Рейтинг
477
Рейтинг: 4.3 з 5 на основі 112 оцінок.

Відгуки про Київський університет імені Бориса Грінченка

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
анон
Что нужно сдавать на психолога? Как стоимость обучения ?
Екатерина
Подскажите, какая стоимость контракта на журналистику?
Марина
А мені от дуже подобається навчатись. Зараз на 2 курсі. Обрала творчу спеціальність - рекламу. Усі викладачі розуміючі. Завжди підтримують. А головне для мене те, що викладають дійсно практики, які або ж працюють, або і самі мають власні рекламні чи піар агенції. Зараз запропонували поїхати в Канни на найвідоміший у світі рекламний фестиваль. БЕЗКОШТОВНО! А те що взяток немає, то це правда. і це великий +. +Майже у всіх вузах "мажорчики", нічого не вчивши, отримують червоненьку корочку, а ти будеш пахати і отримаєш "пшик". Тому тут Грінченка однозначно у виграші. Вирішила написати те, що думаю, бо покритикувати всі раденькі, а сказати дійсно те, що ВНЗ розвивається, а викладачі дбають про студентів, а не про власні гаманці, ніхто не може
Lana
Так, тут немає хабарів. Та за що їх давати? За те, що ти весь семестр як проклятий пишеш конспекти та СО з Інтернету, бо вельмишановні викладачі так викладають, ми ж не єдина група, давайте краще ні про що поговоримо, а ви вже самі напишете все вдома. Та це не єдиничний випадок. І нашо я сюди навчатись пішла? А ще проблема в тому, що вони багато чого обіцяють та нічого не роблять, і це стосується в основному адміністрації. Вже другий рік тут та якось думки закрадуються кинути цей заклад та піти працювати, бо вже жодного бажання щось вивчати такими темпами. І, так, я відмінниця, начебто все витягую, бо жодної важкої інформації, все що у першій силці вибиває, те й буде на екзамені. Гарні спеціалісти ростуть.
Марія
є наявний диплом бакалавра за спеціальністю "правознавство", хочу отримати 2 вищу на вашому факультеті журналістики.Зараз навчаюсь на магістра права в НУ ОЮА, цікавлять такі питання : 1.Умови вступу 2.Тривалість навчання 3.Ціна Хто знає, або в кого склалась така ж ситуація відпишіть. Дякую: )
Студент
Скажіть будь ласка,я збираюся поступати на факультет фізичного виховання,спорту і здоров*я людини,який творчий коннкурс буде проводитися?
Марья
Я учусь тут уже 3 года и скажу одно!!! НЕ ПОСТУПАЙТЕ СЮДА НИКОГДА!!!! Университет ужасный, преподы (в большинстве) кошмарные, отношение к студентам = 0. Если пары отменили или сняли то заранее никогда не предупредят. Сессия через неделю, а какие экзамены или зачеты никто не говорит. Постоянно заставляют внепланово на практику ходить(особенно зимой "концерты для глухих", поездки в садики в интернаты) а то, что нигде батарей нет и постоянно болеешь после этих походов, Я ВООБЩЕ ПРОМОЛЧУ. Так попробуй не приди, наезжают неделями потом. И аргумент один, вы не ходите и этим портите рейтинг университета!!!! ДА? А то что отопления нет? А то что зачетки на руки не дают!!!! (вы не имеете права брать зачетку), то что лавочек нет!!! Это рейтинг не портит? Особенно хочу отметить кафедру "спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти" в институте человека!!!! Только 3 преподавателя нормальные!!! Даже СВОЙ дневник практики я не имею права, по их мнению забрать!!!!!
Ірина
Для Марья: Вам необхідно навчатися в інституті благородних дівчаток, тому що ви впевнені що вам усі зобов*язані. Правила існують в усіх інститутах. Є кафедри з різних предметів де можна дізнатися необхідну інформацію. Вимушена економія з опалення є в усіх державних вузах, школах, дитячих садочках. БАЖАЮ ВАМ ЯКНАЙШВИДШЕ ПОДОРОСЛІШАТИ і життя навкруги вас зміниться!!!
Студент
Вимушена економія опалення? Чомусь про неї не чули в головному корпусі, де тепло, тепло навіть в коридорах, тепло відчувається одразу, як тільки Ви проходите пост охорони. А в решті інститутів, так би мовити "на периферії", які не показуються під час заходів - там дуже і дуже холодно. В тому ж Інституті Людини в деяких аудиторіях (312, 329) висидіти хоча би 2 пари взагалі не можливо. До цього ж не забувайте за "пунктик" шановної пані Безпалько - "на заняття не можна ходити в верхньому одязі (бо ж там мікроби з транспорту)", те що такі ж мікроби залишаються на взутті, сумках, джинсах, пані Безпалько, дякувати богу не думає, а то напевно ходили би на пари босі))) Також, хочеться запитати, у пані Безпалько, вона свій верхній одяг вдома де залишає? напевно на першому поверсі біля ліфта, і ніколи-ніколи в ньому не заходить до квартити?)
Коментувати
катя
Кто учился на дневном, подскажите ,на специалиста(початкова освита) можно оформить свободное посещение?
Таня
чи можна поступити після 9 класу на фінанси та кредит?
Света
Скажіть будь ласка, яка вартість гуртожитку?
мама
Мой сын закончил первый курс. Живёт в общежитии. Условия, конечно, спартанские, но молодость и атмосфера студенческого братства помогают справится со всеми трудностями. Учиться интересно. Учится на бюджете, получает стипендию, и ничего о коррупции в университете не слышал!!!
fhg
Для мама: подскажите, пожалуйста, какой средний бал ЗНО у него?
Коментувати
Інна
скажіть будь-ласка за якою адресою приймають документи на філологію??
Анна
ребят,подскажите пожалуйста в каких числа проводятся творческие конкурсы на факультет дизайна и в котором часу каждый из них?
Карина
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можливо поступити до Вас в університет на факультет початкова освіта.. а саме вчитель молодших класів???
Сергій
Скажіть будь-ласка , як надаються гуртожитки і чи є вони там взагалі ???
Аня
Скажіть, будь ласка, як вам знання після цього університету? Які викладачі? Нагрузки?
Андрій
Хочу поступати на фізичне виховання! там є норматив плавання 100м 75м 50м 25м - це можна вибрати тільки одне? чи всі треба задвати??
Antoha
Для Андрій: Всі нормативи треба здати
Коментувати
Валентина
І все таки, як би викладачі не намагалися писати гарні коментарі про себе та свій університет, знайте - ВІН КОРУМПОВАНИЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Викладач
Для Валентина: У викладачів вистачає своєї роботи)
Студент
От а це вже брехня. Хабарів немає. Може Ви надто сильно хотіли щось комусь дати, і врешті-решт це у Вас вийшло, тоді інше питання.
Коментувати
Sofia
Скажіть, будь ласка, чи є гуртожиток в цьому університеті?
марго
Для Sofia: гуртожиток є, але він не в дуже хорошому стані
Antoha
Для Sofia: хуй там
Коментувати
Женя
Хочу поступати на фізичне виховання на бюджет. Чи можна іногороднім поселитися в гуртожиток, які там умови?