Рейтинг
1545
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 348 оцінок.

Відгуки про Національна академія внутрішніх справ (НАВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Yulia Bruchyk
Добрий день, скажіть будь ласка скільки разів потрібно віджиматись і так далі щоб поступити на бюджет на правоохоронну діяльність?
Катя
Для Yulia Bruchyk: 10 раз віджим решту пресом добереш.
Yulia Bruchyk
А прес скільки приблизно разів?
Катя
Зайди на офіційний сайт НАВС - вступнику- там є нормативи фізичної підготовки. В мінімальний бал і по кросу і по комплексній силовій вкладатись треба по- любому, якщо ні- краще не їхати поступати.
Коментувати
Ната Євтушенко
скажіть хтось, що вчити на екзамен з права? І ще, які питання на творчому екзамені?
Ната Євтушенко
Для Ната Євтушенко: + ще не пізно подавати документи?
Катя
Творчий шукай питання на офіційному сайті. Зараз готуй зно, пізніше будеш коротко шукати відповіді на питання і вчити. Про те, чи не пізно здавати документи ЗВЕРТАЙСЯ У ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ, там тобі скажуть. На контракт не пізно це точно, а от бюджет- можливо вже не встигнеш.
Коментувати
Darine Brinzey
Добрий день! Скажіть будь ласка, які предмети зно подтрібно здавати на Правоохоронну діяльність, і який прохідний бал?
Розумник
Для Darine Brinzey: Хто зна?
Маша
Укр. мова, історія = зно. Контракт= це все. Бюджет = курсант= зно, фізо, особова справа, військово лікарська, співбесіда
Коментувати
Sobko Masha
Добрий день, а чи можливо поступити на бюджет на спеціальність правоохоронна діяльність? І чи навчання проходитиме у академії на Солом’янський площі, чи можна буде навчатися на м. Бориспільська?
Маша
Для Sobko Masha: На Соломі навчається 4 курс (не всі групи), заочка магістри денна. Всі решта на Віті (казарма) або в своїх інститутах. Правоохоронка- вул Колекторна. Маша як документи вже всі підготувала і влк пройшла, як фізкультура? Бюджет тільки курсант.
Коментувати
Borov Zloy
Всім привіт, поступаю на досудове , впевнений в фізо але з екзаменами трішки проблеми, який прохідний по ЗНО? Вибрав мову історію і англ
Розумник
Для Borov Zloy:Проблема- це 100 і менше.Зно вибрав вірно, співбесіду, якщо не дурак пройдеш, а зно учи і репетитори.
Коментувати
Sashka
Всім привіт!! цікавить питаня по фізрі і по творчому. хто знає, зорієнтуйте як проходить, скільки на це треба часу, маю на увазі день, тиждень?
Саня
Для Sashka: Раніше було так (зараз корона, тому може бути по іншому). Приходить лист(або дзвінок) про те , що документи на тебе надійшли до академії і тобі треба прибути до академії такого- то числа. На сайті теж буде оголошення ( жирним шрифтом)!!! Береш оригінали атестату, паспорт,зно, код, поселяєшся в гуртожитку близько 300 грн за день. Перший день- здаєш доки, потім 100 м і комплексна силова вправа, тоді за графіком крос, тоді через пару днів творчий. Короче, тиждень десь все це проходить. Поселяться в гуртожиток можна і з батьками (платно). Гуртожитки далеченько від Віти поштової, де все здавати (їхать треба, оскільки Віта поштова- це село за Києвом 25 км). там і будете жити і навчатись (дислокація- знаходиться в лісі біля Південного кладовища). Якось воно так.
Саня
На період вступу поселяють в гуртожитках Києва, а вступ проходить на Віта поштова, їхать треба.Багато відсівається вже після віджимання від полу.
Sashka
ок. дякую
Коментувати
Andrey
Всім привіт. Навчався із 2015 по 2019 в Прикарпатському факультеті НАВС (курсант), із + не беруть хабарів та професійні викладачі, а от із - так це неадекватна Деканша в ПФ НАВС Юлія Терещенко, відноситься до курсантів гірше чим до собак, а про ПХД це взагалі окрема тема, відчуваєш себе як кріпак в середньовіччі. Моя Вам рекомендація, якщо хочете справді нормально навчатися то вступайте в Київ, а не в Івано-Франківськ!
Danil
Всім привіт!!! Навчальний рік вже закінчується(допоміг короновірус),і треба здавати ЗНО,у мене таке питання,я хвилююся за екзамени,фізичні все добре,сам спортсмен,ВЛК пройшов,документі прийняли(на пошту відповідь прислали),я обрав Укр.мову, історію України,Математику,сам збираюся на "правоохоронну діяльність",який рейтинговий бал потрібен(на курсанта),і де знайти питання по творчому?
Danil
Для Danil: Кожен рік поріг різний? Тобто підлаштовуються під абітурієнтів?
Юля
Якщо фізру впевнений що здаси тоді зно 140+ і ти в академії.
Розумник
Якщо фізо добре тоді головне зно не нижче 125 балів, а творчий на офіц. сайті будуть питання опубліковані, а може в зв"язку з короною і відмінять його.
Коментувати
Sofia
Скажіть, будь ласка, на спеціальність право/досудове розслідування для курсантів потрібно здавати творчий конкурс? Чому запитую:на офіційному сайті цей іспит для даної спеціальності не стоїть. На форумі кажуть, що потрібен. До приймальної комісії дозвонитись не можливо. Буду дуже вам вдячна.
Курсант
Для Sofia: Ну, ти серйозно!!! НЕ написано??? А у відділ поліції ти ходила??? якщо ні, то напевно ти вже пролетіла в цьому році із вступом в НАВС бюджет, або біжи (роняя тапки) у відділ поліції за місцем проживання (якщо встигенеш особову справу оформити і влк, псих. тести пройти).Для початку: 1) Зайди НАВС офіційний сайт 2) Вступнику, правила прийому в НАВС у 2020 році; 3) Читай дуже УВАЖНО; 4) Опаньки: питань у тебе уже і немає. Коротко для тех, кто с поезда:1) особова справа,2) фізкультура прес, віджимання від полу (дівчата тренуйтесь хоча би 10 раз)біг 100 метрів і крос 1км.3)співбесіда право, питання Конституція, Закон про поліцію, інші закони (питання будуть опубліковані на офіц. сайті) вчити треба, бо телефони заберуть. Моя інфа 100% перевірена.
Курсант
Я так зрозуміла, що Софія знає і про особову справу, характеристики , медогляди і кучу документів. ЇЇ цікавить тільки творчий конкурс (екзамен право). Скажу від себе, якщо не дурак, почитаєш основні Закони і здаси на тройку по- любому. Просто треба фізру вкластись в норму ( для мене те віджимання від полу було капец, я низько не могла нахилятись і мені раз 12 не зарахували. Ну, це може я мало тренувалась, а крос я тютелька в тютельку вклалась. Короче, зверни увагу на нормативи по фізрі. Творчий питання коротко відповіді собі познаходь і читай. На творчому теж у нас валили.І ще, моя знайома казала, що колись 1 рік творчий відміняли, може і в цьому році його не буде. Моя порада, готуй фізру, а творчий здаси.
Катя
НЄ, ребята, все треба і щоб ЗНО було 124+ і фізра вкластись в нормативи ( найважче віджимання від полу), і крос деякі навіть не добігали взагалі, а йшли пішки,а в норму взагалі не вклались і ТОДІ не треба вже творчого здавати. Там після кожної фіз. вправи вивішують списки, хто показав не достатній рівень і тоді треба забирати документи. Так, що якщо ти не спортсмен, то до того творчого можеш і не дійти взагалі. Я вчила творчий вже після здачі ЗНОі в останню чергу і нормально здала (легкий білет попався, про сім"ю,задачка про куріння неповнолітніх в громадському місці). Я вступила.
Коментувати
Angelina
Доброго дня. Можна вступити на право з такими предметами :Українська мова, історія України, географія?
Я
Для Angelina: Право третє зно матем або англ мова. Правоохоронна діяльність можна і укр+ історія
Коментувати
Софа Кріпка
Скажіть чи візьмуть працювати в поліцію,якщо навчатимешся на правоохоронній діяльності, а не на курсанта ? Писала в НАВС не відповідають вже місяць
Дима
Для Софа Кріпка: Відповідь для всіх: 1) в поліції МОЖУТЬ ПРАЦЮВАТИ ТІЛЬКИ атестовані працівники поліції (для тех, кто с поезда: ті що мають звання (пагони),а їх на контракті не дають).2) Після закінчення контрактного вуза можна піти на первоначалку (особова справа, медогляди, псих, фізра ) і провчившись 3 місяці ( розпорядок як у курсантів) ОТРИМАТИ можливість працювати в поліції.3) З юридичною освітою можна працювати в судах, юстиціїї, прокуратурі і т.д. 4) Не так страшен "курсант" як його малюють, нормально там навчатись і дівчата, до речі, краще переносять "все тяготы курсантской жизни" і на курсі молодого бійця в серпні у нас більше хлопці нили, і двоє взагалі здулись.5) Готуй фізкультуру і буде ок.
Коментувати
Reuhyy Heiuhrb
Скажіть будь-ласка чим відрізняються факультети кримінальна поліція та оперативна служби??
Софія
Для Reuhyy Heiuhrb: Скажіть чи візьмуть працювати в поліцію,якщо навчатимешся на правоохоронній діяльності, а не на курсанта ? Писала в НАВС не відповідають вже місяць
Коментувати
Sashunya Breyter
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можу я поступити на Право, Правоохоронну діяльність ( щоб потім стати слідчим) якщо у мого брата є судимість?? Буду вдячна за відповідь
Max
Для Sashunya Breyter: Можеш, судимість брата тут ні до чого.
Коментувати
Sonya
Скажіть будь-ласка, чи потрібне ЗНО при вступі в НАВС на бакалавр, якщо до цього провчився 4 роки в коледжі і здавав лише одне ЗНО (українська мова і література)
Розумник
Для SonyaТак, зно здавати потрібно. Крім цього ще особова справа+ фізкультура+ співбесіда по праву.
Вікторія
та ж сама ситуація якщо в тебе 2 ЗНО ( історія + укр.мова та література )? також навчалась в коледжі 3,5 років.
Саня
Тоді на правоохоронну можно вступить, там треба 2 зно, а на право треба три зно по- любому.
Коментувати
Міша
Скажіть будь ласка , де живуть курсанти протягом навчання? В казармі чи в квартирі (гуртожитку)?
Розумник
Для Міша: курсанти в казармі звичайно (інститут №1слідство кримінальна поліція) в казармі с. Віта Поштова під Києвом. Експерти- криміналісти ( інститут №2) гуртожиток, але там тоже все як в казармі підйом, шикування, відбій і т.д . Гуртожиток для студентів і гуртожиток для курсантів- це зовсім різні речі (кухні нема), залишитись і не піти на пари не можна!!!! Курсант підпорядковується розпорядку дня.
Димка
Жити в казармі і гуртожитку це практично теж саме. Якщо вдома в Києві, тоді є різниця а так.... в те ж , все так же, і ви не повірите! З тими ж....Курсантом для мене напряжно. Якщо ти ботан, не маєш дівчини, не любиш тусуватись з друзями, домосєд, то тоді тобі нормально буде. Курсант встає щодня в 6 утра,а в неділю в 7, зарядка, шикування, пари, самопідготовка, заходи, наряди. Короче, вирішувати треба самому. Вступайте. Якщо що на Віті зустрінемось, я на 1 курсі.
Коментувати
Даша Вовкотруб
Добрий вечір ,скажіть будь ласка до якого числа приймають документи?Чи перенесуть подачу у зв’язку з карантином ?Оскільки більшість не може пройти медогляд
Розумник
Для Даша Вовкотруб: За це можеш не паритись, якщо ти вже подала заявку, ходила у відділ поліції, то встигнеш зробити все, бо документи направляють до початку вступних іспитів (фізра і співбесіда).
Коментувати
Xhjajs
Чи можливо видалити заявку, яку я відправила в НАВС? Помилилася з спеціальністю, а здаю взагалі інші предмети.
Таня
Для Xhjajs: Заявка то для того, щоб через твій номер телефону тобі могли позвонити з територіального підрозділу для зясування подальших дій. Йди і відділ.
Коментувати
N
Будь-ласка, поясність: пишуть, якщо вступити на контракт, то роботу шукаєш потім сам. Добре. Але, мені не зрозуміло одне: тобто, якщо я закінчу факультет "Право" або "Правоохоронна діяльність", то я не зможу працювати в поліції? Все одно потрібно вступати на курсанта (на бюджет) і готувати особову справу, якщо я хочу працювати в поліції, вірно? Буду вдячний за відповідь.
Розумник
Для N: Чого ж, у тебе буде вища юридична освіта, тоді провчитись півроку на первоначальці (знову та фізра, медогляди і тести) і велком в поліцію В поліції працюють тільки атестовані працівники правоохоронних органів, офіцери і тому читай вище і нижче.
Курсант3 курс
Для N: Все точно так і є: з вулиці працювати не можна. Ну пошлють тебе там повчитись, прийомам научать, користуватись зброєю, але це ж не курсантом 4 роки.А особову справу (псих тести, медогляди, фізкультура по любому треба).
Таня
А я чула 3 місяці після вищої освіти. Узнавай в НАВС.
Коментувати
UlianaMazur
Доброго дня! Я правильно зрозуміла для вступу потрібно здавати Укр-мову, Історію і Математику або Англ-мову на вибір???
Розумник
Для UlianaMazur: На спецільність 081"право" контракт ТАК.
Iren
Привіт! Підкажіть яка різниця між техніко-криміналістичним забезпеченням та експертно-криміналістичними дослідженнями?! Чи можливо воно викладається як об’єднання двох галузей?! Дякую
Коментувати
Sophiya
Яка вартість навчання за спеціальністю "Право"? Чи потрібно здавати фізкультуру при вступі на контракт з ЗНО?
Розумнк
Для Sophiya: Контракт нічого крім ЗНО не потрібно! Ціна= зайди на офіційний сайт вступнику.
Коментувати