Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ вузи України - вища освіта в Україні
Рейтинг
323
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 70 оцінок.

Відгуки про Державний університет телекомунікацій (ДУТ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Нікіта
Приходили до школи з агітацією, саме так я дізнався про університет. Цікаво розповіли про університет та відповіли на всі питання, залишили тільки приємні враження про університет. Порадившись з батьками ми прийшли в ДУТ аби дізнатися про нього більше (Подивилися на сайті коли день відкритих дверей). Батьки підтримали мій вибір і тепер я навчаюсь за перспективним напрямком.
Иван
ДУТ я обрав тому, що він є передовим серед IT вузів України, але це не єдина причина. Також в цьому вузі навчається безліч моїх друзів, які говорять, що я стану кваліфікованим спеціалістом, а не просто людиною з дипломом та без знань. Також на це вплинув той факт, що кожен може практикуватися на передовому обладнанні. Державний Університет Телекомунікацій - мій вибір.
Valery
Приїздив на день відкритих дверей до університету. Показали сучасні лабораторії, поспілкувався з викладачами. Сподобались аудиторії з новітнім обладнанням. Вирішив пройти курси підготовки до ЗНО, дуже сподобався підхід викладачів. Після курсів твердо вирішив вступати саме до ДУТу.
Мішухіна Юля
В першу чергу я обрала саме цей університет тому, що мені його порадили. Аргументами, які мені привели були зв’язки університету з великим компаніями, працевлаштування в майбутньому, не дуже великий прохідний для бюджету, більш сучасна програма навчання і можливість отримати сертифікат однієї з компаній.
Олег
Я обрав Державний університет телекомунікації тому, що телекомунікації - це майбутнє України і я хочу навчатися і працювати в цій галузі. Сподіваюсь цей університет дасть мені не тільки знання, але і нові знайомства з цікавими людьми.
Анастасия Лазоренко
По-перше, це єдиний Університет в Україні, який входить в міжнародний союз електрозв’язку і на мій погляд, це дуже перспективно! Переглянувши всі співпраці Державного університету телекомунікацій, я зрозуміла - це мій шлях! З перших днів я зрозуміла, що не помилилась, обравши цей ВУЗ. Також мені сподобалась робота наших кураторів, які з першого ж дня були з нами.
Даниїл
Я обрав Державний університет телекомунікацій, як місце свого майбутнього навчання, оскільки: 1. Географічно він знаходиться не далеко біля мене, тому мені зручного до нього добиратися. 2. Можливість отримати, в майбутньому, перспективну професію в IT сфері. 3. Перед вступом, я проходив 4-х місячні курси підготовки до ЗНО в університеті, тому встиг побачити, які знання викладачі можуть надати мені, як майбутньому студенту. 4. Також багато інших незначних причин: гарна технічна база, перевага над іншими вузами в багатьох аспектах, гарне ставлення та консультація під час подачі документів, та інші.
Евгений Бондаренко
Я, навчаюся на денній формі навчання в Державному університеті телекомунікацій. Коли розпочалась вступна кампанія, я зацікавився цим вузом, тому що він має найвищий рівень акредитації, в ньому була низка факультетів, що зацікавили мене, про нього багато позитивних відгуків та відсутність у ньому корупції. Згодом я дізнався, що в цьому ВУЗі навчаються мої друзі та після розпитувань в них про навчальний заклад я вирішив подати заявку на вступ до Державного Університету Телекомунікацій.
Dana Sosnova
Вступаючи в Державний університет телекомунікацій, розумієш - твоє майбутнє на правильному шляху! В Державному університеті телекомунікацій є безліч переваг: високий рівень організації навчального процесу, перспективні заходи міжнародного рівня, надання європейських сертифікатів, співпраця з міжнародними фірмами! Все це, розповідали мені друзі, які з задоволенням навчаються в Державному університеті телекомунікацій.
Діма
Що вплинуло на мій вибір цього університету? 1) Хороше місце знаходження. 2) Університет обладнаний технологічним обладнанням нових поколінь. 3) Світле майбутнє після його закінчення. 4) Є можливість знайти роботу по спеціальності. 5) ІТ технології дозволяють мати гарний прибуток. 6) Університет співпрацює з різними передовими ІТ компаніями, які беруть на стажування.
Прошедший Ад
100% ))) ВУЗ действительно хороший педагогический состав настроен на конструктивный диалог. Особенно хотелось бы отметить декана факультета информационных технологий Бондарчука Андрея Петровича - золотой человек по какому бы вопросу вы не обратились он всегда поможет, ведь не зря с каждым годом растет число студентов которые силой обстоятельств были вынужденны оставить преславутый НАУ. В ВУЗе имеется возможность благодаря которой обучаясь на стационаре и одновременно проходя курсы вы получаете сертификаты. Если вы хотите поступать на Программную инженерию то вам сюда не пожалеете))))
Аля
Підскажіть будь ласка, яка вартісь гуртожитку?
Лілія
Для Аля: 3200 год
Женя
вроде 3300
Коментувати
searcher
Чи є бюджетні місця на соціологію на 2016 рік? чи можна взагалі ознайомитися з обсягом місць держзамовлення для цього вишу?
Коля Мельниченко
Я студент ДУТу, навчаюся вже четвертий рік. Збираюся вступати на 5 курс. Можу сказати, що університет досить престижний, надає не тільки теоретичні знання, а й практичні вміння і навики, що підтверджуються видачею міжнародних сертифікатів. Особисто знаю студентів, які після 2-ох років навчання в іншому ВУЗі перевелися до ДУТу. Університет має достатній обсяг держзамовлення і пропонує реальний шанс навчатись на бюджеті! Щодо контракту можу сказати, що в університеті встановлено найнижчі ціни порівняно з іншими київськими ВУЗами. Вступити на контракт взагалі не проблема. Дуже класний педагогічний склад, викладачі сприяють навчанню студента, не вимагають неможливого, з кожним можна знайти спільну мову. Всім раджу цей універ!)
Студент
Ребята которые желают обучаться на контракте не идите сюда ,каждый год поднятие цен на большие сумы это ненормально. А отношение к студенту контрактнику никакое,ты здесь никто лишь бы нам было хорошо,а вы......
Богдан
Такой университет телекомуникаций передовой, что нету интернета нормального! Лаборатории с новейшими компьютерами начала 2000-х годов. Зато взяток не берут.
Андрій
Для Богдан: таке відчуття що ти або не в Дуті навчаєшся, або не заняття не ходиш! (((
Коментувати
Oлег
Підскажіть будь ласка,які предмети потрібно здавати при вступі до ВУЗУ
Коля Мельниченко
Для Oлег: Якщо ти маєш на увазі вступ на перший курс, то треба обов’язково здавати ЗНО: Математика, Мова, Історія, Англійська. Якщо мова йде про магістратуру - то треба подати докумети і здавати 2 вступних екзамени: англійську мову і фаховий по спеціальності.
Коментувати
Олена
Як студентка ДУТу хочу сказати, що останнім часом відбулися і надалі відбуваються значні позитивні покращення, про які, навіть, не задумувалися ще 3 роки тому. Якщо я хочу в майбутньому стати успішною, то я буду використовувати всі можливості, а в цьому Університеті їх не так вже і мало: студенти навчаються в класах та лабораторіях, оснащених новітніми приладами від провідних компаній HP,Alcatel-Lucent,D-Link,Huawei,ZTE,Ericsson,IBM,Watson Telecom; відкрито академії CISCO та Hewlett Packard; проходження практики та стажування із подальшим працевлаштуванням в компаніях МТС,Київстар,IBM,HP,Watson Telecom,Alcatel-Lucent,Huawei,Microsoft,NetComTechnology,D-Link; адміністрація розглядає пропозиції студентів щодо удосконалення навчально-лабораторної бази Університету; курси англійської мови; free zone Wi-Fi... Скажу так, що в Університеті створені всі умови для розвитку теоретичних знань та практичних навичок. Головне їх використовувати!
Правова рада
Встигніть до 31.12.15 отримати податкову знижку на навчання!!! Телефонуйте за 050 827 24 57, детальніше http://pravova-rada.com/ua/tax-relief-for-training
Паша Капустин
Собираюсь поступать на специальность "Телекоммуникации", и хотел бы знать можно ли, и через какой срок, перевестись на другой факультет или другую кафедру?
Коля Мельниченко
Для Паша Капустин: Да, конечно можно
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!