Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  



Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Національна академія внутрішніх справ (НАВС) (044) 246-94-91, (044) 520-06-66
м. Київ, пл. Солом'янська, 1  (карта)
http://www.naiau.kiev.ua

інформація підтверджена

Національна академія внутрішніх справ (НАВС)

Академія надає освітні послуги з підготовки фахівців ступенів вищої освіти бакалавра і магістра за напрямами підготовки та спеціальностями «Право», «Психологія» та «Правоохоронна діяльність». Підготовка фахівців здійснюється за денною та заочною формами навчання за державним замовленням – для центральних органів виконавчої влади, а також фахівців у галузі права, психології – за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

В академії на денній та заочній формах навчається понад 15 тис. здобувачів вищої освіти. У її структурі − докторантура та аспірантура, навчально-наукові інститути, інститут післядипломної освіти та інститут кримінально-виконавчої служби, факультети, юридичний ліцей.

Освітній процес і наукову роботу забезпечують 38 кафедр та п’ять профільних наукових лабораторій, у яких працює 71 доктор наук і професор, 369 доцентів і кандидатів наук (докторів філософії).

Тип навчального закладу:Академія
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):19800
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:н.д.
Місто:Київ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2018):90 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Національна академія внутрішніх справ (НАВС) надає освітні послуги з підготовки фахівців ступеня вищої освіти магістр  в таких галузях знань:

 • Право;
 • Соціальні та поведінкові науки;
 • Цивільна безпека;
 • Управління та адміністрування.
СПЕЦІАЛЬНОСТІ у галузі "ПРАВО"
 • Право
СПЕЦІАЛЬНОСТІ у галузі "СОЦІАЛЬНІ ТА ПОВЕДІНКОВІ НАУКИ"
 • Психологія
СПЕЦІАЛЬНОСТІ у галузі "ЦИВІЛЬНА БЕЗПЕКА"
 • Правоохоронна діяльність

СПЕЦІАЛЬНОСТІ у галузі "УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ"

 • Публічне управління та адміністрування

Національна академія внутрішніх справ (НАВС) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Психологія
 • Цивільна безпека

  • Правоохоронна діяльність

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.01.2019

Рейтинг
1500
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 337 оцінок.

Відгуки про Національна академія внутрішніх справ (НАВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Михаил
Доброго дня, я перехожу в 11 алас та хочу після закінчення вступити до НАВС на правоохоронну діяльність(бюджет,курсант)коли які документи збирати? Я бсь провтикати та не вступити. Фіз підготовка норм, зно "припустимо" норм. Що ще і коли потрібно?
Людмила Кравец
Як правильно обрати факультет права, якщо моя донька хоче бути прокурором. Якщо на сайті є факультет права, то як дізнатися чи є там прокуратура.
Зоряна
Для Людмила Кравец: також цікавить це питання
Коментувати
Artem
НАВС це моральні приниження, психологічне та фізичне насильство. Ну і звичайно, що трудова повинність, дана академія нічим не відрізняється від Північної Кореї! Дана установа має бути розформована, а всі хто там працював отримати довічну заборону на роботу в державних установах та із людьми! А хто буде навчатися в Івано-Франківську готуйтесь зустрітись із неадекватними Деканом Терещенко Ю.В. та її заступником Ляшук А.В.
Oksana
Доброго дня. Підкажіть на яку форму навчання краще вибрати: курсант чи студент? Якщо курсант, обов’язково звертатись у відділ поліції за пропискою? Також в напрямку «правоохоронна діяльність» які спеціальності є?
Вадим
А чи можна піти в МВС на дердавне якщо здаєш не укр.мову та укр.літ, а тільки укр.мову?
Кузьменюк Оксана
Доброго вечора.У 2022 р моя дочка хоче вступити до НАВСУ.Але на момент вступу їй буде повних 16 років.Чи це вплине на вступ?Якщо так,то що можна зробити в такій ситуації???
Олександра
Для Кузьменюк Оксана: Також цікавить це питання
Коментувати
Василь Ткачук
Доброго вечора скажіть будь ласка чи можу я поступити якщо я здав ЗНО з англійської мови та Історії України і також українська мова
Юлька
Для Василь Ткачук:бюджет= особова справа, фізо екзамени:крос, віджимання від полу,прес, 100 метрів. Якщо у відділ поліції не звертався, медогляди, псих тести не проходив, то вже пізно формувати особову справу. Контракт= зно і звертаєшся у приймальну комісію НАВС.
Коментувати
Валерія
Добрий день, якщо я набрала з української 168, історії 161 то я зможу вступити на бюджет на провоохоронну діяльність і якщо прійду на контракт то матиму можливість проживати в гуртожитку
Юлька
Для Валерія: якщо не готувала особову справу, то тільки контракт. Погортай вниз пости, почитай щоб зрозуміти про що я.
Коментувати
Maks Betin
Добрий день, планую вступати на правоохорону діяльність не на бюджет чі обов’язково заповнювати анкету, і в якіх числах подавати зно?
Юля
Для Maks Betin: На контракт нічого не треба, просто звернись до приймальної комісії телефон на офіційному сайті, зверху розділ вступникам.
Коментувати
Паша
Доброго дня, якщо я подавав документи на " Право" ( досудове розслідування ) і не склав зно математики я можу пройти на " Правоохороніу діяльність" ?
Мирослава
Для Паша: аххахаха просто диза(
Коментувати
Dasha
Добрий вечір, підкажіть, будь ласка, чому я не можу знайти Академію внутрішніх справ України на сайті vstup.osvita.ua?
Розумник
Для Dasha: А навіщо там шукати, вступ в академію проходить не онлайн, а за особистої присутності. Читай правила вступу.
Коментувати
Ольга
Доброго дня,чи можу я до вас поступити на право не здавши англійську з чотирьох зно? І скільки взагалі мають бути бали інших зно
Natalie
Доброго дня, який повинен бути ріст і вага щоб вступити в академію? І чи має це значення?
Карина Анатольевна
Добрий день, якщо я набрала 125 балів з математики, і 180 балів з історії і укр.м з лит, чи вийде в мене вступити до НАВС на Право з моїми балами ЗНО?
Юлька
Для Карина Анатольевна: Заявку подавала, військово- лікарську проходила, в норми по кросу, віджиманню від полу вкладуєшся? Якщо по всьому +, тоді готуйся вступати.
АДЕЛІНА
Для Юлька: чо ріл..
Коментувати
Марина
Добрий день у інституті МВС є спеціальність кінології? І взагалі є десь в Києві спеціальність кінології? Може хтось знає скажіть будь ласка
Наталія
Для Марина: кінологи в хмельницьку прикордонна академія
Коментувати
Ali
Доброго дня. Чи можливий вступ з татуюванням на шиї ? Взагалі хотілось дизнатись,є ВНЗ військові чи МВС ,які беруть з татуюваннями
Максим
Доброго дня. Я в цьом році закінчую 11 клас. Хочу вас запитати який потрібно набрати бал в ЗНО і з яких предметів щоб поступити в патрульну поліцію?
я
Для Максим: історія ,укр.мова,творчий конкурс в академії здається,фізкультура також в академії. Прохідний бад 125
Коментувати
Луїза Лугівська
Доброго дня. Навчаюся в УДФСУ, курсантка 2-ого курсу ФПМ та студентка військової кафедри. Підскажіть чи маю можливість перевестися до НАВС на бюджет?
Юлія
Добрий день, навчаюсь у ЛьвДУВС за спеціальністю «Право» бакалавр + маю військову кафедру( звання офіцер запасу), цього року планую поступати на магістратуру «Правоохоронна діяльність», скажіть чи зможу я працювати у поліції (оскільки маю звання офіцер запасу), чи мені всерівно буде потрібно проходити первоначалку?
Саня
Для Юлія: звичайно потрібно проходити первоначалку без цього ніяк, АТ впевнена в своєму виборі точно
Коментувати
anna22
Доброго дня, хочу вступати до НАВС на спеціальність право 081? Студенту ж не треба здавати фіз підготовку? Чи обовязково студенту проживати в гуротожитку? Чим вірізняється навчання студента і курстанта? Чи може студент працювати в поліції (наприклад слідчим)? Яку заяву і документи треба подати для вступу на платне 081 (після 11 класів)
Саня
Для anna22: слідчим звичайно ж ні треба бути офіцером поліції, а це курсант, який проходить шлях від рядового до лейтенанта, всі студенти тільки платно, ну і звичайний вступ, тільки зно, все як у звичайний вуз, жити можеш будь де,тільки фізкультури буде більше,а так ти будеш звичайний юрист
Розумник
Студенти в НАВС тільки платно, навіть якщо у тебе 200 балів. Звичайний юрист, право. Проживання в гуртожитку, квартирі, звичайний розпорядок дня , як і у всіх студентів. Курсант= тільки бюджет. Готуєш особову справу, проходиш військово- лікарську медичну комісію, здаєш фізичні нормативи (біг 100 метрів,1 км, прес, віджимання від полу).Живеш в казармі, підпорядковуєшся внутрішньому розпорядку, заступаєш в добові наряди.
Коментувати