Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ вузи України - вища освіта в Україні
Рейтинг
323
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 70 оцінок.

Відгуки про Державний університет телекомунікацій (ДУТ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ярослав
Цікавий університет. Відбувається багато хороших змін, особливо за останній рік. Навчатись дуже подобається)
Ольга
Заканчиваю 5 курс, факультет Телекоммуникаций. Хочу сказать, что за последние 2 года универ сдвинулся с мёртвой точки и в нём начались существенные изменения. Обновили множество лабораторий по последнему слову техники, сотрудничество с поставщиками того же оборудования, курсы CISCO и HP для студентов. Делается всё, чтобы студентам было комфортно учится и чтобы в дальнейшем они смогли устроиться на работу.
Настя Свитко
Учусь на 3м курсе факультета ИТ. Честно говоря, первый год обучения был ОЧЕНЬ легкий, уже даже начала жалеть о том, что поступила в этот ВУЗ. Но со временем все начало меняться в лучшую сторону)) начали функционировать курсы Cisco и HP, сами студенты проводят семинары, круглые столы. Также проводится много других мероприятий: концерты, конкурсы, протесты и акции. В общем, не соскучишься))) Сказать, что университет поднялся до вершин? - нет. Но для этого наша администрация сейчас прикладывает немеряно усилий. Я лично верю в то, что наш университет вскоре будет передовым в сфере ИТ))
Влад Кравченко
Для Настя Свитко: Скажіть, будь ласка, які предмети треба здавати на комп’ютерну інженерію та інженерію програмного забезпечення, інформаційних технологій? цікавлять саме ці 3 факультети
Коментувати
Аліна Бондар
В цьому році закінчую ОКР "Бакалавр" Навчально - наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій! Чесно кажучи за всі чотири роки ні разу не пошкодувала, що поступила саме до цього ВНЗ. Адже саме в нашому університеті адміністрація прикладає максимум зусиль для покращення, розвитку навчання та дозвілля студентства!!!!
Аліна Бондар
В цьому році закінчую ОКР "Бакалавр" Навчально - наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій! Чесно кажучи за всі чотири роки ні разу не пошкодувала, що поступила саме до цього ВНЗ. Адже саме в нашому університеті адміністрація прикладає максимум зусиль для покращення, розвитку навчання та дозвілля студентства!!!!
Вікторія
Навчаюся в цьому університеті уже третій рік, за цей час відбулося багато позитивних змін, які значно покращили і полегшили навчання в ДУТі. В університеті проводиться дуже багато цікавих заходів та різного роду проектів, в яких можна прийняти участь. Я є членом студентської ради ДУТу і дуже пишаюся цим, адміністрація прислуховується до наших порад і думок і сприяє покращенню навчання, підтримує наші ідеї. Вважаю цей університет хорошим стартом не лише для отримання майбутнього робочого місця, але і для правильного саморозвитку!
Світлана
Учусь на 1 курсе на специальности телекоммуникации. Очень нравиться так как специальность увлекательная и перспективная. Уровень преподавателей и преподнесения своего предмета разный, есть такие преподаватели которым явно нужно уже идти на пенсию. Столовая отличная, так же в университете есть буфет. С приходом нового ректора все начало меняться и улучшаться. Еще одним преимуществом является то, что помимо учебы здесь проводятся разные мероприятия, конкурсы, проекты, которые позволяют проявлять себя! Но конечно же есть над чем работать и я думаю, что в дальнейшем ДУТ станет одним из немногих ведущих вузов в Украине)
Андрій
Привіт!Що можна сказати про універитет ДУТ,навчаюсь на першому курсі дуже цікаво,та багато можливостей для розвитку студента.Навчаюсь на напряму Соціології,досить цікаво тим паче соціологія дає можлиість чудово розвиватися в майбутньому житті.Вступити досить легко якщо ви цього хочите лише потрібно чудово навчатися.Навчатися в університеті досить цікаво і весело.ДУТ дає можливість отримувати чудові знання, і бути чудовим спеціалістом у майбутньому.Гуртожиток має прекрасні умови для життя.Не шкодую жодного дня що подав документи,вступив і навчаюсь в Державному Університеті Телекомунікацій.Раджу і Вам спробувати.
Вікторія
Я студентка 3-го курсу, факультету менеджменту. Вважаю, що університет чудовий, вдається поєднувати і студентське життя, і творчість, і навчання! Хороші викладачі, з якими дуже легко знайти спільну мову, дружні студенти, цікаві пари і взагалі хороші умови для начання. Зміни тільки на краще! Зовсім не шкодую, що вступила до цього університету)
Валентина
Добрий день!Я навчаюсь в Університеті Телекомунікацій на 3му курсі, спеціальність менеджмент. Задоволена на всі 100%. Високий рівень викладання, насичене культурне життя університету, студенти дружні, викладачі хороші!Великі шанси пройти на державне,особливо якщо залишити оригінали документів відразу.Я залишила- пройшла) За три роки з корупцією взагалі не стикалась, навіть чути про таке не приходилось! Великий плюс в розміщенні університету, район чудовий, зручна транспортна розв’язка,до вокзалу 10 хв, гуртожиток позаду університету, 3 хв пішки. Планую ще йти на 2 вищу освіту в цьому ж університеті.
Татьяна 1011
Университет отличный, преподаватели очень хорошие, добрые и дают хорошие знания, главное самому прилаживать усилия, что бы что-то понять. Поступить не очень сложно, достаточно иметь нормальные баллы. Коллектив студентов очень хороший, дружный. Очень много в университете мальчиков. Общежитие рядом. Классный универ. Никто не жалеет что поступил)
Саша
Це не університет а якась бурса, хоча бурса й то краще ніж ДУІКТ!!!!! ВУЗ дає нульові знання, викладацький колектив навіть не намагається надати знання, вони дають лекції і ВСЕ, а там як хочеш так і розбирайся. Після закінчення працевлаштуватися можна тільки оператором кол-центра або на ринок продавцем. Виникає питання навіщо вступати в ТАКИЙ ПРЕСТИЖНИЙ УНІВЕРСИТЕТ. Все що вони разповідають, що вони такі круті, що вони працевлаштовують всіх своїх студентів на роботу то це чиста брехня. Вони просто вимагають довідку від студентів, що вони працевлаштовані, якщо довідки не має то вони знайшли вихід, вони просто не видають дипломи!!!!
Андрей
Для Саша: Хохол слабоумный
Коментувати
Сергій
Що краще компютерна інженерія, програмна інженерія, Чи компютерні науки? Підскажіть хто знає?
Андрей
Для Сергій: Програмная инженерия самая престижная)
Коментувати
сергій
Незрозумів, зочна форма навчання на факультет Соціології, -є ,чи немає??
Василенко
na www.vstupinfo.com.ua
Сергій
Шановні , на якому посиланні можна побачити рейтингові списки в ДУІКТ .
Василенко
Для Сергій:
Коментувати
Аня
Для заочной формы обучения на факультете социологии есть бюджет?
Настя
Для Аня: на социологию как на дневную так и на заочную форму обучения есть только контракт
Коментувати
Дмитро
Можна подавати документи в електронній формі?
олег
Для Дмитро:
Коментувати
Сергій
Військова кафедра при НТУУ КПІ. Сайт студентської ради http://lsd.kiev.ua/ Хто хоче вступити на факультет Інформаційної Безпеки можете задавати мені запитання http://vk.com/s1rko
Олена
Для Сергій: Добрий вечір, Сергію! Мій син хоче вступити на цей факультет.Скажіть чи важко вступити? А ще, де та ким можна працювати по закінченню? Дякую,Вам.
Коментувати
Людмила
К какой военной кафедре какого ВУЗА приписан Университет? Нас сайте информации вообще нет никакой.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!