Рейтинг
361
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 78 оцінок.

Відгуки про Державний університет телекомунікацій (ДУТ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Я обрала ДУТ тому, що порадили друзі, які тут навчаються. Також були гарні відгуки в Інтернеті. Приїхавши в університет я відразу зрозуміла, що буду тут навчатися, привітно зустрічали нас, приймальна комісія з радістю нас прийняла. Порівнявши з іншими університетами, я зробила висновок що буду навчатися саме тут!
Анастасія
Освіта Європейського зразку. Коли я обирала свій омріяний вуз, навіть подумати не змогла що саме ДУТ буде моїм місцем навчання. В пріоритеті в мене був Військовий інститут, та Державний Університет телекомунікацій, коли мені прийшла першою відповідь із ДУТу я не задумуючись вибрала саме його, адже прочитавши багато відгуків студентів про вуз я зрозуміла, що це те що мені потрібно. І ось я уже майже місяць навчаюся тут, і я просто задоволена від навчання. Всім знайомим без сумніву раджу лише наш вуз. І впевнена, що вони прислухаються до моєї поради. Коли я закінчу навчатися, то з легкістю знайду роботу за кордоном або тут в Києві. Вважаю я вибрала правильний шлях.
Даша
Головною перевагою цього університету є можливість вдосконалити навички з англійської мови, вміння контактувати з людьми та працювати з технікою. Мене здивувала домашня атмосфера та тепла зустріч у прийомній комісії. Щирі вчителі, які мають бажання передати свої знання.
Макс
Після складання ЗНО настав час шукати місце в якому б я хотів здобути вищу освіту. Я думав, що це буде складно зробити, адже в наш час існує багато різноманітних навчальних закладів. Мою увагу відразу привернув Державний університет телекомунікацій, бо IT сфера, на мою думку, зараз є найперспективнішою. Я більш детально вивчив інформацію на офіційному сайті університету, після чого подав документи для зарахування.
Олександр
Спочатку, я почав шукати ВУЗ до якого я хочу вступити. Я роздивлявся багато варіантів і побачив цей ВНЗ. Я зайшов на сайт вузу і мені дуже сподобалось те, як всі відгукнулися про нього і я все глибше почав вивчати інформацію, яку надають на сайті. Також, мені знайомі казали, що це дуже добрий ВНЗ і мені потрібно розглянути його, якщо я хочу гарне майбутнє.
Світлана
Коли я обирала університет, я опрацювала сайти всіх університетів, де є спеціальності пов’язані з роботою з громадськістю та рекламою. Спочатку ДУТ я тільки собі помітила на папері. Далі з батьками приходили до університетів, спілкування з приймальними комісіями, викладачами, студентами. Деякі університети вразили мене гарними приміщеннями, ремонтами. В деяких нам навіть грубо відповідали. Але коли ми приїхали в ДУТ, відчули домашню атмосферу. Нам усміхалися і викладачі і студенти. В приймальній комісії ввічливо, і конкретно відповіли на наші запитання. А коли я поспілкувалася із Петькун Світланою Михайлівною, я для себе вирішила " ЦЕ - МОЄ"
Олена
Отже, я обрала Державний університет телекомунікацій адже вважаю його гідним навчальним закладом. Мені сподобалося як і розташування, так і сам університет. Самоврядування в університеті чудове. Допоможуть і підтримають в будь-яку хвилину. Я радію, що обрала саме НАШ університет.
Юлія
Я обрала ДУТ тому, що тут готують справжніх професіоналів. Завдяки відгукам в інтернеті і рекомендаціям моїх знайомих я зрозуміла, що я повинна навчатись тут. Також мене привабила актуальність професії та низька ціна за навчання порівняно з іншими ВУЗами.
Тамерлан
Я обрав ДУТ, тому що до моєї уваги були великі стенди, розміщенні у світлих коридорах. Кожен з факультетів мені сподобався, потім я зайшов на сайт ДУТу і вирішив, що буду навчатися тут саме тут, адже мене також сильно вразила кваліфікація викладацького складу та кількість часу, що виділений саме на практичну підготовку до майбутньої професії.
Катерина
Тому що це єдиний ВНЗ України, який повністю кваліфікується на галузі телекомунікацій та ІТ, а також має сучасну навчально-матеріальну базу, та співпрацює в ведучими компаніями у цих сферах. Також, я впевнена, що саме цей університет надасть мені достатній рівень знань та кваліфікації для отримання престижної роботи, адже це моя мрія.
Елена
Я дізналася про цей університет від своїх викладачів ліцею. Вони порадили мені вступити саме в ДУТ. Раніше я не чула про цей університет, потім зайшла на сайт, зателефонувала в деканат, а потім вирішила приїхати та оцінити. Мені сподобалось усе, починаючи з розташування і закінчуючи привітністю працівників, саме тому я тут навчаюсь.
Денис
Я вибрав саме цей університет через багатьох знайомих, які навчаються у ньому. Вони давали гарні рекомендації, хвалили молодих викладачів які розуміються на сучасних тенденціях та професійність. Саме це вплинуло на мій вибір.
Олександра
Я не одразу вирішила вступити до Університету, але с кожним днем обмірковувань, я почала схилятися саме до нього. Велика кількість гарних відгуків, думки моїх знайомих щодо університету, а також ряд інших факторів, таких як наявність гарної сертифікації, великої матеріальної бази, наявність високо-кваліфікованих молодих викладачів, вплинули на моє рішення.
Кирило
Я обрав ДУТ, бо цей вищий навчальний заклад, що стрімко розвивається і впевнено заявляє про себе на світовій арені. Багато партнерів, що влаштовують різні проекти та семінари разом з університетом. В мене було передчуття, що саме тут я зможу здобути навички, що знадобляться мені в майбутньому для отримання високооплачуваної посади в майбутньому.
Богдан
Мене привабила саме спеціалізація університету. Багато відомих спеціалістів з кібербезпеки закінчили саме цей університет. Велика кваліфікаційна база. Цікавий процес практики, багато часу виділено саме на практику навичок, можливість одразу після навчання працювати в компаніях, що співпрацюють з ДУТом.
Владислав
Навчання в ДУТі стало моєю мрією, на це вплинуло декілька причин. По-перше сучасна матеріально-технічна база університету. По-друге, співпраця цього навчального закладу із компаніями та закладами у всьому світі. Я вважаю, саме ці фактори дають можливість будь-кому отримати високооплачувану роботу за спеціальністю.
Артур
Мене привабила можливість навчатись в університеті, який може надати сертифіковану підготовку своїм випускникам. Також, коли я побачив молодих вчителів, то дуже зрадів, бо саме в такій атмосфері можливо інакше сприймати інформацію, яку вони викладають. У ДУТі завжди відбуваються якісь заходи і для мене дуже цікаво за цим слідкувати.
Тарасюк Данило
ТСД-11 Майбутні перспективи в наш час відіграють важливу роль, адже про щасливе майбутнє мріє кожний! От і я, поглянувши на можливості Державного університету телекомунікацій, зрозумів, що дійду до своєї мети! Хороші навички та вміння дадуть змогу працювати на чудовій роботі і отримувати престижну заробітну плату! Обравши свою спеціальність, я був задоволений, що зможу весь час вивчати все на практиці. Тому Державний університет телекомунікацій - моє щасливе майбутнє!
Гліб
Історія того, як я потрапив до цього вузу, досить цікава. Ще під час навчання у школі до нас якось прийшли представники університету і розповіли про переваги навчання в ДУТі. По завершенню розповіді нам роздали анкети, яку особисто я заповнив навмання та забув про це. Минуло кілька місяців. Одного літнього дня на початку липня мені зателефонували з університету - нагадали про те, що я заповнював анкету. Поцікавившись моїми балами за ЗНО, хлопець по телефону повідомив, що я з легкістю зможу вступити на бюджет. Після тієї телефонної розмови я вирішив більш детально ознайомитися з інформацією на офіційному сайті ВНЗ. Прочитавши декілька статей, Державний університет телекомунікацій став одним з пріоритетних варіантів.
Богдан
Я обрав цей вуз, бо вважаю його одним з найпрестижніших університетів в Україні. Мені подобається наявність різноманітних гуртків, також я був на дні відкритих дверей і мені сподобалась відвертість викладачів та наявність сучасного обладнання, без якого неможливо при навчанні в IT сфері.