Рейтинг
361
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 78 оцінок.

Відгуки про Державний університет телекомунікацій (ДУТ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
Я читав багато інформації на офіційному сайті ДУТ, на форумах. Там писали, що в ДУТ дійсно вчать тому, що знадобиться в майбутній професії, а це дуже важливо для спеціальності кібербезпека. Також мене привабила можливість брати участь у студентському житті, що дає великі перспективи саморозвитку .
Яцульчак Женя
Я подавала документи тільки в ДУТ. Здивувала ціна за навчання, я навчаюсь за контрактом, тому мені це було принципово. Також для мене було важливо, щоб університет саме спеціалізувався на спеціальності яку я обрала, гуртожиток був поряд, щоб було обладнання нове, та на ньому можна було працювати. По всім критеріям перемагав ДУТ. Я поступив та дуже радий своєму вибору.
Жека
Робивши вибір на користь університету, я перш за все опиралася на сайт. Мені сподобались фірми-партнери з якими співпрацює університет. Також мені допомогли знайомі, які тут навчаються. Вони розповіли про студ життя. Саме це посприяло мені для вступу до даного університету.
Dima
Вирішив вступати до ДУТу тому, що тут навчався мій брат. Він дав гарні рекомендації стосовно університету. Зараз він працює по спеціальності і ніколи не жалкував, що колись вступив в ДУІКТ (стара назва університету). Завдяки знанням, які я тут отримаю, я влаштуюсь на престижну роботу.
Володимир
В цьому році я, як і багато інших випускників, обирав ВНЗ для вступу. Оскільки я обрав для себе напрямок інформаційних технологій, я шукав університет, який мав би змогу надати мені комфортні умови для навчання, а також достатню для цього матеріальну базу. Тут, на моє здивування, велику увагу приділено практичній частині, що дуже цікаво та допомагає розглянути прикладний бік обраної спеціальності. Приємно здивував Wi-Fi по всій будівлі, а також те, що дозволяється використання особистої техніки. Працювати в аудиторіях комфортно, а викладачі привітно ставляться до студентів.
Лєна Гладка
Хочу себе спробувати в ІТ сфері, через це шукала університет який на цьому спеціалізується. Переглядаючи університети, я натрапила на ДУТ, зайшовши на сайт, я вирішила ближче познайомитись зі спеціальностями, які я можу отримати. Дуже здивувалася, коли побачила великий вибір ІТ спеціальностей. Саме через те, що ДУТ являється профільним університетом – я його обрала.
nastya
Я дізналась про університет від своїх друзів. Була задоволена тим, що університет дає змогу стати спеціалістом своєї справи. А в подальшому дає змогу працювати на престижній роботі. Також на мій вибір вплинули батьки. Так як вони багато чули про цей університет.
Денис
Довго думав над університетом до якого буду вступати. Читаючи відгуки, я звернув увагу на величезну кількість позитивних відгуків про університет. Зайшовши на сайт, я ознайомившись зі списком спеціальностей вирішив подавати електронну заяву до ДУТу. Згодом, коли потрібно було зробити фінальний вибір я зваживши усі «за» та «проти» – обрав саме Державний університет телекомунікацій.
Нікіта
Приходили до школи з агітацією, саме так я дізнався про університет. Цікаво розповіли про університет та відповіли на всі питання, залишили тільки приємні враження про університет. Порадившись з батьками ми прийшли в ДУТ аби дізнатися про нього більше (Подивилися на сайті коли день відкритих дверей). Батьки підтримали мій вибір і тепер я навчаюсь за перспективним напрямком.
Иван
ДУТ я обрав тому, що він є передовим серед IT вузів України, але це не єдина причина. Також в цьому вузі навчається безліч моїх друзів, які говорять, що я стану кваліфікованим спеціалістом, а не просто людиною з дипломом та без знань. Також на це вплинув той факт, що кожен може практикуватися на передовому обладнанні. Державний Університет Телекомунікацій - мій вибір.
Valery
Приїздив на день відкритих дверей до університету. Показали сучасні лабораторії, поспілкувався з викладачами. Сподобались аудиторії з новітнім обладнанням. Вирішив пройти курси підготовки до ЗНО, дуже сподобався підхід викладачів. Після курсів твердо вирішив вступати саме до ДУТу.
Мішухіна Юля
В першу чергу я обрала саме цей університет тому, що мені його порадили. Аргументами, які мені привели були зв’язки університету з великим компаніями, працевлаштування в майбутньому, не дуже великий прохідний для бюджету, більш сучасна програма навчання і можливість отримати сертифікат однієї з компаній.
Олег
Я обрав Державний університет телекомунікації тому, що телекомунікації - це майбутнє України і я хочу навчатися і працювати в цій галузі. Сподіваюсь цей університет дасть мені не тільки знання, але і нові знайомства з цікавими людьми.
Анастасия Лазоренко
По-перше, це єдиний Університет в Україні, який входить в міжнародний союз електрозв’язку і на мій погляд, це дуже перспективно! Переглянувши всі співпраці Державного університету телекомунікацій, я зрозуміла - це мій шлях! З перших днів я зрозуміла, що не помилилась, обравши цей ВУЗ. Також мені сподобалась робота наших кураторів, які з першого ж дня були з нами.
Даниїл
Я обрав Державний університет телекомунікацій, як місце свого майбутнього навчання, оскільки: 1. Географічно він знаходиться не далеко біля мене, тому мені зручного до нього добиратися. 2. Можливість отримати, в майбутньому, перспективну професію в IT сфері. 3. Перед вступом, я проходив 4-х місячні курси підготовки до ЗНО в університеті, тому встиг побачити, які знання викладачі можуть надати мені, як майбутньому студенту. 4. Також багато інших незначних причин: гарна технічна база, перевага над іншими вузами в багатьох аспектах, гарне ставлення та консультація під час подачі документів, та інші.
Евгений Бондаренко
Я, навчаюся на денній формі навчання в Державному університеті телекомунікацій. Коли розпочалась вступна кампанія, я зацікавився цим вузом, тому що він має найвищий рівень акредитації, в ньому була низка факультетів, що зацікавили мене, про нього багато позитивних відгуків та відсутність у ньому корупції. Згодом я дізнався, що в цьому ВУЗі навчаються мої друзі та після розпитувань в них про навчальний заклад я вирішив подати заявку на вступ до Державного Університету Телекомунікацій.
Dana Sosnova
Вступаючи в Державний університет телекомунікацій, розумієш - твоє майбутнє на правильному шляху! В Державному університеті телекомунікацій є безліч переваг: високий рівень організації навчального процесу, перспективні заходи міжнародного рівня, надання європейських сертифікатів, співпраця з міжнародними фірмами! Все це, розповідали мені друзі, які з задоволенням навчаються в Державному університеті телекомунікацій.
Діма
Що вплинуло на мій вибір цього університету? 1) Хороше місце знаходження. 2) Університет обладнаний технологічним обладнанням нових поколінь. 3) Світле майбутнє після його закінчення. 4) Є можливість знайти роботу по спеціальності. 5) ІТ технології дозволяють мати гарний прибуток. 6) Університет співпрацює з різними передовими ІТ компаніями, які беруть на стажування.
Прошедший Ад
100% ))) ВУЗ действительно хороший педагогический состав настроен на конструктивный диалог. Особенно хотелось бы отметить декана факультета информационных технологий Бондарчука Андрея Петровича - золотой человек по какому бы вопросу вы не обратились он всегда поможет, ведь не зря с каждым годом растет число студентов которые силой обстоятельств были вынужденны оставить преславутый НАУ. В ВУЗе имеется возможность благодаря которой обучаясь на стационаре и одновременно проходя курсы вы получаете сертификаты. Если вы хотите поступать на Программную инженерию то вам сюда не пожалеете))))
Аля
Підскажіть будь ласка, яка вартісь гуртожитку?
Лілія
Для Аля: 3200 год
Женя
вроде 3300
Коментувати