Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Національна академія внутрішніх справ (НАВС)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Національна академія внутрішніх справ (НАВС) (044) 246-94-91, (044) 520-06-66
м. Київ, пл. Солом'янська, 1  (карта)
http://www.naiau.kiev.ua

має статус «Преміум»інформація підтверджена

Національна академія внутрішніх справ (НАВС)

Академія надає освітні послуги з підготовки фахівців ступенів вищої освіти бакалавра і магістра за напрямами підготовки та спеціальностями «Право», «Психологія» та «Правоохоронна діяльність». Підготовка фахівців здійснюється за денною та заочною формами навчання за державним замовленням – для центральних органів виконавчої влади, а також фахівців у галузі права, психології – за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

В академії на денній та заочній формах навчається понад 15 тис. здобувачів вищої освіти. У її структурі − докторантура та аспірантура, навчально-наукові інститути, інститут післядипломної освіти та інститут кримінально-виконавчої служби, факультети, юридичний ліцей.

Освітній процес і наукову роботу забезпечують 38 кафедр та п’ять профільних наукових лабораторій, у яких працює 71 доктор наук і професор, 369 доцентів і кандидатів наук (докторів філософії).

Тип навчального закладу:Академія
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):19800
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:н.д.
Місто:Київ
Рейтинг університетів "Компас" (2013):133 місце
Рейтинг університетів "Webometrics" (2014):49 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Національна академія внутрішніх справ (НАВС) надає освітні послуги з підготовки фахівців ступеня вищої освіти магістр  в таких галузях знань:

 • Право;
 • Соціальні та поведінкові науки;
 • Цивільна безпека;
 • Управління та адміністрування.
СПЕЦІАЛЬНОСТІ у галузі "ПРАВО"
 • Право
СПЕЦІАЛЬНОСТІ у галузі "СОЦІАЛЬНІ ТА ПОВЕДІНКОВІ НАУКИ"
 • Психологія
СПЕЦІАЛЬНОСТІ у галузі "ЦИВІЛЬНА БЕЗПЕКА"
 • Правоохоронна діяльність

СПЕЦІАЛЬНОСТІ у галузі "УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ"

 • Публічне управління та адміністрування

Національна академія внутрішніх справ (НАВС) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Психологія
 • Цивільна безпека

  • Правоохоронна діяльність

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 23.03.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
618
Рейтинг: 4.4 з 5 на основі 140 оцінок.

Відгуки про Національна академія внутрішніх справ (НАВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марго
Что нужно сдавать на следователя!?И на этой специальности проживание в казарме обязательно или нет!?И что вообще скажете про специальность!?
Аня
Для Марго: На слідство звичайно казарма всі роки навчання. освіта буде юридична. В поліції треба відпрацювати. В магістратуру стаціонар бюджет - тільки відмінники. Про навчання читай нижче пости або навс вк. Десь так.
Коментувати
Олексій
На який факультет потрібно вступити щоб отримати спеціальність слідчого? Які потрібні сертифікати ЗНО?
Daria Lopatyuk
Добрий день! Чи зможу я вступити на правохоронну діяльність як що я я моя інвалідність?
НАВС
Для Daria Lopatyuk: Висновок про придатність до навчання у вузах зі специфічними умовами навчання (зокрема і у НАВС) за обраною спеціалізацією та проходження служби у Національній поліції надає військово-лікарська комісія (ВЛК).
Коментувати
Анастасія
Доброго дня! Чи зможу я після закінчення правового коледжу вступити на спеціальність психологія?
Nuta
Якщо я буду вступати за кошти юридичних і фізичних осіб, то чи зможу я поступити на експерта-криміналіста,чи тільки курсанти можуть?Чи виходить що я зможу тільки поступити тільки на юридичний факультет?
НАВС
Для Nuta: Отримати вищу освіту ступеня бакалавра за напрямом Право спеціалізація "судова експертиза" або "техніко-криміналістичне забезпечення" можна ЛИШЕ за державним замовленням у ННІ №2 НАВС, в якому, до речі, 29 листопада проводиться День відкритих дверей (https://nni2.naiau.kiev.ua/).
Nuta
А чи обов’язково жити у гуртожитку?
Коментувати
Ангеліна
Підкажіть, як можна отримати безкоштовне навчання?
НАВС
Для Ангеліна: На офіційному веб-порталі академії у розділі "Вступникам" https://www.naiau.kiev.ua/vstupnikam/ у вкладці "Для майбутніх курсантів" ознайомтесь із "Алгоритмом дій кандидатів на денну форму навчання за державним замовленням до Національної академії внутрішніх справ"
Коментувати
влад
скажіть,чи можливо стати курсантом,якщо у мене поганий зір і я ношу окуляри?
НАВС
Для влад: Висновок про придатність до навчання у вузах зі специфічними умовами навчання (зокрема і у НАВС) за обраною спеціалізацією та проходження служби у Національній поліції надає військово-лікарська комісія (ВЛК), у тому числі і лікар-офтальмолог.
Коментувати
Nastia
Якіі предмети ЗНО здавати на факультет психології в 2018р
НАВС
Для Nastia: Правила вступу до НАВС у 2018 році будуть затверджені та опубліковані на офіційному веб-порталі академії у розділі "Вступникам". У 2017 році для вступу потрібно було надати сертифікат ЗНО з української мови та літератури, Біології - за державним замовленням, та + на вибір іноземна моваісторія України - за кошти фізичних чи юридичних осіб!
Коментувати
Анна
Чи можна поступати на юридичний після 2 курсу коледжу (на спеціальності "право")?Що для цього потрібно?
НАВС
Для Анна: Після 2 курсу коледжу вступ здійснюється на загальних підставах (сертифікат ЗНО)
Коментувати
юля
які предмети потрібно здавати на перший курс на спеціальність юрист у 2018 рік?
НАВС
Для юля: Правила вступу до НАВС у 2018 році будуть затверджені пізніше. У 2017 році для вступу потрібно було надати сертифікат ЗНО з української мови та літератури, історії України - за державним замовленням, та математики чи іноземної мови - за кошти фізичних чи юридичних осіб!
Коментувати
ангеліна
Скажіть будь ласка які предмети ЗНО потрібно здавати на криміналіста-експерта? І ВІДПИШІТЬСЯ БУДЬ ЛАСКА ТІ ХТО НАВЧАЄТЬСЯ В ЦЬОМУ ЗАКЛАДІ
НАВС
Для ангеліна: Для вступу до НАВС за спеціальністю Право або Правоохоронна діяльність, зокрема за спеціалізацією "Технікокриміналістичне забезпечення", "Судова експертиза" у 2017 році необхідно було надати сертифікати з Української мови та літератури, Історії України.
Коментувати
Marina
Когда состоится день открытых дверей 2017-2018?
НАВС
Для Marina: Графік проведення днів відкритих дверей буде розміщено згодом на офіційному веб-порталі НАВС https://www.naiau.kiev.ua/ та веб-сайтах навчальних підрозділів академії. Слідкуйте за новинами.
Коментувати
Svitlana
Підскажіть, будь ласка, вартість навчання у галузі "Право"!!!!
НАВС
Для Svitlana: http://www.naiau.kiev.ua/vstupnikam/
Коментувати
Gmg
Доброго дня ! допоможіть будь ласка я планую поступати в навс, на заочну форму навчання за кошти фізичних і юридичних осіб, спеціальність право..здала зно з мови, історії і математмки ..суть питання: як відомо прохідний бал з математики 11 правильних відповідей тобто 100 балів я якраз і набрала 11 правильних відповідей 100 балів, чи зможу я з такими результатами з математики поступити ?????
Сергей Макс
Порядок подачі документів, перелік, дата початку подачі документів? Прохідний бал?
НАВС
Для Сергей Макс: На офіційному веб-порталі НАВС у розділі вступникам наявна вся інформація, що Вас цікавить http://www.naiau.kiev.ua/vstupnikam/
Коментувати
Людмила Дяченко
я хочу вступити на суд.мед.експерта але не знаю чи правильно це, порадьте хтось будь ласка) але я хочу на контракт
Марина Дорошенко
вперше почула про цей вуз і виникло багато питань по-перше це те чи всі студенти вузу підпорядковуються такому суровому режиму? і що варто знати про кафедру суд.мед.експертизи і про вуз в цілому перед тим як готувати документи для подачі?
Курсантка
Для Марина Дорошенко: Студенти ТІЛЬКИ платно( юридичний факультет) А курсанти звичайно всі живуть по режиму,ходять в формі, виконують накази, стають в добові наряди і т.д.
Марія В.
Для Марина Дорошенко: Ти певно хочеш вступити на факультет експерти- криміналісти. Там тільки курсанти навчаються. Я теж на 2 курсі. Якщо подобається, то вступай, а ні то краще подумай, бо буде важко. Мені перший курс було дуже , дуже складно. Зараз вже втянулась і зрозуміла, що назад кроку нема, бо треба вертати (якщо кинеш навчання) велику суму грошей за навчання ,проживання, харчування ( яке я ненавиджу), а у моїх батьків таких тисяч нема. Ось тому я і вчусь далі. Я навчалась добре у школі ,а тут трієчниця без особого напряга вчусь,бо коли дійсно приходиш з добового наряду по їдальні, то миєшся, построєниє і вже вчити щось у мене немає сил. Тому і результати слабі. Є дівчата і відмінниці, але я не хочу ночами не спать і зубрить заради пятірок. А так вчитись просто, якщо не дурак.До нескінченних потурань з боку офіцерів звикаєш з часом. Якщо коротко: спитай в тата як він колись служив в армії ( тут на зразок того буде).
Коментувати
Віктор
Ого тут баталії, сам 2 роки тому закінчив навчання в цій установі правда в Івано-Франківську то скажу вам хлопці що в Києві це ще фігня ви б тут подивились на ситуацію були б в шоці, один Ляшук чого вартий правда на щастя не довго з ним був знайомий але того мені хватило. А на щот коментарів Андрія то це всьо правда. Краще обходити 10-ю дорогою це місце, скільки нервів і здоров’я там лишив. Скажу думайте головою коли сюда йдте учитись.
Таня
Ну вы ребят как дурные прям. Я тоже курсант. Прежде чем поступить я общалась в контакте с девченками, плюс у меня была знакомая из Харьковского мвд. Короче я думала на самом деле будет хуже. Плохо было первые полгода. А потом ниче так.Мы с девченками живем дружно и с парнями тоже и на дискари успеваем и в город и домой.Я скоро уже заканчиваю и хочу остаться работать или в Киеве или в НАВС, а там и замуж за генерала выйти (шутка). Бывает тяжело, но я думаю это девочкам потому что ребята некоторые после нарядов еще и в спортзал бегут. Мне кажется что они не устают никогда.К офицерам ты Анрей, я думаю постепенно привыкнеш, притрешся, уясниш, поймеш. Короче мне говорили что бывало и хуже.Мой ВЫВОД: не надо никому ничего навязывать ,пусть каждый решает за себя. Мне нравится то, что после окончания у меня будет работа, а не так как моя подруга заканчивает Шеву и не знает на какой базар ей идти торговать.Да и плюс неплохая зарплата а это уже немаловажно.
Таня
И еще. Некоторые несмотря ни на что все-таки здают физо, медкомисии, зно и спешат ( мечтают ) поступить в НАВС. Удачи ребята и не все так плохо. Там есть свои плюсы и минусы. Всем пока. Я в отпуске.
Коментувати
М.Н.Ц
Народ Ну і навіщо ви так! Перед вступом звичайно треба ознайомитись з умовами проживання, режимом.Ну хоча б просто прочитати розпорядок дня: В 6 підйом, шикування, розвід на заняття, сніданок ,обід, построєниє (курсанти останнє вечірнє построєніє називають вєчєруха) і т. д. і т.п. Особливо зверніть увагу на це дівчата, бо рожеві окуляри спадають у деяких вже після щоденних вранішніх пробіжок на Віті .Окремий пункт добові наряди і те що після занять ти не можеш запросто піти в город погулять або в бар (хоча є увольнєния звичайно і на вихідні відпускають).Життя курсанта і життя студента звичайно відрізняється, бо тут свої правила, свій режим. Я б не радила так сліпо бігти в НАВС дівчатам. Ну навіщо це вам треба зараз і в подальшому житті. Щодо коментаря Андрія скажу: тут слабакам не місце, ніжним мамусіним хлопчикам теж. Тут несуть службу справжні мужики. Хоча дівчата сильні ( причому в усьому і духом, і витримкою, і силою теж є). Той, хто дійсно хоче бути поліцейським - вступайте!
Андрій
Для М.Н.Ц: Прочитавши Ваш коментар я упевнено можу сказати що Ви шановна особа маєте свої інтереси щодо майбутніх абітурієнтів. А щодо " Мамусіних хлопчиків" я скажу таке, що після служби в ЗСУ я був неймовірно вражений тим дурдом що тут відбувається. Як Ви знаєте в армії теж з дисципліною і організаціє служби повний дурдом. Але тут в НАВС просто жесть який дурдом. А для тих хто хоче бути Поліцейським але із нормальним поглядом на світ, бо після цієї академії він дуже сильно змінить і повірте не в кращу сторону. Самий найкращий варіант буде виступити до університету за спеціальністю "Правознавство" і потім піти працювати в поліцію. Бо згідно З.У "Про Національну Поліцію" особа яка має вищу освіту ( немає різниці технічна чи юридична) і претендує на відповідну посаду отримує звання Лейтенанта.Чому " Правознавство" бо буде набагато простіше там працювати, подивіться на патрульних які вже ходять в пагонах Лейтенанта і ще раз прочитайте вище сказане. Це моя порада для тих хто хоче в...
М.Н.Ц
Андрій . З юридичною і технічною освітою тебе радо візьмуть в патрульну, а от на роботу у відділ- спробуй. Беруть з основному з профільною.По -друге: дурдом в НАВС?? А у хлопців на передовій що?? А в поліції хіба не дурдом?? А у Львівському,Харківському, Одеському, Дніпрі університеті внутрішніх справ хіба щось по іншому, хіба нема нарядів, нема ПХД, деякі 2 роки живуть в казармі,хіба офіцери якісь особливі, мазані чи що??? Десятиліттями курсанти МВС навчаються за цими правилами, умовами і т.д. Перш ніж вступати обов"язково треба ознайомитись з порядком проходження служби, поспілкуватись з курсантами, з тими хто вже працює і тоді для себе прийняти рішення. А якщо ну дуже вже не подобається, то вихід- є завжди.
Андрій
Давайте не переводити тему. Щодо роботи у відділі то це не секрет,що при наявності впливових знайомих і певній кількості зелених можна потрапити на потрібну посаду. А щодо "десятилітть системи навчання" то я з Вами погоджуюсь комунізм ще той.А ще не потрібно дурити абітурієнтів і їх батьків під час дня відкритих дверей і т.д. щодо того як тут чудово і які перспективи. А і ще забув додати що після завершення навчання при розподілі немає різниці чи Кримінальна поліція чи Слідство 70℅ це будуть дільничні інспектори або "Участковий". Висновок такий нікого не хочу образити але ця академія для "Відбитих ліцеїстів" і тому подібних осіб, а нормальним людям цю установу краще обходити боком.
Коментувати
Андрій
Народ я навчаюсь тут вже 2 рік і можу Вам дати декілька порад. Навіть не думайте сюди поступати це просто дурдом+пекло. В мене таке враження що сюди набирають людей із проблемних сімей постійно бійки, крадіжки речей, дідовщина. А ще + КМБ дурдом. Окремо про стипендії і наряди, отже степендія розміром Увага 204 грн і це не шутка, наряди особливо по столовій де себе відчуваєш рабом і потім смердиш і ще хребет стає як в дідуся в 70 років. І ще забув додати як офіцери відносяться до студентів (курсантів) як до якихось там зеків або рабів і можуть запросто послати на 3 букви. А і ще фізична праця тобто ПХД поприбирати територію це ще квіточки а от якщо будуть щось будувати якісь приміщення і т.д. то Ви себе відчуєте безплатним робочим. Це все вище сказане є абсолютно правда це Вам особисто розкаже хто там вчився. Якщо хтось хоче відчути себе рабом якого щодня морально принижують будь ласка поступайте.
Юля
Для Андрій: Цілком із тобою погоджуюсь, сама тут навчаюсь на 3 курсі (курсант) "Правознавство", і скажу вам що це суцільне божевілля, оці бійки, сварки, відношення як до якихось псів.Я дуже жалію що сюди вступила. Боже мій а форма яку видають це просто як мішки із шевронами і пагонами. Шановні Батьки якщо Ви хочете щоб Ваша дитина тут навчалась добре подумайте про це, бо тут їй можуть зруйнувати психіку і все життя. Сподіваюсь комусь цей коментар піде на користь і люди не "вступлять в це лайно".
Вікторія
Для Юля: чи могла б я поспілкуватися з тобою ,як з людиною яка там навчається?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!