Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Національна академія внутрішніх справ (НАВС) (044) 246-94-91, (044) 520-06-66
м. Київ, пл. Солом'янська, 1  (карта)
http://www.naiau.kiev.ua

інформація підтверджена

Національна академія внутрішніх справ (НАВС)

Академія надає освітні послуги з підготовки фахівців ступенів вищої освіти бакалавра і магістра за напрямами підготовки та спеціальностями «Право», «Психологія» та «Правоохоронна діяльність». Підготовка фахівців здійснюється за денною та заочною формами навчання за державним замовленням – для центральних органів виконавчої влади, а також фахівців у галузі права, психології – за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

В академії на денній та заочній формах навчається понад 15 тис. здобувачів вищої освіти. У її структурі − докторантура та аспірантура, навчально-наукові інститути, інститут післядипломної освіти та інститут кримінально-виконавчої служби, факультети, юридичний ліцей.

Освітній процес і наукову роботу забезпечують 38 кафедр та п’ять профільних наукових лабораторій, у яких працює 71 доктор наук і професор, 369 доцентів і кандидатів наук (докторів філософії).

Тип навчального закладу:Академія
Форма власності:державна
Вартість навчання на рік (грн.):19800
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:н.д.
Місто:Київ
Консолідований рейтинг 2022:117 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Національна академія внутрішніх справ (НАВС) надає освітні послуги з підготовки фахівців ступеня вищої освіти магістр  в таких галузях знань:

 • Право;
 • Соціальні та поведінкові науки;
 • Цивільна безпека;
 • Управління та адміністрування.
СПЕЦІАЛЬНОСТІ у галузі "ПРАВО"
 • Право
СПЕЦІАЛЬНОСТІ у галузі "СОЦІАЛЬНІ ТА ПОВЕДІНКОВІ НАУКИ"
 • Психологія
СПЕЦІАЛЬНОСТІ у галузі "ЦИВІЛЬНА БЕЗПЕКА"
 • Правоохоронна діяльність

СПЕЦІАЛЬНОСТІ у галузі "УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ"

 • Публічне управління та адміністрування

Національна академія внутрішніх справ (НАВС) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Психологія
 • Цивільна безпека

  • Правоохоронна діяльність

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.08.2022

Рейтинг
1545
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 348 оцінок.

Відгуки про Національна академія внутрішніх справ (НАВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Artur
Скільки коштує контракт на спеціальність "право"? І чи потрібно здавати фізо на контракт?
Ліза
Чи можна подавати заявки на вступ в інші універи якщо вступаєш у НАВС ?І скільки державних місць на факультет "Право "
Женя
Ректор там керує за принципом «маю право на все чуже» та приймає рішення за принципом «позбавляю права інших на все своє»
Ігор
Доброго дня, який повинен бути зріст і вага щоб вступити в НАВС на курсанта на право, та чи буде у цьому році набір?
Maryna
Підкажіть будь ласка, ким є можливість працювати після навчання на контракті на Правоохоронній діяльності? І які взагалі умови вступу? Чи потрібно здавати фізичну підготовку на контракт?
Андрій
Доброго дня? Підскажіть будь ласка,з яким мінімальним балом зно можливо поступити на заочну форму навчання?
Вова Матвиенко
Для Андрій: Якщо на право то треба мінімум 140 балів,на правохоронну діяльність за результатом розгляду мотиваційного листа. Краще зайдіть на сайт,там все детально розписано.
Коментувати
Igor
Я так зрозумів якщо навчатись як студент на правоохоронній діяльності то в поліції працювати не зможу , то треба буде проходити первоначалку , якщо я відучусь як студент 3 роки і пройду її то яке у мене буде звання , таке ж як у курсантів ?
Valeriia
Чи можливий вступ на державну форму навчання до НАВС на спеціальність ,, Право‘‘ лише за результатами НМТ ? Чи є вступні екзамени обов’язковими ?
ira
Для Valeriia: потрібно здавати фізо
Коментувати
Chel
Підкажіть! Є вища освіта взагалі іншої спеціальності (не пов’язана з правом взагалі), можливо вступити на магістратуру на курсанта щоб працювати в поліції відразу? Чи краще не паритись і просто через відбір ?
Юрій
Добрий день! Закінчив Миколаївський інститут права( кримінальне право), бакалавр. Поступив на магістратуру, право! Чи можу я працювати в поліції чи правоохоронних структурах, за відсутності військової кафедри і військової служби.
Олег
Добрий вечір! Цього року закінчив університет та отримав ступінь бакалавра за спеціальністю (032) - історія та археологія. Чи можу я поступити на магістратуру до НАВС (чи будь-який інший навчальний заклад в Україні) за спеціальністю ’’правоохоронна діяльність’’ або ’’право’’. Це дасть можливість після закінчення навчання влаштуватись на роботу до Національної поліції?! Заздалегідь дякую!!!
Михайло
Для Олег: теж цікавить, ви дізнались чи ні?
Коментувати
Михаил
Доброго дня, я перехожу в 11 алас та хочу після закінчення вступити до НАВС на правоохоронну діяльність(бюджет,курсант)коли які документи збирати? Я бсь провтикати та не вступити. Фіз підготовка норм, зно "припустимо" норм. Що ще і коли потрібно?
Анастасія
Для Михаил: теж планую
Коментувати
Людмила Кравец
Як правильно обрати факультет права, якщо моя донька хоче бути прокурором. Якщо на сайті є факультет права, то як дізнатися чи є там прокуратура.
Зоряна
Для Людмила Кравец: також цікавить це питання
Коментувати
Artem
НАВС це моральні приниження, психологічне та фізичне насильство. Ну і звичайно, що трудова повинність, дана академія нічим не відрізняється від Північної Кореї! Дана установа має бути розформована, а всі хто там працював отримати довічну заборону на роботу в державних установах та із людьми! А хто буде навчатися в Івано-Франківську готуйтесь зустрітись із неадекватними Деканом Терещенко Ю.В. та її заступником Ляшук А.В.
Oksana
Доброго дня. Підкажіть на яку форму навчання краще вибрати: курсант чи студент? Якщо курсант, обов’язково звертатись у відділ поліції за пропискою? Також в напрямку «правоохоронна діяльність» які спеціальності є?
Вадим
А чи можна піти в МВС на дердавне якщо здаєш не укр.мову та укр.літ, а тільки укр.мову?
Кузьменюк Оксана
Доброго вечора.У 2022 р моя дочка хоче вступити до НАВСУ.Але на момент вступу їй буде повних 16 років.Чи це вплине на вступ?Якщо так,то що можна зробити в такій ситуації???
Олександра
Для Кузьменюк Оксана: Також цікавить це питання
Коментувати
Василь Ткачук
Доброго вечора скажіть будь ласка чи можу я поступити якщо я здав ЗНО з англійської мови та Історії України і також українська мова
Юлька
Для Василь Ткачук:бюджет= особова справа, фізо екзамени:крос, віджимання від полу,прес, 100 метрів. Якщо у відділ поліції не звертався, медогляди, псих тести не проходив, то вже пізно формувати особову справу. Контракт= зно і звертаєшся у приймальну комісію НАВС.
Коментувати
Валерія
Добрий день, якщо я набрала з української 168, історії 161 то я зможу вступити на бюджет на провоохоронну діяльність і якщо прійду на контракт то матиму можливість проживати в гуртожитку
Юлька
Для Валерія: якщо не готувала особову справу, то тільки контракт. Погортай вниз пости, почитай щоб зрозуміти про що я.
Коментувати
Maks Betin
Добрий день, планую вступати на правоохорону діяльність не на бюджет чі обов’язково заповнювати анкету, і в якіх числах подавати зно?
Юля
Для Maks Betin: На контракт нічого не треба, просто звернись до приймальної комісії телефон на офіційному сайті, зверху розділ вступникам.
Коментувати