Рейтинг
511
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 117 оцінок.

Відгуки про Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Як факутельтет міжнародних відносин чи варто і чи можливо туди вступити?Який інстутут взагалі?
Марі
Для Ірина: Вступити можливо, у мене однокласниця навчалася в магістратурі. Була дуже задоволена якістю викладання. Проте не оточенням.
Анастасія
Що ви маєте наувазі, під словом "оточення"
Тарас
Лякають так, що роботу важко знайти..це правда?
Коментувати
Павло
Доброго дня! Є декілька запитань стосовно навчання на кафедрі психології: 1. Чи є можливість навчання на бюджеті? 2. Яка приблизна кількість балів для вступу? 3. І якщо хтось зі студентів зможе написати відгук буду вдячний.
Vitalina
Для Павло: звичайно є можливість вступити на бюджет . К-ть балів чим вище ти краще
Коментувати
Юлія
Скажіть будь ласка, якщо поступати на журналістику, а точніше на реклама і зв"язки з громадськістю, чи потрібні статті в газеті?
Оля
Скажіть, будь ласка, я хочу поступати на маркетинг. Але я не знаю чи реально знайти роботу за цією спеціальністю. Скажіть, хто поступав і чи добре там навчатися
Олена
Скажіть, будь ласка, чи дуже важливий середній бал атестата, чи більшу роль відіграє ЗНО?
Роман
Для Олена: дуже важливим є зно, якщо середній бал атестату 10 то норм , але результат зно є найважливішим . навчаюсь на бюджеті на праві , тому знаю
Вікторія
Доброго дня! На які бали треба здати як мінімум, щоб вчитися, для прикладу, на праві?
Коментувати
Юлія
Скажіть, як проходить навчання на економічному фак-ті? Акцент на самоосвіті чи викладачі серйозно підходять до викладу пар? Чи грунтовні знання і чи є проблеми з працевлаштуванням після сипуску? І загалом яка ситуація в гуртожитках, і чи правда, що кну це лише диплом а не знання?
Студент
Для Юлія: Навчання залежить від того як до цього відноситься сам студент. Є деякі викладачі, їх зовсім мало, які чесно кажучи знають свій предмет не дуже, тому й розповісти неможуть нічого студентам, але більшість викладачів завжди тобі допоможуть, можна приходити на консультації, де тобі пояснять. Ситуація з гуртожитком... Місць у гуртожитку не вистачає, тому на першому курсі існує невелика ймовірність, що поселять у гуртожиток, а вже починаючи з другого курсу можна переселитись у гуртожиток
Vitalina
Для Юлія: буде вам гуртожиток , університет ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ надати вас житло !
Коментувати
Студент ФІТу
Привіт! Хочу вам розповісти про ФІТ. Ну що я можу сказати - тут не напрягають як в інших універах ( КПІ чи ХПІ , як приклад) ,але все прийдеться вчити самостійно. Адже знань тут дають трохи більше ніж нічого. В основному вам дадуть знання з математики, а тут її не менше ніж на мех-маті. Програмування прийдеться вчити по книжкам і курсам , що скинуть прєподи аби ви від них відстали ( і то можливо вам прийдеться шукати власноруч матеріали для навчання). Сюди потрібно вступати ,якщо ви хочете диплом Шеви і аж ніяк ,якщо ви думаєте отримати грунтовну освіту. Ах, а ще у ФІТу немає свого корпусу ( покищо , хочуть дати корпус на КПІ ,а це десь годину їзди від общаги ). ФІТ живе в 4-й і 16-й общагі. Умови 4 набагато кращі ніж в 16-й. А взагалі все залежить від тих хто живе в кімнаті , 16-ту можна довести до ума ,але прийдеться попрацювати. + 16 знаходиться в 15 хвилинах хотьби від студмістечка, що досить напряжно.
Люба
Для Студент ФІТу: А на який факультет тоді краще?
Виктория Верещинская
Для Студент ФІТу: Шановний Містер Х, дуже цікаво, чому ти не пишеш своє справжнє ім’я??? 1. Не подобається як навчають? Чому ж відкритто не скажеш? ПРОСТО ВІДРАХУЙСЯ!!! В тебе є можливість навчатися в іншому ВУЗі!!! 2. Якби всі студенти в гуртожитках підтримували чистоту в кімнатах, то всі гуртожитки були б зразковими. Ви самі робите навколо себе срач. 3. Деякі студенти їдуть на пари в університет із-за міста. Переїхавши в новий корпус - одна година, то не так багато насправді. Якщо не подобається, можна зняти квартиру в тому районі, і проблема вирішиться сама собою!!! Бажаю успіху!!!
Коментувати
Правова рада
Встигніть до 31.12.15 отримати податкову знижку на навчання!!! Телефонуйте за 050 827 24 57, детальніше http://pravova-rada.com/ua/tax-relief-for-training
Valery
Добрий день. Цікавить розвиток сіл в Україні шляхом розвитку сільськогосподарських підприємств , з гарантованим ринком збуту сільськогосподарської продукції в Україні і за кордоном. Потрібні розумні (тямущі) люди для співпраці в інвест проектах в селах, районах і містах України. Ми б хотіли запропонувати довготривале партнерство та дружбу з відродження кооперації в сільському господарстві та переробці продукції. Ми готові вчитися та здобувати ваш досвід, а ми поділимося своїми ринками збуту. psixolog@ukr.net SKYPE Valery.0311 097 435 91 86 050 870 18 94 Valery P . S . Бажаю знати Вашу думку, як відродити і розвивати Україну.
Маша Косян
я би хотіла дізнатися про професію оптотехніка. Важко вступати після 11 класу?
dshabshay
куда я смогу поступить с химия 169, укр 161, биология 192? помогите пож
Ольга
Реально вступити на бюджет з такими балами: історія 182 мова 182 географія 185 математика 170
Саша
Для Ольга: В будь-якому випадку поступайте, навіть на платне навчання. Моя дочка вчилась на платному один рік, потім звільнилось державне місце, вона була наступна по рейтингу, перевелась на державне. І ще двоє осіб. Так що ризик - благородна справа. Зараз закінчує четвертий курс КНУ.
Коментувати
Юля
Здравствуйте, я бы хотела узнать реально ли поступить на философский факультет(бюджет) с такими баллами: англ. яз. 197, укр. яз. 183, история 177. Заранее спасибо.
Nastya Zvereva
Для Юля: в прошлом году моя подруга прошла на бюджет с такими баллами: укр 189, история 187, англ 185. Так что, думаю, шансы у тебя есть
Коментувати
марта
Доброго дня,напишіть будь ласка відгуки про біологічний факультет цього університету.Мені здається,чи тут справді нема державних місць?який рівень знань подають,чи є перспективи?
Раиса
Такого колхоза ещё нигде не встречала. Магистратура сплошное самообучение,зато на екзаменах и защите магистерской вас поимеют сполна!Преподаватели даже на пары не приходили.
Пауліна
Вітаю,доможіть отримати інформацію: вартість навчання станом на 2015 рік (туризм ,журналістика, історія ,реклама і зв’язки з громадськістю ); які предмети необхідно здавати для вступу на вище вказані факультети ? Сподіваюся отримати відповідь як найшвидше.
Артем
Яка перспектива отримати роботу, закінчивши факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем напрям прикладної фізики? Скажіть, будь ласка.
Галина
Інститут високих технологій, це окремий заклад чи факультет в університеті???
ёж
какие условия в общежитиях? слышала не очень хорошие отзывы, а как на самом деле?
Денис
Для ёж: Я был в общежитии физического факультета. Там весьма хорошие общежития
Коментувати
Іра
Яку іноземну мову я зможу вивчати за спеціальністю українська мова і література та іноземна мова?
Таня
Для Іра: Англійську, іспанську, німецьку чи французьку
Абітурієнт
Можливо знаєте вартість навчання на перекладача в КНУ?
Коментувати