Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Державний університет телекомунікацій (ДУТ)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Державний університет телекомунікацій (ДУТ) (044) 248-85-97
м. Київ, вул. Солом'янська 7  (карта)
http://www.dut.edu.ua/

(044) 248-85-93
інформація підтверджена

Державний університет телекомунікацій (ДУТ)

Державний університет телекомунікацій - провідний багатопрофільний вищий навчальний заклад освіти в галузі телекомунікацій та інормаційних технологій IV рівня акредитації.

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 8600 до 15900
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:н.д.
Місто:Київ
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):146 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):146 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):145 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Державний університет телекомунікацій (ДУТ) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Інформаційні технології

  • Кібербезпека
  • Системний аналіз
  • Комп’ютерна інженерія
  • Інженерія програмного забезпечення
 • Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону

  • Забезпечення військ (сил)
 • Електрична інженерія

  • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
 • Електроніка та телекомунікації

  • Телекомунікації та радіотехніка
 • Управління та адміністрування

  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Менеджмент
 • Соціальне забезпечення

  • Соціальне забезпечення
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Соціологія
 • Транспорт

  • Авіаційний транспорт
  • Автомобільний транспорт

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 14.07.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
302
Рейтинг: 4.6 з 5 на основі 65 оцінок.

Відгуки про Державний університет телекомунікацій (ДУТ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Stas
а чи є в цьому універі кафедра автомобільний транспорт, бо на офіційному сайті нема
Анастасия Титова
Доброго дня, абітурієнти! Прохідний бал на бюджет на факультет інформаційних технологій залежить від спеціальності та ліцензійного обсягу. На спеціальності 124 Системний аналіз прохідний бал нижче через те, що це нова IT спеціальність. Чекаємо вас на екскурсію кожного дня о 14.00. http://www.dut.edu.ua/ua/290-zagalna-informaciya-kafedra-sistemnogo-analizu
Vitaliy Voynarovskiy
Вибачте. Можете будь ласка сказати який прохідний бал на бюджет на фак. ІТ? наперед дякую за відповідь.
Ольга Шевела
Согласна, о отзывых - анкетный опрос первокурсников........Я задоволений цим університетом. .......Вважаю я вибрала правильний шлях. ......
Larisa Skorohodova
Хотелось бы почитать более поздние отзывы... И в таком же количестве. Это, наверное, анкетный опрос первокурсников, которые ещё не сдавали сессию.
Дмитро
Я захотів отримати освіту саме в цьому університеті, тому що тут висококваліфіковані викладачі та добре відношення до студентів. Смачно готують в ІТ - кафетерії. Зручне розположення університету, близько до центру. Затишні умови в гуртожитку. Я задоволений цим університетом.
Катерина
На мій вибір вплинули мої друзі які вже навчаються тут. Вони просто в захваті від цього університету. Вони порадили мені відвідати екскурсію, мені дуже сподобались викладачі та гарне відношення студентської ради до абітурієнтів. Задоволена, що вступила саме в цей ВУЗ.
Ольга
Я обрала ДУТ тому, що порадили друзі, які тут навчаються. Також були гарні відгуки в Інтернеті. Приїхавши в університет я відразу зрозуміла, що буду тут навчатися, привітно зустрічали нас, приймальна комісія з радістю нас прийняла. Порівнявши з іншими університетами, я зробила висновок що буду навчатися саме тут!
Анастасія
Освіта Європейського зразку. Коли я обирала свій омріяний вуз, навіть подумати не змогла що саме ДУТ буде моїм місцем навчання. В пріоритеті в мене був Військовий інститут, та Державний Університет телекомунікацій, коли мені прийшла першою відповідь із ДУТу я не задумуючись вибрала саме його, адже прочитавши багато відгуків студентів про вуз я зрозуміла, що це те що мені потрібно. І ось я уже майже місяць навчаюся тут, і я просто задоволена від навчання. Всім знайомим без сумніву раджу лише наш вуз. І впевнена, що вони прислухаються до моєї поради. Коли я закінчу навчатися, то з легкістю знайду роботу за кордоном або тут в Києві. Вважаю я вибрала правильний шлях.
Даша
Головною перевагою цього університету є можливість вдосконалити навички з англійської мови, вміння контактувати з людьми та працювати з технікою. Мене здивувала домашня атмосфера та тепла зустріч у прийомній комісії. Щирі вчителі, які мають бажання передати свої знання.
Макс
Після складання ЗНО настав час шукати місце в якому б я хотів здобути вищу освіту. Я думав, що це буде складно зробити, адже в наш час існує багато різноманітних навчальних закладів. Мою увагу відразу привернув Державний університет телекомунікацій, бо IT сфера, на мою думку, зараз є найперспективнішою. Я більш детально вивчив інформацію на офіційному сайті університету, після чого подав документи для зарахування.
Олександр
Спочатку, я почав шукати ВУЗ до якого я хочу вступити. Я роздивлявся багато варіантів і побачив цей ВНЗ. Я зайшов на сайт вузу і мені дуже сподобалось те, як всі відгукнулися про нього і я все глибше почав вивчати інформацію, яку надають на сайті. Також, мені знайомі казали, що це дуже добрий ВНЗ і мені потрібно розглянути його, якщо я хочу гарне майбутнє.
Світлана
Коли я обирала університет, я опрацювала сайти всіх університетів, де є спеціальності пов’язані з роботою з громадськістю та рекламою. Спочатку ДУТ я тільки собі помітила на папері. Далі з батьками приходили до університетів, спілкування з приймальними комісіями, викладачами, студентами. Деякі університети вразили мене гарними приміщеннями, ремонтами. В деяких нам навіть грубо відповідали. Але коли ми приїхали в ДУТ, відчули домашню атмосферу. Нам усміхалися і викладачі і студенти. В приймальній комісії ввічливо, і конкретно відповіли на наші запитання. А коли я поспілкувалася із Петькун Світланою Михайлівною, я для себе вирішила " ЦЕ - МОЄ"
Олена
Отже, я обрала Державний університет телекомунікацій адже вважаю його гідним навчальним закладом. Мені сподобалося як і розташування, так і сам університет. Самоврядування в університеті чудове. Допоможуть і підтримають в будь-яку хвилину. Я радію, що обрала саме НАШ університет.
Юлія
Я обрала ДУТ тому, що тут готують справжніх професіоналів. Завдяки відгукам в інтернеті і рекомендаціям моїх знайомих я зрозуміла, що я повинна навчатись тут. Також мене привабила актуальність професії та низька ціна за навчання порівняно з іншими ВУЗами.
Тамерлан
Я обрав ДУТ, тому що до моєї уваги були великі стенди, розміщенні у світлих коридорах. Кожен з факультетів мені сподобався, потім я зайшов на сайт ДУТу і вирішив, що буду навчатися тут саме тут, адже мене також сильно вразила кваліфікація викладацького складу та кількість часу, що виділений саме на практичну підготовку до майбутньої професії.
Катерина
Тому що це єдиний ВНЗ України, який повністю кваліфікується на галузі телекомунікацій та ІТ, а також має сучасну навчально-матеріальну базу, та співпрацює в ведучими компаніями у цих сферах. Також, я впевнена, що саме цей університет надасть мені достатній рівень знань та кваліфікації для отримання престижної роботи, адже це моя мрія.
Елена
Я дізналася про цей університет від своїх викладачів ліцею. Вони порадили мені вступити саме в ДУТ. Раніше я не чула про цей університет, потім зайшла на сайт, зателефонувала в деканат, а потім вирішила приїхати та оцінити. Мені сподобалось усе, починаючи з розташування і закінчуючи привітністю працівників, саме тому я тут навчаюсь.
Денис
Я вибрав саме цей університет через багатьох знайомих, які навчаються у ньому. Вони давали гарні рекомендації, хвалили молодих викладачів які розуміються на сучасних тенденціях та професійність. Саме це вплинуло на мій вибір.
Олександра
Я не одразу вирішила вступити до Університету, але с кожним днем обмірковувань, я почала схилятися саме до нього. Велика кількість гарних відгуків, думки моїх знайомих щодо університету, а також ряд інших факторів, таких як наявність гарної сертифікації, великої матеріальної бази, наявність високо-кваліфікованих молодих викладачів, вплинули на моє рішення.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!