Рейтинг
477
Рейтинг: 4.3 з 5 на основі 112 оцінок.

Відгуки про Київський університет імені Бориса Грінченка

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Masha1221
Доброго дня. Підскажіть будь ласка, коли буде проходити творчий конкурс по журналістиці та в якому форматі. Заходила на сайт університету, але там не знайшла цієї інформації. Буду вдячна за відповідь
Абітурієнт Грінченка
Для Masha1221: https://www.youtube.com/watch?v=T3OhjHb4cuE радимо подивитись відео. Тут все детально описано. Або знаходьте інформацію в правилах прийому на сайті. Інформація вже оприлюднена)
Коментувати
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
Абітурієнт Грінченка
Для Annl: ні. Бюджету на заочці немає. Лише денна форма може бути безкоштовною
Юля
Це неправда. Заочка може бути безкоштовною, не вводьте людей в оману.
Анна
Юлія, це в бурсі заочка беезкоштовна , а вищих навчальних закладах заочки безкоштовної немає)
Коментувати
Veronika Viktorivna
Доброго вечора) Коли день відкритих дверей цього року?
Абітурієнт Грінченка
Для Veronika Viktorivna: Університет працює в форматі персональних днів відкритих дверей. Заповнюйте заявку, вказуйте час та приїжджайте за вказаною адресою щовівторка та щосереди. http://kubg.edu.ua/informatsiya/vstupnikam/personalnyi-den-vidkrytykh-dverei.html
Коментувати
Вероника Яремчук
Доброго вечора,скажіть мені будь ласка,скільки потрібно балів щоб поступити на музичне мистецтво?(естрада)
Абітурієнт Грінченка
Для Вероника Яремчук: ,державного замовлення на сольний спів немає. Можливість подати документи - 100120 балів. Радимо скористатися ресурсом "Вступ.інфо". Там зможеш знайти минулорічні рейтингові списки вступників на усі спеціальності. Можливо це трохи зорієнтує.
Коментувати
Olga
Якщо поступати після педагогічного коледжу на історико- філософський факультет,то чи потрібно складати ЗНО? І в загальному , які умови вступу після коледжу?
147
Для Olga: подаєш документи в приймальній комісії, складаєш 2 іспити, вступаєш на 2 курс
Olga
А 2 іспити з чого?
Коментувати
варвара
Скільки балів потрібно на журналістику щоб поступити на бюджетний і які предмети?
Карина
Для варвара: Раджу зайти на сайт Вступ.інфо. Там є рейтингові списки на різні спеціальності за попередні роки у всіх ВНЗ України. Можеш оцінити свої можливості. Не менше 185 - це точно. Предмети можеш знайти на сайті за посиланням http://kubg.edu.ua/images/stories/Departaments/vstup2017/pravila_bak_mag_spets/PP-2017-d-05_зміни.pdf
яна
Підскажіть ,будь ласка, після закінчення педагогічного коледжу для того ,щоб поступити до вашого університету на філологічний факультет, чи потрібно здавати зно ?
Коментувати
Tanyush
Підскажіть, будь ласка, гутожик платний? Якщо так, то скільки коштує?
Карина
Для Tanyush: Так, звичайно. Гуртожиток скрізь не безкоштовний) минулого року був близько 400 грн за місяць. Можливо ціна підвищиться у зв’язку зі зростанням плати за комунальні послуги.
Коментувати
Маша
Будь ласка , напишіть свою думку про факультет міжнародних відносин , особливо ті, хто там навчається: про викладацький склад , базу знань і тому подібне! Дякую!
Олеся
Для Маша: я студентка. Тобі треба обрати міжнародну інформацію, чи країнознавство. Викладацький склад дуже кваліфікований і розуміючий. Багато баз практики, походите по міністерствах, часті гості у ВР будете. Вивчаємо 3 мови: англ. франц. і польську. Навчатися не легко, але усе це потрібно. Бувають проблеми з розкладом, до цього будь готова. Так все найс.
Ruslana Sohatskaya
Для Олеся: З якими балами ви прошли?
Коментувати
Іра Глущик
Хочу дуже поступити у цей університет. Предмети ЗНО: мова і літ, історія, англійська і географія. на які факультети можна поступити на державне місце з такими предметами.
Карина
Для Іра Глущик: дивлячись які бали маєш. Якщо 180+, то на будь що з таким набором.
Коментувати
Анастасія
хочу вступити на факультет психології, буду здавити укр мову, англійську та історію, які приблизно бали потрібні, щоб вступити на бюджет?) допоможіть. .
Абітурієнт
Для Анастасія: радимо зайти на інформаційний портал ВСТУП.ІНФО, де ти зможеш знайти результати попердніх років.
Коментувати
Влад
Непоганий Вуз. Учився на ПО. Викладання хороше, викладачі лояльні, одногрупники адекватні, хорошв корпуси. Тому, впринципі, раджу усім.
147
Для Влад: корпуси хороші, чисті, але розташовані у спальних районах, ПО - Русанівка
Коментувати
Anastasiya Khymenko
Добрий день) Скільки потрібно набрати балів, щоб вступити на бюджет політолога ? І які предмети потрібно здавати?
Абітурієнт
Для Anastasiya Khymenko: безпосередньо спеціальності "політолог" в Університеті немає. Радимо зайти на сайт, у розділ "Вступникам". Там ти знайдеш як перелік спеціальностей, так і конкурсні предмети у сертифікатах.
Коментувати
Ваня
Привет, ребят. Поступил сюда в этом году на рекламу. Хотел бы немного поделиться. Организация здесь отличная. Встречи-проводы, всё как надо! Поселился в общагу по графику. Не царские апартаменты, но как для общаги - пойдёт. Удивил очень внешний вид универа: басейны, залы, аудитории. По сравнению с убогой школьной обстановкой, всё очень круто. Но я предполагал, что будет попроще. Всё же это наше образование. Преподы требовательны, уже в первые дни куча инфы. Я понимаю, что все преподы масетра, но адаптация и так сложная... Вот вроде и все минусы. А так, и координаторы наши и преподаватели очень крутые. Носятся с нами, как с малышами) приятно Вобщем, пока всем доволен. Советую
Елена
Какой проходной бал на заочное практичний психолог контракт
Анастасія
Доброго вечора) Планую поступати на заочну форму навчання факультету журналістики, підскажіть будь ласка, чи реально пройти з балом!: 161 мова, 163 історія і 173 географія. І хто що знає про заочну форму в данному університеті?
147
Для Анастасія: заочна набагато легша денної, але вчитись потрібно
Коментувати
Марина
добрий день)Маю такі результати ЗНО : укр мова - 174,іст - 139,Англ - 115,біологія - 168.Чи можу я вступити до цього ВНЗ?і на який факультет?
Дана
Доброго дня)Підскажіть,будь ласка,чи на факультет "Фізична реабілітація (здоров’я людини)" потрібно здавати творчий конкурс??Чи це характерно тільки для факультету "Фізична культура і спорт(фізичне виховання)"?
Ирина
Не будет ли проблем с поступлением, если в медицинской справке место проживания другое чем в паспорте?
tonya
Чи можу я вступити на бюджет на філологію з балами зно: укр мова - 189, іст - 184, англ - 175, атестат - 181? І чи взагалі реально поселитись в гуртожитку?
Абітурієнт
Для tonya: Так, звичайно. До гуртожитку реально опоселитися всім. Раджу зайти на сайт "Вступ.інфо", де ти знайдеш минулорічні бали вступників. Що буде цього року - ми не можемо знати напевне, адже бали будуть іншими.
Коментувати
Віккі
Чи можу я вступити на бюджет, якщо середній бал зно 168? Чи можна вступити з такими балами як:укр.мова-180,історія-176,англ-148? На факультет іноземної філології,юридичний або історії? Буду дуже вдячна за допомогу...
Абітурієнт
Для Віккі: Раджу зайти на сайт "Вступ.інфо", де ти знайдеш минулорічні бали вступників. Що буде цього року - ми не можемо знати напевне, адже бали будуть іншими.
Коментувати