Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ вузи України - вища освіта в Україні
Рейтинг
323
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 70 оцінок.

Відгуки про Державний університет телекомунікацій (ДУТ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тамерлан
Я обрав ДУТ, тому що до моєї уваги були великі стенди, розміщенні у світлих коридорах. Кожен з факультетів мені сподобався, потім я зайшов на сайт ДУТу і вирішив, що буду навчатися тут саме тут, адже мене також сильно вразила кваліфікація викладацького складу та кількість часу, що виділений саме на практичну підготовку до майбутньої професії.
Катерина
Тому що це єдиний ВНЗ України, який повністю кваліфікується на галузі телекомунікацій та ІТ, а також має сучасну навчально-матеріальну базу, та співпрацює в ведучими компаніями у цих сферах. Також, я впевнена, що саме цей університет надасть мені достатній рівень знань та кваліфікації для отримання престижної роботи, адже це моя мрія.
Елена
Я дізналася про цей університет від своїх викладачів ліцею. Вони порадили мені вступити саме в ДУТ. Раніше я не чула про цей університет, потім зайшла на сайт, зателефонувала в деканат, а потім вирішила приїхати та оцінити. Мені сподобалось усе, починаючи з розташування і закінчуючи привітністю працівників, саме тому я тут навчаюсь.
Денис
Я вибрав саме цей університет через багатьох знайомих, які навчаються у ньому. Вони давали гарні рекомендації, хвалили молодих викладачів які розуміються на сучасних тенденціях та професійність. Саме це вплинуло на мій вибір.
Олександра
Я не одразу вирішила вступити до Університету, але с кожним днем обмірковувань, я почала схилятися саме до нього. Велика кількість гарних відгуків, думки моїх знайомих щодо університету, а також ряд інших факторів, таких як наявність гарної сертифікації, великої матеріальної бази, наявність високо-кваліфікованих молодих викладачів, вплинули на моє рішення.
Кирило
Я обрав ДУТ, бо цей вищий навчальний заклад, що стрімко розвивається і впевнено заявляє про себе на світовій арені. Багато партнерів, що влаштовують різні проекти та семінари разом з університетом. В мене було передчуття, що саме тут я зможу здобути навички, що знадобляться мені в майбутньому для отримання високооплачуваної посади в майбутньому.
Богдан
Мене привабила саме спеціалізація університету. Багато відомих спеціалістів з кібербезпеки закінчили саме цей університет. Велика кваліфікаційна база. Цікавий процес практики, багато часу виділено саме на практику навичок, можливість одразу після навчання працювати в компаніях, що співпрацюють з ДУТом.
Владислав
Навчання в ДУТі стало моєю мрією, на це вплинуло декілька причин. По-перше сучасна матеріально-технічна база університету. По-друге, співпраця цього навчального закладу із компаніями та закладами у всьому світі. Я вважаю, саме ці фактори дають можливість будь-кому отримати високооплачувану роботу за спеціальністю.
Артур
Мене привабила можливість навчатись в університеті, який може надати сертифіковану підготовку своїм випускникам. Також, коли я побачив молодих вчителів, то дуже зрадів, бо саме в такій атмосфері можливо інакше сприймати інформацію, яку вони викладають. У ДУТі завжди відбуваються якісь заходи і для мене дуже цікаво за цим слідкувати.
Тарасюк Данило
ТСД-11 Майбутні перспективи в наш час відіграють важливу роль, адже про щасливе майбутнє мріє кожний! От і я, поглянувши на можливості Державного університету телекомунікацій, зрозумів, що дійду до своєї мети! Хороші навички та вміння дадуть змогу працювати на чудовій роботі і отримувати престижну заробітну плату! Обравши свою спеціальність, я був задоволений, що зможу весь час вивчати все на практиці. Тому Державний університет телекомунікацій - моє щасливе майбутнє!
Гліб
Історія того, як я потрапив до цього вузу, досить цікава. Ще під час навчання у школі до нас якось прийшли представники університету і розповіли про переваги навчання в ДУТі. По завершенню розповіді нам роздали анкети, яку особисто я заповнив навмання та забув про це. Минуло кілька місяців. Одного літнього дня на початку липня мені зателефонували з університету - нагадали про те, що я заповнював анкету. Поцікавившись моїми балами за ЗНО, хлопець по телефону повідомив, що я з легкістю зможу вступити на бюджет. Після тієї телефонної розмови я вирішив більш детально ознайомитися з інформацією на офіційному сайті ВНЗ. Прочитавши декілька статей, Державний університет телекомунікацій став одним з пріоритетних варіантів.
Богдан
Я обрав цей вуз, бо вважаю його одним з найпрестижніших університетів в Україні. Мені подобається наявність різноманітних гуртків, також я був на дні відкритих дверей і мені сподобалась відвертість викладачів та наявність сучасного обладнання, без якого неможливо при навчанні в IT сфері.
Олег
Я читав багато інформації на офіційному сайті ДУТ, на форумах. Там писали, що в ДУТ дійсно вчать тому, що знадобиться в майбутній професії, а це дуже важливо для спеціальності кібербезпека. Також мене привабила можливість брати участь у студентському житті, що дає великі перспективи саморозвитку .
Яцульчак Женя
Я подавала документи тільки в ДУТ. Здивувала ціна за навчання, я навчаюсь за контрактом, тому мені це було принципово. Також для мене було важливо, щоб університет саме спеціалізувався на спеціальності яку я обрала, гуртожиток був поряд, щоб було обладнання нове, та на ньому можна було працювати. По всім критеріям перемагав ДУТ. Я поступив та дуже радий своєму вибору.
Жека
Робивши вибір на користь університету, я перш за все опиралася на сайт. Мені сподобались фірми-партнери з якими співпрацює університет. Також мені допомогли знайомі, які тут навчаються. Вони розповіли про студ життя. Саме це посприяло мені для вступу до даного університету.
Dima
Вирішив вступати до ДУТу тому, що тут навчався мій брат. Він дав гарні рекомендації стосовно університету. Зараз він працює по спеціальності і ніколи не жалкував, що колись вступив в ДУІКТ (стара назва університету). Завдяки знанням, які я тут отримаю, я влаштуюсь на престижну роботу.
Володимир
В цьому році я, як і багато інших випускників, обирав ВНЗ для вступу. Оскільки я обрав для себе напрямок інформаційних технологій, я шукав університет, який мав би змогу надати мені комфортні умови для навчання, а також достатню для цього матеріальну базу. Тут, на моє здивування, велику увагу приділено практичній частині, що дуже цікаво та допомагає розглянути прикладний бік обраної спеціальності. Приємно здивував Wi-Fi по всій будівлі, а також те, що дозволяється використання особистої техніки. Працювати в аудиторіях комфортно, а викладачі привітно ставляться до студентів.
Лєна Гладка
Хочу себе спробувати в ІТ сфері, через це шукала університет який на цьому спеціалізується. Переглядаючи університети, я натрапила на ДУТ, зайшовши на сайт, я вирішила ближче познайомитись зі спеціальностями, які я можу отримати. Дуже здивувалася, коли побачила великий вибір ІТ спеціальностей. Саме через те, що ДУТ являється профільним університетом – я його обрала.
nastya
Я дізналась про університет від своїх друзів. Була задоволена тим, що університет дає змогу стати спеціалістом своєї справи. А в подальшому дає змогу працювати на престижній роботі. Також на мій вибір вплинули батьки. Так як вони багато чули про цей університет.
Денис
Довго думав над університетом до якого буду вступати. Читаючи відгуки, я звернув увагу на величезну кількість позитивних відгуків про університет. Зайшовши на сайт, я ознайомившись зі списком спеціальностей вирішив подавати електронну заяву до ДУТу. Згодом, коли потрібно було зробити фінальний вибір я зваживши усі «за» та «проти» – обрав саме Державний університет телекомунікацій.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!