Рейтинг
1545
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 348 оцінок.

Відгуки про Національна академія внутрішніх справ (НАВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Yana
Доброго дня. Підкажіть ,будь ласка, яким повинен бути конкурсний бал, щоб вступити на бюджет (право)? Чи можливо вступити з німецькою мовою ( всі пишуть лише про англійську)
Розумник
Для Yana: На бюджет право можливо ЛИШЕ курсантом, а курсант читай нижче. на контракт зно і все. Конкурсний бал 140+, німецьку звичайно ж можно, одна група там набереться німецька мова, з цим проблем не буде, а от з розумінням, що ніякі високі бали зно не дають підстав бути зарахованим на бюджет у багатьох проблеми. Бюджет в академії тільки курсанти і вони несуть службу, підпоряковуються внутрішньому розпорядку. Контракт- це студенти і вони ходять на пари, живуть в гуртожитку, не носять форму.
Olga Tertyshna
Скільки разів на рік можна з’їздити додому ? Телефони забирають чи ні ? Після закінчення навчання нас відправляють кудись працювати ? І чи є вільний час в день ?
Коментувати
Olga Tertyshna
Доброго дня. Скільки потрібно балів щоб поступити на бюджет правоохоронна? І які предмети?
Юлька
Для Olga Tertyshna: Подавай заявку,звертайся до поліції за місцем реєстрації формуй особову справу, проходь медичну комісію, здавай псих. тести, готуйся до віджимання від полу, прес, біг 100м, крос 1 км, а тоді вже будеш цікавитись зно. правоохоронка всього 2 зно: укр, історія і плюс ще співбесіда (екзамен право) в академії здавати ( тягнеш білет 3 питання). питання за 2020 рік є на офіційному сайті академії. Бюджет тільки так. Контракт= зно і все.
Людмила
Скільки потрібно балів по ЗНО щоб вступати?
Юлька
140+ і ти в академії.
Коментувати
Ілона
Доброго всім дня, можливо хтось розбирається, якщо я переведусь на платне навчання на 2 або 3 курсі, мені потрібно буде відпрацьовувати 3 роки по закінченні?
Розумник
Для Ілона: Звичайно ж ні не потрібно.
Світлана
Ти прийняла присягу, отримала звання рядовий поліції ,а тепер переводитись? Подумай?
Коментувати
Elisssskaa
Доброго дня. Хочу вступати на коиміналіста у 2021 році, потрібна тільки мова чи ще й література?
Ілона
Для Elisssskaa: мова і література, теж буду туди вступати
Молошик Вікторія
Підкажіть будь ласка, а заяву, коли треба подавать на вступ?
Коментувати
Александр Моренко
Добрий день, я хотів би запитати про спеціальність , де потрібна англійська мова.
Розумник
Для Александр Моренко: Третє зно англ або матем на вибір. спеціальності: слідство, кримінальна поліція, експерти- криміналісти, психологія. Правоохоронна діяльність потрібно два зно укр. і історія плюс екзамен співбесіда право в академії вже здаєш. Фізкультура: прес, віджимання від полу, біг 100 метрів, біг 1 км для всіх спеціальностей. також для всіх спеціальностей наявність особової справи:характеристики,військово- лікарська мед комісія. Це все потрібно на бюджет. контракт- всього навсього зно і все.
Коментувати
Анастасія
Добрий день , у мене є маленька тату на руці ,чи зможу я поступити ? ) Я багато в кого з курсантів і патрульних бачила тату на руці . У мене хороше ЗНО і фізична підготовка .
Юлька
Для Анастасія: Можна. Іди до кадровика в місцевий відділ поліції.
Ярина
А коли треба йти вже після зданого зно, чи можна швидше?
Коментувати
Вероника
Добрый вечер, я б хотела спросить , есть в НАВС факультет кибернетики ?? И какие зно 2021 нужно сделать : укрм мову , математику, история , и 4 какой физику ? Что бы поступить на буджет в казарми
Розумник
Для Вероника: Ні, такого факультету немає звісно в НАВС. Зайди на офіційний сайт НАВС вступнику і почитай. Основні факультети: слідство, кримінальна поліція,громадська безпека(дільничий, патруль), експерт- криміналіст.
Коментувати
liza
Доброго дня ) Я маю можливість вступити до НАВС якщо у мене тату був судимий ще до мого народження (3 роки) Але на данний момент я з ним не мою ніякого контакту ( батьки 13 років розлученні )
Розумник
Для liza: Звернись до відділу кадрового забезпечення поліції за місцем проживання і отримаєш відповідь.
Коментувати
Alina
Чи є відпустки,коли навчаєшся на державному?скільки ?Як проходить навчальний тиждень?
Юлька
Для Alina: Курсант підпорядковується режиму дня, заступає в добові наряди. підйом о 6.00 щодня, далі зарядка, пробіжка, шикування, сніданок, пари ,заходи, самопідготовка,стройова,вечірня перевірка, відбій. Якщо немає наряду,поганих оцінок і зальотів, то з 17.00 п"ятниці до вечірнього шикування неділі можеш написати рапорт на короткострокову відпустку (поїхати додому, наприклад). Вихід за територію можливий тільки по рапорту. Після добового наряду вранці на пари звичайно йдеш і відпочинку немає. Захворів= звертаєшся до лікаря (лікуєшся або в казармі, сан. частині, або направляють в лікарню Києва).Відпустки: взимку 1 місяць (грудень зазвичай раніше був), влітку 1 місяць (серпень у нас був). Наряди можуть бути і на Новий рік, Пасху і т.д., під час сесії і т.д, тобто якщо ботан, то вчити уроки напряжно,але можливо.
Коментувати
Настя
Доброго дня. У правоохоронній діяльності є розгалуження таке як слідчий. Чи є у вас такий факультет, і які вимоги до вступлення?
Світлана
Для Настя: факультет такий є слідчий. Крім того: правоохоронна діяльність, експерти- криміналісти, кримінальна поліція.
Юлька
Вимоги для вступу читай на офіційному сайті НАВС вступнику. Слідство це навчально- науковий інститу №1 ( село Віта поштова під Києвом 25 км).Якщо коротко бюджет: особова справа, фізкультура, військово- лікарська медкомісія, зно: укр, істор, англ, або матем.
Коментувати
Дмитро Король
Доброго дня хотілосьби уточнити на скільки потрібно здати кожен придмет.Українська мова та література Історія України та Математика
Розумник
Для Дмитро Король: 140+ є шанси...
Коментувати
Татьяна Любиченко
Добрий день)Чи потрібна оцінка в атестаті з фізичної культури для вступу на спеціальність "Правоохоронна діяльність"?
Світлана
Для Татьяна Любиченко: Потрібно скласти екзамен біг 100 м,1 км, віджимання від полу і прес. Якщо ти була звільнена від фізри, здати фізо буде важко. Нормативи шукай на офіційному сайті.
Коментувати
Орест Слободян
Доброго день, я хотів запитати чи можу я вступити до університету без зно якщо я закінчую школу за кордоном?
Юлька
Для Орест Слободян: без зно не можливо вступити.
Коментувати
Влада
Здравствуйте,если я буду поступать на факультет психологии,кем я буду работать в будущем? Спасибо за ответ
Настя
Доброго вечора, скажіть ,будь ласка, потрібно жити десь в гуртожитку ? І скільки років навчатися на правоохоронну діяльність?
Наталія
Для Настя: якщо курсант,то живеш в казармі, а якщо контракт, тто можна в гуртожитку чи у квартирі. Навчатися 3 роки на бакалавра
Коментувати
Оксана
Доброго дня! Донька планує вступати у ваший ВУЗ на факультет психології. Скажіть, будь ласка, якщо ми беремо направлення, то по закінченню навчання вона може працювати тільки в тій області звідки направлення чи буть де?
Розумник
Для Оксана: Звичайно ви поїдете за направленням до того територіального підрозділу звідки вас направили і повинні відпрацювати не менше 3 років (у разі звільнення за власним бажанням ви повертаєте витрачені на вас кошти, а це чимала сума за 4 роки). Влаштуватись в інший підрозділ поліції= складно, влаштуватись в іншу структуру, не системи МВС= тільки після звільнення із служби та повернення коштів. Перш ніж вступати у вуз зі специфічними умовами навчання рішення приймати треба виважено!
Настя
Скажіть, будь ласка, чи потрібно жити на Віті Поштовій протягом всього часу навчання в академії?
Розумник
Якщо вступаєш в ННІ №1 (слідство, кримінальна поліція, опер) жити потрібно в селі Віта поштова Київська обл 25 км від Києва казарма всі роки навчання (4 роки).Якщо правоохоронка то в своєму гуртожитку ННІ №3, експерти- криміналісти живуть в гуртожитку ННІ №2. АЛЕ КУРСАНТ підпорядковується режиму проходження служби, тому суттєвої різниці в приживанні, навчанні, розпорядку дня немає. Гуртожиток в прямому розумінні цього слова відрізняється тільки в студентів, що навчаються платно. Курсант зазвичай в гуртожитку, казармі тільки спить. Обирайте факультет обдумано.
Коментувати
Віталій Слухай
Доброї ночі! Хочу у вас запитати можу я вступить в академію НАВС буз ЗНО? Реально це?
Розумник
Для Віталій Слухай:НАВС- це вищий навчальний заклад, тому вступ можливий тільки за результатами зно,як і у всі інші виші. Без зно тільки в училище можна вступати. Без зно в тебе навіть приймальна комісія і документів не візьме, при вступі воно потрібне як паспорт.
Коментувати
yullit
Доброї ночі! Поясніть, будь ласка, різницю між курсантом і студентом на прикладі правоохороної діяльності
Розумник
Для yullit: Скажу коротко курсант підпорядковується розпорядку дня, режиму ( підйом щодня о 6.00,зарядка, пробіжка, шикування, пари, пхд, добові наряди,вечірня перевірка, відбій, проживає (спить) в казармі, або гуртожитку по 6-8 чол в кімнаті). Щоб краще побачити фільм "Кадети" в поміч, близько до армії. Студент - це студент, спитай у друзів студентів.
yullit
Але і курсант, і студент потім стають однаковими поліцейськими? І я правильно розумію, курсант - лише державне, студент - лише конктракт?
ІРИНА
курсант після закінчення академії виходить із званням лейтенанта)студен правоохоронної діяльності це юрист))
Коментувати
Таня Тернова
Доброго дня,а ви приймаєте студентів тільки після 11 класу,чи можливо і після 9?
Розумник
Для Таня Тернова: НАВС -це вищий навчальний заклад після 11 класу. Студент тільки платно, курсант тільки бюджет. Розумій різницю, читай інформацію.
Коментувати
Дмитро
Добрий вечір, таке питання: "Чи можливо навчатися в академії на фахівця Кіберполіції України?". Дякую за відповідь
Розумник
Для Дмитро: Ні, Харківський університет внутрішніх справ є така спеціалізація. В НАВС ти можеш навчатись на Право курсант а на випускному четвертому курсі 1 рік навчатись за спеціальною програмою підготовки кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки. Але тобі лише дадуть сертифікат "Інформаційне забезпечення слідчої діяльності". З ним в кіберполіцію беруть неохоче, там потрібні фахівці айтішніки, що чудово справляються з вірусними атаками, знаються на програмуванні і т.д. Проте це добра нагода підвищити свій професійний рівень Вступай.
Коментувати