Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Луцький інститут розвитку людини університету "Україна" (ЛІРоЛ) (0332) 78-00-43
Волинська обл., м. Луцьк вул. Георгія Гонгадзе, 5  (карта)
http://lutsk.vmurol.com.ua/

(0332) 78-04-29

Луцький інститут розвитку людини університету "Україна" (ЛІРоЛ)

Тип навчального закладу:Інститут
Форма власності:приватна
Вартість навчання на рік (грн.):від 6550 до 8500
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:н.д.
Місто:Луцьк

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 23.03.2015

Рейтинг
138
Рейтинг: 3.9 з 5 на основі 35 оцінок.

Відгуки про Луцький інститут розвитку людини університету "Україна" (ЛІРоЛ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анжела
Доброго дня!Скажіть будь ласка чи зможу я поступити на "Право" якщо здала ЗНО тільки з укр мови та географії?
ntnzyf
Для Анжела: поступайте на інформаційну, бібліотечну та архівну справу
Коментувати
Світлана Гурманська
що потрібно здавати, щоб постутпити (ЗНО)? які спеіальності?
Марія Олександрівна
Мені дуже подобається цей ВУЗ! У цьому році мій син закінчив навчання і майже відразу знайшов роботу по спеціальності. Велике ДЯКУЮ викладачам, які викладають у Луцькому інституті розвитку людини Університету "Україна"! Бажаю побільше поступаючих абітурієнтів!
Сергій
Я випускник цього вузі, в цьому році закінчив навчання. Дуже подобалось тут вчитись дуже хороші викладачі добре подають матеріал якщо нерозумієш чогось то пояснять ще раз. Дуже хороше обладненя в ньому зокрема лабораторії та комп’ютерні класи. Мені дуже подобалось вчитись. Зайшов на їх сайт переглянув фото з зустрічей різних то навіть ностальгія взяла. =)
Олександр
ВУЗ чудовий, викладачі прекрасні. На фізичній реабілітації вчилась дочка, вже працює. На наступний рік син закінчує школу, теж подамо документи. Дякую колективу викладачів за добре ставлення до наших дітей.
Людмила
Для Олександр: Доброго дня,скажіть які умови для вступу, на фізичну реабілітацію, і чи з 9 кл, можна поступати, чи є державна форма
Коментувати
Марія
Для студент: Звідки беруться такі "розумні студенти"? Якщо в самого нехватає мозгів здати, то ніхто тобі не винуватий, йди вчи граматику краще, а то і далі будеш дурком, який не може нічого сам добитись! І до речі відмінки повчи, бо аж очі ріже - "КИЇВІ", може розкрию тобі велику таємницю але правельно писати - в КИЄВІ. Якщо підходити до навчання з відповідальністю то можна і червоний диплом мати, але для цього потрібен розум, ну але до Вас це не відноситься)))
Олег
Для Марія: дуже багато в Вашій душі сарказму,злості і словесної дисперсії.ЛЮБІТЬ Людей
Коментувати
студент
Хабарника Чижика треба вигнати та не втрачати гідності Університету Україні ,який знаходиться в Київі.Ніхто не буде поступати в цю контору, де на все стоїть ціна ( за кожний іспит чи залік) не говоримо вже про курсові ,дипломні та звіти -це взагалі не обговорюється тільки кажуть нам вартість і ми повинні платити.
Оксана
А я навчаюся в ЛІРоЛ і горда, що я студентка такого навчального закладу. Мені подобається навчатися. Тут є можливість і свої таланти проявити. Я брала участь у різних конкурсах і в Луцьку і до Києва їздила. Мала можливість за рахунок інституту відпочвати в Межигір"ї. В мене тут багато друзів, я відчуваю підтримку викладачів.
Іванка
З якого часу такі обізнані студенти стали??? Напевно в школі навчають про трудові книжки, навчальні плани, кількість дисциплін??? Чи то хтось спати не може! Якщо таке використовуєте, то не треба думати, що це роблять всі.
студент
Перевірка -це дуже добре !! Хотілоя щоб перевірка звернула увагу на осіб ,які мають науковий ступінь та вчене звання!ЧИ ВОНИ ПОКЛАЛИ ДРУГІ ТРУДОВІ КНИЖКІ ,А ПРЦЮЮТЬ ЗОВСІМ В ІНШИХ ВУЗАХ!! НЕМА У ВАС КАНДИДАТІВ НАУК!СКІЛЬКИ ПРИПАДАЄ НА ОДНОГО ВИКЛАДАЧА ДИСЦИПЛІ?( ПОЛОВИНА НАВЧАЛЬНОГО ПЛАНУ ЧИ ВЕСЬ?БУДЕМО ЗНОВУ ПИСАТИ ДО МІНІСТЕРСТВА,ЯКЩО ЧЕСНО НЕ ЗДІЙСНЯТЬ ПЕРЕВІРКУ!
ІТ
Ви не конкурент, Ви пригноблений. Ну от з чого такі висновки? Чи Ви «шановний» свічку тримали? Навіщо наводити наклеп на людей, чи Вам від цього самооцінка підіймається? 1) Омельчука ніхто не звільняв, він сам вирішив звільнитись тому, що пішов в аспірантуру. 2) «Шановний», ну Ви ж не бухгалтер, щоб підраховувати скільки хто заробляє, хто на що вчився, от для прикладу Чижик В.В. – професор, Директор інституту і просто шанована людина, а що Ви зробили? Тим-більше, суму його місячного доходу можна сміливо розділювати на 3, це від тої що вказали Ви! До того ж люди, які займають таку посаду, майже завжди високомірні, а от пан-директор доволі простий в розмові. Тому, анонім небачу приводу для подальшої дискусії.
студентка
Для ІТ: шановний, про що ви тут співаєте, про якого "шанованого чижика", його за хабарі потурили з СНУ , а таких ялових професорів як він у Луцьку вистачає, він просто підла людина, який може піти на все аби йому жити як лінивому коту...
Коментувати
Конкурент
Навіщо ви тут привозносите ЛІРоЛ до небес, всі знають по чиєму приказу ви це робите. Ми знаємо, що ви працівники ЛІРоЛ, розкажіть, як все є насправді, Чижик - самодур, що йому взбриде в голову те всі і роблять, завтра скаже сраку цілувати і ви будите це робити, інакше звільнить, так як звільнив Омельчука. Чижик гребе 15000 зп і взятки за сесії собі в карман, а неробить ніх...на, грається на компі,їздить по саунах і ї...е тьолок, весь персонал його ненавидить, але що можуть зробити, платять копійки, одна людини яка могла витягти цю контору - це Гітун, але і та звільняється. кожен хоче бути начальніком, але діла з того небуде, ви згадували за перевірки? Понятно що вони проплачені, з чого ми це знаєм? Так і в стін є вуха, який Карпюк не був але він не гнобив своїх підлеглих! Недовго цьому ВУЗу залишилось, згадаєте, моя порада - Чижик краще вибирай своє оточення, а то працюєш з крисами які всю воду зливають!!! P.S. Як тебе ще жінка терпить????????
Тарас Поліщук
Для студент12: Чижик не бреше! У нас все добре. На даний час наш інститут проходить провірку яка приїхала з Київа на тиждень, з якою наш вуз спривиться на всі сто процентів. Мені цікаво звідки ви можете взагалі знати про ситуацію в нашому навчальному закладі? Я, наприклад її знаю тому що я дійсно навчаюсь в цьому вузі і від стутентів це не приховують, А вам можливо навіть платять за те, що ви тут пишете. Ціково скільки?
ІТ
Студент12: Слухай я незнаю чи ти студент нашого ВУЗу , але якщо так, то чому ти залишився тут вчитись, якщо тут так погано, якщо ні, то ти неможеш знати нічого про наш ВНЗ . Тут все чудово, на даний час в ЛІРоЛ йде 2 превідки, 1) від Університету Україна, 2) Міністерська, то це їм вирішувати, яке тут навчання і чи хороший Чижик керівник, а не тобі! Одне можу сказати, що Чижик В.В. старається як може зробити для ЛІРоЛ все необхідне і йому це вдається, в нього є команда працівників, які готові працювати цілу ніч, аби все було добре, і потужна матеріально-технічна база, яка може зрівнятися з такими ВНЗ, як СНУ і ЛНТУ, звичайно, що "доброзичливців" завжди хватало!
студент12
Чижик -хабарник та брехун.ВІн лише бреше кервіництву України що працює,а сам лише гроші здирає зі студентів.ГАНЬБА ТАКОМУ КЕРІВНИКОВ.Не стирайте будь ласка коментарі ,хай всі знають куди хочуть відправити своїх дітей .Та керівництво в Київі хай знає кому платить зарплату .ЧИ ВЗАГАЛІ ЙОМУ ТРЕБА ПЛАТИТИ ЗАРПЛАТУ.
ІТ
З чого такі висновки? В ЛІРоЛ все чудово, а скільки Вам заплатили за цей коментар?
василь
Чижик -хабарник та брехун.ВІн лише бреше кервіництву України що працює,а сам лише гроші здирає зі студентів.ГАНЬБА ТАКОМУ КЕРІВНИКОВ
Інна
Я студентка даного вузу, навчаюсь на четвертому курсі. Мені дуже подобається цей заклад і викладачі в ньому. Тут немає ні якого хабарництва! За чотири роки я ні разу не заплатила за який небуть екзамен. Якщо студент не може здати екзамен за перший раз то йому дають час на допрацювання і тоді він ще раз здає і ні хто ні вкого нічого не вимагає. Вчитись не кожен може добре комусь екзамені і навчання даються важче комусь легше. В цьому навчальному закладі це добре розуміють і ставляться до всіх студентів з розумінням і дають стільки проб здачі скільки це потрібно.... І до того ж у нас вчаться студенти з обмежаними можливостями які теж успішно здають екзамени. І те було нижче сказано про хабарництво то це так його тут ніколи не було, не має і не буде, і не потрібно висказувати те чого самі не знаєте. Ви запитаєте з чого я це знаю? З того що я є членом студентської ради і нам теж про життя вузу розказують і нам це цікаво!
ІТ
для студент: з чого Ви це взяли? В ЛІРоЛ працюють кваліфіковані фахівці, зрозуміло, що Ви невідноситесь ні до числа студентів, ні до числа працівників, а скоріше за все Вам просто заплатили за цей коментар, із за таких, як Ви на ЛІРоЛ сипляться листи від всіх можливих інстанцій, але рано чи пізно буде на нашій вулиці свято, тут все виконується для покращення студентам життя, такого, як Ви сказали тут точно немає!
студент
Чижик КРІМ ХАБАРНИЦТВА ТА ЗДИРНИЦТВА ВСЄЇ СВОЄЇ КОМПАНІЇ ЗІ СТУДЕНТІВ БІЛЬШЕ НІЧИМ НЕ ЗАЙМАЮТЬСЯ.ЦЕ КОНТОРА ,А НЕ ВИШ,ЗАННЯ НІЯКІ,ЛИШЕ ТРЕБА ГРОШІ ЗДАВАТИ.СКРІЗЬ ПРАЦЮЮТЬ ЛЮДИ ЧИЖИКА ,СТОРОННІХ ВІН НЕ БЕРЕ.ВСІ ВОНИ ЗАЙМАЮТЬСЯ ЗДИРНИЦТВОМ ГРОШЕЙ ЗІ СТУДЕНТІВ ( ТАК ПОЧИНАЄТЬСЯ СЕСІЯ ТАК І ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ЗА ДЕНЬ,ЯКЩО МАЄШ ПЕВНУ СУМУ ) КУДИ ДИВИТЬСЯ КЕРВІНИЦТВО В КИЄВІ ??? ЧИ ЦЕ ЇХ ВЛАШТОВУЄ !! ВИЖЕНІТЬ ТУ КОМПАНІЮ ХАБАРНИКІВ НА ЧОЛІ З ЧИЖИКОМ ТА ВІЗМІТЬ КВАЛІФІКОВАНІ КАДРИ,ЯКІ ПІДНІМУТЬ ІМІДЖ ЗАКЛАДУ ,А НЕ ПЕРЕТВОРЮТЬ У КОНТОРУ ПО ВИДАЧІ ДИПЛОМІВ ЗА ГРОШІ
Студентський актив
Для студент: Ми не знаємо який ти студент? Ми ходимо на заняття щодня і нічого подібного не помічали. Чижик чудова людина і хороший керівник. Такого відкритого, доступного в розмові і чуйного директора ми думаємо, що не має жоден вуз. Брудом поливати можна кожного, якщо задатися ціллю.
Оля
Цікавить бібліотечна справа.Скільки коштує заочна форма навчання.Вищу освіту маю.
Коментувати