Рейтинг
1545
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 348 оцінок.

Відгуки про Національна академія внутрішніх справ (НАВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Єва
Доброго дня! Чи є в мене можливість поступити на експертно-криміналістичні дослідження з поганою фізичною підготовкою? Скільки коштує навчання? Який бал ЗНО потрібен на бюджет? Чи є дистанційна форма навчання? Чи поступлю з такими предметами: українська мова та література, математика, історія України, фізика, хімія?
Розумник
Для Єва:Бюджет- особова справа, характеристики, військово- лікарська мед. комісія, психологічні тести, фізкультура:віджимання від полу, крос,100 метрів і зно ук, істор,англ або матем. Контракт:зно і все. Дистанційна(певний період) на період карантину може бути, але курсант заступає в добові наряди, шикування, фізкультура щодня.Курсант підпорядковується розпорядку дня і несе службу.
Коментувати
Your
Добрий день! Дайте відповідь на запитання Чи може курсант навчатися на платній формі навчання? Я хочу бути курсантом але на платній основі чи можливо це?
Розумник
Для Your: Звичайно ні. курсант тільки бюджет і фізкультура, особова справа. контракт- право.
Your
А творчий конкурс залишається без змін? Чи будуть певні зміни? Якщо так то коли на сайті буде ця інформація?
Коментувати
Віка
Доброго дня)! Скажіть будь ласка скільки потрібно вчитися на опера в НАВС? Або скажіть де можна знайти на сайті (НАВС)
Розумник
Для Віка: Бакалавр "ПРАВО" 4 роки денна- курсант, є студент- тільки платно.
Your
Добрий день! Дайте відповідь на запитання Чи може курсант навчатися на платній формі навчання? Я хочу бути курсантом але на платній основі чи можливо це? ( просто я зараз на бюджеті і вступати ще раз на бюджет це потрібно буде сплатити великі кошти( мені дешевше вийде платити у вас 3 роки)
Коментувати
Ангеліна
Зараз навчаюся на 1 курсі факультету «Право» в іншому вузі(як студент) Чи є можливість пройти всі етапи відбору і потрапити в НАВС за державним замовленням(курсант) одразу на 2 курс?
Розумник
Для Ангеліна: Звичайно все можна тільки перший курс буде.
Коментувати
Діана Нагорняк
Які предмети зно потрібні для вступу на правоохоронну діяльність? І яка вартість навчання?
Розумник
Для Діана Нагорняк: Правоохоронка 2 зно укр і історія та плюс співбесіда (право ) екзамен в академії= курсант, а якщо студент, то зайди на офіційний сай академії, розділ вступнику і подивись ціну на цей рік, на наступний буде десь після Нового року.
Коментувати
Олександра
Доброго вечора. Скажіть будь ласка, чи можна вступити на курсанта без ЗНО з математики? І чи візьмуть в академію з хворобою пролапс мітрального клапана?
Розумник
Для Олександра: По- перше:зно або матем або англ. мова, якщо на правоохоронну:патруль, дільничі, то два зно укр і істор та плюс співбесіда (екзамен) право в академії. Здоров"я для поліцейського- головне. Всі хвороби виявляться при медогляді : проходиш у себе за місцем реєстрації (поглиблений медогляд), а тоді в області військово- лікарська медична комісія. Короче, досить прискіпливо, довго с кучею аналізів, про які я навіть і не чула. Медогляд проходити треба по- любому.
Коментувати
Мария Фомичова
Доброго дня! Скажіть будь ласка, на якому факультеті треба навчатись на суддю? Які предмети здавати? І скільки вчитися? Дякую
Розумник
Для Мария Фомичова: Суддя треба вступати до Харківського юридичного там є такий факультет, а НАВС- це робота в поліції: патруль, дільничі, слідчі, опер, експерт-криміналіст.
Коментувати
Ірина
Доброго вечора! Хочу поцікавитися... На який факультет потрібно поступати щоб стати слідчим? Які предмети потрібно здавати? Та чи потрібно проходити "творчий конкурс"?
Розумник
Для Ірина: Слідчий це факультет право. бюджет- тільки курсант, а курсант читай нижче є роз"яснення. коротко: звернення у відділ поліції за місцем реєстрації, формування особової справи, військово- лікарська медична комісія, псих. тести, характеристики, фізкультура 100 метрів, крос1 км, віджимання від полу і прес. Тоді зно, для правоохоронної: дільничі, патрульна ще додатково співбесіда: екзамен право. Для контракту на всі факультети тільки одне зно і все. Погортайте групу там знайдете відповіді на свої запитання.
Коментувати
Галина Павлюк
Доброго дня, які предмети потрібні для ЗНО на 2021 вступний рік? А саме, чи буде змінений перелік порівняно з 2020роком? Для вступу потрібне ЗНО з української мови чи мови і літератури? Дякую!
Розумник
Для Галина Павлюк: на 2021 рік перелік предметів зно питати ще рано, слідкуйте за змінами десь в лютому- квітні. А зараз особливу увагу необхідно приділити фіз. підготовці (якщо на бюджет) почати трегуватись: крос1 км і віджимання від полу. Якщо зараз почати, то здати буде легко. можна (якщо є час) почитати питання творчого конкурсу цього року (на офіційному сайті навс питання розміщені), подібні будуть і на наступний рік. І головне десь після Нового року йти у відділ поліції за місцем проживання і починати готувати особову справу(довга і кропітка робота). А якщо вступ плануєте на контракт, то там все як у звичайних студентів: зно і все. Бюджет можливий тільки курсантом і навіть 200 балів не дають підстав бути зарахованим на бюджет, бо НАВС вуз зі специфічними умовами навчання.Короче,зно то вже в останню чергу, спочатку звертайтесь в поліцію і вам все розкажуть.
Маша
Для Галина Павлюк: Перелік зно ось уже багато років є незмінним, тому кардинальних змін напевно не повинно бути.
Коментувати
Kyung Dae Lu
Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи буде 15 вересня навчання студентів першого курсу. Як взагалі це проходитиме? Потрібно просто приїхати до академії на навчання і все? І коли буде заселення в гуртожитки? Де знайти цю інформацію? Просто у подруги наприклад є група з абітурієнтів в телеграмі куди їх добавив універ і вони там обмінюються інформацією.
Юля
Для Kyung Dae Lu: Для поселення в гуртожиток обов2ЯЗКОВО ТРЕБА МАТИ ПЛР ТЕСТ АБО ТЕСТ іфа (ЙОГО БЕЗКОШТОВНО ЗРОБЛЯТЬ за направленям сімейного лікаря) за 72 години до приїзду в гуртожиток. Студентів поселяють в день приїзду. Тобто, якщо з 15 навчання , то 14 їдь в академію.
Коментувати
Люба Ярощук
Доброго дня, скажіть будь ласка чи потрібно студентам 1 курсу для поселення в гуртожиток здавати тест на COVID-19
Таня Мельник
Доброго дня! Чи можливий вступ на спеціальність "Експерта-криміналіста" як друга вища освіта? Дякую!
Юля
Для Таня Мельник: Ні, бо ця спеціальність тільки курсант, але ти можеш вступити на спеціальність право, як студент (ТІЛЬКИ КОНТРАКТ).
Коментувати
Polina Reminna
Добрий день! Спеціальність право оплачується чи є бюджет? Якщо є, то наскільки треба здати зно?
Юля
Для Polina Reminna:Право бюджет це тільки курсант, а курсант читай нижче (порядок вступу, оформлення особової справи, направлення, військово-лікарська комісія, порядок здачі екзаменів, або зайди на офіційний сайт вступнику). У вузі зі специфічними умовами навчання зно, то вже останній етап.
Коментувати
Olha Lugina
Доброго дня...Скажіть будь ласка коли буде зарахування магістрів на денну форму навчання?????
Саня
Для Olha Lugina: якщо твою особову справу вже направили до академії і ти працюєш в правоохоронних органах то 1вересня починаються заняття якщо ти цівільна особа то тільки контракт можна вступити,
Коментувати
Svitlana
Доброго дня. Скажіть,будь ласка: 1)якщо я хочу навчатись на слідчого,то мені потрібно жити в казармі? 2)на яку професію можна навчатись у НАВС щоб не жити в казармі? 3)якщо я буду студентом,а не курсантом я потім зможу працювати у поліції або в суді? Дякую)
Юля
Для Svitlana:Бюджет це курсант, а курсант читай нижче пости.... Студент ЦЕ ТІЛЬКИ контракт (право). В поліції працюють тільки атестовані працівники, закінчивши контракт право і пройшовши первоначалку(особова справа, медогляди, фізкультура іспити) ти зможеш працювати в поліції. Без цього ніяк.
Коментувати
Dasha
Скажіть, будь ласка, чи зможу я вступити на юриста з такими балами: Укр.м. 182; Історія 132; Англійська 108; бал атестата 9,7???
я
Для Dasha: Додай усі бали і поділи на 4.Якщо середній бал 140 то пройдеш
Розумник
Якщо на бюджет, то вже вступ відбувся в академії, якщо контракт, то можеш.
Коментувати
Misha
Підкажіть будь ласка, при вступі в Прикарпатський факультет НАВС де здавати фізрук та творчий?
Angelina
Доброго дня!) Чи можно поступити на «Правоохоронну діяльність», заочну форму, з такими результатами ЗНО: Укр.мова 111, История.Укр 112?
я
Для Angelina: на платне,на денне також подавай документи.
Коментувати
Юлія
Скажіть будласка чи можна поступити до вас з такими предметами: як Українська мова та література, історія України, географія і чи є заочна форма навчання?
я
Для Юлія: на правоохоронну діяльність,платне.Заочно є
Коментувати
Оля
Скажіть будь ласка хто знає скільки дається місць в магістратуру на спеціальість 081 Право і бюджетних,і контракт?
Світлана
Для Оля: Контракт місць багато, вступити можна. Бюджет- тільки для працівників поліції, для тих, чиї особові справи направлять з відділу на навчання.
Коментувати