Рейтинг
1298
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 291 оцінок.

Відгуки про Національна академія внутрішніх справ (НАВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Anton Enerkic
Дуже цікавить різниця між превентивною діяльністю і крисінальною поліцією,дякую.
Юльчік
Для Anton Enerkic: превенція це патрулька, а кримінальна це оперативні працівники. Вони допомагають слідчим, а патрулька по місцевості їздить та перша реагує на всі злочини.
Коментувати
Alina
Чи можна провчитись півроку на заочному факультет Право а потім перевестись на денну форму навчання?
Аноним
Для Alina: НІ!
Коментувати
Anton
Дуже цікавить, яка к-ть державних місць в прикарпатському факультеті за спеціальністю "правоохоронна діяльність"
Igor Marchuk
Доброго дня, хочу поступати на курсанта за спеціальністю "правоохоронна діяльність" в Прикарпатський факультет, з ЗНО та фіз.підготовкою все ясно, але , що таке творчий конкурс? які приблизно запитання там будуть?
Аноним
Для Igor Marchuk: десь в травні на офіційному сайті і будуть ті питання. Вчити будеш вже після ЗНО. Якщо фіз гуд,то питання здаси по- любому ,якщо не дурак.
Софія
Питання різні. Потрібно знати Закон України " Про Національну Поліцію", Поняття: держава,ознаки,функції держави,форми правління,....і ще такого типу багато. Питання з Конституції. Питання з Кримінального кодексу: злочин,елементи злочину,види злочину, співучасть...
Ігор
Софіє, а наскільки важко поступити на бюджет, і які бали з ЗНО бажано треба мати
Коментувати
Інна Хуторна
Іноземну мову обов’яково здавати для вступу до НАВС на Право? Будь-ласка дайте відповідь( Тому що куди не зайду скрізь стоїть ЄВІ (іноземна)
я
Для Інна Хуторна: якщо на магістратуру то так,а якщо на бакалавра математика або анг.м
Коментувати
VitaliyZ
Наступного року хочу вступати до НАВС на Правоохоронну діяльність (на заочку). Зараз працюю в патрульній поліції, звання капрал. Є диплом технікуму. Що треба буде здавати, чи треба ЗНО буде і з чого починати? Через управління ПП наше треба процес запускати?
курсант
Для VitaliyZ: Зайди на офіційний сайт НАВС, знайди інститут заочного навчання, контакти, позвони і узнай, бо тут тобі навряд чихто допоможе.
Коментувати
Влад Калина
Яке потрібно здавати ЗНО на слідчого, який прохідний бал і нормативи з фізо для хлопців. Яка вартість навчання.
Юля
Для Влад Калина: 150 і вище. Фізо дивись на офіційному сайті: вступнику. вартість- безплатно. Для початку звернись до відділу поліції за місцем проживання. далі тобі все розкажуть.
Коментувати
Viktoria Nidzelska
Я чула, що якщо ти на державці, то потім маєш відпрацювати обов‘язкових 3 роки у місті направлення ( у мене Рівне), де я ті псих.тести проходила.. але я планувала жити і працювати у Києві.. Там можна буде якось перевестись чи щось таке? Допоможіть
анастасія
Для Viktoria Nidzelska: так,можна буде залишитися працювати у Києві
Юля
Для Viktoria Nidzelska: Тебе ніхто в київ не відпустить. Будеш у себе,це не просто по собі знаю,якщо у тебе немає впливових дядечок.
Аноним
Тебе відпускати будуть з великим гемороєм, якщо ти домовишся. Тебе ніхто не відпустить на магістра денна навчатись, да взагалі з того територіального підрозділу вирватись кудись= ВЕЛИЧЕЗНА проблема.
Коментувати
Roma Melnyk
Трошки тупе питання: тут є ж державна форма навчання де тобі не треба платити?) Я перечитав кількі разів і не до кінця зрозумів, а платити за навчання не сильно хочеться))
Олеся
Для Roma Melnyk: немає хабарів, навчаюсь вже 4 рік, корупції ще не зустрічалось жодного разу))
Я
Рома, ти що тупий? Звичайно бюджет є = курсант. Щоб стати курсантом після Нового року йдеш у відділ поліції за місцем проживання і збираєш документи, проходиш мед, псих комісії і т.д (скажуть там), готуєш фізо біг 100 м,1000м і віджиманнявід полу і прес (норми є на сайті вступнику, хоча б у мінімум вкладався). Далі здаєш ЗНО (укр, істор, англ, або матем), далі прийздиш в академію здаєш фізкультуру + екзамен по праву+ твої зно і вступаєш. З 12-15 серпня їдеш на курс молодого бійця, відпустять додому десь після присяги кінець вересня, жовтень і т.д. Якось воно так....
Я
Ще раз для Роми і його друзів четко: НАВС це вуз зі специфічними умовами навчання, тут на куцрсанта щоб вступитись паритись треба конкретно, тут не просто: здав ЗНО і кури бамбук, тут ще свої екзамени є.
Коментувати
Тетяна
Підкажіть , ким можна стати після навчання на факультеті " Право" ? Чи можна стати адвокатом чи суддею?
Аноним
Для Тетяна: Дивись які є факультети в академії:слідчий, експерт, дільничий. це тобі вХарківську юрку з такими запросами вступать.
Коментувати
Єгор
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи можна поступити в НАВС після 11 класу. Якщо можна то скільки балів потрібно набрати з ЗНО для вступу?
Аноним
Для Єгор: Ну ти нормальний? Які ЗНО, а справа особова мед, фізо, екзамени вже здають курсанти на Віті,почитай внизу.
Я.С.
Для НАВС все по іншому: екзамени+зно. і якщо для всіх інших вузів здав зно і вступай, то тут ще попаритись треба півроку з психологічними тестами, медоглядами,а тоді в академії здати віджимання від полу, прес, 100 метрів, 1000 метрів і екзамен право 200 питань. Тоді всі ці бали доплюсуються до зно і атестату, тоді по рейтингу і будеш вступати. Десь після 10 серпня курсанти вже починають курс молодого бійця (навчання).
Аноним
Тисячу раз вже писали НАВС-вуз зі специфічними умовами навчання, тут не тільки зно ТРЕБА.І в сотий раз питають:які бали зно, які предмети.Минулого року втомившись відповідати, одна дівчина написала: хто-зна.ніби допомогло абітурієнтам зайти на офіційний сайт вступнику і прочитати умови вступу.
Коментувати
Wictor
Чому настільки цей творчий конкурс важкий на Правохоронній Діяльності ? І якщо мало знаєш з усіх блоків є шанс що ти пройдеш його???? ДЯКУЮ!!!
Аркаша
Добрий день скажіть будь ласка чи можу я вступити на магістра за спеціальністю право за державним замовленням на слідчого якщо до цього я вчилася за спеціальністю правознавство як цивільна особа тобто платно в Академії і вже отримала ступінь вищої освіти бакалавр провчилась 5 років
Аноним
Для Аркаша:1) Бюджет тільки для працівників органів внутрішніх справ,якщо ти працюєш в поліції, написав добре зно , то звичайно велком- вступай.
Коментувати
Анастасия Луцюк
Скажіть будь ласка , з проводу магістратури на право . Прохідний бал і скільки навчатись ? Дякую.
Аноним
Для Анастасия Луцюк: Навчатись1,5 роки Бюджет тільки для працівників поліції, контракт- все як і в інших вузах.
Коментувати
jojo
Розкажыть будь ласка хто вже навчаеться або знає на факультеті правоохороної діяльності прир вступи про творчий крнкурс з права.Про деталі екзамену як вибираються питання по білетах чи ні? Бо в першому блоці питань 100 і в другому теж 100 чи всі потрібно завчати це ж забагато інформації для того щоб це все вивчити!
Я
Для jojo: будеш тягнути білет в якому 3 питання 1-право,2-закон про нац поліцію 3-ситуація.Всі питання потрібно знати добре бо будуть задавати додаткові питання.Якщо на якесь питання із цих трьох не відповіси то все завалив іспит.Тому зубри.
Коментувати
Vitalina
Добрий день! Маю запитання до курсантів (особливо до дівчат). 1.проживання в казармі лише 1 рік? 2.Які умови в казармі? 3.Чи важко вам? 4.Ваші особисті враження. 5.Розкажіть +/- казарми! Буду вдячна!
Юля
Для Vitalina: Казарма в селі Віта Поштова знаходиться в лісі під Києвом біля південного кладовища. Курсант підпорядковується розпорядку дня (підйом в 6 ранку, зарядка, відбій у 22.00 після вєчєрухи (вечірня перевірка, шикування , наряди добові і т.д). якщо коротко, то як в арміїї або фільм Кадети тобі в поміч.Тут не як в звичайних вузах, ти не можеш не приїхати вчасно після вихідних, не можеш замутити з друзями, студенти всі підробляють, тут ти знаходишся за високим забором з виходом через кпп і тебе відпустити в місто можуть на вихідних (за рапортом звісно). В казармі- койка,маленький шкафчик для речей. Душ є,умивальник, туалети, навчальні аудиторії....Важко? Кому як. Все залежить від настрою, твого бажання, розуміння ситуації і бажано щоб ти була спортивною дівчиною.+ і- казарми визначити важко, бо після 2 років казарми в гуртожитку (все то же, все так же і ти не повіриш- з тими ж).В гуртожитку живуть по 6 чоловік в кімнаті, але розпорядок дня починається теж в 6 і далі шикування і т.д по плану.Є такі, що не витримують вже на першому курсі молодого бійця в серпні (бо напрягає дуже стройова підготовка і фізра), але у нас дівчата були молодчики, а от хлопці деякі не витримали.Я переходжу на 2 курс, до багатьох речей звикла. І ще ботанить уроки тут дуже складно- часу немає. Якщо ти готова- вступай, ні- йди в звичайний вуз і будеш вільним студентом і після пар- робиш що хочеш, а тут свої правила.і коли твої друзі збираються щось відсвяткувати, ти можеш 24 години паритись в наряді (а вони і на Новий рік і Пасху теж є). Думай і вирішуй сама....
Катя курсант
Нормально дівчатам. Все виходить, все встигаєм. Хотілось би канікул побільше,а нарядів по- менше.Жарко все літо в академії паритись, серпень- канікули. Курсант- це не студент, у тебе куча командирів і ти живеш за розкладом. На вихідні, коли немає нарядів додому можно (з п"ятниці вечора і до неділя 19.00), в город можно. Підйом 6.00, зарядка., відбій в 22.00. Стипендія маленька 240 грн на місяць і підзаробить на мєлкие расходы не дадуть(батьки в поміч).Навчатись в плані підготовки дз в казармі складно, але я особо нічого і не вчу. Казврма не така вже і страшна, як її малюють.
Аноним
А мені не подобається ні в казармі ні в общазі. На любителя. Студент в рази краще....3курс
Коментувати
Аня
Хочу вивчитися на криміналіста (заочна форма навчання). Підкажіть будь ласка, вступ тільки за сертифікатами ЗНО, чи можна за вступним іспитом? Який термін навчання?
Аноним
Для Аня: Експерти криміналісти- бюджет курсанти (очно), зно+ фізо+співбесіда+ особова справа.А ти де прочитала, що експертів готують заочно?
Коментувати
Анастасія
А навчання з 1 вересня і до 1 липня?Чи там якось по іншому,як не в інших навчальних закладах?
Я.С.
Для Анастасія: Ні, бо навчання 1 курс з 13 серпня приблизно почнуться. канікули 1 місяць взимку і 1 місяць влітку (серпень), а липень завжди сесія.
Вова
Угу! Літо ми в академії паримось. До речі підзаробити в Києві теж не можливо (не пускають), і стипендія 240 грн в місяць.
Коментувати
Інна Боєчко
Коли будуть питання для творчого конкурсу?»Правоохоронна діяльність».
Я
Для Інна Боєчко: вони вже є Зайди на сайт вступнику методичні рекомендації до творчого конкурсу
Вікторія
Якщо вам не складно будь-ласка скіньте силку)
Коментувати
Batya
Скільки потрібно балів з мови та історії, щоб попасти на державне, на правоохоронну діяльність
Артем
Для Batya: Фізкультуру готуй !!! Зно бажано 150+
Я
Творчий конкурс також
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!