Рейтинг
1545
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 348 оцінок.

Відгуки про Національна академія внутрішніх справ (НАВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Паша
Доброго дня, якщо я подавав документи на " Право" ( досудове розслідування ) і не склав зно математики я можу пройти на " Правоохороніу діяльність" ?
Мирослава
Для Паша: аххахаха просто диза(
Коментувати
Dasha
Добрий вечір, підкажіть, будь ласка, чому я не можу знайти Академію внутрішніх справ України на сайті vstup.osvita.ua?
Розумник
Для Dasha: А навіщо там шукати, вступ в академію проходить не онлайн, а за особистої присутності. Читай правила вступу.
Коментувати
Ольга
Доброго дня,чи можу я до вас поступити на право не здавши англійську з чотирьох зно? І скільки взагалі мають бути бали інших зно
Natalie
Доброго дня, який повинен бути ріст і вага щоб вступити в академію? І чи має це значення?
Карина Анатольевна
Добрий день, якщо я набрала 125 балів з математики, і 180 балів з історії і укр.м з лит, чи вийде в мене вступити до НАВС на Право з моїми балами ЗНО?
Юлька
Для Карина Анатольевна: Заявку подавала, військово- лікарську проходила, в норми по кросу, віджиманню від полу вкладуєшся? Якщо по всьому +, тоді готуйся вступати.
АДЕЛІНА
Для Юлька: чо ріл..
Коментувати
Марина
Добрий день у інституті МВС є спеціальність кінології? І взагалі є десь в Києві спеціальність кінології? Може хтось знає скажіть будь ласка
Наталія
Для Марина: кінологи в хмельницьку прикордонна академія
Коментувати
Ali
Доброго дня. Чи можливий вступ з татуюванням на шиї ? Взагалі хотілось дизнатись,є ВНЗ військові чи МВС ,які беруть з татуюваннями
Максим
Доброго дня. Я в цьом році закінчую 11 клас. Хочу вас запитати який потрібно набрати бал в ЗНО і з яких предметів щоб поступити в патрульну поліцію?
я
Для Максим: історія ,укр.мова,творчий конкурс в академії здається,фізкультура також в академії. Прохідний бад 125
Коментувати
Луїза Лугівська
Доброго дня. Навчаюся в УДФСУ, курсантка 2-ого курсу ФПМ та студентка військової кафедри. Підскажіть чи маю можливість перевестися до НАВС на бюджет?
Юлія
Добрий день, навчаюсь у ЛьвДУВС за спеціальністю «Право» бакалавр + маю військову кафедру( звання офіцер запасу), цього року планую поступати на магістратуру «Правоохоронна діяльність», скажіть чи зможу я працювати у поліції (оскільки маю звання офіцер запасу), чи мені всерівно буде потрібно проходити первоначалку?
Саня
Для Юлія: звичайно потрібно проходити первоначалку без цього ніяк, АТ впевнена в своєму виборі точно
Коментувати
anna22
Доброго дня, хочу вступати до НАВС на спеціальність право 081? Студенту ж не треба здавати фіз підготовку? Чи обовязково студенту проживати в гуротожитку? Чим вірізняється навчання студента і курстанта? Чи може студент працювати в поліції (наприклад слідчим)? Яку заяву і документи треба подати для вступу на платне 081 (після 11 класів)
Саня
Для anna22: слідчим звичайно ж ні треба бути офіцером поліції, а це курсант, який проходить шлях від рядового до лейтенанта, всі студенти тільки платно, ну і звичайний вступ, тільки зно, все як у звичайний вуз, жити можеш будь де,тільки фізкультури буде більше,а так ти будеш звичайний юрист
Розумник
Студенти в НАВС тільки платно, навіть якщо у тебе 200 балів. Звичайний юрист, право. Проживання в гуртожитку, квартирі, звичайний розпорядок дня , як і у всіх студентів. Курсант= тільки бюджет. Готуєш особову справу, проходиш військово- лікарську медичну комісію, здаєш фізичні нормативи (біг 100 метрів,1 км, прес, віджимання від полу).Живеш в казармі, підпорядковуєшся внутрішньому розпорядку, заступаєш в добові наряди.
Коментувати
Лариса Зінчук
Добрий вечір. Донька закінчує військовий ліцей, скажіть будь ласка які потрібно зібрати документи для вступу? Дякую.
Sweta
Доброго дня. Чи можу я вступити без ЗНО, якщо закінчую коледж по зовсім іншій спеціальності?
Ksenia
Які бали потрібно набрати ЗНО і які предмети потрібно здавати на кримінальний розшук
Розумник
Для Ksenia: Укр,істор, англ або матем. Бали 140+
Diana
Математику потрібно профільний рівень?
Розумник
Ні не профільний рівень, а звичайний.Якщо плануєш на бюджет, то читай нижче порядок вступу для курсантів.
Коментувати
Dytro Romanuk
Коли я можу подати заявку, якщо я в цьому році закінчую школу 11 клас що мені робити?
Розумник
Для Dytro Romanuk: Читай пункт 2 відповіді для Катерини (пост нижче).
Коментувати
Катерина
Доброго вечора! Чт затеєструють мене в НАВС як абутурієнта, якщо на даний момент я навчаюсь в коледжі, отримала свідоцтво про повну загальну середню освіту, і здала зно, але цей коледж буду кидати. Чи зареєструють в НАВС мене так як я на даний момент навчаюсь в коледжі ?
Розумник
Для Катерина: Твої дії: 1) зно складено, але уточни чи можна подавати зно попереднього року, скоріше за все для вступу потрібне зно за 2021 рік; 2) йди (читай біжи , роняя тапки у відділ поліції за місцем реєстрації (прописки) для підготовки особової справи( кропітка робота)3) готуйся фізично крос, прес;4) у відділі поліції все розкажуть щодо вступу 5) удачі.
Яна
Для Розумник: Скажіть будь ласка,а обов’язково жити перший рік у казармі? Знайомі навчаються в Харкові, говорять,що обов’язково,цікаво в вас також це діє
Коментувати
Rita
Доброго вечора . Чи можливо поступити в академію якщо один з родичів був судимий?
Hanna
Для Rita: якщо це близький родич, і проживає з вами, то ні, за законодавством!
Hanna
Для Rita: якщо це близький родич, і проживає з вами, то ні, за законодавством!
Коментувати
Дзвінка
Доброго вечора. Я закінчую бакалаврат за спеціальністю право( не в Навс).Дуже вагаюся яку спеціальність краще обрати на магістратуру Право чи Правоохоронна діяльність. На жаль, на офіційній сторінці доволі мало інформації про спеціальності( або я не знайшла????). Не підскажете де більш детально модна ознайомитися з інформацією ? ????????????????
Колін
Для Дзвінка: я вам відповім дуже просто бюджет в навс тільки для атестованих працівників поліції а всі решта вступають тільки увага тільки з балами зно 200 теж тільки на контракт до того ж правоохоронна діяльність магістр не дає права працювати в поліції тому сенсу випускникам гражданських вузів немає ніякого краще вступай у свій вуз може на бюджет повезе вступити
Розумник
Дійсно так: поліцейські- бюджет, гражданські- контракт.В поліції працюють атестовані працівники поліції (ті, які носять пагони). Для їх отримання треба:або вступити на навчання курсант, або вступити на первоначалку (Академія патрульної поліції , наприклад).Після вищої юридичної освіти теж можна вступати на первоначалку (почитайте уважно умови навчання, бо це важливо).
Коментувати
Prosto Nikolla
Доброго вечора, якщо я поступлю як курсант, то мені обов’язково жити а казармі? І підкажіть будь ласка, чи потрібно платити за казарму? Чи проживання в ній безкошвне?
Саня
Для Prosto Nikolla: Курсант звичайно живе в казармі: підйом о 6.00. щодня , зарядка, пробіжка, шикування, сніданок, розвід на заняття,пари, огп, самопідготовка, шикування,сон. Крім цього є добові наряди, прибирання, розвантаження і т.д і т.п. Короткострокова відпустка є по рапорту, якщо немає наряду, зальотів, поганих оцінок (можеш поїхати в місто відпочити, щось купити поїсти).Самовільно залишати територію не можна. Канікули два рази на рік:1 місяць в грудні,1 місяць в серпні. Наряди можуть бути завжди і на Новий рік і на Пасху і на канікулах. На канікулах особливо, якщо завалиш сесію. Проживання, трьохразове харчування ( мені воно не подобалось зовсім, але хлопці їли, ще є платний буфет), постіль , форма це все БЕЗКОШТОВНО.
Prosto Nikolla
Добре, дякую. Ви можете будь ласка підказати, місця на бюджет обмежені? І яку заявку потрібно брати в кадровика, в місцевому відділі поліції?
Колін
Там не заяву там треба збирати кучу документів мед комісій і т д йдеш до кадровика а далі вже все розкажуть і дієш по плану
Коментувати
Паша Ковтун
Чи є у мене можливість поступити, якщо я маю татуювання?
Татьяна
Для Паша Ковтун: конечно
Паша Ковтун
А якщо її дуже добре видно?
Анонимус
Я не знаю яка тату, але може бути така ситуація: ви - поліцейський, який затримав бандита, і його посадили, але ж він міг запам’ятати тату, і при виході на волю він може знайти вас, тому якщо в формі тату не видно - думаю нічого страшного
Коментувати