Рейтинг
477
Рейтинг: 4.3 з 5 на основі 112 оцінок.

Відгуки про Київський університет імені Бориса Грінченка

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Yana
ГУРТОЖИТКІВ НЕМА!!! Грінченко знімає від КНУТД і селитесь лише на перший курс, а далі, називається, робіть що хочете
Абітурієнт
Для Yana: Університет вже має власний гуртожиток. Усі попередні роки студентів заселяли до 4 курсу, навіть деяких магістрів. Усе залежить від вашої поведінки в гуртожитку.
Коментувати
Вероніка
Чи можу я поступити на психолога,з такими балами ЗНО: Укр.мова - 150, історія - 135,біологія - 157?????Дякую)))
Інкогніто
Для Вероніка: З такими балами іди в ПТУ
Коментувати
Марія
Чи є шанс в ступити на бюджет на факультет психології або журналістики ?Бали ЗНО :укр.мова та література -184,історія України-180 і біологія 134 .
Абітурієнт
Для Марія: Раджу зайти на сайт "Вступ.інфо", де ти знайдеш минулорічні бали вступників. Що буде цього року - ми не можемо знати напевне, адже бали будуть іншими.
Коментувати
Дана
Доброго дня)Маю поступати в цей університет на факультет здоpов’я, рeабілітації тa рекрeації і хочу запитати чи є в мене шанси пройти на державне з такими балами,як укр.мова 178,історія 156,біологія 168?
Абітурієнт
Для Дана: Раджу зайти на сайт "Вступ.інфо", де ти знайдеш минулорічні бали вступників. Що буде цього року - ми не можемо знати напевне, адже бали будуть іншими.
Дана
Велике дякую)
Коментувати
Рита
мова 150, історія 137, біологія 123, чи можу вступити на дошкільне?
Абітурієнт
Для Рита: Раджу зайти на сайт "Вступ.інфо", де ти знайдеш минулорічні бали вступників. Що буде цього року - ми не можемо знати напевне, адже бали будуть іншими.
Коментувати
Алла Волинська
Буду подавати документи на англійську філологію, цікавить, чи іногороднім надається гуртожиток на весь період навчання, чи, можливо, тільки на рік-два?
Абітурієнт
Для Алла Волинська: Усе залежить від вашої поведінки безпосередньо в гуртожитку. Якщо у Вас немає "проколів" перед комендантом, тоді Ви маєте всі шанси прожити там 4 роки.
Коментувати
Міша Вітичук
Укр.мова-190.Історія-180.Чи зможу я поступити на бюджет на факультет журналістики?
Яна
Укр.мова - 155, історія - 141, матем. - 138, біологія - 150+. Чи можу я вступити і на який факультет?
Абітурієнт Грінченка
Для Яна: Так, звісно. Радимо переглянути Вам правила прийому. http://kubg.edu.ua/informatsiya/vstupnikam/pravyla-pryiomu-2016.html
Коментувати
Алина
що потрібо здавати на факультет готельно рестораної справи?
Абітурієнт Грінченка
Для Алина: Перегляньте перелік спеціальностей.
Коментувати
Vikki
Скажіть будь ласка, чи зможу я поступити на бюджет з такими балами як:укр.мова-180,історія-176,англ- 150-160? На факультет іноземної мови або історії? Дуже потрібно.. Буду вдячна за допомогу..
Абітурієнт Грінченка
Для Vikki: Так, Ви маєте шанс. Спробуйте. Ми не можемо знати напевне з якими балами абітурієнти подаватимуть свої сертифікати, тому точної інформації дати ніхто не зможе
Vikki
Щиро дякую за вашу допомогу
Коментувати
Юлія
Укр. мова-190, історія-166, англ. мова-165. Чи можливо вступити на бюджет? Та на який факультет?
Абітурієнт Грінченка
Для Юлія: так, звісно. Ви можете спробувати подати документи на різні філології, чи до інституту журналістики (але Вам доведеться звернути увагу на творчий конкурс).
Коментувати
Ілля
мова 154 історія 130 анг 150-170 Чи можливо вступити до вас? І на які факультети?
Дарья
Для Ілля: ты можешь попробывать на рекламу, думаю пройдешь)
Коментувати
Maria
Підкажіть,якщо я хочу навчатися на факультеті іспанської або французької філології,то мені потрібно мати хоча б мінімальні знання з цих мов?Чи в університеті вони вивчаються з нуля?
Абітурієнт Грінченка
Для Maria: Якщо Ви маєте базові знання з іноземних мов - це лише +, але в Університеті Грінченка уся іноземна філологія (окрім англійської) вивчається з нуля.
Коментувати
Наталія
Хороший вуз. Раджу. Викладачі дуже цікаво та інформативно викладають лекції, завжди готові допомогти. Є викладачі практики, якщо є бажання працювати за тією спеціальністю яку отримуєш, то є змога проходити практику в цікавих закладах.
марина
Oksalina, в університеті був гуманітарний інститут. Зараз вже інститут філології та інститут журналістики. Правила прийому дивіться на сайті http://kubg.edu.ua/informatsiya/vstupnikam/pravyla-pryiomu-2016.html
Oksalina
Скажіть будь ласка, я збираюсь поступати на факультет гуманітарний, які предмети на цей факультет потрібно здавати?
Діана
У цьому ВНЗ є спеціальність логістика? Якщо так, то які предмети ЗНО потрібно здавати на логіста?
Дарья
Вика, в том году хотела поступать в Гринченка на журналистику. И хочу сказать, что без "бабосиков" поступить в институт журналистики не реально. Каким-то чудесным образом поступили ребята с "очень хорошими" балами ЗНО и соответствующими балами по конкурсу. Честно говоря очень хотела там учится, но увы... В чем суть конкурса. Конкурс делится на 2 тура. Что бы пройти во второй тур нужно набрать 140 балов из 200. В 1 туре будут показывать сюжет из новостей и нужно самому понять тему сюжета и дать оригинальное название. Ну и конечно, что написать эссе на тему которую ты поняла из сюжета. Довольно очень интересное задание, я получила массу удовольствия от этого тура. Во 2 туре тебе дают 15 минут, что бы раскрыть фразу философа или же писателя. И ровно через 15 минут, выходишь к комиссии и ведешь с ними беседу.
Anastasiia
Для Дарья: такий собі жарт про "бабосікі")) в мене за спробу дати хабаря двох одногрупниць вигнали з університету. а сама я з не дуже високими балами вступила буквально на останнє вакантне місце, називається, пощастило. а через деякий час перевелась на бюджет через високий рівень навчання. при цьому не платила ніколи нічого. мене це чесно смішить та дивує, про які "бабосікі" може йти мова?) не жартуйте, якщо не вмієте)) якщо ви показуєте достатній рівень знань, навичок та бажання вступити - не бачу проблеми.
Наталія
Я, теж поступил на бюджет, провчилась 5 років та ні про які "бабосікі" і близько не чула. Все своїми силами, отримувала стипендію та з відзнакою закінчила вуз. Дуже вдячна викладачам за отримані знання.
Коментувати
вика
какой конкурс может быть на журналистике? И сколько стоит обучение?
Oleox
Я закінчував цей університет у 2010 році. Скажу відверто: університет хороший і дає прекрасні знання. Щодо хабарів - це правда: їх не беруть, а вимагають вчити. Знайомі, що навчались в інших педах дуже часто розповідали, як перед сесією старости збирають кошти з групи, "щоб добре скласти іспит". у Грінченка цього немає. Викладачі завжди ідуть назустріч, завжди дружня атмосфера та розуміння. За 5 років навчання жодного разу не пожалкував, що обрав саме цей ВНЗ