Рейтинг
511
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 117 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро
Який мінімальний середній бал зно для вступу на безоплатне навчання на юриста?
Мама студента КНУ
Для Дмитро: укр.мова. 194,5, історія 182. географія 192. Середній бал з атестатом - 178,425. На жаль, на бюджет не пройшов.
Коментувати
Анна
Доброго дня! Чи можу вступити на факультет біотехнології з такими балами ЗНО: укр 186,матем 171, біологія 184 та хімія 152?
Viktor Levchenko
Для Анна: no
Коментувати
Марія
Доброго дня, чи можливо вступити на біологічний факультет з такими балами: укр 180, біо 188, хім 165?
Остап
Для Марія: Хімію ви погано здали, маєте можливість вступити лише на дистанційне навчання в Університет "КРОК"
Коментувати
Анастасія
Доброго дня!хочу написати цей відгук саме для абітурієнтів та їхніх батьків.Закінчую 1 курс факультету психології, напрям психологія.Середній бал ЗНО був 180.2, пройшла на бюджет, 49 в рейтингу.дуже задоволена навчанням, викладачі цікаво проводять лекції та семінари, мені сподобалось,що вкладають"душу"у свою роботу.Найбільшле мене вразило те, що тут немає хабарів!Дві сесії здала на сер бал 4, головне це ваші знання!Викладачі дуже лояльно та добре відносяться до студентів!Отже,не переживайте!!!Ви не пожалієте.))
Ася
Для Анастасія: а чи є можливість вступати за напрямом клінічна психологія? тобто чи працює він зараз, бо на сайті факультету інформації ніби не має, а на сайті кну в описі факультету такий напрям наявний...
Ганна
Для Ася: на факультеті психології є кафедра клінічної психології, окремого напряму нема. Якщо є бажання, з першого курсу можете писати курсові на даній кафедрі. Сама дисципліна "медична психологія" буде у вас на 4 курсі, якщо не помиляюсь. Десь в цей час буде і практика в "павлівці".
Коментувати
Маркіян
Скиньте посилання де можна перешлянути які сертиіфкати зно на який факультет потрібні
Таня
Добрий день!) чи можу я потрапити до факультету міжнародної економіки з балами: укр. 161, мат.145, Англ.153, атестат 9балів? Дякую за відповідь)
Владимир
Для Таня: с такими результатами, пожалуй, нужно выбрать что-то попроще.
Коментувати
Олександр
Коли було оновлено інформацію по вузах на цьому сайті?
Христина Олексяк
На які факультети можна поступити якщо здавав укр мову і літ, історію України і англійську мову?
Марта
Для Христина Олексяк: шукай на сайті університету.
Коментувати
Ася
привіт! чи зможу я вступити на бюджет на психологію чи філософію , якщо укр 197, історія 187, англ 189 і біологія 177 ? дякую.
Марта
Для Ася: шанси великі)
Коментувати
Святослав Вільжановський
Який потрібен мінімальний конкурсний бал для вступу на біологічний факультет?
Тарас
Розкажіть будь ласка про історичний факультет. як навчання? викладачі? чи варто вчитись, та які перспективи мене чекають? також, якщо можна, то про гуртожиток
Настя
Хочу вступити на кафедру зарубіжної літератури та англійської мови . Який рівень англійської там викладається ? Чи можна працювати кимось іншим , а не лише вчителем , наприклад перекладачем після закінчення цієї кафедри ? І як взагалі атмосфера?
Оля
Про училась на филологии. Англ язык. Самая безполезная кафедра и некомпетентный набор преподователей во главе с Беловой. Большей предвзятости я нигде не видела. Главное уметь "лизать", а знания твои никого не волнуют
Марина
В магистратуре на специальностях с приставкой международный простым людям делать здесь абсолютно нечего. Даже с интеллектом вас тут попросту не оценят. Все места раскуплены на год вперед. Так что не тратьте время, оно того не стоит, универ хорош для "своих"
Татьяна
Для Марина: Марина! Не сбивайте с толку абитуриентов и их родителей! Главное - знание! С нашего класса, с провинциального города (районного центра) 3 человека без проблем поступили на факультеты с приставкой "международный". Просто ЗНО было сдано великолепно, вот и весь "интеллект"!
Анна
Татьяна, Марина написала про магістратуру, а не бакалаврат. Так, в магістратуру вступити за результатами ЗНО на бакалаврат дійсно може будь-який абітурієнт з високими балами. Але потім вступити в магістратуру він не зможе, бо місця будуть розподілені наперед. Тому йому поставлять під час вступних екзаменів такі оцінки, що 2-3 бали не вистачить. Навіть, якщо з іноземної по IELTS у нього буде 7 балів, отримає балів 60-65 .
Коментувати
Софія
Привіт, скажіть будь ласка які предмети і по скільки балів за них треба мати щоб поступити на бюжет Жарналістика?
лілія
Доброго дня , щоб вступити на факультет журналістики який повинен бути бал ЗНО із англійської мови , на бюджет ? І чи взагалі потрібно здавати англійську , чи можна без неї пройти???
Елена
Доброго дня. Чи можливо вступии до вашого навчального закладу без ЗНО на кафедру психології, на базі молодшого спеціаліста "Медична сестра"?
олена
Добрий вечір!!Скажіть будь-ласка чи можна вступити на фармацевта з вищою освітою вчитель біології та хімії????Якщо так,то на який курс і скільки коштує навчання??
Настя
Доброго дня, хотіла б дізнатися про навчання на перекладача англійської мови, чи е така можливість. Та найбіль цікавить якість одержаних знань. Дякую.
Оля
Доброго дня. хотіла б дізнатися чи можна вступити в університет на маркетолога чи у вас не має такої спеціальності. І хотілося б дізнатися на який факультет можна вступити, здаючи наступні предмети: ураїнську мову та літературу, матиматику та географію( біологію). Дякую.
АКС
Для Оля: так можливо, на економічному факультеті є спеціальність - маркетинг. Але можливе неавчання лише за кошти фізичних або юридичних осіб
Коментувати