Рейтинг
365
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 79 оцінок.

Відгуки про Державний університет телекомунікацій (ДУТ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аля
Підскажіть будь ласка, яка вартісь гуртожитку?
Лілія
Для Аля: 3200 год
Женя
вроде 3300
Коментувати
searcher
Чи є бюджетні місця на соціологію на 2016 рік? чи можна взагалі ознайомитися з обсягом місць держзамовлення для цього вишу?
Коля Мельниченко
Я студент ДУТу, навчаюся вже четвертий рік. Збираюся вступати на 5 курс. Можу сказати, що університет досить престижний, надає не тільки теоретичні знання, а й практичні вміння і навики, що підтверджуються видачею міжнародних сертифікатів. Особисто знаю студентів, які після 2-ох років навчання в іншому ВУЗі перевелися до ДУТу. Університет має достатній обсяг держзамовлення і пропонує реальний шанс навчатись на бюджеті! Щодо контракту можу сказати, що в університеті встановлено найнижчі ціни порівняно з іншими київськими ВУЗами. Вступити на контракт взагалі не проблема. Дуже класний педагогічний склад, викладачі сприяють навчанню студента, не вимагають неможливого, з кожним можна знайти спільну мову. Всім раджу цей універ!)
Студент
Ребята которые желают обучаться на контракте не идите сюда ,каждый год поднятие цен на большие сумы это ненормально. А отношение к студенту контрактнику никакое,ты здесь никто лишь бы нам было хорошо,а вы......
Богдан
Такой университет телекомуникаций передовой, что нету интернета нормального! Лаборатории с новейшими компьютерами начала 2000-х годов. Зато взяток не берут.
Андрій
Для Богдан: таке відчуття що ти або не в Дуті навчаєшся, або не заняття не ходиш! (((
Коментувати
Oлег
Підскажіть будь ласка,які предмети потрібно здавати при вступі до ВУЗУ
Коля Мельниченко
Для Oлег: Якщо ти маєш на увазі вступ на перший курс, то треба обов’язково здавати ЗНО: Математика, Мова, Історія, Англійська. Якщо мова йде про магістратуру - то треба подати докумети і здавати 2 вступних екзамени: англійську мову і фаховий по спеціальності.
Коментувати
Олена
Як студентка ДУТу хочу сказати, що останнім часом відбулися і надалі відбуваються значні позитивні покращення, про які, навіть, не задумувалися ще 3 роки тому. Якщо я хочу в майбутньому стати успішною, то я буду використовувати всі можливості, а в цьому Університеті їх не так вже і мало: студенти навчаються в класах та лабораторіях, оснащених новітніми приладами від провідних компаній HP,Alcatel-Lucent,D-Link,Huawei,ZTE,Ericsson,IBM,Watson Telecom; відкрито академії CISCO та Hewlett Packard; проходження практики та стажування із подальшим працевлаштуванням в компаніях МТС,Київстар,IBM,HP,Watson Telecom,Alcatel-Lucent,Huawei,Microsoft,NetComTechnology,D-Link; адміністрація розглядає пропозиції студентів щодо удосконалення навчально-лабораторної бази Університету; курси англійської мови; free zone Wi-Fi... Скажу так, що в Університеті створені всі умови для розвитку теоретичних знань та практичних навичок. Головне їх використовувати!
Правова рада
Встигніть до 31.12.15 отримати податкову знижку на навчання!!! Телефонуйте за 050 827 24 57, детальніше http://pravova-rada.com/ua/tax-relief-for-training
Паша Капустин
Собираюсь поступать на специальность "Телекоммуникации", и хотел бы знать можно ли, и через какой срок, перевестись на другой факультет или другую кафедру?
Коля Мельниченко
Для Паша Капустин: Да, конечно можно
Коментувати
Ярослав
Цікавий університет. Відбувається багато хороших змін, особливо за останній рік. Навчатись дуже подобається)
Ольга
Заканчиваю 5 курс, факультет Телекоммуникаций. Хочу сказать, что за последние 2 года универ сдвинулся с мёртвой точки и в нём начались существенные изменения. Обновили множество лабораторий по последнему слову техники, сотрудничество с поставщиками того же оборудования, курсы CISCO и HP для студентов. Делается всё, чтобы студентам было комфортно учится и чтобы в дальнейшем они смогли устроиться на работу.
Настя Свитко
Учусь на 3м курсе факультета ИТ. Честно говоря, первый год обучения был ОЧЕНЬ легкий, уже даже начала жалеть о том, что поступила в этот ВУЗ. Но со временем все начало меняться в лучшую сторону)) начали функционировать курсы Cisco и HP, сами студенты проводят семинары, круглые столы. Также проводится много других мероприятий: концерты, конкурсы, протесты и акции. В общем, не соскучишься))) Сказать, что университет поднялся до вершин? - нет. Но для этого наша администрация сейчас прикладывает немеряно усилий. Я лично верю в то, что наш университет вскоре будет передовым в сфере ИТ))
Влад Кравченко
Для Настя Свитко: Скажіть, будь ласка, які предмети треба здавати на комп’ютерну інженерію та інженерію програмного забезпечення, інформаційних технологій? цікавлять саме ці 3 факультети
Коментувати
Аліна Бондар
В цьому році закінчую ОКР "Бакалавр" Навчально - наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій! Чесно кажучи за всі чотири роки ні разу не пошкодувала, що поступила саме до цього ВНЗ. Адже саме в нашому університеті адміністрація прикладає максимум зусиль для покращення, розвитку навчання та дозвілля студентства!!!!
Аліна Бондар
В цьому році закінчую ОКР "Бакалавр" Навчально - наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій! Чесно кажучи за всі чотири роки ні разу не пошкодувала, що поступила саме до цього ВНЗ. Адже саме в нашому університеті адміністрація прикладає максимум зусиль для покращення, розвитку навчання та дозвілля студентства!!!!
Вікторія
Навчаюся в цьому університеті уже третій рік, за цей час відбулося багато позитивних змін, які значно покращили і полегшили навчання в ДУТі. В університеті проводиться дуже багато цікавих заходів та різного роду проектів, в яких можна прийняти участь. Я є членом студентської ради ДУТу і дуже пишаюся цим, адміністрація прислуховується до наших порад і думок і сприяє покращенню навчання, підтримує наші ідеї. Вважаю цей університет хорошим стартом не лише для отримання майбутнього робочого місця, але і для правильного саморозвитку!
Світлана
Учусь на 1 курсе на специальности телекоммуникации. Очень нравиться так как специальность увлекательная и перспективная. Уровень преподавателей и преподнесения своего предмета разный, есть такие преподаватели которым явно нужно уже идти на пенсию. Столовая отличная, так же в университете есть буфет. С приходом нового ректора все начало меняться и улучшаться. Еще одним преимуществом является то, что помимо учебы здесь проводятся разные мероприятия, конкурсы, проекты, которые позволяют проявлять себя! Но конечно же есть над чем работать и я думаю, что в дальнейшем ДУТ станет одним из немногих ведущих вузов в Украине)
Андрій
Привіт!Що можна сказати про універитет ДУТ,навчаюсь на першому курсі дуже цікаво,та багато можливостей для розвитку студента.Навчаюсь на напряму Соціології,досить цікаво тим паче соціологія дає можлиість чудово розвиватися в майбутньому житті.Вступити досить легко якщо ви цього хочите лише потрібно чудово навчатися.Навчатися в університеті досить цікаво і весело.ДУТ дає можливість отримувати чудові знання, і бути чудовим спеціалістом у майбутньому.Гуртожиток має прекрасні умови для життя.Не шкодую жодного дня що подав документи,вступив і навчаюсь в Державному Університеті Телекомунікацій.Раджу і Вам спробувати.
Вікторія
Я студентка 3-го курсу, факультету менеджменту. Вважаю, що університет чудовий, вдається поєднувати і студентське життя, і творчість, і навчання! Хороші викладачі, з якими дуже легко знайти спільну мову, дружні студенти, цікаві пари і взагалі хороші умови для начання. Зміни тільки на краще! Зовсім не шкодую, що вступила до цього університету)
Валентина
Добрий день!Я навчаюсь в Університеті Телекомунікацій на 3му курсі, спеціальність менеджмент. Задоволена на всі 100%. Високий рівень викладання, насичене культурне життя університету, студенти дружні, викладачі хороші!Великі шанси пройти на державне,особливо якщо залишити оригінали документів відразу.Я залишила- пройшла) За три роки з корупцією взагалі не стикалась, навіть чути про таке не приходилось! Великий плюс в розміщенні університету, район чудовий, зручна транспортна розв’язка,до вокзалу 10 хв, гуртожиток позаду університету, 3 хв пішки. Планую ще йти на 2 вищу освіту в цьому ж університеті.
Татьяна 1011
Университет отличный, преподаватели очень хорошие, добрые и дают хорошие знания, главное самому прилаживать усилия, что бы что-то понять. Поступить не очень сложно, достаточно иметь нормальные баллы. Коллектив студентов очень хороший, дружный. Очень много в университете мальчиков. Общежитие рядом. Классный универ. Никто не жалеет что поступил)