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:н.д.
Місто:Київ
Консолідований рейтинг 2022:134 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.08.2022

Рейтинг
1280
Рейтинг: 4.7 з 5 на основі 273 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім....

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Anastasia
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, що собою являє освітня програма: Організація театральної справи, що вивчається, які навички здобуваються, скільки коштує рік навчання по контракту, який конкурс?
Карина Шаповалова
Чи є можливість вступити цього року на професію журналіст, без ЗНО та МНТ? Чи все таки вже запізно.
Leda Kriukova
Чи є можливість поступити на навчання цього року чи вже запізно? Цікавить професія режисер. Які умови для вступу студентам з середньою освітою?
Лола
Для Leda Kriukova: підкажіть будь ласка, якщо я хочу на Режисуру - КІНО, яку саме обирати там спеціальність? просто з усього лише знайшла "неігрове кіно" не думаю, що це те що мені потрібно
Коментувати
Альона Шевченко
Доброго дня) Я хочу поступити після 9 класу на акторське) Які мені потрібно здати предмети на ЗНО???
Ярослав Туник
Доброго дня,підкажіть будь ласка,чи можна поступити після 9 і,якщо так,то які документи потрібні?
Давид Мельник
Доброго дня скажіть будь ласка чи можна поступити після 9 класу і якщо можна то які документи потрібні?
Коментувати
kkklklll
Добрий день, я хочу навчатись в наступному році на кіно та телеоператорку , що для цього потрібно та яка вартість навчання?
SteLpy
Добрий день, я б хотів запитати, скільки балів потрібно набрати на ЗНО з таких предметів, як: Історія України, Українська мова та Література;Щоб поступити на "Актора Кіно"
Анна
Для SteLpy: Цього року на бюджет потрапили навіть хлопці, що склали зно на 123 та 129 балів. На контракт потрібно набрати 100.
Коментувати
Sasha
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, на які спеціальності не потрібна історія України?
Анна
Для Sasha: На жодну спеціальність в цьому ВНЗ історія України не є обов’язковим предметом.
Коментувати
ніл перрі
доброго дня, чи не могли б ви пояснити, що таке творча консультація і як вона впливає на вступ?
Анна
Для ніл перрі: це попередній етап відбору, де художній керівник може прослухати вашу програму і дати поради, що змінити. На вступ може впливати дуже сильно, бо не завжди за дві хвилині на іспитах можна щось роздивитись і більшість пам’ятають саме з відбіркових консультацій.
Коментувати
Катя
Доброго дня! Я хочу навчатися на "кіно-телеоператорство", які предмети потрібно здавати та який бал має бути з ЗНО щоб поступити?
Анна
Для Катя: історію України або фізику та українську мову-літературу. Прохідний 100 балів на конкурсній основі. Минулого року серед зарахованих на бюджет був студент з найменшим балом зно 172, а на контракт з балом зно 123.
Коментувати
Albert Bulavin
Доброго вечора, які правила вступу на спеціальність актора театру і кіно (ходила на акторську майстерність), стосовно інвалідів дитинства? який прохідний бал зно?
Анна
Для Albert Bulavin: якщо діагноз підпадає під квоту 1, то дитина має право змагатися за пільгове бюджетне місце, воно можливо буде одне на факультет (на десять спеціальностей і дві форми навчання). Якщо не підпадає, то матиме право на першочергове переведення на бюджет протягом навчання. Щодо цього вам приймальна комісія точніше підкаже. Прохідний 100 балів на конкурсній основі. Цього року одна з дівчат вступила на бюджет, склавши зно на 113 та 121 бали.
Коментувати
Angelina
Здравствуйте, скажите пожалуйста, какие предметы обязательные нужны для поступления в ваш факультет, и обязательная ли математика?
Анна
Для Angelina: украинский язык, литература и либо история Украины, либо английский/физика в зависимости от факультета. Математика обязательно сдается для получения аттестата. Если аттестат у вас уже есть, сдавать математику для поступления в Карпенко-Карого не нужно.
Коментувати
Anastasia Vozna
Добрий вечір, обрала спеціальність "сценарист" , підскажіть ,будь ласка: для цього мені потрібно йти на факультет "сценічне мистецтво" ? Чи є бюджетне місце і які предмети є обов’язковими до здачі на ЗНО для вступу ?
Анна
Для Anastasia Vozna: ні, потрібно йти на факультет аудіовізуального мистецтва. Зазвичай близько шести бюджетних місць на рік. Зно складають з історії України або фізики та української мови, літератури.
Anastasia Vozna
А спеціальність "режисер" це який факультет ? Підкажіть, будь ласка
Анна
Напрями режисури є на обох факультетах
Коментувати
Alex
Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, чи можна перевестись на заочне відділення 2 курсу Вашого університету? Якщо я завершила 1 курс денного відділення іншого навчального закладу навчаючись на бюджетній основі?
Анна
Для Alex: якщо художній керівник другого курсу захоче вас взяти на курс, то зможете перевестись на контракт.
Alex
Для цього треба безпосередньо під‘їзджати до університету та запитувати?
Анна
Переведенням займається приймальна комісія, до неї треба буде принести документи з довідкою з попереднього вузу та з письмовим дозволом художнього керівника курсу в Карпенка-Карого на ваше зарахування. Більшість, хто бажає перевестись, складає вступні іспити у липні разом з тими, хто вступає на другий курс на основі диплому. Але до початку навчального року право на зміну навчального закладу є в кожного студента, і за законом переводитись можна.
Коментувати
Liana19
Добрий день. Таке питання: якщо здавала ЗНО в 2019 році, то для вступу на перший курс на актора, потрібно знову здавати зно?
Анна
Для Liana19: у 2021 році визнано дійсними всі сертифікати за минулі три роки. Якщо у 2022 не скоротять термін дії сертифікатів, то ваші будуть дійсні. Перевірте це на сайті міністерства освіти, коли почнуть реєструвати на зно 2022.
Коментувати
ABRIKOS
Добрий день.Скажіть,будь ласка,чи буде цього року набір на спеціальність «режисер ігрового кіно» і якщо так ,то чи будуть бюджетні місця і який середній бал приблизно потрібно мати ,щоб вступити на бюджет ?)))):
Анна
Для ABRIKOS: так, буде набір. Мають бути плюс мінус шість бюджетних місць. Бал атестату при вступі не враховується. Лишилось лише 4 консультації до старту іспитів, тому треба вам дуже поспішити з наданням майстру своїх робіт. Під час вступної кампанії ніхто вже їх читати не буде.
ABRIKOS
Дякую за відповідь ) На консультації потрібно реєструватися ?
ABRIKOS
Чи можна прийти на творчий конкурс без консультацій ?)
Коментувати
Valeria Lukianenko
Добрий вечір! Планую в цьому році поступати у ваш університет , на спеціальність "Майстерність диктора та ведучого програм телебачення". Складаю 3 предмета на ЗНО - українська мова і література,історія та англійська мова. Не впевнена,що успішно і на високий бал складу англійську мову,але прочитала у вас на сайті, що аби вступити на цю спеціальність,то англійська і не треба,а лише укр.мова і література та історія. Якщо я правильно зрозуміла,то з цима двома предметами я можу вступити?Ну і звісно ж -творчий конкурс. Тобто англійська мова до уваги не буде братися? А тільки мова ,література та історія?
Анна
Для Valeria Lukianenko: англійська мова на спеціальність диктор та ведучий телепрограм не подається. Але зверніть увагу, що з сотен поданих на конкурс заяв лише близько десяти дівчат приймають на навчання за цією спеціальністю, з них тільки третину на бюджет. Зарахування відбувається на конкурсній основі за загальним рейтингом, де 20% балу складає ЗНО з української мови та літератури і 20% ЗНО з історії України або фізики.
Коментувати
Олег Чикаленко
Добрий день! Я б хотів спитати про вступ на освітньо-професійну програму «Режисура ігрового кіно». Чи будуть творчі консультації (які роботи треба і як їх здавати)? І коли буде проходити творчій конкурс? Дякую.
Анна
Для Олег Чикаленко: Консультації тривають з лютого. Під час локдауну роботи надсилають на пошту майстру, після локдауну продовжаться офлайн прослуховування. Творчий конкурс 1-13 липня, проте ці дати зазначали і минулого року, а провели іспити через карантин аж у серпні.
Олег Чикаленко
Дякую! А чи треба реєструватись для того, щоб надсилати роботи? Чи просто кидати на пошту?
Анна
Знайдіть на офіційному сайті чи в приймальній комісії пошту майстра та кидайте свої сценарії. Коли приїдете на консулььацію уже вам буде, про що говорити.
Коментувати
Alina Yermak
доброго дня, чи можу я поступити після 9 класу? я зараз в 9 класі, історію взагалі не вчила ще з 6 класу, але це не проблема я можу вивчити, ще в запасі два роки, і ще хотіла запитати чи можете ви мені поглиблено розповісти що і як, бо я нічого не знаю взагалі. Я ходжу на театральний 4 роки і хочу поступити на акторське
Анна
Для Alina Yermak: Після 9 класу можете вступати в училища, коледжі та мистецькі ліцеї. Інформації щодо вступу в театральний університет багато на моєму ютуб каналі, заходьте. https://youtube.com/channel/UCrKY5UblQ8urPaiHsSbds5w Історія не є обов’язковим предметом для вступу в університет Карпенка-Карого. Можете вибрати інший предмет, сертифікати з якого прийматимуть на обраному вами факультеті.
Alina Yermak
ну на акторське ж хіба історія України не обов‘язковий?
Анна
Цього року не обов’язковий
Коментувати
Haстя
Доброго вечора,чи можна поступити на спеціальність актора театру і кіно,якщо не ходила на акторську майстерність, і який прохідний бал зно.
Анна
Для Haстя: можна, прохідний 100 балів на конкурсній основі.
Коментувати